Actros.Viedokļi.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006

Vajag vilcēju. Ir noskatīts šitāds. Varbūt kāds var ko pastāstīt. Ir dzirdētas negatīvas atsauksmes tieši par šo-pirmo Actros, no 96. g-kaut kādam 200....kuram tur.

Ja ne MB, tad kas labāks? Iveco un Renault atkrīt uzreiz.

 
1 2 3
Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Autiņš braukās tepat,pārsvarā ne tālāk kā 100 km no Rīgas. Vajag ar hidrauliku ,bet nebūs klasiskais pašizgāzējs...bet tās jau nianses.

Summa...staipāms jēdziens. Var nopirkt 2000 gada lūzni pa dārgo.....

Man tagad strādā ekskavators pašu vajadzībām, 1987. gada. Ne vainas, salīdināju cenu un izmaksas 2000. gada vai jaunākam...galīgi neatmaksājas. Bet,tas pašu vajadzībām,protams. Smagais arī tieši tāpat tiks nodarbināts-savas 'produkcijas' vešanai

Vot savas vešanai jau var līkot uz jaunu, cita lieta, ja dod to auto īrē, tad jauns gan neatmaksājas, diemžēl

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

Hesus rakstīja:

deksters rakstīja:

Autiņš braukās tepat,pārsvarā ne tālāk kā 100 km no Rīgas. Vajag ar hidrauliku ,bet nebūs klasiskais pašizgāzējs...bet tās jau nianses.

Summa...staipāms jēdziens. Var nopirkt 2000 gada lūzni pa dārgo.....

Man tagad strādā ekskavators pašu vajadzībām, 1987. gada. Ne vainas, salīdināju cenu un izmaksas 2000. gada vai jaunākam...galīgi neatmaksājas. Bet,tas pašu vajadzībām,protams. Smagais arī tieši tāpat tiks nodarbināts-savas 'produkcijas' vešanai

Vot savas vešanai jau var līkot uz jaunu, cita lieta, ja dod to auto īrē, tad jauns gan neatmaksājas, diemžēl

Nu nē,es parēķināju,jaunu man galīgi neatmaksājas ņemt. Vismaz pašlaik toč ne.

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja: EA

salīdzinājums "1 konkrēts MB pret 1 konkrētu MAN" nedod precīzu ieskatu mašīnas kvalitātēs. Es ieteiktu tev apjautāties nevis MB servisā, bet lielajās transportfirmās, kuriem ir vairāki 10 mašīnas. Palūgt viņiem kaut orientējošas expluatācijas izmaksas pa auto markām.

Un ja tev vajag tikai braukšanai pa Latviju - t.i.īsiem reisiem, tad kabīnes ērtumam nav tā izšķirošākā nozīme.

Šoferis izgulēsies mājās.

Nu par VOLVO gan esmu TIKAI sliktas atsauksmes dzirdejis... Iesaku tev aizbraukt uz EURO AUTO Raudas ielaa un parunaaties ar mehiem - nu MB un SCANIA vel ir kaut cik, bet VOLVO... Nu nemet tomeer naudu veejaa

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

Lietots paliek lietots...laimes spēle jebkurā gadījumā.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Njā, bet Deks Iveco jau sākumā noraidīja.

0515 Reģ.: 23.11.2003
0 0 Atbildēt

Par Actrosiem pat pashi vaacieshi spljaudaas un ruuc, ka suuds.

Ar vinjiem ir taa kaa ir Latvijaa, daudz tagad jauni savesti ir iekshaa, jo ir dabuuti par ljoti leetiem cipariem un te uzskruuveeta neadekvaata cena. liidz 2001.gadam vinji nenormaali gljukoja, visaada elektroshaizes un vispaariibaa biezhi pa servisiem dziivojaas. Jaunie actrosi nav diez ko labaaki, elektrogljuki it kaa ir noveersti, bet tehniski ne visai, bija 1 piemeers, kad samosvala vilceejs bija ar 50 tuukstoshiem un jau ar nokautu kaarbu. Kaa arii taas vinju kaarbas neljau efektiivi paarsleegties, piemeeram, ja vajag aatri pusiites paarsleegt kalnaa braucot. Taa kaa neieteiktu.

Iveka - mashina veka, bez komentaariem

Renis - nu renis Latvijaa nav diez ko populaars, par jaunaakajiem modeljiem maz ko zinu. Tagad Renis ir zem Volvo, taa kaa mosh labaaki palikushi

MAN - prasta un vienkaarsha mashiina, arii ne tas sliktaakais variants, leeta. Bet nu taada vinja arii ir - leeta, respektiivi, ja jaabrauc pasham, padomaa, ja algo kaadu, kas gatavs braukt ar vinju - tad der

A par Volvo vs. Scania - tas ir staasts par maati un meitu. Mezhaa esot eertaak ar Volvi, jo Scaanim ir augstaaku apgriezienu motors, kuram vajag uzdot abarotus, lai vareetu izbukseet, Volvis grieze lielaaka un labaak buksee. Rezerves dalju cenas abiem apmeeram vienaadas, atshkjiriiba ir servisaa. Volvo ir 24h diennaktii, 7 dienas nedeeljaa, Scania nav. Bet par vecajiem runaajot, Scania luuzt raamji, jo aizmuguree ir tikai 2 padushkas, Volvim ir 4as un no 98.gada Volvim ir mainiijies raamja sakauseejuma sastaavs un ruusas probleema praktiski nav (ja nu vieniigi ir traki pa praamjiem dziivojies). Par kabiines eertumu - maate, meita variants. Pateerinjsh - kaa jau veciem auto svaarstaas un katram individuaali, bet abiem ir apmeeram vienaads.

Rezumee: Actrosu nu gan neiesaku - galvassaapes garanteetas, panjem labaak Volvo Jo kaa ne kaa izteikts tirgus liideris jau n-tos gadus Latvijaa un cilveeki znachit saprot, kas ir labs

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Pēc 0515 vārdiem spriežot un tā, ka pats nebrauksi tad varbūt MAN-u ņemt. Motori baigi labie bija MANAm. Vecajos ikarusos gāja ar zvērīgiem noskrējieniem. Tā, ka uz īsajiem gabaliem būs kravinieks, tad kabīnes var arī nebūt paredzētas gulēšanai, kā Yonas teica šoperis izgulēsies mājās. Tad varbūt pajaunu MAZu, ja jau viņi štelles kopā ar MANu taisa.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Vienalga, njem ko gribi. Gan man gan Mersis ir ok, tikai MAN bus letakas rezerves daljas.

Nezinu ka ir ar vilcejiem, bet samosvaliem u.c. razhojumiem vismaz tiem kas bija pirms Actros, ja nemaldos, naca eksemplari ar 6cilindru motoriem. Neiegraabies, ja nu Actros arii tiek piedavats ar shadu dzineju.

senuks Reģ.: 02.02.2006
0 0 Atbildēt

Nopērc nosākuma šoferi. Tad pajautā ar ko šofera kungs būs ar mieru braukt. Varbūt vispār atkritīs mašīnas problēma.

Reģ.: 27.04.2024
1 0 Atbildēt

senuks rakstīja: Nopērc nosākuma šoferi. Tad pajautā ar ko šofera kungs būs ar mieru braukt. Varbūt vispār atkritīs mašīnas problēma.

Brauks ar to,kas būs.

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

Paldies 0515 par saturīgi komentāru...un ,protams,pārējiem arī. Viedoklis veidojas.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Autiņš braukās tepat,pārsvarā ne tālāk kā 100 km no Rīgas. Vajag ar hidrauliku ,bet nebūs klasiskais pašizgāzējs...bet tās jau nianses.

Silti iesaku ņemt bez hidraulikas un uzlikt pašam (iespējams arī cenā vinnēsi), jo zini tie, kam jau hidraulika ir virsū šeit ir tā mocīti pa bezceļiem.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja: Pēc 0515 vārdiem spriežot un tā, ka pats nebrauksi tad varbūt MAN-u ņemt. Motori baigi labie bija MANAm. Vecajos ikarusos gāja ar zvērīgiem noskrējieniem. Tā, ka uz īsajiem gabaliem būs kravinieks, tad kabīnes var arī nebūt paredzētas gulēšanai, kā Yonas teica šoperis izgulēsies mājās. Tad varbūt pajaunu MAZu, ja jau viņi štelles kopā ar MANu taisa.

vecajos ikarusos bija raba motoriishi... kas naaca ceelas no frichu tankiem man piesleedzaas peecaak...

0515 Reģ.: 23.11.2003
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

Silti iesaku ņemt bez hidraulikas un uzlikt pašam (iespējams arī cenā vinnēsi), jo zini tie, kam jau hidraulika ir virsū šeit ir tā mocīti pa bezceļiem.

Ir viena lietota hidraulika no Volvikja ar visu jaudas nonjemshanas kaarbu, par kaadiem 1.3k eur vareetu atdot..

Cik zinu, tad mashiina, no kuras vinja ir nonjemta paspeeja pa karjeru tik 6 meeneshu norukaat.

shearer rakstīja: Vienalga, njem ko gribi. Gan man gan Mersis ir ok, tikai MAN bus letakas rezerves daljas.

Nezinu ka ir ar vilcejiem, bet samosvaliem u.c. razhojumiem vismaz tiem kas bija pirms Actros, ja nemaldos, naca eksemplari ar 6cilindru motoriem. Neiegraabies, ja nu Actros arii tiek piedavats ar shadu dzineju.

Mershi bija izcilas mashiinas liidz '93.gadam, nenokaujamie motori, kuri bez eljljas pat vareeja rulleet, bet tad vinji saprata, ka pa daudz rezerves dalju palikushas un uzbuuveeja Actrosu

senuks rakstīja: Nopērc nosākuma šoferi. Tad pajautā ar ko šofera kungs būs ar mieru braukt. Varbūt vispār atkritīs mašīnas problēma.

Un shitaa dariit ir praatiigi, jo shoferis buus laimiigaaks un darbu labaak dariis

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Ne par tēmu "kuru auto izvēlēties", bet nu tāpat- gadījums ar Volvo centru. Atstāstu, ko man pārvadātājfirmas diriģis stāstīja. Vienam no viņa volvjiem izbeidzās sprauslas. Tā kā šamējā autiņi galvenokārt plivina pa Eiropu apkārt, tad šis nospriež, ka likt lietotas / restaurētas sprauslas nebūtu prāta darbs un ieliek jaunas. Viss labi kādu mēnesi. Viendien šoperis no Vāczemes zvana, ka volvis nosprādzis; izsauc evakuatoru, lai velk uz servi, kur konstatē, ka sprauslas beigtas. ??? Cienītais Volvo servis Rīgā izrādās jaunu sprauslu vietā iepirdis restaurētās, lai gan "lai cik dīvaini tas nebūtu" piķi notesis kā par jaunām, aber starpība laikam kādas 2.5 reizes. Nezinu, varbūt šie nodomāja, ka tādu vienu no laukiem var mierīgi apsipt iesmērējot be-ušnās, jo tāpat droši vien nekādu brēku necels, ja nu kas.

Atnāca rēķins no fričiem- šķiet ap 3 eur, (bet varu samuldēt), (evakuators, jaunas (cerams ) sprauslas, darbs un kautkas tur vēl. Defektācijas aktā norādīts, ka sprauslas bijušas restaurētas. Mans paziņa ar šo aktu aiznesās uz to Volvo centru ar jautājumu WTF? un cer tagad panākt, ka šie samaksā par to vāciešu remontu. Kā tas ir beidzies un vai vispār ir beidzies nezinu; nneesmu šo sen saticis..

SEMSS Reģ.: 28.05.2003
0 0 Atbildēt

Nu un kā ar DAF? Dzirdēju,ka šamiem iepriekšējos gados esot tā pieaudzis noiets Latvijā, ka nespējot vien piegādāt tos jaunos auto...

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Getz'us un Dacia's arī izķerot kā karstas bulciņas...

Man gan nekas pret DAF.

Es tik tā...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

normaalu KrAZ un miers. saveedisi kaariibaa un uz prieksju. tikai ar taa saucamajiem purva ritenjiem.

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Kas tie par purva riteņiem tādi? Baisais protektors?

Deks vai ta teica, ka pa neceļiem tiks braukts?

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

vnk bišku platāki.

Kraz jau laba lieta, tik atrodi kas uz viņa brauks...

tetisizbanotais Reģ.: 06.01.2007
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja: vnk bišku platāki.

Kraz jau laba lieta, tik atrodi kas uz viņa brauks...

nu par velti tik lauķi ar kaktusiem pa jevropu braukā ja pļeksters maksas gan jau bus kas brauc

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: normaalu KrAZ un miers. saveedisi kaariibaa un uz prieksju. tikai ar taa saucamajiem purva ritenjiem.

Vot šitādu nopērc sev. Būsi sevišķi apmierināts.

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

0515 rakstīja:

Ir viena lietota hidraulika no Volvikja ar visu jaudas nonjemshanas kaarbu, par kaadiem 1.3k eur vareetu atdot..

Cik zinu, tad mashiina, no kuras vinja ir nonjemta paspeeja pa karjeru tik 6 meeneshu norukaat.

Nu un tagad savas koordinātes,lūdzu.

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Renault atkrīt uzreiz.

Es gan tef ieteiktu njemt RENAULT kautvai taa pasja labaa motora deelj... Jo cik ir naacies ieksj EURO AUTO ar mehiem runaat - nu nebrist vinjiem tie motori un izturiigi arii ir... Ir jau protams aizspriedumi pret francjiem, bet nu... MB kautkaa pasaacis suudus taisiit...

lamass-2 Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

Esmu diezgan daudz saskaries ar *smago* tehniku.MB man ne visā,ieteiktu SCANIA vai DAF 95XF.MAN arī mēsls,hadene netur.Ja gribi čakareties ņem KAMAZ MAZ kaut no zelta gatavotus.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti