Moto avārija !

elf Reģ.: 15.06.2004
 
1 2 3 4 5
Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Ojopcik! Atnaaca

ja pirmais, tad gaidi birumu

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Jautaajumu vairaak nekaa atbilzhu

1)vai tas ir vinja motorollers

2)kaapeec motorollers ir vienaa gabalaa

3)kaapeec nav izpluudusas asinis no apakseejaam ekstremitaateem

4)kaads stabam ar to visu ir sakars, ja motorolleram nekas nekaish

5)Kaapeec mužiks ir ierakts bedree

izskataas peec leetas filmas uznjemsanas laukuma...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Jautaajumu vairaak nekaa atbilzhu

1)vai tas ir vinja motorollers

2)kaapeec motorollers ir vienaa gabalaa

3)kaapeec nav izpluudusas asinis no apakseejaam ekstremitaateem

4)kaads stabam ar to visu ir sakars, ja motorolleram nekas nekaish

5)Kaapeec mužiks ir ierakts bedree

izskataas peec leetas filmas uznjemsanas laukuma...

rollerim izskataas ka vieniigaa skaade ir salociiti abi ritenju aploki...

deguns Reģ.: 28.01.2007
0 0 Atbildēt

cik saprotu, ka Ozz tik tagad to bildi redz. kāds ir Tavs viedoklis?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

deguns rakstīja: cik saprotu, ka Ozz tik tagad to bildi redz. kāds ir Tavs viedoklis?

paskaties 2 postus augstāk

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

šad tad dzīvē gadās redzēt nedaudz cietušus cilvēciņus un īkdienā nedaudz strādāt ar cilvēku

Skatos un tā īsti nevaru saprast kas ir kas

Nekādi nevar saprast, kas tad ir noticis, ceļmalā zobenu vicināja samurajs ?

ķermeņa augšdaļa atgādina "iearkato vecīti" bet apakšējā pārāk laba lelle

- plēsta brūce kreisajā kājā

- netīrs celis labai kājai

- nu pārāk dabīgi uztaisits mugurkaula gals, salīdzinoši ar apsekto krūšu daļu

- zarnu ne pa daudz, ne pa maz

- asiņu arī tieši tik cik vajag un tieši tā kā vajag

NEzinu, nezinu

tissot Reģ.: 02.11.2006
0 0 Atbildēt

Jostas daļā ir vis izturīgākie skriemeļi .Saprastu , ja galvu norautu..Mopēds, vai mocis izskatās , ka tikai nomests zemē.

galva nav skarta nemaz, ne skrambiņas- kurš', gan būtu gājis viņam novilkt ķiveri??)

pavērojiet asinis uz apakšstilba ir tecējušas gareniski uz , leju - tātad viņšir bijis vertikālā stāvoklī, kad tās tecējušas.Un ja apakša ir atdalīta no augšas , tad jau it kā kājās asinspiediens ir nulle- nevajadzētu asiņot nekam, tecētu atpakaļ no artērijām , lielām vēnām ...

apkārt uz asfalta sanestas zemes, smiltis - kāds dikti ilgi kaut ko ņēmies ap viņu.nez kurš atstātu - noliktu mugursomu tieši pie staba, kur šo it kā pārrāva uz pusēm un viss notašķītsar asinīm?

Apakšžoklis - kakls ir tāds nedabisks- kā no plastalīna.vienā bildē labi redz.

asinīm bija jābūt VAIRĀK , sirds vēl turpina strādāt kādu laiku , kamēr pašai sāk pietrūkt skābeklis.

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

"CSI"

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

uz staba mierigi var paraut cilveku uz pusem,tai otraja linka ari asinu nav nemaz tik daudz

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

crasha gadījumā, piemēram, ir centrbēdzes efekts (nu cilvja daļas rotē lidojot) un tur nav svarīgi, kādā plaknē tas ir.

karočāk, sapratāt

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

man izskatas ka tas dzjeks ir meegjinaajis stabu apbraukt, mocis pa labo, un kjemenja aukshdalja pa kreiso. To ka mocis ir sliideejis pa zemi var labi redzeet, tikai jaatnieka "bez galvas" tur jau sen vairs nebija. Kaa vinju dabuuja uz puuseem - labs jautaajums, bet IMO veeder dalaj tomeer nav taa izturiigaaka kjemenja dalja - viens mugurkauls vien tur ir no kauliem. Bet nu neesmu medikjis taa ka pashi saprotiet.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Ozz ko Tu saki?

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Nu nez. Man liekas, ka galvai un rokām ar būtu jābūt nobrāztā. Ja jau pārrāva uz pusēm, tad arī pa asfaltu vajadzēja paripot un gan jau, ka būtu jābūt arī galvas sasitumiem. Un uz tā stab, kur tipa pārrauts ar nav ne asiņu pilītes...

Nez, nez...

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

zarnas tur mētājas? Neesmu spečuks...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Jā... šitādas bildītes liek aizdomāties...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

spainis rakstīja: Nu nez. Man liekas, ka galvai un rokām ar būtu jābūt nobrāztā. Ja jau pārrāva uz pusēm, tad arī pa asfaltu vajadzēja paripot un gan jau, ka būtu jābūt arī galvas sasitumiem. Un uz tā stab, kur tipa pārrauts ar nav ne asiņu pilītes...

Nez, nez...

Es par taam asiniim domaaju, ka atsitiena briidi pret stabu no vedera daljas vias asisni tika izspiestas citur, taa kaa reaali tur vareja palikt vieniigi tauku un kjesku paliekas.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Parasti visi sitie kriteeji, cik nu esmu redzeejis, naak ar sasistaam galvaam/salauztaam rokaam....jo galvaa sanaak kjermenja smaguma centrs, un pie mazaakajaam izmainjaam vestibulaarais aparaats ar galvu censas korigjeet kjermenja staavokli...taapat kaa dziivniekiem ir aste...

un lai sitaa paardaliitos pret stabu, imho ir baigi veiksmiigi jaatraapa (uz moca seedot to laikam nevar) vai nu jaabuut superbaika aatrumam...

HVZ...man gan laikam liekas, ka sitais ir feiks...

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

spainis rakstīja: Nu nez. Man liekas, ka galvai un rokām ar būtu jābūt nobrāztā. Ja jau pārrāva uz pusēm, tad arī pa asfaltu vajadzēja paripot un gan jau, ka būtu jābūt arī galvas sasitumiem. Un uz tā stab, kur tipa pārrauts ar nav ne asiņu pilītes...

Nez, nez...

Es par taam asiniim domaaju, ka atsitiena briidi pret stabu no vedera daljas vias asisni tika izspiestas citur, taa kaa reaali tur vareja palikt vieniigi tauku un kjesku paliekas.

Nu bet uz tā staba tak nav arī ķesku paliekas. Un paurim toč ir jābūt apdauzītam.

Man likas, ka tas ir fufelis.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Pārāk akurāti viss izskatās. Kā jeņķu filmā. Es atbalstu manekena versiju. Kur redzēts, ka šņorzābaciņi tik akurāti novelkas. Abām daļām vajadzēja būt ļooooti apbružātām, at te kājiņās svaigas, galviņa kā tikko no frizētavas ...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Man liekas,ka no tā accidenta nav visas bildes un elementi... kaut kas tur trūkst.... Tas,ka mocis vesels vēl neko nenozīmē... Tikpat labi mocis var būt lupatās un cilvēks sveiks un vesels un otrādi...

Svarīgi ir tas cik daudz cilvēkam ir iespēju lidojumā kaut kur atraxtīties... Varbūt tam stabam bija trose,kuras tur vairs nav... nu nezinu... tās asinis izskatas diezgan reālas-apakšā tumšākas.pa virsu gaišākas... citu līdzīgu krašu bildēs asinis izskatās tāpat...

150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

manekens vai īsts po galvenais ka liek aizdomāties un par to runāt! Ja tā ir noticis, tad misija ir pavceikta!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Vareetu vieniiigi piekrist tan atpstaklim ka shaadi nokrashot ir diezgan gruuti, tachu nez vai taa iespejamiiba ir sevishkji zemaaka par 1 no miljona. Un cilveekus tomeer uz zemes skaita miljardos.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

150zs rakstīja: manekens vai īsts po galvenais ka liek aizdomāties un par to runāt! Ja tā ir noticis, tad misija ir pavceikta!

Par ko tad tas liek aizdomaaties? Tu tachu ar moci nebrauc. Man, piemeram, ne silts ne auksts. Skats pretīgs, tas arii viss. Bet ar moci braukshu tapat kaa liidz shim.

deguns Reģ.: 28.01.2007
0 0 Atbildēt

Nebrinitos,ka cilvis gul virs kanalizacijas lukas.A kajas aiznemtas no golivudas Trose nevar but,ja nu vienigi ir braucis stavot kajas.

KasparsF Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

visi sūdi kas notiek ir stulba apstākļu sakritība un jebkura no avarijām ir muļķīga! Pieļauju domu ka tā tomēr nav montāža!

Cik esmu ievērojis avarijās beigtie cilvēciņi parasti izrādās bez apaviem, novelkas pat paši krutākie šņorzābaki, kāpēc tā nezinu, maybe dieviņš pie sevis ar štibletiem kājās nepieņem?

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti