Akumulatori DETA

saf Reģ.: 20.07.2006

Sveiki!

Jautājums par akumulatoriem DETA. Vai ir baigais sūds vai tomēr izvelk 3-4 gadus? Ir kādam pieredze ar šiem?

 
1 2 3
raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

raimondsm rakstīja: vispār kaut kur esot kantoris, kas prot to aķi nedaudz atgriezt pie jēgas

Vot šitais ir riktīks Anša Tūdaliņa teksts.

Vispār pats par sevi ir interesanti, ka sulfatizācija ir novēršama.

shahids Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja:

deksters rakstīja:

raimondsm rakstīja: vispār kaut kur esot kantoris, kas prot to aķi nedaudz atgriezt pie jēgas

Vot šitais ir riktīks Anša Tūdaliņa teksts.

Vispār pats par sevi ir interesanti, ka sulfatizācija ir novēršama.

raimi tu man patic(pec 350 gr vodkas) nu auns kas auns tas pats dexsters tikai zolids

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Labi, liekam tos ar tām sarullētajām platēm vai paralēli 10Faradu kondensatoru un šķiļam simts reizes dienā bez problēmām aķim.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Yukki rakstīja: Pēdējo nopirku leišu Senukiai, bet vislētāk tādus dod SPS Auto - gandrīz 2x lētāk, kā "brandotie" akumulatori, man ievajadzējās steidzami plkst 19:00 vakaraa, tāpēc skrēju pie leišiem.

Pilnīgi saprotams,jo saabam der pats lētākais variants. No sps pirktās daļas 90% gadījumu neatbilda solītajam un bija reāla krutka. Pērc vien,saabam noderēs.

atļaušos oponēt, ka nevis 90% gadījumu, bet gan vienreiz Pilots, netīšam, sajauca ražotājus, jo cena bij vienāda, un rezultātā Tu, solītā Lukas vitā saņāmi TRW, ja nekļudos, un ja Tev tas škiet smags pāri nodarījums, esmu ar miru Tev izmaksāt kompensāciju, nu saprātīgās robežās protams, un arī publiski atvainojos par šo šaizi!!!!

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Dexter! Tu esi santīmu sipinātājs?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Kas jauns un labs (pārbaudīts) aķīšu pasaulē? Manējais jau pavasarī bija izmetams, bet vasaru tomēr vel izvilka. Tagad gan, pirms mīnusu uznākšanas, vajadzētu nomainīt.

Sviestc, kaut ko konkrētu vari piedāvāt Galant 2.0 benzīns, `97?

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

Es 3 gadus šitādu lietoju ...nav problēmu

www.euroshop.lv/...

www.bannerbatterien.com/...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Uggga rakstīja: Kas jauns un labs (pārbaudīts) aķīšu pasaulē? Manējais jau pavasarī bija izmetams, bet vasaru tomēr vel izvilka. Tagad gan, pirms mīnusu uznākšanas, vajadzētu nomainīt.

Sviestc, kaut ko konkrētu vari piedāvāt Galant 2.0 benzīns, `97?

Liec orģinālo rūpnīcas aķi, izvilks vismaz 10 gadus.

Un kāds tas būtu? Kur var nopirkt?

10 man nemaz nevajag, netaisos visu mūžu ar vienu mašīnu braukt.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Uggga rakstīja: Kas jauns un labs (pārbaudīts) aķīšu pasaulē? Manējais jau pavasarī bija izmetams, bet vasaru tomēr vel izvilka. Tagad gan, pirms mīnusu uznākšanas, vajadzētu nomainīt.

Sviestc, kaut ko konkrētu vari piedāvāt Galant 2.0 benzīns, `97?

Liec orģinālo rūpnīcas aķi, izvilks vismaz 10 gadus.

Un kurš te ir lielākais muldētājs? Ir kāda vieta,kur tu neaizsaki savu tukšo viedokli?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Uggga rakstīja:

Marchiks_ rakstīja:

Uggga rakstīja: Kas jauns un labs (pārbaudīts) aķīšu pasaulē? Manējais jau pavasarī bija izmetams, bet vasaru tomēr vel izvilka. Tagad gan, pirms mīnusu uznākšanas, vajadzētu nomainīt.

Sviestc, kaut ko konkrētu vari piedāvāt Galant 2.0 benzīns, `97?

Liec orģinālo rūpnīcas aķi, izvilks vismaz 10 gadus.

Un kāds tas būtu? Kur var nopirkt?

10 man nemaz nevajag, netaisos visu mūžu ar vienu mašīnu braukt.

Nezinu, kas tev ir par auto, piemēram, SAABam ir savs SAAB orģinālais aķis, kurš čomam jau velk 10-to gadu bez problēmām.

Tad lasi, kas rakstīts un sapratīsi, ka man ir Galants. Par Mitsuku orģināliem aķiem neko neesmu dzirdējis

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti