OPEL ZAFIRA 2- viedoklis?

Atvars Reģ.: 05.07.2001
 
1 2 3 4 5
Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Merivu negribi?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Atvars rakstīja: Ko pirkt OPEL ZAFIRA 2vai MAZDA 5?? www.autonews.lv/... Esmu braucis gan ar vienu, gan otru, bet jaMazdai ir OK salons un dizains tad no teniskaa viedoklja man liekas labaaks OPELis. Kaas veel ir shai grpaa ( minivei) veeraa njemami a/m ???

Es ņemtu Zafira.

Par Mazda 5 ir nāces dzirdēt (lasīt) ne visai labas atsauksmes. Turpretī par Zafiru pagaidām neko sliktu neesmu dzirdējis. Manuprāt, Zafira ar dīzeļmotoru varētu būt ļoti labs pirkums.

CV vai Sharan ir čitas cenu kategorijas subjekti!

Edgarpo Reģ.: 30.07.2002
0 0 Atbildēt

Varbūt honda FR-V?

www.bensonsauto.lv/...

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Hondinieks tiiri simpaatisks, no aaraa ...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

kādu pusgadu atpakaļ gadījās jaunā zafīra vāczemē kā nomas auto. Man nepatika. Subjektīvi nepatika. Varbūt pie vainas bija mazais benzīna nemotors, varbūt uzsnigušais sniegs komplektā ar vasaras riepām, varbūt gasrastāvoklis, bet - nepatika. Tad jau kolēģa frv honda, vai vecā labā mazda premasī dizainiski un sajūtām ir ērtākas...

onkuls Reģ.: 30.07.2003
0 0 Atbildēt

H FRV no hondas servisam tuviem cilvēkiem ir nācies dzirdēt, ka neesot tā labākā kvalitāte šitajam modelim!

bet nu... dzirdēts ala "viena tante teica" stilā... tā kā katram pašam jāizlemj!

Pārliecinošs mīnuss ir tās 3 sēdekļu vietas priekša- baigi pašauri un dīzeļa!!!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Edgarpo rakstīja: Varbūt honda FR-V?

www.bensonsauto.lv/...

Nu vispār šitais man arī patīk daudz labāk, bet izvēle jau bija starp mazda 5 un Zafira.

Vai FRV gadījumā nav mazāka tilpuma bagažnieks?

Atvars Reģ.: 05.07.2001
0 0 Atbildēt

Raksts par FRV te : www.autonews.lv/...

Man jau FRV ne visai - shauravadiitaaja viet un videejais kjeblis - pilniigi nejedziigs veidojums....

Karluco Reģ.: 15.05.2002
0 0 Atbildēt

onkuls rakstīja: H FRV no hondas servisam tuviem cilvēkiem ir nācies dzirdēt, ka neesot tā labākā kvalitāte šitajam modelim!

bet nu... dzirdēts ala \"viena tante teica\" stilā... tā kā katram pašam jāizlemj!

Pārliecinošs mīnuss ir tās 3 sēdekļu vietas priekša- baigi pašauri un dīzeļa!!!

Par to sauriibu prieksha nav tiesa, re kur tests: www.kakao.lv/...

Karluco Reģ.: 15.05.2002
0 0 Atbildēt

škiet, ka Mazda 5 tomēr būs labāka izvēle, sānu durvis uz sliedēm ir baigā fīča!

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Subjektīvi vairāk saista Mazda 5. Un tieši tās bīdāmās durvis ir baigi ērts veidojums priekš pasažieriem.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Es ņemtu Mazda-5 Elegance komplektācijā ar 1,8 litru 115 zirgspēku benzīnmotoru par 14050 latiem.

www.mazda.lv/... ,396,302,300

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Es ņemtu Mazda-5 Elegance komplektācijā ar 1,8 litru 115 zirgspēku benzīnmotoru par 14050 latiem.

www.mazda.lv/... ,396,302,300

es labaak piedaavaatu Atvaram vienu no saviem 03' gada CV , za takie kjenjgi , pleee ka teica tautas dzejnieks Edzulis : labaak laps 3gadiigs auto nekaa jauna nemashiina

superb Reģ.: 26.04.2003
0 0 Atbildēt

saja kategorija labakais ir VW Touran.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

superb rakstīja: saja kategorija labakais ir VW Touran.

ar ko labaaks??

superb Reģ.: 26.04.2003
0 0 Atbildēt

1. buvets uz Golf V platformas - patreiz kompaktklase labaka

2. loti kvalitativi salikts, labi apdares materiali

3. TDI dizeli

4. izcila ergonomika, daudz vietas pasazieriem, dazadas ladites, kabatinas utt.

5. vismazakais vertibas zudums

6. loti laba vadamiba, turesanas uz cela un skanas izolacija

7. NCAP triecientestos 5 zvaigznes

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

superb rakstīja: 1. buvets uz Golf V platformas - patreiz kompaktklase labaka

2. loti kvalitativi salikts, labi apdares materiali

3. TDI dizeli

4. izcila ergonomika, daudz vietas pasazieriem, dazadas ladites, kabatinas utt.

5. vismazakais vertibas zudums

6. loti laba vadamiba, turesanas uz cela un skanas izolacija

7. NCAP triecientestos 5 zvaigznes

Nr.4 ir smagi sa_irsts . vietas tur ir tikpat kaa golpaa ,tobish necik un veel mazaak ir vietas 3ajaa rindaa ( par ko veel ir smagi jaapiemaksaa??!! ) .

Nr.5 arii ir ljoti diskutabli .

paareejais + - taisniiba

P.S. Ja kaadam vajag reaalu minivenu kursh nau minibuss , tad ir tikai CV ,paareejie ir tikai tam liidziigi .

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

superb rakstīja: 1. buvets uz Golf V platformas - patreiz kompaktklase labaka

2. loti kvalitativi salikts, labi apdares materiali

3. TDI dizeli

4. izcila ergonomika, daudz vietas pasazieriem, dazadas ladites, kabatinas utt.

5. vismazakais vertibas zudums

6. loti laba vadamiba, turesanas uz cela un skanas izolacija

7. NCAP triecientestos 5 zvaigznes

Tiaki viena nianse - lētākais VW Touran ar 1,9 litru dīzeļdzinēju maksā 20 6889 eiro, bet Opel Zafira - 19 200 eiro!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Sorry - Touran - 20 689 eiro (nevis 206889 )

Man personīgi vizuāli daudz labāk patīk Zafira ne Touran.

CV patiešām ir skaists auto, bet JAUNS tas maksā ievērojami dārgāk nekā topika autoa piedāvātie modeļi (lētākais dīzeļdzinējs maksā 28 601 eiro)

superb Reģ.: 26.04.2003
0 0 Atbildēt

2TDI

1. jautajums bija par Mazda 5 un Zafira nevis CV

2. vertibas zudumu nav jegas apstridet - paskaties What Car vai piezvani draugam t.i. pardevejiem autosalonos (BRC, Autowelt2 utt.)

superb Reģ.: 26.04.2003
0 0 Atbildēt

2 nomiks

redz ja tu pabrauktu ar Touran (vai ari tikai pasedetu un uzmanigi paskatitos sev apkart) saprastu par ko jamaksa 1489 EUR vairak. Laikam jau sada iemesla delj pats esi C3 juzeris ko? )))

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

superb rakstīja: 2 nomiks

redz ja tu pabrauktu ar Touran (vai ari tikai pasedetu un uzmanigi paskatitos sev apkart) saprastu par ko jamaksa 1489 EUR vairak. Laikam jau sada iemesla delj pats esi C3 juzeris ko? )))

Ne tikai C3, bet arī Picasso.

Touran patiešām neeemu pat iekšā sēdējis, bet Zafirā gan. Man patika.

Savus Citroen iegādājos ne tikai patīkamās cenas dēļ, bet arī aprīkojuma un ļoti skaistā (tas, protams ir subjektīvi) izskata dēļ.

Kvalitāte un braukšanas komforts mani pilnībā apmierina.

Vot vecā Zafira man pēc izskata absolūti nepatika, bet jaunā patīk. Ko naverētu teikt par Touran. Sharan ir skaistāks.

Es ik pa laikam mēģinu pierunāt sievastēvu, lai šamējais savu Astra nomaina uz jauno Zafira nevis uz jauno Astra Caravan.

Karluco Reģ.: 15.05.2002
0 0 Atbildēt

Nu, par kvalitati es nebutu dross, cik zinu, tos liek kopa Cehijaa, ir dzirdetas negativas atsauksmes.

superb rakstīja: 1. buvets uz Golf V platformas - patreiz kompaktklase labaka

2. loti kvalitativi salikts, labi apdares materiali

3. TDI dizeli

4. izcila ergonomika, daudz vietas pasazieriem, dazadas ladites, kabatinas utt.

5. vismazakais vertibas zudums

6. loti laba vadamiba, turesanas uz cela un skanas izolacija

7. NCAP triecientestos 5 zvaigznes

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

superb rakstīja: 2TDI

1. jautajums bija par Mazda 5 un Zafira nevis CV

2. vertibas zudumu nav jegas apstridet - paskaties What Car vai piezvani draugam t.i. pardevejiem autosalonos (BRC, Autowelt2 utt.)

jautaajums bija -kas veel shajaa grupaa (miniveni) ir??

Tad nu es atbildu -ir CV(iists minivens) un vinjam liidziigie.

Man nax. nevajag nevienam zvaniit ,labs/neizlietots CV ir 1kaart gruuti samekleejams(kaa jebkursh laps lietoc auto) un 2kaart daargs (saliidzinot ar videejo cenu par konkreeto subj.).

Pats ,pirms1/2 gada ,vairaakas nedeeljas mekleeju sakariigu CV , atradu labu un neleetu . Tagad jau 60+kkm nobraukc un nekas vairaak par apkopeem nau bijis vajadziigs !!! skjuunings tipa BRC gaazes inzjektors ,KOSEI diski un Brembo bremzes neskaitaas +lieki tika nomainiiti pak.amiishi un izpuuteejs ,taa luuk

P.S. 24H testaa panjemtajam Turaanam mani beerni pateica NEEE, kaut arii man trakoti patika DSG un 7,5l/100km pateerinjsh.Ja minivenu peerk prieksh pasazjieriem (gjimenei/berniem) tad ir tikai CV

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

TDI

Man ir tikai viens jautājums: "Ja jau CV ir tik ļoti labs, kāpēc tu veselus trīs subjektus gribi notirgot?". Ja nu vienīgi tavs bizness ir tieši CV pirkšana - pārdošana...

Brālēnam bija CV (dīzelītis). tiesa gan ne paºāk jauns, bet 1997.gada ražojums. Braukšanas komforts patiešām bija lielisks - viss koža - roža, eļektroņi, parktroņik, bla, bla, bla. bet tad vienā skaistā vasaras dienā noklājās turbīna. akd to sataisīja, noklājās degvielas sūknis. Un tā tikai likstas sākas. Stāsts nav par to, ka CV ir sūds. nekādā gadījumā. Jebkuram LIETOTAM auto var gadīties tāda rakstura šaizes. Pie kam atbilstoši Mērfija likumam tas notiek tieši tajā brīdī, kad atrodies kaut kur ārpus Rīgas un vēl tad, kad ļoti steidzies.

tāpēc arī pieļauju, ka autors ir šajā cenu kategorijā izvēlējies divus subjektus, no kuriem vienu vēlas iegādāties JAUNU. Attiecīgi tādēļ arī tiek lūgts visugudro forumistu pieredze, viedokļi nevis lūgums izteikt piedāvājumus lietotu auto alternatīvām.

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti