? Opel Meriva īpašniekiem?

Dzēsts lietotājs Reģ.: 19.04.2024

Atnaks te tads VWfans, vinsh tev tadus batonus saspraudis ka nopirksi uzreiz! Meriva esot baigi labs aparaats. Es personigi gan domaju ka baigais shrots, bet mans viedoklis jau nav tik svariigs

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..70
Uggga Reģ.: 04.01.2006
1 0 Atbildēt

lusja rakstīja:

Shiirs rakstīja:

aa nu ja virs ir tad gan man neko tur testet nevajag muah

vēl divi bērni ir

Tos ar` dod notestēt?

edgarsons Reģ.: 27.05.2002
0 0 Atbildēt

katrā merivā vajag vēl divus bērnus!

Cartman_626 Reģ.: 14.07.2002
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

kvatra rakstīja: Kas tas par shiira dubultnieku te uzradies?

tas nav nekads dubltnieks, tas esmu es. manam zalites nikam ir uzlikts bans. forshi ne?

Jā, es Tevi labi paķēru. Turpmāk zināsi

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
1 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Pirmais rakstīja: VWfans, eu VWfans

iedosi izbraukt un ievērtēt Savu Merivu???

mani interesē galvenokārt degvielas patēriņš....

Nedošu, bet par dīzeļdegvielas patēriņu es varu izstāstīt vienmēr.

žmogs tu esi.... kas tev žēl, ka es pierādīšu, ka nevar ar tavu merivu normāli braukt ar 5l uz sotaku???

es tev savukārt varētu iedot izbraukt līkumiņu ar dīzeļauto, kas ne tikai ekonomē degvielu, bet arī bišķi iet

a izstāstīt par degvielas patēriņu arī es tev varu - 1.9 dCi mazmotorītis... pēc pases 4.5 štrāsē un 7.1 pilsētā - reāli īpaši neaizraujoties ar novērošanu un ekonomiju - uz štrāses ap 6, vidējais ap 8.... izvairotioes no valdemāra ielai līdzīgiem sastrēgumiem rīgā nesanāk vairāk par 10

Uggga Reģ.: 04.01.2006
1 0 Atbildēt

lusja rakstīja:

Uggga rakstīja:

lusja rakstīja:

Shiirs rakstīja:

aa nu ja virs ir tad gan man neko tur testet nevajag muah

vēl divi bērni ir

Tos ar` dod notestēt?

a ko vajag?

Gan jau pats sataisīšu

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

lusja rakstīja:

osiss rakstīja: Kādas vēl fīčas?

DVD, Klima, ESP???

tādas kādas mums vajadzēja pilna elektropakete, kondicionieris (tiesa gan bez klimas), CD (ar mp3), paņemam lietotu (2005. gada)

Apsveicu! Tad jau varbūt kādā krustojumā blakus apstājušies pie sarkanās gaismas tiksimies - es labajā joslā, Tu - kreisajā!

Tad sanāk, ka Jūs esat nopirkuši mazlietotu Merivu, ja? Kāds šai mašīnai ir nobraukums?

Huligaans Reģ.: 01.04.2006
1 0 Atbildēt

tomy rakstīja: Visu cieņu VWfanam!

Lai gan visi viņam gruzī virsū, ka īsti normāls viņš nav, tomēr viņš ietur savu stilu un neatbild uzbraucienam ar uzbraucienu. Korekti un pieklājīgi!

Būtu vairāk tādi kā viņš arī diskusijas forumā būtu daudz auglīgākas, nevis vienkārši vienam otra apvainošana!

Jaa tur gan var peikrist, ka ljoti pieklaajiigs cilveeks.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

žmogs tu esi.... kas tev žēl, ka es pierādīšu, ka nevar ar tavu merivu normāli braukt ar 5l uz sotaku???

Manai Merivai nav borta kompja, tāpēc, iedodot Tev izbraukt, teiksim, 15-20 kilometrus, nekas nebūs līdzēts, jo precīzu degvielas patēriņu nevarēs nofiksēt. Es pats degvielas patēriņu varu izrēķināt tikai pēc uzpildes. Piemēram, pēdējo reizi pagājušajā sestdienā uzpildīju 43 komats kaut cik litrus par Ls 26,62, nobraukti ar tiem bija 809 km, aprēķināju vidējo patēriņu 5,3 litru apmērā uz 100 km.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Huligaans rakstīja:

Nu es vinja vietaa droshi vienar buutu prieciigs... Un tas ir labi, ka Tu juuties labi tajaa mashiinaa ar 1,3, bet Tu jau tur runaa par k-kaadu 185 latu ietaupijumu 5 gados, tas taksh izklausaas smiekliigi...

Es tā neteiktu, ka 185 lati 5 gados būtu smieklīgi maz. Vēl jau jāskaita 455 lati, par kuriem Meriva ar lielo dīzeli ir dārgāka par Merivu ar mazo dīzeli. Sanāk vismaz 640 lati piecos gados, ja neskaita, ka arī šādi tādi citi izmaksu posteņi niknajai dīzeļMerivai ir dārgāki. Bet par šiem 640 latiem ar ģimeni var aizbraukt uz Somiju, Rovaniemi pie Ziemassvētku vecīša.

Sunis Reģ.: 01.03.2002
1 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Huligaans rakstīja:

Nu es vinja vietaa droshi vienar buutu prieciigs... Un tas ir labi, ka Tu juuties labi tajaa mashiinaa ar 1,3, bet Tu jau tur runaa par k-kaadu 185 latu ietaupijumu 5 gados, tas taksh izklausaas smiekliigi...

Es tā neteiktu, ka 185 lati 5 gados būtu smieklīgi maz. Vēl jau jāskaita 455 lati, par kuriem Meriva ar lielo dīzeli ir dārgāka par Merivu ar mazo dīzeli. Sanāk vismaz 640 lati piecos gados, ja neskaita, ka arī šādi tādi citi izmaksu posteņi niknajai dīzeļMerivai ir dārgāki. Bet par šiem 640 latiem ar ģimeni var aizbraukt uz Somiju, Rovaniemi pie Ziemassvētku vecīša.

Nevar aizbraukt gan pie vecīša. Kur tad tie 640 lati radīsies? Auto jau paņemts uz nomaksu. Ja katru mēnesi krāsi pa 10.67

Ls (atliekot ietaupīto naudu), tad tikai piecu gadu laikā sakrāsi šo ceļojumu. Pēc pieciem gadiem bērni negribēs vairs vecīti skatīties.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Pirmais rakstīja:

žmogs tu esi.... kas tev žēl, ka es pierādīšu, ka nevar ar tavu merivu normāli braukt ar 5l uz sotaku???

Manai Merivai nav borta kompja, tāpēc, iedodot Tev izbraukt, teiksim, 15-20 kilometrus, nekas nebūs līdzēts, jo precīzu degvielas patēriņu nevarēs nofiksēt. Es pats degvielas patēriņu varu izrēķināt tikai pēc uzpildes. Piemēram, pēdējo reizi pagājušajā sestdienā uzpildīju 43 komats kaut cik litrus par Ls 26,62, nobraukti ar tiem bija 809 km, aprēķināju vidējo patēriņu 5,3 litru apmērā uz 100 km.

mans subars naudas izteiksme tere tikpat. man nav jamaksa lizings, man nav jataisa kasko, mans salons ir tikpat kvalitatiivs man ir pilnpiedzinja, man ir visi chetri elektriskie logi un luuka, mans vagens izskatas tikpat smiekligs ka meriva, man nav dargas obligatas apkopes, mans auto lidz 100paatrinas par 2sekundem atrak .

secinaajums: opel meriva nezheeliigi suu.kaa

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 0 Atbildēt

lusja rakstīja:

VWfans rakstīja:

lusja rakstīja:

osiss rakstīja: Kādas vēl fīčas?

DVD, Klima, ESP???

tādas kādas mums vajadzēja pilna elektropakete, kondicionieris (tiesa gan bez klimas), CD (ar mp3), paņemam lietotu (2005. gada)

Apsveicu! Tad jau varbūt kādā krustojumā blakus apstājušies pie sarkanās gaismas tiksimies - es labajā joslā, Tu - kreisajā!

Tad sanāk, ka Jūs esat nopirkuši mazlietotu Merivu, ja? Kāds šai mašīnai ir nobraukums?

nobraukums 27000km

pie 30tk merivai krejums beidzas. sak grabet bagazhnieka vaks, izdegt lampinjas utt. uz tolmetu!!!

Huligaans Reģ.: 01.04.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Huligaans rakstīja:

Nu es vinja vietaa droshi vienar buutu prieciigs... Un tas ir labi, ka Tu juuties labi tajaa mashiinaa ar 1,3, bet Tu jau tur runaa par k-kaadu 185 latu ietaupijumu 5 gados, tas taksh izklausaas smiekliigi...

Es tā neteiktu, ka 185 lati 5 gados būtu smieklīgi maz. Vēl jau jāskaita 455 lati, par kuriem Meriva ar lielo dīzeli ir dārgāka par Merivu ar mazo dīzeli. Sanāk vismaz 640 lati piecos gados, ja neskaita, ka arī šādi tādi citi izmaksu posteņi niknajai dīzeļMerivai ir dārgāki. Bet par šiem 640 latiem ar ģimeni var aizbraukt uz Somiju, Rovaniemi pie Ziemassvētku vecīša.

Nu Bet Tu tak nejuuti tos 640 Ls pa 5 gadiem.... tas tak nav it nekas...

edzulis Reģ.: 17.11.2001
1 0 Atbildēt
316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: vwFans ir reāls provokāciju māstermainds

jeb arii cilveeks ar dzelzs nerviem.(tas jau tas pats vien ir)

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: BMW rulz

www.justsupercars.com/...

da neraadi sheit taadus auto. vwfanam uz taadaam nestaav defaultaa jau.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
1 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: BMW rulz

www.justsupercars.com/...

tu esi vēl slimāks par vēvēfanu

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

edzulis

Man no skata labāk par BMW-M5 patīk BMW-M6.

Redz, kur cildinošs raksts par Merivu:

autoreview.ru/...

viagris Reģ.: 06.07.2004
1 0 Atbildēt
VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

viagris

Katrā ziņā Note ir lielisks auto, taču man ir jautājums: vai iekš Notes visām versijām kā papildaprīkojums ir iespējama vadītāja sēdekļa augstuma regulēšana? Es reiz pasēdēju šajā auto, tam šīs fīčas nebija, un pie stūres es nespēju iekārtoties ērti...

Huligaans Reģ.: 01.04.2006
0 0 Atbildēt

Kaa tas ir nebija seedeklja augstuma reguleetaaja?? Pat manam vecajam e28 taads ir...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Huligaans

Tajā Notē, kurā es sēdēju, nebija... Visās Merivās arī tas nav... Manējā Merivā ir, jo es pasūtīju.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Huligaans

Tajā Notē, kurā es sēdēju, nebija... Visās Merivās arī tas nav... Manējā Merivā ir, jo es pasūtīju.

njaa buutu ietaupiijis ne sliktu summinju ar ko degviela vareetu taupiit...

Jonkee Reģ.: 28.07.2003
1 0 Atbildēt

Meriva tas nav auto. Jau divus mēnešus esmu pārkāpis no merivas uz Peug. 406, braukšanu nevar salīdzināt. Degvielas patēriņš arī mazāks. Pa štrāsi 6,8 pilsēta 12l, vidējais ap 8,8l.

viagris Reģ.: 06.07.2004
1 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: viagris

Katrā ziņā Note ir lielisks auto, taču man ir jautājums: vai iekš Notes visām versijām kā papildaprīkojums ir iespējama vadītāja sēdekļa augstuma regulēšana? Es reiz pasēdēju šajā auto, tam šīs fīčas nebija, un pie stūres es nespēju iekārtoties ērti...

Ir komplektācijās Acenta un Tekna

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..70
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti