OPEL ZAFIRA 2- viedoklis?

Atvars Reģ.: 05.07.2001
 
1 2 3 4 5
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Iedod naudu. Ja es būtu tik bagāts kā dažs labs, kas mašīnai ar plānotu mazu nobraukumu blīkš blākš ieliek dīzeli, es nemaz par gāzi nedomātu...

Kāpēc lai smaka traucētu - tiem taviem paziņām tie motori ir līdz kliņķim nofisti? Vai arī tu un tavi paziņas nekad nav redzējuši neko labāku par pirmās paaudzes iekārtu?

Ir tādi cilvēki, kuri pērk kaut kādu 10-15 gadus vecu audī ar 4.2 motoru jau ar domu uzlikt gāzi - lūk tas ir tāds interesants variants...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ā, un vispār gāzi var izmantot lai palielinātu jaudu - bet tavi paziņas laikam par to nav dadomājušies...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Ā, un vispār gāzi var izmantot lai palielinātu jaudu - bet tavi paziņas laikam par to nav dadomājušies...

lai palielinatu jaudu ir janoperk jaudigaks auto, nevis ar tadu domu jaliek vecam luznim gaaze un VEMS

vot tadi ka tu pilni paakji, nebrinos vairs ne par ko

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh, tu esi mazohists, ka publiski sevi par lohu pataisi? Hallo, ārā ir 21. gadsimts, izej un paskaties.

Tas teksts par gāzes likšanu, ka pateici, ka auto pēc tam būs klima Kaut kādam šrotam likt klimu vēl... tev toč ir galva ārstēt jāiet,losi.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nopērc veco 80. audi un restaurē to, uztaisi oriģinālu, smuki nokrāso, būs pačots vismaz.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Nopērc veco 80. audi un restaurē to, uztaisi oriģinālu, smuki nokrāso, būs pačots vismaz.

Piekrītu. Un šādu arī var nopirkt:

www.ss.lv/...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

lai palielinatu jaudu ir janoperk jaudigaks auto, nevis ar tadu domu jaliek vecam luznim gaaze un VEMS

vot tadi ka tu pilni paakji, nebrinos vairs ne par ko

Ko tu te murgo? Es likšu gāzi lai celtu jaudu?! Man ir 10v atmosfēra, kurai vienīgi varētu ēvelēt galvu lai uz gāzes oktānskaitļa rēķina kompensētu mazāku enerģijas daudzumu tajā, bet tam motoram nav nekādu problēmu attīstīt savu maksimālo jaudu ar benzīnu. Zato ļurbomotoriem tā smukā oktanskaitļa dēļ var iepūst vairāk un/vai uzgriezt agrāku aizdedzi - lielāks pūtiens - lielāka jauda, agrāka aizdedze - lielāks griezes moments

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

lai palielinatu jaudu ir janoperk jaudigaks auto, nevis ar tadu domu jaliek vecam luznim gaaze un VEMS

vot tadi ka tu pilni paakji, nebrinos vairs ne par ko

Ko tu te murgo? Es likšu gāzi lai celtu jaudu?! Man ir 10v atmosfēra, kurai vienīgi varētu ēvelēt galvu lai uz gāzes oktānskaitļa rēķina kompensētu mazāku enerģijas daudzumu tajā, bet tam motoram nav nekādu problēmu attīstīt savu maksimālo jaudu ar benzīnu. Zato ļurbomotoriem tā smukā oktanskaitļa dēļ var iepūst vairāk un/vai uzgriezt agrāku aizdedzi - lielāks pūtiens - lielāka jauda, agrāka aizdedze - lielāks griezes moments

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pļa, konekcija raustās.

DekstersFF rakstīja: Nopērc veco 80. audi un restaurē to, uztaisi oriģinālu, smuki nokrāso, būs pačots vismaz.

A kā tas tavs "pačots" palīdz pakaļas pārvietošanā? Es neesmu mazohists, man vajag ērtības. B2 ir jauka mašīna un ar q gāšanai pa trasi ari ir vislabākais no visiem audī modeļiem, bet tur arī tas B2 jaukums beidzas - ķieģeļa aerodinamika, anāls salons [nu labi, kaut kā jau varētu ielikt jaunāku salonu, bet bail pat iedomāties cik tur daudz būtu jāmetina], vesela kaudze ar neesošām vai kosmiski retām ekstrām un tā varētu turpināt....

P.N. Ja es varu izdarīt visādas lietas, ko tu nejēdz, tad losis esi tu, nevis es.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Nopērc veco 80. audi un restaurē to, uztaisi oriģinālu, smuki nokrāso, būs pačots vismaz.

+1

Nesaprotu to pirkstu likšanu vēdeklī par širpotreba šrota "restaurāciju", ja pilns ss ar ejošiem. Dievs toč nav mālus žēlojis msh smadzenēm.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Ņemot vērā Dambja panākumus ar eO Dakārā, es ieteiktu tev to ooooQ pārbūvēt par eQ, i lētāk braukšanā, i pačots, i megajauda

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Pļa, konekcija raustās.

DekstersFF rakstīja: Nopērc veco 80. audi un restaurē to, uztaisi oriģinālu, smuki nokrāso, būs pačots vismaz.

A kā tas tavs "pačots" palīdz pakaļas pārvietošanā? Es neesmu mazohists, man vajag ērtības. B2 ir jauka mašīna un ar q gāšanai pa trasi ari ir vislabākais no visiem audī modeļiem, bet tur arī tas B2 jaukums beidzas - ķieģeļa aerodinamika, anāls salons [nu labi, kaut kā jau varētu ielikt jaunāku salonu, bet bail pat iedomāties cik tur daudz būtu jāmetina], vesela kaudze ar neesošām vai kosmiski retām ekstrām un tā varētu turpināt....

P.N. Ja es varu izdarīt visādas lietas, ko tu nejēdz, tad losis esi tu, nevis es.

Gan izaugsi, ja ne ta mierini sevi ar domu, ka tas B2 ir autobūves vienīgais šedevrs.

P.N. Ir pamatotas aizdomas, ka gan deksters, gan crdi un pat pirmais ar shiiri var izdarīt tādas lietas, ko Tu nespēj, kaut blondīnes pie auto fočēt. Neviens cits publiski nav rakstījis - iedod naudu, uzdāvini utt. Atliek secināt, ka citi spēj nopelnīt paši un nav laika gāzes iekārtu šrotā meklēt (tikai Valtek sprauslas neņem), blondīnes jācērt.

P.S. Itkā tikai drusku izliecies, varbūt sāc strādāt un praksē savas zināšanas pierādīt? Zinu, nav viegli, bet arī ne neiespējami.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

priekš :

A80 B3 - šķībs, līks, sapuvis šrots ar klaipēdas numuriem, kurā esošais 3A motoriņš griežas arvien labāk...

Valtek sprauslas ar būs gana labas

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

nu labi, labi, nevajag jau msh saukt visādos vārdos un apvainot personīgi. Te ir diskusija nevis cilvēku personīgās aizsāršanas vieta.

Saprotiet arī msh. viņš savā dzīvē ir redzējis tikai Audi 80, muteres golfu 1,4, fātera darba mazdu mx-3, un darba kolēģa izjāto, izļūrkāto dīzeļ-passāt-universālu un vēl anglijā viņu uz darbu vadāja ar ford tranzitu.

Uz tādas kopbildes fona arī Jūs visi fanotu par Audi 80

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

bet vispār cik saprotu, tad tā msh problēma ir sekojoša.

Vajag auto lai braukātu uz darbu.

Patreiz esošais Audi 90 2.3 quatro auto ir pilnībā salikts, darbojas, braukā, bet jāiziet tehniskā.

Pēc tam jāiegulda vēl lati 400-500 lai nomainītu dzinējam iešprices sistēmu un uzliktu gāzes iekārtu.

Kā pats msh saka, braukāts tiks maz (tāpēc meklēt dīzeļauto nav jēgas).

No šī visa msh varu pateikt šādus manu secinājumus:

1. pat ja ieliksi gāzi, degvielas (gāzes un benzīna.. jā arī tas tērēsies iedarbinot aukstu dzinēju) izmaksu nebūs zem 5ls uz 100km nekādā gadījumā (5 cilindru arhaisks 2.3 dzinējs + quatro piedziņa.. zem 10l gāzes neieliksies)

2. ja braukāts tiks maz, kā plāno atpelnīt ieguldītos 500Ls auto gazifikācijā + tekošajās gāzes apkopēs ?

mans ietiekums:

1. Pārdod to savu audi 2,3 (re kur pat cilvēki gatavi maksāt 500ls par tādiem; www.ss.lv/... )

2. Uz kādu laiciņu noliec malā ideju par gāzi.

3. Sasummējot divus pirmos punktus kopā nu Tev ir apmēram jau 800-1000Ls.

4. Par puscenu no šis naudas var nopirkt lūk šādu te auto:

www.ss.lv/...

5. Uzliec tam auto 175mm platuma riepas, iekača tajās 2.5 atm. un brauc pēc CSN. Degvielas patēriņš būs stabili zem 5 litri degvielas. pats esmu daudz braucis ar šādu 1.8 mazdu. (ar normālu spiedienu riepās, 195mm platuma riepām un braucot pēc CSn auto tērēja šosejas režīmā 5.0-5.1l uz 100km. Pie tam tas tika rēkināts pēc odometra, kurš lielo riepu dēļ rādīja mazāku kilometrāžu, nekā bija patiesībā).

Par dinamiku nebēdā, tas 1.8 dzinējs ir tas pats 2.0 Chankaishi pieminētais, tikai ar nedaudz samazinātu darba tilpumu. Un velk tas dzinējs stabili labāk kā piemēram Volvo 2.5 5-cilindru benzīnnieks ar 136ZS.

Par caurgājamību arī nebēdā. Audi nācās ieviest quatro sērijveidā lai kaut kā risināju pār priekšas asi pārkārtā 5cil. dzinēja sačakarētās auto gaitas īpašības. Tā mazda ar pilnu bāku un vadītāju kopā svērs apm. 1150kg, ar labām 175mm platuma robaina protektora riepām tas auto izbrauks gandrīz visur kur var izbraukt ar audi quatrro.

apkopes tai mazdai ir krietni lētākas kā audi 2,3. Cilindru mazāk, eļļa dzinējā tikai 3.2litri, eļļas filtrs maksā 1.40Ls,u.t.t , elektronika strādā nevainojami un vispār nav jāaiztiek.

tā modeļa divas tipiskās vainas (bremžu suportu ķīlēšanās un rūsa) Tu pats bez problēmām novērsīsi savā garāžā paša rokām.

Izspēlējot šo scenāriju:

legāli braucams auto Tev būs jau rīt , nevis kaut kad .

Degvielas izmaksa Te būs tāda pat, ja ne mazāka kā 2.3 audi ar gāzi.

Auto būs lielāks, ietilpīgāks, lielāku gabāžnieku, komfotablākām gaitas īpašībām. (Tu protams neticēsi, bet pabraukājot ar tādām mazdām kaut pāris dienas, Tu saopratīsi, cik Audi 80 ergonomika un vadāmība ir kokaina un arhaiska) un priekšas plautku bukses arī nav katur gadu jāmaina.... viņas parasti vispār nekad nav jāmaina.

mazdas mīnuss - skaņas izolācija būs sliktākā kā Audi 80, bet ticu, ka Tu savāk rokām ar dažādiem šrotos pa santīmiem dabūnamiem salonu apšuvumu materiāliem to skaņas izolāciju vari uztaisīt labu labo.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

mazda ir tikai piemērs,

mazdas vietā var būt jabkurš cits analogs japānu auto... nissan primera 1.6, toyouta cirina, corolla. Lai gan es tomēr ņemtu mazdu. tas ir visplāšāk izplatītais auto ar kuru detaļām pilni šroti.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja: mazda ir tikai piemērs,

mazdas vietā var būt jabkurš cits analogs japānu auto... nissan primera 1.6, toyouta cirina, corolla. Lai gan es tomēr ņemtu mazdu. tas ir visplāšāk izplatītais auto ar kuru detaļām pilni šroti.

nunu. nevajag jau lobeet gan tos japanjus. toyotas 1.6 16varstu motora svechvadu komplekts piemeram maksa 50 latus.

stures apaksejie lodbalsti. 28ls gabala grosauto normalas firmas. letas "Camelot" 12 lati gabala. liela saape - rokasbremzes troses un ruusa ruusa un veelreiz ruusa.

kopuma auto tomer ir izturigaks par tadu gadu vacu auto.

bet ir viens bet. degvielas paterins 5 litri? nemuuzham. man ir toyota celica ar 4A-FE dzineju ka lauzhamais auto prieks brauksanas senjot uz mezhu. tas ir viens no labakajiem 90to gadu mazlitrazas toyotas dzinejiem. uz tafales jau ir 380 + atkrukjitais un viss ir bumbaas. tomer ta degvielas ekonomija tur nekada baigaa nav. vins tapat pilseta 10 litrus teres, bet uz shosejas zem 7,5 litriem paliist ir gruuti. man tas nu jau 3sho gadu ir, taka gramatijnu esmu lasijis.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

Gan izaugsi, ja ne ta mierini sevi ar domu, ka tas B2 ir autobūves vienīgais šedevrs.

P.N. Ir pamatotas aizdomas, ka gan deksters, gan crdi un pat pirmais ar shiiri var izdarīt tādas lietas, ko Tu nespēj, kaut blondīnes pie auto fočēt. Neviens cits publiski nav rakstījis - iedod naudu, uzdāvini utt. Atliek secināt, ka citi spēj nopelnīt paši un nav laika gāzes iekārtu šrotā meklēt (tikai Valtek sprauslas neņem), blondīnes jācērt.

P.S. Itkā tikai drusku izliecies, varbūt sāc strādāt un praksē savas zināšanas pierādīt? Zinu, nav viegli, bet arī ne neiespējami.

Zato es negaidu ka citi savus projektus izveiks piepeši, viena mēneša laikā, no viņiem to neprasu un nesāku dirst ja tā nenotiek Ir atsevišķi cilvēki kuri to spēj gan laika, gan finansiālā ziņā izveikt - mašīnu mēneša vai divu laikā uzcelt - pamatā arī viņi braukā ar dīzeļiem...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja: bet vispār cik saprotu, tad tā msh problēma ir sekojoša.

Vajag auto lai braukātu uz darbu.

Patreiz esošais Audi 90 2.3 quatro auto ir pilnībā salikts, darbojas, braukā, bet jāiziet tehniskā.

Pēc tam jāiegulda vēl lati 400-500 lai nomainītu dzinējam iešprices sistēmu un uzliktu gāzes iekārtu.

Kā pats msh saka, braukāts tiks maz (tāpēc meklēt dīzeļauto nav jēgas).

No šī visa msh varu pateikt šādus manu secinājumus:

1. pat ja ieliksi gāzi, degvielas (gāzes un benzīna.. jā arī tas tērēsies iedarbinot aukstu dzinēju) izmaksu nebūs zem 5ls uz 100km nekādā gadījumā (5 cilindru arhaisks 2.3 dzinējs + quatro piedziņa.. zem 10l gāzes neieliksies)

2. ja braukāts tiks maz, kā plāno atpelnīt ieguldītos 500Ls auto gazifikācijā + tekošajās gāzes apkopēs ?

mans ietiekums:

1. Pārdod to savu audi 2,3 (re kur pat cilvēki gatavi maksāt 500ls par tādiem; www.ss.lv/... )

2. Uz kādu laiciņu noliec malā ideju par gāzi.

3. Sasummējot divus pirmos punktus kopā nu Tev ir apmēram jau 800-1000Ls.

4. Par puscenu no šis naudas var nopirkt lūk šādu te auto:

www.ss.lv/...

5. Uzliec tam auto 175mm platuma riepas, iekača tajās 2.5 atm. un brauc pēc CSN. Degvielas patēriņš būs stabili zem 5 litri degvielas. pats esmu daudz braucis ar šādu 1.8 mazdu. (ar normālu spiedienu riepās, 195mm platuma riepām un braucot pēc CSn auto tērēja šosejas režīmā 5.0-5.1l uz 100km. Pie tam tas tika rēkināts pēc odometra, kurš lielo riepu dēļ rādīja mazāku kilometrāžu, nekā bija patiesībā).

Par dinamiku nebēdā, tas 1.8 dzinējs ir tas pats 2.0 Chankaishi pieminētais, tikai ar nedaudz samazinātu darba tilpumu. Un velk tas dzinējs stabili labāk kā piemēram Volvo 2.5 5-cilindru benzīnnieks ar 136ZS.

Par caurgājamību arī nebēdā. Audi nācās ieviest quatro sērijveidā lai kaut kā risināju pār priekšas asi pārkārtā 5cil. dzinēja sačakarētās auto gaitas īpašības. Tā mazda ar pilnu bāku un vadītāju kopā svērs apm. 1150kg, ar labām 175mm platuma robaina protektora riepām tas auto izbrauks gandrīz visur kur var izbraukt ar audi quatrro.

apkopes tai mazdai ir krietni lētākas kā audi 2,3. Cilindru mazāk, eļļa dzinējā tikai 3.2litri, eļļas filtrs maksā 1.40Ls,u.t.t , elektronika strādā nevainojami un vispār nav jāaiztiek.

tā modeļa divas tipiskās vainas (bremžu suportu ķīlēšanās un rūsa) Tu pats bez problēmām novērsīsi savā garāžā paša rokām.

Izspēlējot šo scenāriju:

legāli braucams auto Tev būs jau rīt , nevis kaut kad .

Degvielas izmaksa Te būs tāda pat, ja ne mazāka kā 2.3 audi ar gāzi.

Auto būs lielāks, ietilpīgāks, lielāku gabāžnieku, komfotablākām gaitas īpašībām. (Tu protams neticēsi, bet pabraukājot ar tādām mazdām kaut pāris dienas, Tu saopratīsi, cik Audi 80 ergonomika un vadāmība ir kokaina un arhaiska) un priekšas plautku bukses arī nav katur gadu jāmaina.... viņas parasti vispār nekad nav jāmaina.

mazdas mīnuss - skaņas izolācija būs sliktākā kā Audi 80, bet ticu, ka Tu savāk rokām ar dažādiem šrotos pa santīmiem dabūnamiem salonu apšuvumu materiāliem to skaņas izolāciju vari uztaisīt labu labo.

Ej takš tu ar to savu mazdu Ja man būtu vieta kur glabāt vēl vienu mašīnu, tad es nopirktu A corsu vai mk2 polo, tādā ieliktu 2.0 motoriņu un būtu baudāms aparāts. Ja man vajadzētu mašīnu tīri ar domu par ekonomiju, tad tas būtu B3 A80 ar 2.0 8v motoriņu, gāzi un šādām tādām modifikācijām šim nolūkam. Bet tā kā tas uzsvars nav tik briesmīgi uz ekonomiju [man pilnīgi pietiktu ar +/- tādām pašām degvielas izmaksām kā autobusa biļetes cena], tad es vēlos lai mašīnu arī varētu izbaudīt Diemžēl mazdā nekā baudāma nav.

q izlaišanas iemeslu tu esi izzīdis no pirksta - audī izlaida urku lai tiktu vaļā no sava õpīšu mašīnu ražotāja tēla un pēc tam, protams, šo [tam laikam] advancēto tehnoloģiju bija jāpalaiž uz leju, uz ne tik krutiem modeļiem. Par izbraukšanu es neuztraucos, arī ar bezpiedziņu es īpaši neesmu nekur palicis, braucot pa ceļu Toties ar bezpiedziņu pa ziemu var gulēt mājās, bet ar q var paslidināties...

Un tie tavi mazdas ekonomijas cipari attiecībā pret audī - diezgan smags pārspīlējums - man tevi nāksies apbēdināt - tās mazdas naudiskais patēriņš darbojoties ar benzīnu būs lielāks nekā audī. Uz šosejas uz 90 kmph dakteris ir izrakstījis nepilnus septiņus litrus, par kāda patēriņa realitāti man šaubu nav - cilvēki ir arī dabūjuši zemākus patēriņus nekā ražotāja norādītie. Bet braukšana jauktā ciklā - vienam pazīstamam cilvēkam, kurš ikdienā braukā no nīcas uz darbu liepājā, tb tādā maršrutā, kāds man varbūt nākotnē būs jāmēro, B4 2.6q sedanam vidējais patēriņš bija 10,5l uz sotaku. Manam bezpiedziņas 2.0 A80 tādā pat režīmā bija 8-9l. Tā kā B3 A90q ir 200 kilo vieglāks un ar vienu cilindru mazāk nekā tas B4, tad es domāju ka 9-10l benzīna vai 10-11 l gāzes nav nekas nereāls.

Apcerējums par motoru arī bija labs Tas motors ir ne arhaiskāks par to mazdas 1.8/2.0, bet toties izturīgāks gan noteikti - visādi feniņdrātes ir darbinājuši audī motorus ar pirmās paaudzes gāzes iekārtām ar kārtīgi nokruķītu liesu degmaisījumu [es tik zemu netaisos nolaisties] un tie motori to iztur, vārsti neizdeg - es baidos ka šķībaču brīnumiem tā vis nebūs Ja par tā šprici - vienīgo mīnusu tajā saskatu to, ka nav sprauslu signāla priekš gāzes iekārtas, kāpēc tai būs jāsaka ardievas - tipiskās KE-jetronika kaites mani nebaida, jo tādi vienkārši instrumenti kā testeris, oscilogrāfs, manometrs un pāris pārejas man ir, un vairāk tur neko nevajag Un tai sistēmai vēl piedevām ir milzīga izturības rezerve, jeb kā viens cilvēks salīdzināja, citēju "daudzi cilvēki braukā, nenojaušot ka viņu motora šprice ir avārijas režīmā, bet viss tik iet un iet, nevis kā japāņiem - piepeši vairs nedarbojas un tu pat nesaproti kāpēc".

Un ergonomika un vadāmība - var jau būt ka četru katlu mazdai ir labāka vadāmība nekā četru katlu bezpiedziņas audī. Nekad gan neesmu mēģinājis iet līkumā ar kaucošām riepām un neesmu redzējis ka kāds pensis ar savu mazdu tā darītu Un ergonomika - varbūt tāda mazda spēj turēt līdzi kādam audī salonam, bet tas mazdas salons noteikti nav vieta, kur es gribētu atrasties. Ja tā mazda būtu tāda pasaka kā tu apraksti, tad ar tādu pabraucot mans secinājums būtu kā pēc pabrauciena ar veco džeri "viss ir jauki kamēr tu neskaties kādā musarā tu sēdi" Visi tie tizlie, pretīgie zemas kvalitātes slēdži utt...

Ā, un cik bieži tāda mazda būs sastopama ar ādas salonu un klimata kontroli?

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Msh: vai audii bez tehniskaas apskates ir gana labs, lai slidinatos pa koplietoshanas celjiem? Un vai taa vietaa, lai gadiem njemtos ap shrotu, nebutu pareizak panjemt gatavu normalaa stavoklii esoshu agregatu?

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Ss.lv kaa reiz tiek spekulets apgaazets outbacks scubaruu. Cipars kautkur uz 1200 lashiem it kaa tika prasiits. I buus tev pilnpiedzinja i elektro ekstras, i manuprat vai tik pat adas salons nebij tai visaa pasakumaa. Pec tam brinisies pats, kaa vareja ar miskasti mucu braukaat.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

x_rays rakstīja: Ss.lv kaa reiz tiek spekulets apgaazets outbacks scubaruu. Cipars kautkur uz 1200 lashiem it kaa tika prasiits. I buus tev pilnpiedzinja i elektro ekstras, i manuprat vai tik pat adas salons nebij tai visaa pasakumaa. Pec tam brinisies pats, kaa vareja ar miskasti mucu braukaat.

Tu neesi sapratis, izņemot vecu Audi , kurš ir msh valdījumā, viss pārējais ir sūds.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Tagad pa Latvijas radio 1 par autogāzi www.latvijasradio.lv/...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

x_rays rakstīja: Msh: vai audii bez tehniskaas apskates ir gana labs, lai slidinatos pa koplietoshanas celjiem? Un vai taa vietaa, lai gadiem njemtos ap shrotu, nebutu pareizak panjemt gatavu normalaa stavoklii esoshu agregatu?

Jā, bija gana labs lai divas reizes pa desmit minūtēm uzslidinātos, vairāk reižu kas atbilst tavam aprakstam gan nebūs Un jā, būtu - bet par savām kļūdām es esmu gatavs atbildēt

Un subārs - nu beidz, man vajag ielas, nevis trases mašīnu Subārs ir B2 ar labu vadāmību

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

x_rays rakstīja: Ss.lv kaa reiz tiek spekulets apgaazets outbacks scubaruu. Cipars kautkur uz 1200 lashiem it kaa tika prasiits. I buus tev pilnpiedzinja i elektro ekstras, i manuprat vai tik pat adas salons nebij tai visaa pasakumaa. Pec tam brinisies pats, kaa vareja ar miskasti mucu braukaat.

Tu neesi sapratis, izņemot vecu Audi , kurš ir msh valdījumā, viss pārējais ir sūds.

Tev taisniiba, msh un uuberaudii tas ir speeks un daile

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti