? Opel Meriva īpašniekiem?

Dzēsts lietotājs Reģ.: 24.04.2024

Atnaks te tads VWfans, vinsh tev tadus batonus saspraudis ka nopirksi uzreiz! Meriva esot baigi labs aparaats. Es personigi gan domaju ka baigais shrots, bet mans viedoklis jau nav tik svariigs

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..70
KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

edzulis rakstīja:

osiss rakstīja:

edzulis rakstīja: BEidziet dzīt sū_du!

PRotams, ka VWfans nav riktīgs! Nopirkt 1.3 dīzeli 1.6 dīzeļa vietā tikai tādēļ, ka tas iespējams dažus simtus gramu mazāk rij. Tunredzīgs gājiens, jo pieļauju, ka rij tik pat! Otrkārt lai atrod pēc tam pircēju tādam 1.3 sū_dam. saprotu runa ietu par 2.0 benzīnieku, bet izvēlēties 1.3dīzeli 1.6 vietā ir stulbākais ko var izdarīt. Punkts!

pirmkārt, fans to nataisās pārdot un apgalvo, ja pirkšot jaunu auto, tad merivu paturēšot un otrkārt, otrs ar soļarku darbināmais dzinējš šim auto ir 1,7

da kaut vai 1.7, da kaut 2.0, ēd viņi vienādi.

Pirmkārt, Meriva ar 1,3 litru dīzeli maksā par 650 eiro jeb 455 latiem lētāk nekā ar 1,7 litru dīzeli.

Otrkārt, uz 100 km mazais dīzelis tērē par 0,3 litriem soļarkas mazāk - 5,0 litrus 5,3 litru vietā. Starpība - Ls 18,51 uz 10 tūkstošiem km jeb 185,1 lats uz 100 tūkstošiem km. Kopā 5 gadu laikā sanāk starpība vismaz 640 latu apmērā. Priekš kam pārmaksāt, ja 1,3 CDTI gaitas īpašības apmierina?

veciit ... ieej vekalaa vienreiz paiku iepirkt un tavs gada ietaupijums ir atstaat tur. Pirmoreiz seit un skiet ka pilniigi vietaa varu noradfiit - santiimp!seejs.

Paldies par uzmanibu!

Huligaans Reģ.: 01.04.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

edzulis rakstīja:

osiss rakstīja:

edzulis rakstīja: BEidziet dzīt sū_du!

PRotams, ka VWfans nav riktīgs! Nopirkt 1.3 dīzeli 1.6 dīzeļa vietā tikai tādēļ, ka tas iespējams dažus simtus gramu mazāk rij. Tunredzīgs gājiens, jo pieļauju, ka rij tik pat! Otrkārt lai atrod pēc tam pircēju tādam 1.3 sū_dam. saprotu runa ietu par 2.0 benzīnieku, bet izvēlēties 1.3dīzeli 1.6 vietā ir stulbākais ko var izdarīt. Punkts!

pirmkārt, fans to nataisās pārdot un apgalvo, ja pirkšot jaunu auto, tad merivu paturēšot un otrkārt, otrs ar soļarku darbināmais dzinējš šim auto ir 1,7

da kaut vai 1.7, da kaut 2.0, ēd viņi vienādi.

Pirmkārt, Meriva ar 1,3 litru dīzeli maksā par 650 eiro jeb 455 latiem lētāk nekā ar 1,7 litru dīzeli.

Otrkārt, uz 100 km mazais dīzelis tērē par 0,3 litriem soļarkas mazāk - 5,0 litrus 5,3 litru vietā. Starpība - Ls 18,51 uz 10 tūkstošiem km jeb 185,1 lats uz 100 tūkstošiem km. Kopā 5 gadu laikā sanāk starpība vismaz 640 latu apmērā. Priekš kam pārmaksāt, ja 1,3 CDTI gaitas īpašības apmierina?

Nu Tu esi tik nabadziigs, ka Tev ir buutiski ietaupiit 185 latus 5 GADOS???? Kaapeec tad njem mashiinu pa 10 k Ls??

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Huligaans

Bet, ja man pietiek ar 1,3 CDTI, kāpēc tad pirkt 1,7 CDTI ? Ja es, braucot ar 1,3 CDTI, jūtos labi, tad jau neko citu nevajag.

Savukārt Edzulim ir savādāk. Viņam BMW-320 ir par kuslu, šis domā - vajag kaut ko jaudīgāku. Padomā par BMW-325 un konstatē, ka tas arī par švaku. Un tādā gadījumā nopērk BMW-M3 un ir priecīgs par savu izvēli.

150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Redz, kur šeit par Merivu tiek teikti atzinīgi vārdi:

autoreview.ru/...

Saka taapeec, ka peec ZAZa vinniem meriva liekas uuberautoooi!

Sunis Reģ.: 01.03.2002
1 0 Atbildēt

150zs rakstīja:

VWfans rakstīja: Redz, kur šeit par Merivu tiek teikti atzinīgi vārdi:

autoreview.ru/...

Saka taapeec, ka peec ZAZa vinniem meriva liekas uuberautoooi!

Viņi testē visādus auto ne tikai zaz un meriva, un nebūt ne vienmēr visus auto slavē.

onkuls Reģ.: 30.07.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Huligaans

Bet, ja man pietiek ar 1,3 CDTI, kāpēc tad pirkt 1,7 CDTI ? Ja es, braucot ar 1,3 CDTI, jūtos labi, tad jau neko citu nevajag.

Savukārt Edzulim ir savādāk. Viņam BMW-320 ir par kuslu, šis domā - vajag kaut ko jaudīgāku. Padomā par BMW-325 un konstatē, ka tas arī par švaku. Un tādā gadījumā nopērk BMW-M3 un ir priecīgs par savu izvēli.

Konstanti pieklājīgs... atturīgs... nevienā postā neatsaka santīmp.ssēja statusam piedienīgus textus...!

Vai nu lepojas ar sevis izveidoto tēlu vai... nespēj saprast un pieņemt, ka pārējie viņu "apbižo"!

onkuls Reģ.: 30.07.2003
1 0 Atbildēt

Konstanti pieklājīgs... atturīgs... nevienā postā neatsaka santīmp.ssēja statusam piedienīgus textus...!

Vai nu lepojas ar sevis izveidoto tēlu vai... nespēj saprast un pieņemt, ka pārējie viņu "apbižo"!

Huligaans Reģ.: 01.04.2006
1 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Huligaans

Bet, ja man pietiek ar 1,3 CDTI, kāpēc tad pirkt 1,7 CDTI ? Ja es, braucot ar 1,3 CDTI, jūtos labi, tad jau neko citu nevajag.

Savukārt Edzulim ir savādāk. Viņam BMW-320 ir par kuslu, šis domā - vajag kaut ko jaudīgāku. Padomā par BMW-325 un konstatē, ka tas arī par švaku. Un tādā gadījumā nopērk BMW-M3 un ir priecīgs par savu izvēli.

Nu es vinja vietaa droshi vienar buutu prieciigs... Un tas ir labi, ka Tu juuties labi tajaa mashiinaa ar 1,3, bet Tu jau tur runaa par k-kaadu 185 latu ietaupijumu 5 gados, tas taksh izklausaas smiekliigi...

tomy Reģ.: 25.08.2004
2 0 Atbildēt

Visu cieņu VWfanam!

Lai gan visi viņam gruzī virsū, ka īsti normāls viņš nav, tomēr viņš ietur savu stilu un neatbild uzbraucienam ar uzbraucienu. Korekti un pieklājīgi!

Būtu vairāk tādi kā viņš arī diskusijas forumā būtu daudz auglīgākas, nevis vienkārši vienam otra apvainošana!

Master_D Reģ.: 29.09.2004
1 0 Atbildēt

vwFans ir reāls provokāciju māstermainds

Master_D Reģ.: 29.09.2004
1 0 Atbildēt

es pat domāju ka patiesībā viņš ir atsaldēts bembists, kas pi$ visiem prārtu

Master_D Reģ.: 29.09.2004
1 0 Atbildēt

es pat domāju ka patiesībā viņš ir atsaldēts bembists, kas pi$ visiem prārtu

Kaneelis Reģ.: 01.11.2001
0 0 Atbildēt

njaa, es arī iestājos VWfana fanu pūlkā . Labāk lai ir saturīgi komentāri, no kuriem dažbrīd var izlobīt šādu tādu informāciju, nekā sad.irsta kautkāda pilnīga h.uiņa.

Nu jā, un cits varbūt brauc ar 10 gadus vecu lamtau un slavē to, tai pat laikā nodirš VW fanu, jo viņš to santīmu jājot tomēr ir sakrājis jaunai a/m. loģikas principā nav.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
1 0 Atbildēt

Kaneelis rakstīja: njaa, es arī iestājos VWfana fanu pūlkā . Labāk lai ir saturīgi komentāri, no kuriem dažbrīd var izlobīt šādu tādu informāciju, nekā sad.irsta kautkāda pilnīga h.uiņa.

Nu jā, un cits varbūt brauc ar 10 gadus vecu lamtau un slavē to, tai pat laikā no******* VW fanu, jo viņš to santīmu jājot tomēr ir sakrājis jaunai a/m. loģikas principā nav.

Es pievienojos Kanēlim!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
1 0 Atbildēt

VWfans, eu VWfans

iedosi izbraukt un ievērtēt Savu Merivu???

mani interesē galvenokārt degvielas patēriņš....

Andreass Reģ.: 26.05.2003
0 0 Atbildēt

sodien aizpildot atskaiti par meenesi nonaacu pie pateerinja, kurs arii aiz komata meeraams diviem cipariem. Videejais pateerins bija 14,11 Taatad nekas gruuts tas nav. Vieniigi tas ir nepreciizs, jo nekad preciizi nevar zinaat cik baakaa paliek degvielas. Netiek preciizi pierakstiit nobrauktie km liidz metriem, bet tikai km.

Taatad paliek varbuutiiba paterinjam svaarstiities apmeeram litra robezaas.

Nezinu kaa VWfans ir paarliecinaats tiesi par taadu pateerinju. Tas ko var izreekinaat nenoziimee, ka tas ir patiesais.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: VWfans, eu VWfans

iedosi izbraukt un ievērtēt Savu Merivu???

mani interesē galvenokārt degvielas patēriņš....

Nedošu, bet par dīzeļdegvielas patēriņu es varu izstāstīt vienmēr.

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Andreass rakstīja: sodien aizpildot atskaiti par meenesi nonaacu pie pateerinja, kurs arii aiz komata meeraams diviem cipariem. Videejais pateerins bija 14,11 Taatad nekas gruuts tas nav. Vieniigi tas ir nepreciizs, jo nekad preciizi nevar zinaat cik baakaa paliek degvielas. Netiek preciizi pierakstiit nobrauktie km liidz metriem, bet tikai km.

Taatad paliek varbuutiiba paterinjam svaarstiities apmeeram litra robezaas.

Nezinu kaa VWfans ir paarliecinaats tiesi par taadu pateerinju. Tas ko var izreekinaat nenoziimee, ka tas ir patiesais.

Tieši tā, + veel benzakolonkas kļūda! Sevis mānīšana vien sanāk

Master_D Reģ.: 29.09.2004
1 0 Atbildēt

pa tēmu gan !!!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 0 Atbildēt

lusja rakstīja: Bet es arī vakar nopirku Merivu, ko tagad mani lamāsiet ?

nee, iedo labak izbraukt!

kvatra Reģ.: 13.02.2002
1 0 Atbildēt

Kas tas par shiira dubultnieku te uzradies?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

kvatra rakstīja: Kas tas par shiira dubultnieku te uzradies?

tas nav nekads dubltnieks, tas esmu es. manam zalites nikam ir uzlikts bans. forshi ne?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
1 0 Atbildēt

lusja rakstīja:

Shiirs rakstīja:

lusja rakstīja: Bet es arī vakar nopirku Merivu, ko tagad mani lamāsiet ?

nee, iedo labak izbraukt!

nedošu, aizej uz Hansaauto un paprasi

nee nu prieksh kam man tas klapatas. es domaju ka tu busi izpalidzigs un iedosi ietesteet. es tev varetu iedot ar subaru pa zeminieku izgaazt

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

lusja rakstīja:

Shiirs rakstīja:

lusja rakstīja:

Shiirs rakstīja:

lusja rakstīja: Bet es arī vakar nopirku Merivu, ko tagad mani lamāsiet ?

nee, iedo labak izbraukt!

nedošu, aizej uz Hansaauto un paprasi

nee nu prieksh kam man tas klapatas. es domaju ka tu busi izpalidzigs un iedosi ietesteet. es tev varetu iedot ar subaru pa zeminieku izgaazt

nu es taču tikai vakar nopirku, pati neesmu ietestējusi palnībā vakar jau vīrs testēja pirms pirkšanas, a es tik šodien dabūju testēt braucot uz darbu, man patīka, 1,6 motoriņš diezgan ātri uzņem ātrumu, tikai jāpierod pie ta ta ka ir tikai 2 pedales, jo paņemam Tiptronic, vīrs brauca kā ar manuālo, es kā ar automātu

aa nu ja virs ir tad gan man neko tur testet nevajag muah

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

lusja rakstīja:

Shiirs rakstīja:

lusja rakstīja:

Shiirs rakstīja:

lusja rakstīja: Bet es arī vakar nopirku Merivu, ko tagad mani lamāsiet ?

nee, iedo labak izbraukt!

nedošu, aizej uz Hansaauto un paprasi

nee nu prieksh kam man tas klapatas. es domaju ka tu busi izpalidzigs un iedosi ietesteet. es tev varetu iedot ar subaru pa zeminieku izgaazt

nu es taču tikai vakar nopirku, pati neesmu ietestējusi palnībā vakar jau vīrs testēja pirms pirkšanas, a es tik šodien dabūju testēt braucot uz darbu, man patīka, 1,6 motoriņš diezgan ātri uzņem ātrumu, tikai jāpierod pie ta ta ka ir tikai 2 pedales, jo paņemam Tiptronic, vīrs brauca kā ar manuālo, es kā ar automātu

Kādas vēl fīčas?

DVD, Klima, ESP???

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..70
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti