Moto avārija !

elf Reģ.: 15.06.2004
 
1 2 3 4 5
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

KasparsF rakstīja: visi sūdi kas notiek ir stulba apstākļu sakritība un jebkura no avarijām ir muļķīga! Pieļauju domu ka tā tomēr nav montāža!

Cik esmu ievērojis avarijās beigtie cilvēciņi parasti izrādās bez apaviem, novelkas pat paši krutākie šņorzābaki, kāpēc tā nezinu, maybe dieviņš pie sevis ar štibletiem kājās nepieņem?

Ojj, tas ir nopietns raadiitaajs....

preciizi nepateiksu cik, bet zandales no organisma atdalaas pie pavisam konkreeta aatruma...gaajeejam laikam taa bija sadursme ar automasiinu kuras aatrums vismaz 40 km/h

kad mani ziguls panjeema, tad arii zaabaki atradaas no manis 3 m attaalu...

Mdriver Reģ.: 19.01.2007
0 0 Atbildēt

Gan jau izdzīvoja, sašuva, salēja atpakaļ, tagad skraida kaut kur pakārt, jaunu moci meklē

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Ir divas lietas attiecībā uz to mocīti... salocīts pakaļrata disks... iespējams,ka braucis ratā un iemaucis kādā bedrē vai uz apmales... un otra lieta,kas varētu liecināt par autentiskumu... skrāpējumi asfaltā no kāpšļa un ručkas... taisnu līniju var uzvilkt ar lineālu,bet te ir lokveida... vai tiešām kāds būtu vēl taisījis šablonu švīku uzvilkšanai...

Pie trieciena kedas nolido vienā setā... un vēl ko pamanīju... džekam kājās ir zeķes,kuras ir kājas iekšpusēs vienādi saplēstas... 100% no kāpšļiem...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Mana versija... džeks maucis ratā,diezgan lielā ātrumā,kaut kas samisējās-nenovaldīja un uzmauca uz apmales,tas arī izskaidro saplēstās zeķes-kājas nošļuka no kāpšļiem vienlaicīgi... mocis aizmuc stabam pa labo pusi,nedaudz atsitas pret sienu un aizšļūc tur,kur arī palicis,bet puika ļoti,ļoti neveiksmīgi aptinas ap stabu un pārtrūkst uz pusēm...

Par to ko ar lietām var izdarīt ātrums,liecina viesuļvētras laikā lidojošās smilgas un sētas mieti,kas vēsā mierā izduras cauri milzīgu koku stumbriem un betona mūriem... fizika ir nežēlīga.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Imho, ja dzeks ir braucis rataa, un ar pakaljeejo riteni iemaucis bedree,tad vinjam vajadzeetu buut kritusam uz muguras un nosmirgjeleejusam galvu pret asfaltu

rumpja augsdalja ir vesela....

Var jau buut ka taas bikses ir kjeedee ierautas...

Bet nekaadi nevaru iedomaaties, kas vinju ir uz puseem paarsitis...

un veel-ir stabs un visaada draza uzraadiits....bet tas perdaljots pret stabu nav gaajis...

Vieniigais, kas mani mulsina-kas tas par zaljo suudu ap stabu aptiitsun kas tur par nospiedumuJa no troses, tad viss štimm...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Ozz... ir viņš pret stabu pārrauts... ieskaties kā aiziet apakšdaļas traektorija(tipa kāju).

Par tām saplēstajām zeķēm es laikam alojos... vairak izskatās pēc dekoratīva zīmējuma...

Ēū... OZZ... a pie šitāda crash nekur nav zvanīts,ka džeks uzreiz arī atstiepās... moš kādu minūti vēl padzīvoja Diez kādas domas tādā brīdī pa galvu grozās

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Veel stulbaak-ja taa ieskataas, tad sliede iet no staba pa labi, un uzziimee gandriiz perfektu rinkji.....

Nu labi-pienjemsim taa-

dzeks velk ar to mopeedu (kkaads 125ccm....)Un noliek uz saanu.... braucot stabam pa labo pusi....

Atsitaas ar kjermanja augsdalju pret stabu, mocis rotee pulkstenja raadiitaaja virzienaa.kaajas paliek uz moca....sanaak kaartiigs saveerpiens

Mocis turpina roteet pa labi, un pateicoties centrbeedzei dzeku paarrauj uz puseem, jo mugurkauls jau paarluuzis, un abas 2 kjermanja daljas aizmet pa kreisi, pie viena sliidot pa asfaltu novelk bikses...

seciiba-kjermanja augsdalja (jo smagaaka) kaajas (jo atdaliijaas no moca veelaak un ir vieglaakas) un tikai peec 30 m mocis...

Nu taa es veel vareetu saprast...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: Ozz... ir viņš pret stabu pārrauts... ieskaties kā aiziet apakšdaļas traektorija(tipa kāju).

Par tām saplēstajām zeķēm es laikam alojos... vairak izskatās pēc dekoratīva zīmējuma...

Ēū... OZZ... a pie šitāda crash nekur nav zvanīts,ka džeks uzreiz arī atstiepās... moš kādu minūti vēl padzīvoja Diez kādas domas tādā brīdī pa galvu grozās

100 punkti ka smadzenes funkcioneeja 3 minuutes....vismaz dzirde bija...Un pie samanjas ar vajadzeeja buut, jo soka rezultaataa saspiesto asinsvadu efekts veel nebija iestaajies....

Bet imho neko lielu vins taapat nedomaaja....

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

farruhs rakstīja: Ozz... ir viņš pret stabu pārrauts... ieskaties kā aiziet apakšdaļas traektorija(tipa kāju).

Par tām saplēstajām zeķēm es laikam alojos... vairak izskatās pēc dekoratīva zīmējuma...

Ēū... OZZ... a pie šitāda crash nekur nav zvanīts,ka džeks uzreiz arī atstiepās... moš kādu minūti vēl padzīvoja Diez kādas domas tādā brīdī pa galvu grozās

100 punkti ka smadzenes funkcioneeja 3 minuutes....vismaz dzirde bija...Un pie samanjas ar vajadzeeja buut, jo soka rezultaataa saspiesto asinsvadu efekts veel nebija iestaajies....

Bet imho neko lielu vins taapat nedomaaja....

Varbūt ,ka šis nodomāja uzpīpēt,bet šķiltavas bija palikušas bikšu kabatā...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

izkritusas

Vairaak man liek izdomaaties vasaraa redzamaa aina-

dzeks uz baika, viss aadaas, normaali ekipeets, un aizmuguree djeevuska-minjikos un topinjaa, pat bez kaskas

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Nu bet jābūt ir nobrāztam paurim un rokām! Ja vēl pie tam, pēc jūsu, teorijas šams ir šļūcis pa asfaltu.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Tas mani mulsina....

bet ja kjermenja augsdalja sabremzeejaas jau pret stabu, un tik vien pietika kaa 2 m nolidot un pļekc pret asfaltu

ellnino Reģ.: 01.07.2003
0 0 Atbildēt

Nez, kas iedomaatos inscineet feiku avaariju ar sekaam kaadas iespeejamas 1 no 1milj. gadiijumiem. Tip taa vieta filmaa ar to uz puseem paarrauto "baikeri" gan nebij reaala ...

Paaraak smalki nostraadaats, lai taa mociitos deelj paars kadriem filmaa. Pa TV "reklaamaas" uz puseem paarrautu cilveeku orgaanus neraada. 99% reaals negadiijums.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

spainis rakstīja: Nu bet jābūt ir nobrāztam paurim un rokām! Ja vēl pie tam, pēc jūsu, teorijas šams ir šļūcis pa asfaltu.

Kāpēc tad jābūt? Ja nu augšdaļa visu inerces spēku zaudēja tinoties ap stabu un līdz turienei aizlidoja,nokrita un palika... tikapat labi arī var nebūt nobrāzts,bet ķivere,cik izskatās,stāv blakus melnajai Hondai 8.bildē...

Vēl versija par to kāpēc nekas nav stipri nobrāzts... tas ir bijis agri no rīta un asfalts bija mitrs vai pat slapjš...

ellnino Reģ.: 01.07.2003
0 0 Atbildēt

Galva +- vesela, jo bijusi kjivere.

60/70 km/h taadam stabam cilveeku , kam pie kaajaam "piesiets" mopeeds, paarraut nevajadzeetu buut probleemu /

ellnino Reģ.: 01.07.2003
0 0 Atbildēt

/ = :.o./

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Es ar domāju,ka šitas ir REAL STORY.

Bet paska,kādas zarnas pilnas... džeks nebūs paspējis nolikt rīta kluci...

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Bet kādam ir jābūt ātrumam, lai uz šāda resnuma staba pārrautu rumpi pušu

Kaut kur netā ir video, kur Siguldas kamaniņu trasē divnieks žaujas un uzkrīt uz margas trases malā, netur rumpi pārrāva, neko. Un tur ar ātrums pāri pa sotaku.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: Es ar domāju,ka šitas ir REAL STORY.

Bet paska,kādas zarnas pilnas... džeks nebūs paspējis nolikt rīta kluci...

Cilveeks nav zoss paikavismaz diennakti dienas pa ieksaam maljaas

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

reaals pasaaciens man domaa, kaajas dzekam nobraaztas kaa arii zarnu kumshkjis pa asfaltu shljuucot atstaajis nelielu sliedi .. tjip asfalts bikuci tumshaaks ... aatri sliidot jau nekaadas baisaas asinis uz asfalta nevar palikties

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaa man koleegji saka par medikju izvilktajiem uz galvas uudenii leeceejiem un motocikletistiem:

"tie, kuri nav izturējuši dabisko atlasi"

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Ja kas, šitas vēl ir sīkums. Cits skats ir kad dzīvs cilvēks nokritis no moča sāpēs kliedz pa visu Brīvības ielu. Pagājušajā sezonā viens tāds gonščiks nolika uz mutes tieši man priekšā.

Un tu protams biji šokā,airijies ar siekalām un piesapināji bikse,kā iemesla dēļ arī neizkapi,lai džekam palīdžētu.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Cik gramatiski smuki uzraxtīju iepriekšējo postu...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

A par to braukšanu pusručkā... Galvenais,lai šitādas bildītes paliek zemapziņā,jo tad kad būsi atvilcis 150-200 pa plisētu un tev būs licies,ka pēdējo 3 minūšu laikā bija 10 iespējas nošķilties,tad gan brauksi kādu brīdi pusručkā... ja vien ir smadzenes ar ko saprast...

senuks Reģ.: 02.02.2006
0 0 Atbildēt

Ilgi pētīju, trajektorijas un uzsisto aizmugures disku, vainu keks ir braucis ratā un nav izņemis līkumu, uzplēsis uz apmales un tad pats pret stabu, bet mocic pret sienu un atpakaļ uz ceļa vai arī braucis pa ietvi. Nav tur tādas bedres lai uzsistu disku un pašu nomestu no moča, ja būtu saglabātu taisnvirziena kustību un stabā netrāpītu. Lai rumpi pārrautu uz pusēm pret stabu jālido perpendikulāri.

Laivaikā keks pats vainīgs-bijis baigais meistars jo nah viņam savādāk vajadzīgs svaigs čektrtakteris.

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti