Ko labāk izvēlēties? max 10000 tk eur

Bracus Reģ.: 09.08.2004

Ir doma iepirkt ģimenes auto. Tādu kur pēc kāda laika varēs arī mierīgi iekraut bērnu ratus utt. Ko varētu saprātīgi autobraucēji ieteikt. Būtu vēlams dīzeļauto.

Pats esmu nodomājis kādu no šādiem variantiem:

Mazda Premacy

Mitsubishi Space

Volvo V70 (patīk dēļ aprīkojuma)

Opel Zafira (pašam it kā nepatīk bet ir paziņas kas brauc un slavē)

Vai kāds var kaut ko ieteikt? Varbūt ir arī kāds vits variants.

 
1 2 3 4
Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

ok, ok, var pirkt C4 avantu vai pat divus un par atlikusho naudu benju lejam gadu ja tikai vienu audjiku peerk, tad var aizlidot, piemeeram, uz Peru ekskursijaa

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Ne par velti LV ir pats lielaakais jauno auto tirdznioeciibas iipatsvars Eiropaa

Kaut pliku tirzu, bet maksimaali jaunaa gecaa

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: [ owneris pac suudzeejaas bet tas cipars bij lielaaks, 400 lohi ja pareizi atceros, mosh ne tur brauca laboties, teica, ka "tik unikaalam dzineejam lv rezerves daljas nevar briivi dabuut pa leeto"

Nu ir tāda cilvēku grupa , kas arī BAZNĪCĀ dabon PĒRIENU

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

lai autors pērk yundai matrix - par 7kE var dabūt 2gadīgu.

Pat pac Jaundžeikars intervijā par atvases nedarbiem teica, ka Hjundaji ir ĻOOOOTI UZTICAMI auto

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Bracus rakstīja:

markss rakstīja: tas ir kā domāts? Bērnu likt iekš auto ar visiem ratiem? Tad jau tikai minivens/buss tev derēs.

Tas ir domāts tā. Sēž 2 piaugušie ikdienā un diezgan bieži 3 piaugušie. Un tad iedomājamies ka uz aizmugurējā beņķa vēl ir bērnu sēdeklītis ar bērnu tajā. Tātad nelielā sedanā vietas uz aizmugures sēdekļa vairs nav. Un ja bagažniekā jāieliek rati, maiss ar bērna šmotkām, un jābrauc uz laukiem pie vecākiem pēc kartupeļiem un gurķu burkām. Tad man domāt ka arī bagāžnieks ir pilns kā minimums līdz vākam. Un ja nu kādreiz kas lielāks javed tad lieti noderētu universāls. Tāpēc arī uz tādu metu acis. Jo šobrīd bez bērma lietiņām ar Mitsubishi galant Hečbeku dažreiz bija par maz tad es domāju ka tagad toč universāls vajadzēs.

Nu jopcik, nu tad panjem tam pasham Galantam un pieliec piekabes aakji ljipaa + piekabi iegaadaa pa 200 liidz 1kLs, un kad vajag ko niknaaku vest - nekaadu probleemu. Arii busaa baigi nemaz neikraameesi + ja veel gribeesi vest vairaakus maisus ar tupenjiem, tad to labaak mest piekabee - mazaak mashiinu jaas.

viser Reģ.: 06.09.2005
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja:

shearer rakstīja:

da tu ko! salidzini nobraukumus 30tk pret kaa minimums 150tk! ja ar pirmo vares vel rulet vismaz 50tk un aizmirst par dajebgkadiem remontiem, tad tas kursh nogajis 150tk tulit prasis ieguldijumus. tas ir neapstridams fakts, bet ja jus domajat citadi, tad jus esat bagie dunduki

autoexperts širers protams māk rēķināt.Savā virzienā.

Lūdzu vēl viens rēķins.

Nopērc par 1000 EUR Audi 100 avantu. Gadam nav nozīmes, viņi nerūsē un pa šuvēm nejūk. Noskrējienam arī nav nozīmes, jo par max. otriem 1000 EUR to auto uztaisīsi lietojamu ilgam laikam.

Un tad tev būs problēma, ko iesākt ar pāri palikušajiem 8000 EUR. bet par to ir jātaisa citu topiku.

Tas ir labais rēķins!

bummerr Reģ.: 15.01.2004
0 0 Atbildēt

bimbaso.lv/...

vispar pa leeto

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

ar piekabi ir jaamaak braukt ok, pa taisnu celju no prob, bet, piemeeram, noparkoties vai apgriezties, etc?

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Es tomēr ieteiktu ņemt volvo un kamēr mašīna pa servisiem varēsi te www.iauto.lv/... papildināt volvo remontu n-tos simtlapīgos topikus

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: ar piekabi ir jaamaak braukt ok, pa taisnu celju no prob, bet, piemeeram, noparkoties vai apgriezties, etc?

Piekabi smuki skeersaam var likt pa sniegu Tik jaaskataas vai kaads pretiim nenaak tik

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

bet ja paarcenshaas, tad piekabes stuuris pielabo auto pakaljeejos lukturus vai spaarnu

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Un patiesiibaa nesaprotu cilveekus kas piekraame savus auto taa kaa post CCCP laikos itka brauktu uz tirgu ar tonnu kartupelju salona.

Ja jau taada vajadziiba kravas vazat nu ta njem DoubleCab dzjipaku ar dieseli, ja vajag uzmet veel kuzovam jumtu, un uz priekshu. Tiesa pakaljbenkjos baigais plashums nebuuus.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

ja vaig kravu vazaat, tad leetaak ir iznomaat kaadu tarataiku

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

pačeko šeit

www.bensonsauto.lv/...

Hondu FRV

nav sūdīgākais variants.

visi 3 varēsiet sēdēt priekšā, nometot aizmugurējos beņķus, kravai ir 1000l

nav ēdelīgs- pilsētā max 11l (auxtumā un korķos), šoseja- līdz 7l

šitam būs vēl kādi 2 gadi garantija (jaunam- 3)

gastello Reģ.: 24.05.2003
0 0 Atbildēt

kvatra rakstīja:

Kamikadze rakstīja: ar piekabi ir jaamaak braukt ok, pa taisnu celju no prob, bet, piemeeram, noparkoties vai apgriezties, etc?

Piekabi smuki skeersaam var likt pa sniegu Tik jaaskataas vai kaads pretiim nenaak tik

aizvakar pats ar savu piekabi dabuuju pa buferi

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

DM rakstīja:

.. Nesaprotu, kāpēc cilvēki iedomājas ka jāpērk autobuss, vai vieglā mašīna ar tuneli aizmugurē, lai ieliktu bērnu ratus.

Egzektlii! Cilveeki shkjiet taa ir izaugushi pa paa paaris gadiem (McDonalds?), kur tik klausies- ooj es jau minivenu pirkshu man tak sieva un divi beerni Jei bogu shitos nesaprotu! Nesen veel ar svaigo civic braucaam 4 pieaugushie + siicis + ratinju kulba bagazhniekaa un teikshu godiigi nekas nekur nespieda

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

Nu jā. Par cenu tiešām esmu nokļūdījies. Protams ka visi bija pareizi sapratuši. Max budžets 10000 eur.

Bet par pārējo es nemaz neesmu pārsteigts. Protams ka ir tiešām cilvēki kas iesaka kādus variantus, bet vienmēr atradīsies kāds kas teiks ka kam tev tādu, ņem GETZU vai audi par 1000 eur utt.

Bet paldies par ieteikumiem tiem kas tiešām kaut ko jēdzīgu ieteica.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

KSI rakstīja: Ko laužat matus par Getz, Audi, BMW uc

Ja džekam budžets 10000tkEUR, kas ir apm 7milj lati, tur var veselu rūpnīcu iepirkt

Nu vienīgais kas iešaujas prātā ir RollRois vai Bentli tjuninga versiju + stereo uz kādi 5 - 10 kW un iebūvētu kinozāli vēl ar motora jaudiņu paceltu tā uz 1,5 reizēm (no tie nieka 700 Zs uz 1000 Zs).

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Bracus rakstīja: Nu jā. Par cenu tiešām esmu nokļūdījies. Protams ka visi bija pareizi sapratuši.

Nu redzi es arī nedaudz nokļūdīšos, ņemot tevi darbā piesolīto 10tk EUR mēnesī izmaksāšu tev algu 10 EUR! Ko teiksi?

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja:

DM rakstīja:

.. Nesaprotu, kāpēc cilvēki iedomājas ka jāpērk autobuss, vai vieglā mašīna ar tuneli aizmugurē, lai ieliktu bērnu ratus.

Egzektlii! Cilveeki shkjiet taa ir izaugushi pa paa paaris gadiem (McDonalds?), kur tik klausies- ooj es jau minivenu pirkshu man tak sieva un divi beerni Jei bogu shitos nesaprotu! Nesen veel ar svaigo civic braucaam 4 pieaugushie + siicis + ratinju kulba bagazhniekaa un teikshu godiigi nekas nekur nespieda

Un ja veel grillu vajag ielikt, ragavas siikajam, ko tad?

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

grillu UN ragaviņas UN kasti alus UN pāris brusas UN z-svētku egli UN 3 velux jumta logus UN mucu ar skābētiek kāpostiem...

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Nu ja, kaa normaalam latvietim pieklaajas

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

a kur liks piepuushamo lelli?!!?

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: a kur liks piepuushamo lelli?!!?

To jau salociis un zem benkja pametiis

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Ja vajag praktisku auto, kas lēts apkopē - Lai pērk Škodu, Hjundaju, to jauno Žiguli ....

Ja grib drivers car - Audi Quattro, BMW, jā arī Alfa protams

Gribās vienk. lielu mašīnu - Volvo vagoni, Vojageri, Vindstāri, Kabluki...

K-kā tā

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti