Velosipēds un OCTA?

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002

Sakiet, vai kaut kur var apdrošināt velosipēda civiltiesisko atbildību? Tagad sanāk bieži braukāt pa rīgu, aizskaties uz smukām meitenēm un var netīšām kādam spoguli noraut. Sastādām saskaņoto paziņojumu un lieta darīta.

Vai tomēr tik vienkārši cauri netikšu?

 
150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

Interesanti bijatas ka viens pazinna nopirka 4ciklu, apskate+ceļa nodoklis, viss jaamaksā, |Bet tiklīdz runas iet par kasko neviens neko nepiedāvā! Taads stulbums!

kp2 Reģ.: 30.06.2006
0 1 Atbildēt

ko tur daudz ņemties ar papīriem sit pa pedāli un ņem fraku, bet ja noķers tad gan tev ķēdi d.i.r.s.a sastums

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

smieklīgi, bet rupji kā zemniekiem

DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

vari uztaisīt parasto civiltiesisko atbildību - normāli apdrošināšanas kantori to piedāvā

tad Tevis radītā skāde tiks atlīdzināta ne tikai tad, ja brauksi ar ričuku, bet arī tad, ja kā gājējs netīšām ievemsi kādam ferrari lūkā vai tml...

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

fiksi izdzēst topiku!

vajag tik kādam tauku mūlim šito ieraudzīt. papildus slaukšanas aparāts

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kātur ir tagad ar motopļeckām?

Vajag OCTA vai nevajaga?

Un kad lisapēdiem vajadzēs OCTA?

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Ar radariem ķers auto bez tehniskās apskates un apdrošināšanas:

www.tvnet.lv/...

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Pavasarī tā hohmas pēc painteresējos ifā. Atšuva. Domāju, ka pa adekvātu cenu būtu normāli arī ritenim CTA, bet ne obligātu. Tiem, kas bieži braukā. Nu mazums kas , var kādu tantonu apskādēt, kuri nereti un ar viņu gadiem apskaužamu veiklumu pēkšņi izdomā mainīt virzienu. Vai jaunkundzi, kas ierauga ko interesantu šmotku veikalā, apcērtas uz papēža un...

Ja auto uz gadu man sanāk ~ 40Ls tad kādus 5-7 latus būtu jēdzīgi maksāt ritenim, par sezonu piem no maija līdz oktobrim.

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Esmu dzirdējis, ka pakāpeniski bīdās likumprojekts, kur OCTA būs nepieciešama mopēdiem/rolleriem. Var jau gadīties, ka līdz nākamgadam to pieņem Saeimā. Par OCTU velosipedistiem gan neviens vēl nedomā.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Esmu dzirdējis, ka pakāpeniski bīdās likumprojekts, kur OCTA būs nepieciešama mopēdiem/rolleriem. Var jau gadīties, ka līdz nākamgadam to pieņem Saeimā. Par OCTU velosipedistiem gan neviens vēl nedomā.

Lai uzliktu OCTU velosipēdiem, tad sākumā tos ir jāreģistrē. Un tad jau jāreģistrē būtu arī velosipēdu piekabes u.t.t. līdz galējībai.

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Priekš tam ir vispārējā CTA, kur nav iekļauts tikai ritenis, bet arī, ja nolej kaimiņa dzīvokli, uzskrien kādam virsū un izsit zobus utt. utjp.

Bet varbūt es dzīvojus zaru būdā un esmu žēlsirdīgs un negribu maksāt par fīčām, kuras nerealizēsies.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

sleepnis rakstīja:

jugasvilli rakstīja: Priekš tam ir vispārējā CTA, kur nav iekļauts tikai ritenis, bet arī, ja nolej kaimiņa dzīvokli, uzskrien kādam virsū un izsit zobus utt. utjp.

Bet varbūt es dzīvojus zaru būdā un esmu žēlsirdīgs un negribu maksāt par fīčām, kuras nerealizēsies.

Bet zaru būdu pret lāča uzbrukumu taču gribēsi apdrošināt?

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

sleepnis rakstīja:

jugasvilli rakstīja: Priekš tam ir vispārējā CTA, kur nav iekļauts tikai ritenis, bet arī, ja nolej kaimiņa dzīvokli, uzskrien kādam virsū un izsit zobus utt. utjp.

Bet varbūt es dzīvojus zaru būdā un esmu žēlsirdīgs un negribu maksāt par fīčām, kuras nerealizēsies.

Bet zaru būdu pret lāča uzbrukumu taču gribēsi apdrošināt?

a kuļiš lācis neopērk civiltiesisko???? nu vai lāčtiesisko, nezinu, kas tur viņiem mežā ir....

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

a es gribu par 5 santīmi prēmiju apdrošināt savu dzērājtiesisko bezatbildību uz rītu, no 23:00 līdz 23:15 un tikai pret risku, ka es uzčurāšu kaimiņa (pa labi) sētai!

Vai varēs, džugašvili?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kad ta būs tās oktas motopļeckām?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

smaidiigais rakstīja: a es gribu par 5 santīmi prēmiju apdrošināt savu dzērājtiesisko bezatbildību uz rītu, no 23:00 līdz 23:15 un tikai pret risku, ka es uzčurāšu kaimiņa (pa labi) sētai!

Vai varēs, džugašvili?

kārtējais smadzenes podā atstājušais tupmīzis

ko apsaukājies, nervi čupā, vai?

Ja esi ar grūtu bērnību vai ar neīsto kāju no gultas izrausies, tad paskaidroju, ka mans posts ieraksts ir /bija domāts kā parodija par pilsoņa x postu/ierakstu, kur viņš gribēja apdrošināt savu velosipēdu. A tu uzreiz uz plīts lec...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

man laukos apdrošināšanas aģents piedāvāja civiltiesisko apdrošināt. līdz tuvākajam kaimiņam tur kādi 500m. kad prasīju kādi riski tad tur iekļaujas, tad neko pateikt nevarēja. pilsētā vismaz var ienīdēties par apakšējā dzīvokļa noliešanu.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti