? Opel Meriva īpašniekiem?

Dzēsts lietotājs Reģ.: 19.04.2024

Atnaks te tads VWfans, vinsh tev tadus batonus saspraudis ka nopirksi uzreiz! Meriva esot baigi labs aparaats. Es personigi gan domaju ka baigais shrots, bet mans viedoklis jau nav tik svariigs

 
1 2 3 4 5 6 7 ..70
Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

zhuks rakstīja: jautaajums VWfanam- cik liels ir bagažnieks? suni un sievasmaati var tur iebaazti??? un vai juutami palielinaas bagaazhas telpa,ja pabiida aizmugureejo rindu uz priekshu?

Tak aizej uz autosalonu un paskaties!

Jeb tu caur Antillas katalogu to auto grasies pasūtīt

silepo Reģ.: 07.07.2006
0 0 Atbildēt

Izpētīju Adamauto piedāvājumu un nu nekādi nevaru saprast kā var ierakstīties summā zam 10k Ls. Gudrās galvas, paskaidrojiet, lūdzu!

zhuks Reģ.: 01.12.2005
2 0 Atbildēt

Tak aizej uz autosalonu un paskaties!

Jeb tu caur Antillas katalogu to auto grasies pasūtīt

Tikai mieru, ja pats nekaa nejeedz un negribi zinaat,tad ar nav ko spreegaat un citiem trauceet!

edgarsons Reģ.: 27.05.2002
0 0 Atbildēt

Hei VWfans!

Es arī uz šito mašīnu t/c Alfa noskatījos. Cik pats esi liels, lai varētu objektīvi spriest par ietilpību/ērtumu pie stūres??

Ņēmi līzingā- cik mēnesī sanāk atdot?

Tie durvju rokturīši tādi plastmasīgi izskatījās, nu ļoti plastmasīgi!

Palasīju par merivu Autobildā- visumā pozitīvas atsauksmes!

Domāju!

George Reģ.: 06.02.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Kopumā es Opel-Merivai 1,3 CDTI varētu salikt šādas atzīmes - ja jāliek tā, kā skolā:

Gaitas īpašības - 8 ;

Degvielas ekonomija - 10;

Salona ietilpība priekšā - 8;

Salona ietilpība aizmugurē - 10;

Pārredzamība vadītājam - 6;

Pārredzamība pasažieriem - 9;

Bagāžnieks - 8;

Apdares materiālu kvalitāte - 6;

Montāžas kvalitāte - 7;

Auto cena - 9.

Degvielas ekonomija? man gan liekas, ka 1.3 dīzeļmotoram patēriņš 5 l/100 km nav nekas ekstra mazs, lai par to dotu 10

piem. peugeot 406 2.0hdi ar 110 z/s vidējais patēriņs ir 5.3-5.6 l/100km. To varētu nosaukt par mazu patērīnu automašīnai ar gandrīz 1.5t pašmasu.

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Kopumā es Opel-Merivai 1,3 CDTI varētu salikt šādas atzīmes - ja jāliek tā, kā skolā:

Gaitas īpašības - 8 ;

Degvielas ekonomija - 10;

Salona ietilpība priekšā - 8;

Salona ietilpība aizmugurē - 10;

Pārredzamība vadītājam - 6;

Pārredzamība pasažieriem - 9;

Bagāžnieks - 8;

Apdares materiālu kvalitāte - 6;

Montāžas kvalitāte - 7;

Auto cena - 9.

Kāda mārrutka pēc pasažieriem vajadzīga pārredzamība?Saitsīingu auto?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Ar Merivu braucu jau devīto gadu. Auto aizvien ir baudāms, un nobraukums tagad ir 209.098 km. 2014.gadā nobraukti 13761 km. Vidējais dīzeļdegvielas patēriņš 2014.gadā - 5,33 litri uz 100 km.

Tomēr man patīk arī jaunā modeļa Meriva.

A6 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

Klausiet VW fanu, tālu tiksiet. Demagoģija, cilvēkam nav bijis kur likt naudu - nopircis mēslu un priecājas.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vēvēfan

moš ido man izgāzt līkumiņu ar Tavu Merivu

es tev iedoši izbraukt līkumiņu ar biki ņiprāku dīzelīti

pēc tam padalīsimies iespaidos....

p.n.

tu drīkstēsi braukt arī ātrāk par 105km/h

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

zhuks rakstīja:

Tak aizej uz autosalonu un paskaties!

Jeb tu caur Antillas katalogu to auto grasies pasūtīt

Tikai mieru, ja pats nekaa nejeedz un negribi zinaat,tad ar nav ko spreegaat un citiem trauceet!

Sprēgāju tādēļ bagažnieka lielums ir kaut kas diezgan relatīvs, ko vārdiem grūti aprakstīt.

re, kur tev visi dati par visām merivām ar visiem tilpumiem (t.sk. bagažnieku)

catalog.auto.ru/...

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Es arī ieteiktu NISSAN NOTE, turklāt pie mums tagad akcija OCTA, Casko dāvanā. Ja nu kas zvani, 9137145

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja: Es arī ieteiktu NISSAN NOTE, turklāt pie mums tagad akcija OCTA, Casko dāvanā. Ja nu kas zvani, 9137145

Reklāmām ir cita vieta.

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

viagris rakstīja: Es arī ieteiktu NISSAN NOTE, turklāt pie mums tagad akcija OCTA, Casko dāvanā. Ja nu kas zvani, 9137145

Reklāmām ir cita vieta.

Vai Meriva slavu dziesmu dziedāšana nav slēptā reklāma?

Vai teksts ka reklāmām ir cita vieta nav reklāmvietu reklamēšana?

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja:

deksters rakstīja:

viagris rakstīja: Es arī ieteiktu NISSAN NOTE, turklāt pie mums tagad akcija OCTA, Casko dāvanā. Ja nu kas zvani, 9137145

Reklāmām ir cita vieta.

Vai Meriva slavu dziesmu dziedāšana nav slēptā reklāma?

Vai teksts ka reklāmām ir cita vieta nav reklāmvietu reklamēšana?

pieraadiits , ka pieraadiijumi neeksistee.

Joekid Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

150zs rakstīja:

VWfans rakstīja: Kopumā es Opel-Merivai 1,3 CDTI varētu salikt šādas atzīmes - ja jāliek tā, kā skolā:

Gaitas īpašības - 8 ;

Degvielas ekonomija - 10;

Salona ietilpība priekšā - 8;

Salona ietilpība aizmugurē - 10;

Pārredzamība vadītājam - 6;

Pārredzamība pasažieriem - 9;

Bagāžnieks - 8;

Apdares materiālu kvalitāte - 6;

Montāžas kvalitāte - 7;

Auto cena - 9.

Parasti atziimes liek ar plusu! FANAM tik lloti nepatiik meriva ka visur salicis miinusus

Nē, nopietni, vai ta pēc brīvlaika sākumā skolēnus laiž datorklasē???????

senuks Reģ.: 02.02.2006
0 0 Atbildēt

Lusja ! Tu noteikti strādā Opeļu centrā un topiku aizsāki tapēc , ka darbs tāds. Vai ne7

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

vošem sūts tā meriva.

topik gofno, aftar mudak

Andreass Reģ.: 26.05.2003
0 0 Atbildēt

vakar dabuuju ar saadu merivu paardesmit km pabraukt. Salons tiesaam plass un liels.

Par bagaaznieku es gribeetu pastriideeties, nav vins nemaz tik liels. Vienu lielu somu ieliec un vairs nekas tur nelien. makskeri pat nevar normaali ielikt, par spiningu vispaar nav jeegas domaat, tikai pa diagonaali, bet tad neko virsuu nevar salikt. Bagaazas nodaliijums man loti nepatika.

Auto ir ciets. Pa lauku celiem braukaajot juut katru bedri. Mana omega un 850 ir daudz miikstaaki bedres juut uz 80% mazaak.

Soferim paarredzamiba ir laba, ja nav jaagriezas pa kreisi vai pa labi, tad vajag iepraktizeeties skatiities garaam jumta balstam.

Auto bija ar 1.4 benziina motoru. Par pateerinju nezinu, saimniece teica, ka ap 6-8 uz simta. Tiiri pa pilseetu nesanaakot braukt.

Bet auto veel jauns, taapeec nedaudz vairaak teeree. Tikai pirmie 3tkm sveetdien tika pieveikti.

Ceeliens juutams, bet nu nedaudz par svaku. Es buutu neemis ar kaadu lielaaku diizeliiti, jo sanaak ljoti daudz pa LV braukaat, varbuut buutu nedaudz leetaaks tas prieks.

Auto tika nemts operatiivajaa liizingaa uz 6 gadiem, peec 3 var nomainiit auto. Meenesii sanaak maksaat 136ls

Kopumaa normaals leetaa gala darba auto. Kaa privaato es vinju negribeetu, paaraak leeta iekseejaa apdare un par cietu prieks muusu celiem. Var jau buut, ka var dabuut ar labaaku apdari, bet leetajiem auto nekas spozs nav.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: vošem sūts tā meriva.

topik gofno, aftar mudak

muahahahahaa!!!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

silepo rakstīja: Izpētīju Adamauto piedāvājumu un nu nekādi nevaru saprast kā var ierakstīties summā zam 10k Ls. Gudrās galvas, paskaidrojiet, lūdzu!

Pirmkārt, tad, kad es pasūtīju auto (2005.gada novembrī), tad cenas bija par dažiem simtiem latu mazākas.

Otrkārt, dāvanā saņēmu Nestes degvielas karti 556 latu vērtībā - tā faktiski sanāk kā atlaide. Ja to ņem vērā, tad manas Merivas cena bija 14,1 tūkst.eiro jeb 9,9 tūkst.latu.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: vēvēfan

moš ido man izgāzt līkumiņu ar Tavu Merivu

es tev iedoši izbraukt līkumiņu ar biki ņiprāku dīzelīti

pēc tam padalīsimies iespaidos....

p.n.

tu drīkstēsi braukt arī ātrāk par 105km/h

Es tāpat bez braukšanas ticu, ka Renault-megane 1,9 dCi ir baudāms.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Andreass rakstīja:

Auto ir ciets. Pa lauku celiem braukaajot juut katru bedri. Mana omega un 850 ir daudz miikstaaki bedres juut uz 80% mazaak.

Soferim paarredzamiba ir laba, ja nav jaagriezas pa kreisi vai pa labi, tad vajag iepraktizeeties skatiities garaam jumta balstam.

Omega un Volvo jau ir pavisam citas klases auto...

Bet par pašvako pārredzamību līkumos piekrītu.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

edgarsons rakstīja: Hei VWfans!

Es arī uz šito mašīnu t/c Alfa noskatījos. Cik pats esi liels, lai varētu objektīvi spriest par ietilpību/ērtumu pie stūres??

Ņēmi līzingā- cik mēnesī sanāk atdot?

Tie durvju rokturīši tādi plastmasīgi izskatījās, nu ļoti plastmasīgi!

Palasīju par merivu Autobildā- visumā pozitīvas atsauksmes!

Domāju!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

edgarsons rakstīja: Hei VWfans!

Es arī uz šito mašīnu t/c Alfa noskatījos. Cik pats esi liels, lai varētu objektīvi spriest par ietilpību/ērtumu pie stūres??

Mans augums ir 181 cm, un, pateicoties sēdekļa un stūres augstuma regulēšanas iespējām, pie stūres jūtos ērti.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

George rakstīja:

Degvielas ekonomija? man gan liekas, ka 1.3 dīzeļmotoram patēriņš 5 l/100 km nav nekas ekstra mazs, lai par to dotu 10

piem. peugeot 406 2.0hdi ar 110 z/s vidējais patēriņs ir 5.3-5.6 l/100km. To varētu nosaukt par mazu patērīnu automašīnai ar gandrīz 1.5t pašmasu.

Ja salīdzina ar Peugeot-406, tad mana Meriva nemaz tik viegla nav - pašmasa ir 1393 kg, pilna masa 1895 kg. Bez tam Meriva ir krietni augstāka par Peugeot-406, un tas braucot rada lielāku gaisa pretestību. Tamdēļ uzskatu, ka starplaikā no 1,2 līdz 6,9 nobrauktajiem kilometru tūkstošiem fiksētais dīzeļdegvielas patēriņš 5,07 litru apmērā uz 100 km ir teicams rādītājs.

onkuls Reģ.: 30.07.2003
0 0 Atbildēt

jo mazāki degvielas patēriņa cipari, jo spēcīgāk VWfans ejakul.ē!

1 2 3 4 5 6 7 ..70
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti