OPEL ZAFIRA 2- viedoklis?

Atvars Reģ.: 05.07.2001
 
1 2 3 4 5
x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

x_rays rakstīja: Msh: vai audii bez tehniskaas apskates ir gana labs, lai slidinatos pa koplietoshanas celjiem? Un vai taa vietaa, lai gadiem njemtos ap shrotu, nebutu pareizak panjemt gatavu normalaa stavoklii esoshu agregatu?

Jā, bija gana labs lai divas reizes pa desmit minūtēm uzslidinātos, vairāk reižu kas atbilst tavam aprakstam gan nebūs Un jā, būtu - bet par savām kļūdām es esmu gatavs atbildēt

Un subārs - nu beidz, man vajag ielas, nevis trases mašīnu Subārs ir B2 ar labu vadāmību

Ja tu buutu dzivee redzejis outbacku, tad nestastitu mulkibas par trases mashinu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Man subarū saistās ar imprezu, bet kad deviņdesmito gadu eksemplāros ieskatās iekšā un ierauga pretīgu miseni tipiskā šķībaču stilā, nav arī jābrīnās kāpēc visi uzlikuši šķūninga izpūtējus un skaļi pļerpina apkārt - tas salons noteikti grab...

Paskatījos wikipēdijā uz outbaka bildītēm - pirmā paaudze baigi atsit muteres pirmo mašīnu - 1988. gada corollu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Man subarū saistās ar imprezu, bet kad deviņdesmito gadu eksemplāros ieskatās iekšā un ierauga pretīgu miseni tipiskā šķībaču stilā, nav arī jābrīnās kāpēc visi uzlikuši šķūninga izpūtējus un skaļi pļerpina apkārt - tas salons noteikti grab...

Paskatījos wikipēdijā uz outbaka bildītēm - pirmā paaudze baigi atsit muteres pirmo mašīnu - 1988. gada corollu.

esi sedejis ieksa ari kada subaru, vai tikai sava muteres corollaa 88. gada razhotaja?

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti