? Opel Meriva īpašniekiem?

Dzēsts lietotājs Reģ.: 19.04.2024

Atnaks te tads VWfans, vinsh tev tadus batonus saspraudis ka nopirksi uzreiz! Meriva esot baigi labs aparaats. Es personigi gan domaju ka baigais shrots, bet mans viedoklis jau nav tik svariigs

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..70
viagris Reģ.: 06.07.2004
1 0 Atbildēt

Jonkee rakstīja: Meriva tas nav auto. Jau divus mēnešus esmu pārkāpis no merivas uz Peug. 406, braukšanu nevar salīdzināt. Degvielas patēriņš arī mazāks. Pa štrāsi 6,8 pilsēta 12l, vidējais ap 8,8l.

Nu jā skatoties Merivas bendzīnnieka degvielas patēriņus pat man 318 93' gada mazāk rij

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

viagris rakstīja:

Jonkee rakstīja: Meriva tas nav auto. Jau divus mēnešus esmu pārkāpis no merivas uz Peug. 406, braukšanu nevar salīdzināt. Degvielas patēriņš arī mazāks. Pa štrāsi 6,8 pilsēta 12l, vidējais ap 8,8l.

Nu jā skatoties Merivas bendzīnnieka degvielas patēriņus pat man 318 93' gada mazāk rij

Tagad pēc feislifta Merivas 1,6 litru benzīnnieks tērē tikai vidēji 6,7 litrus uz 100 km iepriekšējo 7,2 litru vietā.

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

jaaaa pizdohenaa ekonomija

Rashns Reģ.: 12.06.2003
1 0 Atbildēt

es teicu p .i.z.d.ohenaa

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Rashns rakstīja: jaaaa *******aa ekonomija

Bet pēc feislifta ir arī 5 zirgspēki vairāk - 105 iepriekšējo 100 vietā.

cauna Reģ.: 14.07.2006
1 0 Atbildēt

Visai neauglīga un stulba diskusija. Tā arī nevaru saprast, kas Merivai ir tik nepieņemams. Katrā automašinā ir labās un sliktāks īpašibas. Jedem das seine...

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

Da labi, te jau neviens par to aito nerunaa,te iet cīņa lai salauztu Fana nesalauzamo vēso attieksmi pret visu

osiss Reģ.: 22.12.2003
1 0 Atbildēt

Nez kāpēc, kad uz ielas ieraugu braucam MERIVU, uzreiz šis auto man asociējas ar VWfanu.

Viņam laikam iepriekšējasi auto taisīja tādus zaudējumus, ka tagad ir trauma uz visu mūžu!!!

Kautkur pat varēja redzēt, cik degvielas tika nobraukta braucot ar Vento VR6 un kādi remonti veikti.

Manuprāt, viena no šābrīža interesantākajām diskusijām!!!

A6 Reģ.: 18.10.2004
1 0 Atbildēt

Man arī ir līdzīgas izjūtas ieraugot merivu. patiesi vienreiz sevi pieķēru pie tā ka domāju - ir tas viņš vai nav. varbūt VWfans var uzrakstīt šeit savas merivas valsts numuru lai varam viņu pamanīt?

Ja kāds taisās pirkt jaunu merivu, tad piedāvāju par šo naudu labāk nopirkt 4 gadīgu audi vai ja gribas opeli, tad var sameklēt 1 - 3 gadus vecus vectru vai signumu. nu ar piebildi, ka to protams var izdarīt tikai vācijā.

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
1 0 Atbildēt

Maasa tikko iepirka 2003 gada merivu - 1.6 benziinnieku. Feedbacku vareeshu padot veelaak...

arba Reģ.: 16.12.2002
1 0 Atbildēt

Ja cilvēks grib pirkt Merivu, nekāds audi viņam nav vajadzīgs, šie auto nav konkurenti,

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
1 0 Atbildēt

v00t v00t! Mazda Premacy vareetu meegjinaat iemaaniit

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

lusja

Kādi iespaidi pēc pirmās ar Opel-Merivu kopā pavadītās nedēļas nogales?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
1 0 Atbildēt

baac.. dranjkja meriva... panjeemu es ar uz nedeeljas nogali... suukaa jau nu jamaa dranjkjiigi... ://///

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: baac.. dranjkja meriva... panjeemu es ar uz nedeeljas nogali... suukaa jau nu jamaa dranjkjiigi... ://///

Kas tieši Tev Merivā nepatika?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
1 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Kindzulis rakstīja: baac.. dranjkja meriva... panjeemu es ar uz nedeeljas nogali... suukaa jau nu jamaa dranjkjiigi... ://///

Kas tieši Tev Merivā nepatika?

laikam bija sabojaajies papildapriikojums: zem stuures piestiprinaatais suukaataajs taadeelj i saku ka dranjkjiigi... sabojaatas briivdienas... naacaas doties maajaas pie sievas

Jonkee Reģ.: 28.07.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Kindzulis rakstīja: baac.. dranjkja meriva... panjeemu es ar uz nedeeljas nogali... suukaa jau nu jamaa dranjkjiigi... ://///

Kas tieši Tev Merivā nepatika?

1) Degvielas patēriņš 1,6 benz. dzinējam

2) Tizlie priekšējie jumta balsti

3) apkures sistēma , ja nav AC, tad ziemā auksts bet vasarā karsts

4) dzinēja drba temperatura 75-80C

5)lietus laikā aizsvīst stikli, pat pečka nepalīdz.

6) visu laiku izdeg kāda spuldze

7) 30000 apkope izmaksāja 150 Ls

Tā var turpināt līdz bezgalībai.....

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Jonkee rakstīja:

VWfans rakstīja:

Kindzulis rakstīja: baac.. dranjkja meriva... panjeemu es ar uz nedeeljas nogali... suukaa jau nu jamaa dranjkjiigi... ://///

Kas tieši Tev Merivā nepatika?

1) Degvielas patēriņš 1,6 benz. dzinējam

2) Tizlie priekšējie jumta balsti

3) apkures sistēma , ja nav AC, tad ziemā auksts bet vasarā karsts

4) dzinēja drba temperatura 75-80C

5)lietus laikā aizsvīst stikli, pat pečka nepalīdz.

6) visu laiku izdeg kāda spuldze

7) 30000 apkope izmaksāja 150 Ls

Tā var turpināt līdz bezgalībai.....

Oponēšu pa punktiem:

1) 1,6 benzīnniekam tajā modelī, kas pēc feislifta, degvielas patēriņš ir samazināts no 7,2 līdz 6,7 litriem uz 100 km, bet, ja tas šķiet daudz, tad var izvēlēties no diviem dīzeļmotoriem ar makam draudzīgu degvielas patēriņu - 1,3 CDTI vai 1,7 CDTI;

2) Šim punktam gan piekrītu;

3) Man ir AC, tāpēc mikroklimats ir OK. Vienīgi martā pēc ārā pie mīnus 10 grādiem pavadītas nakts auto iesila ilgi, bet nu to var izskaidrot ar to, ka mašīna ar dīzeļmotoru;

4) Manējam dzinēja darba temperatūra turas 85-90 grādu līmenī;

5) Lietus laikā man palīdz AC, logi neaizsvīst;

6) Neviena spuldzīte līdz 7241 km nobraukumam vēl nav izdegusi;

7) Pirmā apkope manējam vēl nav pienākusi, bet iekš Auto-Bild bija nesen rakstīts, ka 1,7 CDTI modelim apkope pie 15 tūkst.km nobraukuma maksā 55 latus, bet pie 30 tūkst.km nobraukuma - 95 latus.

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Rakstītam ticēt!!!!

Tas ir kā akmenī iecirsts!!!!

onkuls Reģ.: 30.07.2003
0 0 Atbildēt

6) Neviena spuldzīte līdz 7241 km nobraukumam vēl nav izdegusi;

7) Pirmā apkope manējam vēl nav pienākusi, bet iekš Auto-Bild bija nesen rakstīts, ka 1,7 CDTI modelim apkope pie 15 tūkst.km nobraukuma maksā 55 latus, bet pie 30 tūkst.km nobraukuma - 95 latus.

nu nevar būt tik apaļas summas Ls... tur droši vien pāris cipari aiz komata pazuduši..!

Laiks Reģ.: 12.04.2002
1 0 Atbildēt

Nu kaadeelj jaanjirgaajas ??

Rashns Reģ.: 12.06.2003
1 0 Atbildēt

ja jau tadipaterinji butu ka gramata raxtits,bet nav tak tadi tam 1,6 triperim,saproti tak Fan.

Sunis Reģ.: 01.03.2002
1 0 Atbildēt

Rashns rakstīja: ja jau tadipaterinji butu ka gramata raxtits,bet nav tak tadi tam 1,6 triperim,saproti tak Fan.

Tos grāmatā norādītos patēriņus var dabūt, tikai atbilstoši ir jābrauc, t.i. negāzēt, nebremzēt, ripināt ... reti kuram ir pacietība šādi braukt ar nemotoru.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
1 0 Atbildēt

Rashns rakstīja: ja jau tadipaterinji butu ka gramata raxtits,bet nav tak tadi tam 1,6 triperim,saproti tak Fan.

Piemēram, manam Picasso (2,0 HDI) nevien varu dabūt, bet arī regulāri ir soļaras patērņš atbilstoši manuālī norādītajam. Un tas nemaz nav dabūts, ripinot, velkot buksierī, stumjot, utt.

Savukārt C3 (1,4 benzīns) manuālī norādītajā patēriņā nekādi nesanāk iekļauties. Ir par kādu litru vairāk.

Karluco Reģ.: 15.05.2002
1 0 Atbildēt

Nu, nez, manam Mercedes dizelim pat ziema pecka saka sildit dazu minusu laikaaa - no Sarkandaugavas lidz centram - pusceljaa, Hondai Accordam benzinam - pie Skonto stadiona.

Drizak taa konstruktiva nepilniiba. Italju auto drosi vien neiesilst vispaar

3) Man ir AC, tāpēc mikroklimats ir OK. Vienīgi martā pēc ārā pie mīnus 10 grādiem pavadītas nakts auto iesila ilgi, bet nu to var izskaidrot ar to, ka mašīna ar dīzeļmotoru;

4) Manējam dzinēja darba temperatūra turas 85-90 grādu līmenī;

5) Lietus laikā man palīdz AC, logi neaizsvīst;

6) Neviena spuldzīte līdz 7241 km nobraukumam vēl nav izdegusi;

7) Pirmā apkope manējam vēl nav pienākusi, bet iekš Auto-Bild bija nesen rakstīts, ka 1,7 CDTI modelim apkope pie 15 tūkst.km nobraukuma maksā 55 latus, bet pie 30 tūkst.km nobraukuma - 95 latus.

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..70
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti