tjuuneets ford mondeo?!!?

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003

tjip pac pirmais modelis, brauc pa valdemaareni, smuki kuup aizmuguree divi izpuuteejgali, katrs savaa auto pusee ... man domaat, ka pirmos mondjikus nekad nav razjojushi taadaa izpildiijumaa ... a jeega ta kaada no shaada vipendrona? ok, seetas shkjuunings labi ka nebij

 
1 2 3
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ja nospraags, tad tajos izpuuteejos iespraud 2 kokus un kaa ķerru stum uz maajaam

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

nu nez, dotajam eksemplaaram bodykits neljautu celt galus gaisaa

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Kamikadze rakstīja: tjip pac pirmais modelis, brauc pa valdemaareni, smuki kuup aizmuguree divi izpuuteejgali, katrs savaa auto pusee ... man domaat, ka pirmos mondjikus nekad nav razjojushi taadaa izpildiijumaa ... a jeega ta kaada no shaada vipendrona? ok, seetas shkjuunings labi ka nebij

Ja taisnās trubas, tad motors labāk elpo, ja sešus stroķus salaiž divās trubās, nekā vienā.

iedeot pakar sevi

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

ok, bet jeega ta kaada to dariit vecajam mondjikam? negribeetos ticeet, ka svezjokam tas tika dariits un taga 10gadiigas tuninga paliekas tur atrodaas ibo ja truba noruusee - psec, kas un kur mainiis? nez kaa TA laizj cauri shos divstobrainos?

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Eu ar ko jus braucat?

Marchiks: 80to gadu vidus audi90

Kamikadze: otrais golfs (tas visu izsaka, nav svarigi kura gada)

Ozz: 100gadigs neizdevies zviedru autobuves shedevrs

Man jau domaat, ka tas pirmas paaudzes mondeo ar diviem izputejiem ir kadas 1000x labaaks par jebkuru no augstakminetajiem. jus idinji noperkat beidzot mashinu kas maksa virs 2000eiro varbut un tad sakat spriedelet ko?

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: Eu ar ko jus braucat?

Marchiks: 80to gadu vidus audi90

Kamikadze: otrais golfs (tas visu izsaka, nav svarigi kura gada)

Ozz: 100gadigs neizdevies zviedru autobuves shedevrs

Man jau domaat, ka tas pirmas paaudzes mondeo ar diviem izputejiem ir kadas 1000x labaaks par jebkuru no augstakminetajiem. jus idinji noperkat beidzot mashinu kas maksa virs 2000eiro varbut un tad sakat spriedelet ko?

Labāk žigulis, nekā sExplorer par 2kEur ar nenozīmīgu kasjaku - neiedarbināms...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Aha, un japona žopers subaru ir tas, uz ko katram kaartiigam latvietim buus tiekties

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

es vienkaarshi gribu uzzinaat, kaa pirmaas paaudzes mondjiks ir ticis pie divaam izpluudes trubaam a tas ar ko es braucu - kaada raznjica tam?!? ar ko gribu, ar to arii braucu

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Aha, un japona žopers subaru ir tas, uz ko katram kaartiigam latvietim buus tiekties

Ar piebildi - lētākajā modifikācijā ar iespējami mazu motoru un gāzi..

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

taapat kaa siers-

bija kaut kaadi divlitriigie V6....it kaa...kliist baumas....

otrs variants ko kaadreiz savam sciroccoluuznim gribeeju iistenot-

feikais izpuuteejs...kaut kur maniiju, ka shamos pat ruupnieciski gatavo...kaut kaads šķūninga veikals piedaavaaja..

"Juusu 1.3 golfs izskatiisies sportisks"

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: taapat kaa siers-

bija kaut kaadi divlitriigie V6....it kaa...kliist baumas....

otrs variants ko kaadreiz savam sciroccoluuznim gribeeju iistenot-

feikais izpuuteejs...kaut kur maniiju, ka shamos pat ruupnieciski gatavo...kaut kaads šķūninga veikals piedaavaaja..

"Juusu 1.3 golfs izskatiisies sportisks"

2.5 V6.... Tipa tas pats, kas ProbeII kustina.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

re, kur šorīt bildēta L A G Ū N A ar izpūtēja protēzi

www.bildez.lv/...

sorry par kvalitāti, bildēts ar locekli

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

mondjika v6 jau tik viena truba bij?!? un dotajam eksemplaaram taa nebij proteeze bet reaals kuupinaamais!

IronGuard Reģ.: 02.06.2003
0 0 Atbildēt

Da kas tur ko domaat un ziileet. Jebkuraa normaala izputēju kantorī tev uztaisīs sadalītāju uz divām trubam ar vienu starpbunduli un kūpēs abas - tikai jautājums NAFIG tas ir vajadzīgs vēl jo vairāk standarta Mondeo.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

a es braucu ar golfu taapeec, ka 155/80R13 ziemas ripulji ir dabonami pa leeto leetaak, kaa 14 vai 15colliigie pavisam noteikti

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

standarta mondeo? nez cik tam mondjikam bij no standarta ... 1.8 motorelim toch nebuutu jeega likt 2 kuupeetaajus

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Te viens ar 2 trubām www.cardomain.com/...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Aha, un japona žopers subaru ir tas, uz ko katram kaartiigam latvietim buus tiekties

uz ko tad butu jatiecaas, uz kantainu zviedru meslu par 150ls tonnaa?

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

A kur probleema uzmetinaat divas trubas?

Jancix Reģ.: 17.12.2003
0 0 Atbildēt

savulaik choma sencim bij tumshzils 2.5 Mondeo ar divam trubaam un kkaadu sliekshnju/spoileru kitu(moshka to pashu redzeeji) atnaaca taads jau no Vaacijas. varbuut tur kkaadskantoris bij kritis uz shito auto vizualizeeshanu.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Te viens ar 2 trubām www.cardomain.com/...

jomajo, cilveekiem toch nav ko dariit bet taa tiiri simpaatisks dronduljets

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

garuda rakstīja:

shearer rakstīja: Eu ar ko jus braucat?

Marchiks: 80to gadu vidus audi90

Kamikadze: otrais golfs (tas visu izsaka, nav svarigi kura gada)

Ozz: 100gadigs neizdevies zviedru autobuves shedevrs

Man jau domaat, ka tas pirmas paaudzes mondeo ar diviem izputejiem ir kadas 1000x labaaks par jebkuru no augstakminetajiem. jus idinji noperkat beidzot mashinu kas maksa virs 2000eiro varbut un tad sakat spriedelet ko?

Labāk žigulis, nekā sExplorer par 2kEur ar nenozīmīgu kasjaku - neiedarbināms...

kapec tad gribeji mainit manu exploreri pret tavu 89.gada supaadupaa meslukaudzi? pirmais tak biji kas pieteicaas.

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

Ozz rakstīja: Aha, un japona žopers subaru ir tas, uz ko katram kaartiigam latvietim buus tiekties

uz ko tad butu jatiecaas, uz kantainu zviedru meslu par 150ls tonnaa?

Lai nu kurš runātu par mēslu...

BŪDĀ!!!!

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

Ozz rakstīja: Aha, un japona žopers subaru ir tas, uz ko katram kaartiigam latvietim buus tiekties

uz ko tad butu jatiecaas, uz kantainu zviedru meslu par 150ls tonnaa?

lai katrs tiecaas uz ko pac grib, katram sava taisniiba mani, piemeeram, shobriid silda apzinja, ka varu vajadziibas gadiijienaa katru meenesi atljauties nopirkt pa citam otrajam golfam ja ar esosho kas notiekaas

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

garuda rakstīja:

shearer rakstīja: Eu ar ko jus braucat?

Marchiks: 80to gadu vidus audi90

Kamikadze: otrais golfs (tas visu izsaka, nav svarigi kura gada)

Ozz: 100gadigs neizdevies zviedru autobuves shedevrs

Man jau domaat, ka tas pirmas paaudzes mondeo ar diviem izputejiem ir kadas 1000x labaaks par jebkuru no augstakminetajiem. jus idinji noperkat beidzot mashinu kas maksa virs 2000eiro varbut un tad sakat spriedelet ko?

Labāk žigulis, nekā sExplorer par 2kEur ar nenozīmīgu kasjaku - neiedarbināms...

kapec tad gribeji mainit manu exploreri pret tavu 89.gada supaadupaa meslukaudzi? pirmais tak biji kas pieteicaas.

Man 90-tā gada...

Otrkārt, sapratu, ka Tu man nevarēsi piemaksāt, lai mainu ejošu auto pret neejošu...

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti