Actros.Viedokļi.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006

Vajag vilcēju. Ir noskatīts šitāds. Varbūt kāds var ko pastāstīt. Ir dzirdētas negatīvas atsauksmes tieši par šo-pirmo Actros, no 96. g-kaut kādam 200....kuram tur.

Ja ne MB, tad kas labāks? Iveco un Renault atkrīt uzreiz.

 
1 2 3
Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Neko daudz par vilcējiem nezinu, bet volviķis nebija labāks par to pašu cenu?

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Bet kūdrai jau pietiek ar kamazu...

Zini,nepietiek gan.

Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja: Neko daudz par vilcējiem nezinu, bet volviķis nebija labāks par to pašu cenu?

Nu vot,šitādu teoriju man viens ar it kā izmeta. Par vieglajiem man viedoklis ir un zināšanas...bet par šito sugu. Ņikuku.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Var mēģināt uzpīkstināt uz Volvo centru (smagajiem), tur kur šitos remontē. Domāju ka varētu apstāstīt samērā normāli par +/-.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: sveiks!

vai tad Volvo FH 12 nebija cik tur gadus pēc kārtas labākais ?

P.S. arī īsti neesmu saskāries ar smagajiem

Es arī par šitiem praktiski neko nezinu, bet, cik atceros, Actros arī bija gada ķerra savā klasē kurā tur gadā.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Deks, atvainojos par offtopiku, bet Tev nav nekas zināms par uzņēmumu "Olaines kūdra", vienkārši man ir viņu akcijas, a šie nikuku neprotās. nekas nav dzirdams. Tu tomēr ar šo sfēru nodarbojies, varbūt kaut ko zini.

re Reģ.: 23.02.2004
0 0 Atbildēt

Dzirdēts, ka Actrosiem šad tad problēmas ar elektroniku. Ieteiktu paksatīties arī uz MAN pusi, salīdzinoši vienkārši un uzticami autiņi.

Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja: Deks, atvainojos par offtopiku, bet Tev nav nekas zināms par uzņēmumu "Olaines kūdra", vienkārši man ir viņu akcijas, a šie nikuku neprotās. nekas nav dzirdams. Tu tomēr ar šo sfēru nodarbojies, varbūt kaut ko zini.

Nu....ne īpaši.

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Droši zinu,ka Domeniksa serviss(vismaz smagajiem)ir pilnīgs pīī,darbā mums ir vairāki 2004-05.g.(3341,pašizgāzēji),tā ka no šī viedokļa-nē.Un vispār paskaties gada pārdošanas statistiku-Volvo ir stabils līderis,Scania atpaliek nedaudz,pārējie-tikai atšķaidītāji.

Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

Tā,tā...kaut kāds viedoklis veidojas...paldies. Varbūt būs vēl?

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Varu mēģināt atrast kādus galus Volvo centrā, kur šos remontē, tikai šitā čoma Nr. man nav uz vietas tad ir man jāpazvanās. Nu tas tādā gadījumā, ja konkrēti smagie volviķi interesē un vajag infu par remontiem.

Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja: Varu mēģināt atrast kādus galus Volvo centrā, kur šos remontē, tikai šitā čoma Nr. man nav uz vietas tad ir man jāpazvanās. Nu tas tādā gadījumā, ja konkrēti smagie volviķi interesē un vajag infu par remontiem.

Paldies. Pagaidām jāpieņem lēmums par vai pret MB.

Raiens Reģ.: 04.02.2003
0 0 Atbildēt

Scānis paliek Scānis. Paskaties uz VOLVO logo - svītra pāri...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

pabrauka pa smago servisiem un parunajies ar mehiem.Tie vismaz ko saprot no samiem dzelziem

BAARDA Reģ.: 24.11.2005
0 0 Atbildēt

MAN.Vizuāli ne tik efektīgs bet uzticams.

Wikentijs Reģ.: 25.12.2006
0 0 Atbildēt

Hello!

Man šī tēma pašreiz ir ļoti aktuāla un varu pateikt sekojošu:

Ar MB ir problēmas un būs problēma arī ar jaunajiem modeļiem! (Nav problēmas ar supporetu eiropā). Es ACTROS neieteiktu un pats visdrīzāk vairs neņemšu.

DAF, MAN ir labi auto, bet ir problēmas ar supportu (arī eiropā) tāpēc automātiski atkrīt.

SCANI ir ok. Nav dzirdētas negatīvas atsauksmes. Liela tirgus daļa. Ir labs supports arī LV.

VOLVO FH12 EURO3 ar nobraukumu līdz 500-700tkst rekomendējas. Motora resurss līdz 1.5mlj. km. Ir sīkas tehniskas nianses, bet kuram to nav.

Ja pērc Volvo truckā, i par cenu sarunāsi i par supportu Eiropā.

Tātad mans viedoklis ir VOLVO FH12 ar 420Zs vai 460Zs.

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Volvo un MB dārgi un sarežģīti ekspulutācijā. Iesaku Scania, MAN kuri ir daudz vienkāršaki un lētāki remontos.Sevišķi ja domā stūrēt uz krievijas pusi. Vēl ieteiktu apskatīties uz Baltkrievu MAZ ražojumiem-jauniem.Viņi tagad ražo vilcējus zem MAN brenda, un cena ir sākot no aptuvenI 32000 EUR. Remontē MAN servisos. Resurss gan ir kautkur ap milj.tikai.

Alex-GT Reģ.: 26.07.2002
0 0 Atbildēt

hmm, Actrosi agrak netika lietoti, bet pagajusha gada decembri tika iegadati jauni N eksemplari.....

2 tagad ir Krievija... vakar vakara forseeja Uralu..... izkraushana 400km aiz Jekaterinburgas kad atgriezisies tad buus info..... bet sakaraa ar visu lielo sniegu, kalnus skersoja tikai ar krievijas МЧС spectehnikas palidziibu !

ingusis Reģ.: 21.11.2006
0 0 Atbildēt

ar volvo un scania ir vienkāršāk ar rezerves daļām, arī lētākas, dabonākamas. Principā cik ar šoferiem ir runāts, tik arī viedokļu par katru no mašīnām. MAZu-MANu remontēsi vienā servisā- pie dīlera , jo citiem ne katalogu, ne īpaši zināšanu. MAN un MB ir diezgan daudz vienādu detaļu, īpaši pa hadeni. Nu bet lūzt jau +-visi vienādi un mašīna, manuprāt ir laimes spēle.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

cik nu ar runaats ar piegaadaaju stuuresviiriem... actros un veel pirmie+ vaacu kamazs :// nikjiigs neerts (?!?!) un vispaabaa ...

pieliec vienu krustinju volvo scania

Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

Auto brauks 98% pa Latviju. Jauns noteikti netiks pirkts,nav rentabli manām vajadzībām.

Nu lūk...izskatās,ka MB nebūs...jo no visām pusēm nāk negatīvas atsauksmes.

Wikentijs Reģ.: 25.12.2006
0 0 Atbildēt

MB vilcēji ir salīdzinoši lētāki, tāpēc arī es sākotnēji skatījos uz MB taču cik autovadītāju tik domu, taču varu pateikt vienīgi to, ka es skatos tikai uz SCANIA un VOLVO, neatkarīgi pa kurieni viņi brauks, bet pie lielas slodzes. Ja ir slodze maza, tad jau jeb kurš vilcējs derēs, pat Renault Midlums

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 1 Atbildēt

Nu redz pašam tagad ir Actros pašizgāzējs un MAN, abi '99, tad nu tā, ar MB pie lielāka noskrējiena ir mazāk problēmu nekā ar MAN. Un braukšanas komforta ziņā(kas vilcējam ir svarīgāks nekā pašizgāzējam) Actros ir pārāks par MAN vienādu gadu.

Bet nu ja vilcēju, tad nu gan labāk ņem Volvo vai Scania ar 420 motoru pilnīgi pietiek Eiropai.

jā un Actros bija slikti pirmie '96-'98 apmēram.

Par kādu summa ir runa?

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

markss rakstīja: Volvo un MB dārgi un sarežģīti ekspulutācijā. Iesaku Scania, MAN kuri ir daudz vienkāršaki un lētāki remontos.Sevišķi ja domā stūrēt uz krievijas pusi. Vēl ieteiktu apskatīties uz Baltkrievu MAZ ražojumiem-jauniem.Viņi tagad ražo vilcējus zem MAN brenda, un cena ir sākot no aptuvenI 32000 EUR. Remontē MAN servisos. Resurss gan ir kautkur ap milj.tikai.

Kas tieši Volvo ir dārgs ekspluatācijā?

Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

Hesus rakstīja: Nu redz pašam tagad ir Actros pašizgāzējs un MAN, abi '99, tad nu tā, ar MB pie lielāka noskrējiena ir mazāk problēmu nekā ar MAN. Un braukšanas komforta ziņā(kas vilcējam ir svarīgāks nekā pašizgāzējam) Actros ir pārāks par MAN vienādu gadu.

Bet nu ja vilcēju, tad nu gan labāk ņem Volvo vai Scania ar 420 motoru pilnīgi pietiek Eiropai.

jā un Actros bija slikti pirmie '96-'98 apmēram.

Par kādu summa ir runa?

Autiņš braukās tepat,pārsvarā ne tālāk kā 100 km no Rīgas. Vajag ar hidrauliku ,bet nebūs klasiskais pašizgāzējs...bet tās jau nianses.

Summa...staipāms jēdziens. Var nopirkt 2000 gada lūzni pa dārgo.....

Man tagad strādā ekskavators pašu vajadzībām, 1987. gada. Ne vainas, salīdināju cenu un izmaksas 2000. gada vai jaunākam...galīgi neatmaksājas. Bet,tas pašu vajadzībām,protams. Smagais arī tieši tāpat tiks nodarbināts-savas ''produkcijas'' vešanai

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti