Traktoru gribu pirkt.

draco Reģ.: 25.07.2002

Sveiki!

Ir veelme peec lietota,nedaarga traktora ok staavoklii. laikam jau kaukas no padomlaiku ap 50 - 80 zirgspeeku agregaatiem. ljoti veelama skjuura laapsta priekshaa, vai vismaz iespeeja to pielikt. nenaakt pa ljaunu arii exkavatora rokamais kauss. arii iespeeja piekabinaat piekabi / arklu vai kauko tamliidziigu nebuut pa ljaunu.

tas vispaar i iespeejams? atziishos,ka no traktoriem galiig neko nesaprotu. varbuut kaadam kaads radinieks laukos grib paardot?

paldies jau ieprieksh...

 
1 2 3 4
Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

draco rakstīja:

Uggga rakstīja: Moš kaut ko šitādu vajag? www.mtz-serviss.lv/...

kliirenss 120 mm - nu zin,tur nau laukums pie briiviibas piemineklja. un arii grunts taalu no \"irdenas\". koroch shitais linkaa peec taadas pilseetas rotallietas izskataas... un laapsta btw,man ne tikai sniega skuureeshanai paredzeeta, bet arii granti paliidzinaat / celju pa gabalu uzveidot. taa ka diezmeel vajag normaalu traktoru...

No traktoriem zinu laikam pat mazāk kā Tu es tikai interesējos, vai der

Un šitais www.mtz-serviss.lv/...

Cena gan varētu būt lielāka par tavu budžetu.

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

draco rakstīja:

Uggga rakstīja: Moš kaut ko šitādu vajag? www.mtz-serviss.lv/...

kliirenss 120 mm - nu zin,tur nau laukums pie briiviibas piemineklja. un arii grunts taalu no "irdenas". koroch shitais linkaa peec taadas pilseetas rotallietas izskataas... un laapsta btw,man ne tikai sniega skuureeshanai paredzeeta, bet arii granti paliidzinaat / celju pa gabalu uzveidot. taa ka diezmeel vajag normaalu traktoru...

No traktoriem zinu laikam pat mazāk kā Tu es tikai interesējos, vai der

Un šitais www.mtz-serviss.lv/...

Cena gan varētu būt lielāka par tavu budžetu.

benziiinnieks! bez bikseem var palikt! imho traktors ar benziindzineeju - tas nau nopietni. turklaat uz shito verkji cena noteikti virs 3kLs...

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

motors tikapt jaudīgs cik manam zāles plāvēja traktoram,bendzu rij maz,bet ja tadu motoru ieliek sitada smagā kastē tad gan varetu būt daudz.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

MTZ jau piedaavaa arii sho to lielaaku, bet tikai aizdoma, ka lietota Kubota vareetu buut labaaka. veel kaut kas liidzveertiigs ir Ursus trkajis, tikai ar to jaaumznaas nenovaakot - tad liikjis uzreiz- nav droshiibas stienju nekaadu virs galvas, un ja uz saana noliek veljas labi Bet tie visi ir krietni vaajaaki par T 40 un noteikti arii kapriizaaki. T 40 bez Am ir vien priekshroociiba - tas griezjas rinkjii krietni labaak, mees ar taadu shkjuunii siena rulljus kraameejaam augshaa( no autokaara paceelaajdakshas), baigi mazaa laukuma var sagriezties. T 25 arii ir OK, tikai muus uvajdziibaam tas jau buutu pa vieglu, jo T40 jau prieksha labi iet gaisaa ar rulonu.

Edvin Reģ.: 03.04.2002
0 0 Atbildēt

Uzraksti man par "zubronok" - Cik gribi, kādā stāvoklī, TA!!!

edvin@zb.lv

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Ja vajag tikai vagot kartupeļus,tad var izmantot moci.Krievu laikā izjaucām izpūtēju piešnallējām spīļarklu un gāja ātrāk par zirgu.

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja: Jaa rakshanu no sava prasiibu klaasta labāk izmet, paareejais ir pat ljoti iespējams, piem. T-25(dampis vienkāršs un savam vajadzībām mūžīgs),ir arī jūgvārpsta, ies ar kaadu divkorpusu arklu mieriigi,piekabi ar var āķēt klat, laapstu arii var kombinēt klaat un veel visu ko.

Parādi man T25,kurš vilkjs 2korpusu arklu. Vai arī parādi man to arklu

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Zoss rakstīja: Izvēlies ko vēlies, tikai nepērc New Holland!

Un kāpēc gan? Tas jau sen ir cits koncerns... Visiem detaļas pieejamas Latvijā,pat manam Lamborghini. Kad pirku,somāju ka nebūs,bet ir. Eļļas filtri maksā 6-8 Ls...tā kā,nav nekāds kosmoss.

Bet vispār džekam piemīt humora izjūta...nopirkt traktoru pa 1000 ls,kurš ar,stumj un rok... lai jau veicas,Anton.

nemo72 Reģ.: 24.11.2005
0 0 Atbildēt

slumpitis rakstīja:

Zoss rakstīja: Izvēlies ko vēlies, tikai nepērc New Holland!

Un kāpēc gan? Tas jau sen ir cits koncerns... Visiem detaļas pieejamas Latvijā,pat manam Lamborghini. Kad pirku,somāju ka nebūs,bet ir. Eļļas filtri maksā 6-8 Ls...tā kā,nav nekāds kosmoss.

Bet vispār džekam piemīt humora izjūta...nopirkt traktoru pa 1000 ls,kurš ar,stumj un rok... lai jau veicas,Anton.

Lamborgini un traktors))

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

slumpitis rakstīja:

STALINS rakstīja: Jaa rakshanu no sava prasiibu klaasta labāk izmet, paareejais ir pat ljoti iespējams, piem. T-25(dampis vienkāršs un savam vajadzībām mūžīgs),ir arī jūgvārpsta, ies ar kaadu divkorpusu arklu mieriigi,piekabi ar var āķēt klat, laapstu arii var kombinēt klaat un veel visu ko.

Parādi man T25,kurš vilkjs 2korpusu arklu. Vai arī parādi man to arklu

Protams, tur kur cieta zeme un savu mūžu nav arts, varētu iet grūti, bet citādi problēmu nav nekādu. Ja māk

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

nemo72 rakstīja:

slumpitis rakstīja:

Zoss rakstīja: Izvēlies ko vēlies, tikai nepērc New Holland!

Un kāpēc gan? Tas jau sen ir cits koncerns... Visiem detaļas pieejamas Latvijā,pat manam Lamborghini. Kad pirku,somāju ka nebūs,bet ir. Eļļas filtri maksā 6-8 Ls...tā kā,nav nekāds kosmoss.

Bet vispār džekam piemīt humora izjūta...nopirkt traktoru pa 1000 ls,kurš ar,stumj un rok... lai jau veicas,Anton.

Lamborgini un traktors))

Ir ir lambo, visādas lietas ražo, man reiz trāpījās hidrauliskais dalītājs priekš traktora šī firmas ražojums

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

eu, kvadraciklam var sniega lāpstu piemaukt ?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

cik tāds piķo ?

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja:

slumpitis rakstīja:

STALINS rakstīja: Jaa rakshanu no sava prasiibu klaasta labāk izmet, paareejais ir pat ljoti iespējams, piem. T-25(dampis vienkāršs un savam vajadzībām mūžīgs),ir arī jūgvārpsta, ies ar kaadu divkorpusu arklu mieriigi,piekabi ar var āķēt klat, laapstu arii var kombinēt klaat un veel visu ko.

Parādi man T25,kurš vilkjs 2korpusu arklu. Vai arī parādi man to arklu

Protams, tur kur cieta zeme un savu mūžu nav arts, varētu iet grūti, bet citādi problēmu nav nekādu. Ja māk

no arkla ljoti ir atkariigs...kaut vai triiskorpusu var pavilkt...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Var jau T25 pavilkt divkorpusu arklu Esmu pat tadu parodiju redzejis. Normala izmera arklam gan pat T40 malaina augsne nespej divus korpusus pavilkt. Pluss gan ir tas, ka ar T25 nevar arklu salauzt - ievelkot akmeni, aiziet pa gaisu traktora prieksa

Skardnieks Reģ.: 13.12.2002
0 0 Atbildēt

Ira manam mtz 52. defektu daudz bet uz priekšu kustās. Trūkst kardāns uz priekšējo tiltu. būdai nav stiklu un vienas durvis. Būdai reiz koks uzgāzies bija. Dzinēja blokam un stūres pastiprinātājam ira plaisa( aizlīmēju) ( kāds ūdemni bij turējis ziemā). Bremzes jaunas uzliku. Jauns ūdenssūknis, jauns palaidējdzinēja elektriskais starteris. 9 pārnesumu ātrumkārba.

Pa 1000 Ls atdošu....

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

hmmm, traktors..., pa 1000 ls....,

varu savu golpu piedāvāt

piparinjs Reģ.: 14.04.2005
0 0 Atbildēt

nemo72 rakstīja:

slumpitis rakstīja:

Zoss rakstīja: Izvēlies ko vēlies, tikai nepērc New Holland!

Un kāpēc gan? Tas jau sen ir cits koncerns... Visiem detaļas pieejamas Latvijā,pat manam Lamborghini. Kad pirku,somāju ka nebūs,bet ir. Eļļas filtri maksā 6-8 Ls...tā kā,nav nekāds kosmoss.

Bet vispār džekam piemīt humora izjūta...nopirkt traktoru pa 1000 ls,kurš ar,stumj un rok... lai jau veicas,Anton.

Lamborgini un traktors))

piparinjs Reģ.: 14.04.2005
0 0 Atbildēt

nemo72 rakstīja:

slumpitis rakstīja:

Zoss rakstīja: Izvēlies ko vēlies, tikai nepērc New Holland!

Un kāpēc gan? Tas jau sen ir cits koncerns... Visiem detaļas pieejamas Latvijā,pat manam Lamborghini. Kad pirku,somāju ka nebūs,bet ir. Eļļas filtri maksā 6-8 Ls...tā kā,nav nekāds kosmoss.

Bet vispār džekam piemīt humora izjūta...nopirkt traktoru pa 1000 ls,kurš ar,stumj un rok... lai jau veicas,Anton.

Lamborgini un traktors))

Sorru noklikskinaju bez texta.

Ja kas Lamborgini NO SAKUMA RAZOJA TRAKTORUS UN PEEC KASJJA AR Ferrari saaka razjot superkaarus.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Vieniigais kas par Lamborghini sakaams, ka tagad starp ta traktoriem un vieglajiem auto nav nekaada sakara, jo tiehi taatap ta kaa VOLVO viena dalja pieder vieniem un otra pavisam citiem koncerniem. Tiesa no Lamborghini neatkariibas pretstataa VOLVO smagajai mashineerijai vairs tur nav ne smakas.

io Reģ.: 25.03.2003
0 0 Atbildēt

www.belarus.lv/...

Tikai motors nav no Lamborgini, bet Lombardini

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Skardnieks rakstīja: Ira manam mtz 52. defektu daudz bet uz priekšu kustās. Trūkst kardāns uz priekšējo tiltu. būdai nav stiklu un vienas durvis. Būdai reiz koks uzgāzies bija. Dzinēja blokam un stūres pastiprinātājam ira plaisa( aizlīmēju) ( kāds ūdemni bij turējis ziemā). Bremzes jaunas uzliku. Jauns ūdenssūknis, jauns palaidējdzinēja elektriskais starteris. 9 pārnesumu ātrumkārba.

Pa 1000 Ls atdošu....

52-nieks nav slikc trakjis, ja vien motors nav tiktaal nojaats ka piedarbinaat ir dikt gruuti. Vislielaaka vinja nelaime ir kabiine - nekas nav tik neerts kaa shii itkaa lielaa kabiine. Un tas benkjis vinjaa zemkatras kritikas. Mums kaiminjos onka ar rokaam pareizaja vietaa uzlika Jumza 82 kautkaadu ~ 90+ gadu kabini, pavisam cita lieta. Un benkji arii paartaisiija, citaak ziemaa sho verkji labaak nemaz nekustinaat. Mums ar taac bija tika ar 80-nieka motoru, muguru chakareeja nezheeliigi ja bija teiksim jaaar.

nemo72 Reģ.: 24.11.2005
0 0 Atbildēt

Zoss rakstīja:

Zoss rakstīja: Pipariņ, palasi vēsturi.

Par Lambo.

Ups, pipariņ, atvaino....nemo ir tas nezinītis...

Beidzam Veči cepties! Zinu, ka Lambo ir traktori. Neuzķērāt manu tekstu, tas bija ar ironiju Traktori ir Fendt, John Deer, Case utt, bet Lamborgini...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

T 40 savukaart ir citas probleemas kas lielaakoties izpauzjas karstaas vasaraas. Raksturiigi ir diezgan aatri uzkarseet stuures pastuuzha ellju, liidz ar ko jameejais paarstaaj faktiski darboties. Iespeejams ir varianti ar citas(citaadaakas) elljas ielieshanu, tachu nav man taadu zinaashanu kas ko un kaa. mosh kaut kaada automaatskas transmisijas ellja ir baigi OK ????

Peec buutiibas ir vajadziigi atsvari priekshaa ( T40 AM, prieksha gan ir nedaudz smagaa jau taapat.) it iipashi arot. Benkji arii labaak aizvietot kaut ar zhigulja sedekljiem - pakaljpuse buus "pateiciiga".

Forshi ja tam buutu kvelsveces, tiesa nezinu vai kaadai versijai taadas arii naak.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

AA veel T 40 ir diezgan taads pashvaks tas hidraulikas suuuknja piesleegshanas mehaanisms. Esmu noraavies ka jams pa bedreem izlec no sazobes un es esmu graavii - labi ka ne uz saana. Jo nu stuure bez taa dolbanaa pastuuzha griezjas oi ku gruuti, neatkariigi no aatruma, un ja neesi gaidiijis shitaadu izleecienu tad vispaar ....

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti