Vajag busu !

maxxim Reģ.: 07.03.2003

Nu tā iauto speci, kuram ir kāds labs padoms šādai dzīves situācijai ?!

Vajag iegādāties jaunu businju (ne mazāk kā 25 vietas). Esmu jau sho un to pārmeklējis krustu, šķērsu - veci šroti ir, jaunus vidēja lieluma busus patreiz man tikai MB piedāvā un prais, nu kā jau MB

Varbuut ir kādas reālas idejas ?

Mosh kaiminjvalstiis (Lietuva, Igaunija) ir kādi normāli dīleri kas ar to nodarbojas ?

īsak sakot, vajag palīdzību.

 
1 2 3
Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

Tu stādies priekšā kaut nedaudz,cik maksātu klimatkontroles ielikšana tādā busā,nopakošana, normāli beņķi,tepiķi,griestu plaukti un apšuvumi un bala bala bala bala... Bet tev jau, ozz, ir zināšanas par busiem un tā..

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Taa firma bij vanags, un mees ar to soferi pus nakti nummuraa dzeeraam....Dauhjaa ko apspriedaam

Maksaatu tas viss apmeeram tikpat, cik pliks pasazieru sprinteris..bez kondiskas...No bodes....

P.N.

Ej roc kuudru!

Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

dzeršanas rezultāta zināšanas. No šoferīša pārņemtās

Te prasīja par jaunu busu, 100 000 vērtībā. Ar tāda busa šoferi tu nespēsi iedzert,sorry.

A pārbūvēt tu vari savu veco mizu.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Ja cilveeks ir slims, tad tas ir aarsteejami, ja dumsh, tad uz visiem laikiem....

Buss tika njemts jauns, visaadas plastmasas sakarinaatas:www.vanags.lv/...

Fiska bija tajaa, ka labaak sanaak panjemt kravinieku, un jelgavaa paartaisiit kaa gribaas, nevis njemt jaunu pasazieru, kas maksaa tikpat plikaa baazee....

Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

Nekad kaut kas pārbūvēts un pārtaisīts nebūs tāds,kāds būs oriģinālais no rūpnīcas. Nav te runa par tūninga kantoriem un MD,BMW pārbūves kantoriem. Paskaties tās bildes,tas pēc RAF busa iekšas izskatās,pēc gazeles. Bet nu,dzeršanas tūrei jau ir gana labs, tur es tev piekrītu.

Ozz, nekas nav labi un viss ir dārgi

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Taa nebija dzersanas tuure.....

Nezinu, neko sliktu tajaa busaa nemaniiju.....imo, ja cilveeks netaisaas vinju draazt uz komercpaarvadaajumiem katru dienu un nakti, bet izmantot iestaades vajadziibaam, tad bija ok....Baazes naak veel pretiigaakas...Tu domaa, ka vinji naudu neprot skaitiitJa vanags taa izdariija, tad savi apsveerumi vinjiem bija...

P.S. nezinu, kur Tev tik smukas gazeles gadaas..... esmu vienu redzeejis no iekspuses, un taa nebija oK....

Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

Tie,kas pērk jaunus pasažieru busus,laikam ir muļķi. Vai nu galīgi neizglītoti muļļas. Kā viņi nezina,ka Jelgavā ir tik foršs pārbūves kantoris?

Topka autors grib- nopirkt JAUNU pasažieru busu par 100 000. Un ģribēja zināt,kur to labāk izdarīt. Domāju,ka atrastu pats tādu busu,ja vajadzētu. Vācija,Itālija...Franči un kas tik vēl ne...pilns ar dīleriem,jārok tik.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

hmm diez kaada starpiiba kuraa vietaa pako busu LV vai Turcijaa kaadu "muuziku" pasuutiisi ar taadu brauksi, protams busu buuveetaajiem ir savi trumpji tehnologjijaas, tachu ne vienmeer shiis tehnologjijas ir nepiecieshamas, un ne vienmeer taas ir pielietojamas, tachu jaapiekriit ka busus kas paredzeeti 25 un vairaak vietaam pagaidaam notekti labaak apriiko razjotaaju ieksheejie coachbuilderi.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Vēl ar pārbūvi, līdzīgi kā Jelgavā, nodarbojas igauņi, Silwi vai kaut kā tamlīdzīgi. Dažus gadus atpakaļ braucu vienā ekskursijā ar tur pārbūvētu busu, šoferi teica, ka esot lētāk kā Jelgavā. Nezinu kā tagad.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Tie,kas pērk jaunus pasažieru busus,laikam ir muļķi. Vai nu galīgi neizglītoti muļļas...

PN dunduk neesmu maniijis ka razjotaaji piedaavaatu shaadi te buuveetus busus.. taapat tiek paarbuuveeti ieksh ntajiem kantoriem...

Jelgavas kantoris ir tikai piemeeram(ja nu i nenormaalaakie aizspriedumi pret vieteejiem razjojumiem) ...

bet vispaar.. laikam jau aarzemnieki ir kaa reiz dunduki ja jau pashi arii paarbuuvee kraviniekus...

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Topica autoram ļoti dīvaina interese...grūti iedomāties,ka kāds uzņēmējs būtu gatavs izmest 120K par kaut kādu kasti pašu vajadzībām,kurš tiks izmantots labi ja uz 10%,ja tanī pašā laikā tādu busu var noīrēt vēsā mierā... par 120K var busus noīrēties līdz vemšanai...

Tā taču ir visparastākā līdzekļu iesaldēšana... tāds pepelac pašu vajadzībām nekad neatmaksāsies... ja nu vienīgi naudiņa ir nozagta un to nevar atmazgāt...

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Vairāk gan liekas,ka autors ir tāds tukšs pļūtītājs...

maxxim Reģ.: 07.03.2003
0 0 Atbildēt

2 Fartuks !

Es par saviem vārdiem atbildu, a tu ???

Kāda jums daļa, gar maniem finanšu līdzekļiem - nekāda !!!

Vajag man busu, jaunu, un viss !!!

Ja nezinat, tad nezinat.

Miers

Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

Vienīgais,ko marčiks var nopirkt,nekļūdoties, ir bizpienmaize.

Izrādās,pasaules auto ražotāji neražo busus. Tos tikai 'pārbūvē' jelgavnieki un ikauņi

Un futraka spriedelējumi vispār ir kalngals.. Tev ko,plēš viņa iespējas ko nopirkt?? Sēdi savā naglu kastē un pārvietojies,ko skaiti svešu naudu? Atradies iesaldētās naudas speciālists. Ta lielāks procentuālais iesaldējums ir nopirkt sābu.Paskaties,pilni topiki ar to remonta pieteikumiem,visu laiku lūzt.

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Vienīgais,ko marčiks var nopirkt,nekļūdoties, ir bizpienmaize.

Izrādās,pasaules auto ražotāji neražo busus. Tos tikai 'pārbūvē' jelgavnieki un ikauņi

Un futraka spriedelējumi vispār ir kalngals.. Tev ko,plēš viņa iespējas ko nopirkt?? Sēdi savā naglu kastē un pārvietojies,ko skaiti svešu naudu? Atradies iesaldētās naudas speciālists. Ta lielāks procentuālais iesaldējums ir nopirkt sābu.Paskaties,pilni topiki ar to remonta pieteikumiem,visu laiku lūzt.

Tev Dexter galvas saturs ir tā kā mana caureja...

Pārlasi vēlreiz manu komentāru! Ja kas neskaidrs,piezvani un aprunājies ar savu latviešu valodas skolotāju!!! Ja tu ībli vispār skolā gāji... moska tevi skolā ar pendelēm dzenāja...bija bail iet uz skolu un tāpēc sūdīgi māki lasīt...par textu jēgas uztveršanu vispār nerunāsim... Ja tu esi dzīves apbižennijs,tā arī pasaki...un tev tiks piedots...bet pagaidām tusē ar savām vardēm un bruņurupučiem... Mīkstpēdiņ...

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

maxxim rakstīja: 2 Fartuks !

Es par saviem vārdiem atbildu, a tu ???

Kāda jums daļa, gar maniem finanšu līdzekļiem - nekāda !!!

Vajag man busu, jaunu, un viss !!!

Ja nezinat, tad nezinat.

Miers

Nestreso! Es tikai gudri spriedelēju... Man pilnīgi pie kājas.

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

maxxim rakstīja: 2 Fartuks !

Es par saviem vārdiem atbildu, a tu ???

Kāda jums daļa, gar maniem finanšu līdzekļiem - nekāda !!!

Vajag man busu, jaunu, un viss !!!

Ja nezinat, tad nezinat.

Miers

>>>>>>>>>>>>>

He, he, he. Man arii radaas shaubas par tavu bazaaru un vai te Tu nedzen muljkji.

Taapeec luudzu smuki sakraamee tos savus 120 tukstoshos chemodaaninjaa panjem liidzi un driizumaa sariikosim tikshanos kaut kur Maskachkaa ap pusnakti un tad Tu man paraadiisi to pikji un es tad Tev uz sitiena superiigi piedaavaajumu izdariishu !

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

ja nu ar busiem ir pashvaki. var megjinat lietotu mekleet tanii pat nelaimigaja alga.de, vai pie gassmann, vai pie kada cita lielaa paarpirceeja vaacijaa. cena, protams, bus stipri vien labaaka, nekaa peerkot jaunu. bet nu jarekjinas ar neparedzetiem izdevumiem arii.

Tominjsh Reģ.: 31.03.2003
0 0 Atbildēt

www.tvnet.lv/...

she tev mazais businjsh

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt
azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Vēl var palūrēt šeit: Cena galvenais kāda www.russian-bus.ru/...

Stirlich Reģ.: 28.11.2010
0 0 Atbildēt

Vajag šoferi ar busu, nakošpiektdien,

21.decembrī rīta pusē, lai no Lielvārdes uz Rīgu pārvestu dažas mēbeles...

Par nekosmiskiem cipariem, protams....

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kurini nost turpat pāķos.

Stirlich Reģ.: 28.11.2010
0 0 Atbildēt

Es jau īstenībā nemaz necerēju, ka kāds ko sakarīgu atbildēs..

Stirlich Reģ.: 28.11.2010
0 0 Atbildēt

Stirlich rakstīja: Vajag šoferi ar busu, nakošpiektdien,

21.decembrī rīta pusē, lai no Lielvārdes uz Rīgu pārvestu dažas mēbeles...

Par nekosmiskiem cipariem, protams....

Vajag Busu!

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti