VW Touran 1.9 tdi

Arzi Reģ.: 06.01.2007

Lūdzu sniegt informāciju par VW Touran 1.9 TDI ar mehānisko ātrumkārbu.

 
1 2
Chesterfiiilds Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Un man, lūdzu, pie reizes par VW Touaregu - nu to ar neticami ņipro 5.0 dīzelīti. Ūsainā p.idrila izteikt komentus nav velkomēts.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

taa sleegta informaacija , noaboneejiet jautaajumu uzdoshanu un gaidiet UuP

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

Arzi rakstīja: Lūdzu sniegt informāciju par VW Touran 1.9 TDI ar mehānisko ātrumkārbu.

sarkanu njem, tas labi izskataas.

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Nebrīnos,ka ar šādu jautājumu pat dīleris pasūtīja

Arzi Reģ.: 06.01.2007
0 0 Atbildēt

Mani vairāk interesē tehniskā uzticība vw touran

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Arzi rakstīja: Mani vairāk interesē tehniskā uzticība vw touran

viss kedaa , nekaadu paarsteigumu -' VW vulgaris ' ar visaam VW poz. un neg. iipashiibaam , tikai dizains ( subj.) kaa taadam djosham kablukam.

onkuls Reģ.: 30.07.2003
0 0 Atbildēt

jap, varbūt kādam jau ir kāda pieredze ar šo?

un moš kāds jau iemēģinājis to jauno 1,4 FSI (140zs agregātu) ar DSG kārbu? (par AutoBild jau zinu!)

Chesterfiiilds Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Nu pastāstiet man lūdzu par to tuaregu ar 5.0 dīzeli, vai tiešām neviens no jums ar tādu nebrauc?? Nevaru izškirties - vai nu tuaregs vai 3. golfs ar 1.9tdi, kurš pēc jūsu domām būs ekonomiskāks un lētāks apkopē??

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Chesterfiiilds rakstīja: Nu pastāstiet man lūdzu par to tuaregu ar 5.0 dīzeli, vai tiešām neviens no jums ar tādu nebrauc?? Nevaru izškirties - vai nu tuaregs vai 3. golfs ar 1.9tdi, kurš pēc jūsu domām būs ekonomiskāks un lētāks apkopē??

konkreeti laps ir Tuaregs ar 1.9 , nu reti ekonomisks , jo nekuu nevar izkusteeties un teereet degvielu , a tam 5,0 esot tirzaa ar pumpi ( es toka zinu , viena tante teica ) , taa kaa to labaak nepeerc

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Arzi rakstīja: Lūdzu sniegt informāciju par VW Touran 1.9 TDI ar mehānisko ātrumkārbu.

1.9 ir pilnīgs mēsls. Nevelk to kasti. Tapat kā šarānu.

Ai nu netirs,kustina un kā vēl.To pašu šarānu uz 190km/h esmu braucis ar to "mazo"1.9 tdi.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

protams rakstīja:

Marchiks_ rakstīja:

Arzi rakstīja: Lūdzu sniegt informāciju par VW Touran 1.9 TDI ar mehānisko ātrumkārbu.

1.9 ir pilnīgs mēsls. Nevelk to kasti. Tapat kā šarānu.

Ai nu netirs,kustina un kā vēl.To pašu šarānu uz 190km/h esmu braucis ar to "mazo"1.9 tdi.

a marchiku nekustina - vinjam smaga kule un gunaarinjsh durviis ieveeries

audiks Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu ar šo auto braucu jau 5 mēnešus un ir noskriets 25000km.

Auto ir ļoti labi nopakots:

-dalītā klima;

-papildus motora apsildīšana, kas sāk darboties pie +5 grādiem ;

-priekšējie logi;

-spoguļu apsilde;

-priekšējo sēdekļu apsilde;

-kruīze;

-6 manuāla kārba;

-7 sedvietas, tās papildus vairāk domātas bērniem;

-borta compis.

Priekš Touranatas jau ir ļoti daudz.

Patēriņš pa pilsētu 8-9,5l/100km uz šosejas pie 100 -120km/h 5,4l/100km. Ļoti atkarīgs cik smaga labā kāja.

Gaitas īpašības, diezgan kluss, bet kad ir uz ceļa asfalta šuves diezgan smagi iet pāri(prasītos cietākus amīšus), braucot pa bruģi diezgan skaļš, graboš salons, uzrāvies ļoti labs, kā 1,6l benzīniekam. Man viņš ir kā dienesta auto un patiesībā ja neskaita patēriņu, tad ir normāli. Nav rezerves riteņa, kas tomēr pie mūsu ceļiem ir vajadzīgs. Pirmā apkope izmaksāja Volwagen centra 139.00Ls, kas sevī ietvert eļļas un visu veidu filtru maiņu.

Eļļa tiek lieta Long Life, kas paredzēta uz 30000km, vai tas ir labi, laikam ka nē. Degviela tiek lieta tikai Statoila, it kā saka atbistot visām normām. Nav precidentu, bet ticības maz. Nu tas ta, īsumā!

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: uzrāvies ļoti labs, kā 1,6l benzīniekam

atļausiet parēkt

reec

1,6nemotoors vienk. iesmird pret 1,9TDI .

audiks Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: uzrāvies ļoti labs, kā 1,6l benzīniekam

atļausiet parēkt

NU Tu paspīdēji!

Nu tad parēc pats par savu gudrību!

audiks Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja:

audiks rakstīja:

_PN_ rakstīja: uzrāvies ļoti labs, kā 1,6l benzīniekam

atļausiet parēkt

NU Tu paspīdēji!

Nu tad parēc pats par savu gudrību!

es ierēcu par tevi un tavu skolnieka autopieredzi

Skolnieks esi Tu pats un tava domašana ir kā bērns smilškaste, kas stumjot auto ar muti vēl attīsti pāris liekus zirgaspēkus.

Pajoliņ, apskaties topika nosakumu un pēc tam kaut ko pīksti!

Vairāk kā par lielu tiršanu, ne uz ko vairāk nēesi spējīgs.

Atbrīvo mani nosaviem skolnieka komentāriem!

Chesterfiiilds Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: Dīzeļi vispār iesūkā. Pagājušajās grīvdienās 3.0 TDI pakāsa atmosfēriskajam 3.0 benzīnam.

jā, jā vienā multfilmā es arī ko līdzīgu redzēju.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Chesterfiiilds rakstīja:

_PN_ rakstīja: Dīzeļi vispār iesūkā. Pagājušajās grīvdienās 3.0 TDI pakāsa atmosfēriskajam 3.0 benzīnam.

jā, jā vienā multfilmā es arī ko līdzīgu redzēju.

Dekstera laboratoorijaa ?? ieksh 'Kartuun networkz' waj??

Murmulis Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

Arzi rakstīja: Lūdzu sniegt informāciju par VW Touran 1.9 TDI ar mehānisko ātrumkārbu.

Par 1.9 neko nemācēšu teikt jo pats vizinos ar 2.0 TDI. Lai gan bundža ta viena un tā pati. Konstatētie trūkumi, vecajam modelim, jauno vēl neesmu redzējis, logu pacēlāja slēdži, ne vadītāja, ir ļoti neērtā vietā un cilvēkam ar pagarākām rokām ir neērti spaidīt pogu. Ja ir bērns tad ir jārēķinās ka ir jāšuj pārvalks priekšējā beņķa aizmugurei, jo ieliekot bērnu krēsliņu bērn vecumā 4 gadi iesēsties var ar grūtībām līdz ar to iznāk ar kājām paspārdīt muguru priekšējam beņķim. Vienmēr netīrs slieksnis, kas pasātam nebija novērots, iespējams jāuzliek brizgoviki priekšējiem ratiem. Nav rezerves rata. No rūpnīcas nav salikti visi drošinātāji tā ka šis tas var arī nedarboties. Ja uzliek āķi aizmugurē tad ir problēmas ar parkošanās sensoriem.

Labi ka var uzmaukt 15'ratus, bet tad šerpi nepabrauksi slalomu jo bundža paaugsta un pasmaga un nedaudz spiež uz āru. Lai gan braucu šerpāk nekā ar pasātu 1.9.tdi 110zs. Ar dzimtajiem 17'ripuļiem braukšana ir laba. Vietas salonā man pietiek un iekārtoties varu ķomfortabli, jumts ir patālu no galvas un nav spiedoša sajūta kāda ir jaunajā pasātā.

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: Dīzeļi vispār iesūkā. Pagājušajās grīvdienās 3.0 TDI pakāsa atmosfēriskajam 3.0 benzīnam.

aha, tas taads vispaareejs starptautisks pakaasiens buus bijis . viss visiem skaidrs. punkts.

gaidiisim kursh kuram pakaasiis naakamajaas briivdienaas.

BadShark Reģ.: 05.09.2001
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

_PN_ rakstīja: Dīzeļi vispār iesūkā. Pagājušajās grīvdienās 3.0 TDI pakāsa atmosfēriskajam 3.0 benzīnam.

3.0TDI saimnieks zināja,ka ar viņu skrienas tas bezīnanieks?

Tagad, kad lasa forumu, ir uzzinājis.

BadShark Reģ.: 05.09.2001
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: Bet jebkurā gadījumā, ja salīdzina viena tipa benzīna un dīzeļa dzinējus, tad benzīns uzvar.

Ko Tu ar to domāji ???

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: Bet jebkurā gadījumā, ja salīdzina viena tipa benzīna un dīzeļa dzinējus, tad benzīns uzvar.

Tu kautko vairaak par savu d... esi saliidzinaajis ka tik gudrs juuties . PN

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: Bet jebkurā gadījumā, ja salīdzina viena tipa benzīna un dīzeļa dzinējus, tad benzīns uzvar.

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

audiks rakstīja: Nu ar šo auto braucu jau 5 mēnešus un ir noskriets 25000km.

Auto ir ļoti labi nopakots:

-dalītā klima;

-papildus motora apsildīšana, kas sāk darboties pie +5 grādiem ;

-priekšējie logi;

-spoguļu apsilde;

-priekšējo sēdekļu apsilde;

-kruīze;

-6 manuāla kārba;

-7 sedvietas, tās papildus vairāk domātas bērniem;

-borta compis.

Intersanti zināt,kā citiem auto paverās skats uz ceļa? Jo priekšējais logs kā ekstra tiek piedāvāts tikai šim modelim

peace

BadShark Reģ.: 05.09.2001
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: un smaka

Tu, kad brauc ar dīzeli, tad izkar galvu pa bagāžnieku pie izpūtēja trubas un osti ???

Izskatās, ka ar pajaunu, normālu dīzeli nekad neesi braucis, ka šitādu sviestu dzen ?!?!

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti