TC Motors

Dzēsts lietotājs Reģ.: 23.04.2024

diemzeel, taatad ir muusdienu realitaate. Nevienu iipasi neinteresee cik taals cels meerots un ka tuvaakajaa laikaa vairs netiksi.

Piezvana tikai dazi servisi, visi paareejie to atstaaj paspluusmaa un kad atnaak klients tad saak staastiit pasakas.

Ir paaris servisos taa gadiijies, bet neko nepadariisi, ja diileris ir viens, tad pie vinja vien jabrauc. Tiesa gan ar MMR taa nekad nav bijis ne Skanstes ielaa, Ulmanja gatvee.

 
Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Vajadzeeja braukt uz Ameira serviss Prāgas 2 vai autopluss Ameiraa 99% ka bez rindas tiksi. Tur taisiiju Dodge Intrepid.

Atlas motors arii iesuukaa piemeers. Gribu nomainiit bremzu disku + uzlikas jaasuuta tie bremzu diski 45LVL gabalaa buus peec nedeelas varbuut 2vaam tad jaapieraksstaas uz remontu atkal nedeela. Kopaa LVL 150 Ameiraa pa 100LVL tika glaa stundas laikaa

Vispaar tie krutie servisi it iipasi diileru servisu totaali naudas kaaseeji.

kadze Reģ.: 21.10.2004
0 0 Atbildēt

Runājot par Ameiru elektrības lietas tur taisī neiesaku ir bijusi bēdīga pieredze ,pēc 2nedēļu remonta nenobraucu pat mēnesi kad uzpeldēja tā pati probza,tai pašā laikā TC motorā tika galā 2,5h.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Ar TCmotoru ir kaa ar biteem- 'cherez raz' , taa videeji reekjinot no 3 apmekleejumiem 1 i di rsaa . punktu man pielika 'klaudzosha' stuures reika un 'atbalsta gultnji' , tie izraisot klaudzonju prieksheejaa balstiekaartaa . Paarvareejis izbriinu par tik nopietniem defektiem 2.5gadiigam autinjam ar 75kkm uz ODO , piekritu gultnjus mainiit turpat ( $$ Atlasaa taadi pat ) un to tur veiksmiigi arii izdariija . Reiku pa ls500+ gan tur nepiekritu chiniit , bet caur SS.LV saraku 'reiku kantori' kur TO izveica pa ls107,- tobish izaardiija un nomainiija kautkaadas buksiites , kuras gan neesot bijushas tik sliktas !!?? Rezultaataa peec visa shitaa ls250 ,- pasaakuma vienalga klaudz ?????!!!!! Nu jop tva ymakj Aiz izmisuma iebraucu FAVORIITAA , kexi nomainiija abas prieksheejaas atsaites buksiites (ls20,-) un grabulis pazuda !? Lieki un gari ir staastiit kaa es jau no pasha saakuma shaubiijos par konkreeto TC diagnozi , jp taakaa nu shajos 18 inomarku lietoshanas gados shoto esmu iemaacijies saprast no atbalsta gulnjiem un reikaam + piedaavaaju tiem lunjiem uzreiz pieveerst uzmaniibu taam suu da bukseem , kuras ik pa kaadiem 20-30kkm ir jaamaina , bet tie 3.14mpji ar dzelzjainiem muuljiem teicaas ka ar taam viss ir kedaa . Taxshto peec shitiem ls300,- veertajiem manevriem TCmotooraa es ziimolam 'Chrysler' teicu ataa un vairaak manaa 'shrotu paraadee Chrysleru' nau. Diemzjeel jaunaako paaudzju autinji ar savaam kiberneetikaam un paarmudriitajaam xadeneem bez laba diilerservisa ir paaraak besijosha daarga loterija . Rezumeejot savu pieredzi nonaacu pie secinaajuma ka labaakais variants ir jauns japaanis ar garantiju un taa arii turpmaak dariishu , 3gadi un nax s pljazja , take e next new car . Guudlaks Teu 850ais .

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

TC ir ka ir ar tiem laikiem, bija elektronikas problēmas, masīnu noturēja vairakas dienas, tāpatās, drabs aizņēma pāris stundas laikam, bet takā viņi nezinaja vai kaiti izārstējuši , paņēma tikai 28 ls, un parlaimi man, tā bijā īstā lieta ko taisīja, tāpēc visumā apmierināts ka pa lēto tiku cauri, tas pats uz atsaukumu srvisu....stiepa stiepa kamēr nomainīja

Vienkārši visos servisos trūkt labu darbu roku un meistaru, tapēc tāda problēma.

Bet Gross auto uz maskavas gan rulē, atzvana katru stundu, infotmē kas nomainīts, kas jamaina un kādā summā(laikam tāpēc ka man tur meitenes pazīstamas strādā)

MXer Reģ.: 08.07.2002
0 0 Atbildēt

Nu ko ar TC viss notiek - vakara 11.01. plkst. 8:00 nodevu TC auto (ritosas remonts, siksnas maina) tie teicas, ka ap 15:00 bus gatavs. Vakar lidz darba laika beigam gatavs vel nebija. Tagad sezu darba un gaidu, ceru ka lidz sovakaram bus Labi ka nav talu darbs un tiksana majas.

Zinosu ka beigsies...

MXer Reģ.: 08.07.2002
0 0 Atbildēt

Vel pieminesanas verts - sakuma (ta ka tuvu majam) iebraucu gross auto, kas uz Ulmana, uztaisija diagnostiku jau taja pasa diena, viss eleganti. Sarunajam laiku apm pec 2 nedelam, lai braucu bus detalas un visu dienas laika sataisis. Pec nedelas sie piezvana pastasta kadas detalas dabutas un cika maksas, viss ok. Atbraucu norunataja datuma 8 no rita - saku ka esmu klat pec pieraksta. Cilvekas sez, skatas pierakstu lapas, skatas kompi un bola acis - neviens neko nav pierakstijis... Nu acis boliju es. Ta nu izradijas, ka neviens neko nav pierakstijis, detalas nav meklejis (jo nav iemaksats avanss) un vispar, taisi to auto jau varetu, bet vai dabus detalas nezinot. Uz jautajumu, ka tad parstavis vareja solit, ka dienas laika sataisis, atbilde - to solit nevarot, jo detalas brauktu meklet apkart pa rigu, nu viena varda - Gross auto iekaasa man maizee... butu zinajis pats samekletu tas detalas pa tam 2 nedelam.. eh..

Taa rudijas terauds...

Dauzonis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

Iemetīšu arī savu darvas karoti TC lauciņā. Esmu pieskaitāms pie amerikāņu auto faniem un lietotājiem. Trīs dažāda vecuma amer autiņi saimniecībā. Radiem, paziņām - vēl kādi trīs amīši.

Tā kā ir atiņš ar garantiju, tad brīvprātīgā piespiedu kārtā jābrauc uz TC. No trim / četrām apmeklējuma reizēm vēl nekad nav ievēroti termiņi, kaut vai puslīdz. Kad jaunajam auto izlīda nopietna vaina, tad vajadzēja trīs dienas braukāt uz servi, ar četriem dažāda kalibra menedžeriem vajadzēja vizināties apkārt lai pierādītu, ka kaut kas nav riktīgi. Beidzot sataisīja, ko vajadzēja. Domāju, nebūs jāpārliecina lasītājs, ka vaina izlīda atkal pēc kāda mēneša. Vēl ir kaudzēm nianšu, ko ir baigi gari iztirzāt šeit par TC, bet rezultāts ir viens - apmierināts es jutos tikai brīdī, kad izvēlejos jauno autiņu. Tiklīdz sākās servisa būšanas, tā visi prieki vējā.

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

Ar jaunu auto nav jābrauc uz dīlerservisu uz apkopēm,palasat ES regulas www.lardia.lv/...

Ja tā lieta tiek uzspiesta var sūdzēties tai pašai Lardia.

Eļļas ar var liet kādas firmas grib un detaļas nav jāliek orģinālās.

Teiksim ja apkope ir veikta citā servisā un pēctam problēma ir ar airbagu ,garantija saglabājas ,airbagu jātaisa pa garantiju.

Visi dīlerservisi laiž muļķi un stāsta pasaciņas ka obligāti pie viņiem jābrauc.

Servisa informāciju arī nedrīkst slēpt,jāstāsta pilnīgi viss.

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

elf rakstīja: ...palasat ES regulas www.lardia.lv/...

nu ne visiem ir iespēja samaksāt 200.-Ls, lai palasītu regulas...

Lapā www.lardia.lv tad INFORMĀCIJA pašā apakšā ES regulas, tad nokačā pdf failus.

Tā lapa bieži karās grūti nokačāt vairākas reizes mēģināju ,tad tikai tika. Un ir pa velti

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

varbuut esmu vecs un dumsh kljuvis , bet uzskatu ka katram konkreetam ziimolam ir lietas kuras labaak paarzin ziimola pilnvarotie paarstaavji . taapataam man ls3,- starpiiba origjinaalam elljas filtram par 'sliktu' , neizraisa veelmi pirkt 'leetaako' utt 1mln. iemeslu lai uzskatiitu ka SIA 'VASJA & Co' servisaa nebuutu veerts garantijas laikaa ietaupiit ls5,- un veelaak vicinaaties ar EU regulaam pieraadot savu 'njevinovataja ja ..... ' .

P.S. Parasti , kad peerku jaunu auto , bez priceliste arii paskatos apkopju izmaxas uz garantijas laiku -nu ljoti incanc papiirs , iipashi 'leetajiem' KIA un Xdajiem

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Visi aicināti iegādāties Chrysler

Nu pat jauniem Citroeniem nav tik lielu problēmu kā jauniem Chrysleriem!!!

Visi aicināti iegādāties Chrysler

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

elf rakstīja: ...palasat ES regulas www.lardia.lv/...

nu ne visiem ir iespēja samaksāt 200.-Ls, lai palasītu regulas...

nepatīk tur lasīt regulas, lasi kur pieklājas lasīt ES tiesību aktus:

europa.eu.int/...

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

elf rakstīja:

Gnoms rakstīja:

elf rakstīja: ...palasat ES regulas www.lardia.lv/...

nu ne visiem ir iespēja samaksāt 200.-Ls, lai palasītu regulas...

Lapā www.lardia.lv tad INFORMĀCIJA pašā apakšā ES regulas, tad nokačā pdf failus.

Tā lapa bieži karās grūti nokačāt vairākas reizes mēģināju ,tad tikai tika. Un ir pa velti

Paldies! Es jau sen gribēju atrast ES tiesību aktu, kur tas rakstīts, bet pašam bijas slinkums rakties par eurolex

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

Nu nezinu... man ir bijusi vajadziiba tikai vienu reizi tur iegirezties ar elektriibas probleemaam un vinji bija vieniigie kas ljaavaas pierunaaties uz remontu naakoshajaa dienaa... kaa arii soliito remontu veica uzreiz ~ 1,5 stundu laikaa...

Taakaa man ar TC ir 100% pozitiiva pieredze..

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

Katrā servisā ir promlēmas ar klientiem un būs.Vienā vairāk otrā mazāk.Ja sarakstīsi klientus rindā tā lai apmierināts būtu klients,mehāniķim būs dīkstāve.Nevarēs nopelnīt un beigās aizies citur. Nav jau kur paņemt tos normālos mehāniķus.

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

Atvainojos,gribēju teikt ka katrā servisā klientiem ir problēmas................vairāk vai mazāk

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Visi aicināti iegādāties Chrysler

Nu pat jauniem Citroeniem nav tik lielu problēmu kā jauniem Chrysleriem!!!

Visi aicināti iegādāties Chrysler

saprotams , Citronens pats ir probleema .

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

nomiks jau sāk vilkt uz VW fana pusi

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: nomiks jau sāk vilkt uz VW fana pusi

a kur vish pazudis nau neviena 'baudaama auto' waj chego ??

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: nomiks jau sāk vilkt uz VW fana pusi

Nemaz nav tas sliktākais variants, ja kas!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Gnom!

Lūk šī komentāra dēļ es arī ierakstīju, ka pat ar Citroeniem (kā mašīnām nevis VEHO servisu) nav tik traki.

Dauzonis rakstīja: Iemetīšu arī savu darvas karoti TC lauciņā... Kad jaunajam auto izlīda nopietna vaina, tad vajadzēja trīs dienas braukāt uz servi, ar četriem dažāda kalibra menedžeriem vajadzēja vizināties apkārt lai pierādītu, ka kaut kas nav riktīgi. Beidzot sataisīja, ko vajadzēja. Domāju, nebūs jāpārliecina lasītājs, ka vaina izlīda atkal pēc kāda mēneša.

Joprojām uzskatu, ka grūti atrast vēl kādu tik žemas kvalitātes apkalpošanas servisu kāds ir VEHO (varbūt vēl līdzīgi ir ar VW cenru Krasta ielā).

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Jaunu Citroonu ( un paarejo franjchu ) montaazjas un detalju kvalitaate iesmird stipri vairaak par VW ( ir bik pieredze ) , taxshto newajag te tirst - tiilers sux bet auto superduper.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti