VW Golf IV neveras logi

forward28 Reģ.: 11.04.2006

Sveki!

Nesen paradijs problema. Neveras neviens no a/m logiem. Visi logi ir elektriskie. Nospiezot poru ir dzirdams ļoti kluss "tc". Gan uz atveršanu, gan uz aiztaisišanu. Un viss. Nav ne kustības. Sakas nedeļu atpakaļ, kad mašīna nostaveja 3 dienas bez kustības (pa to laiku ve bija liela sala). Pirms tam, stradājā. Ļotu labi atceros. No sakuma domaju, ka aizsalusi, bet visi? Un lidz sim nav atgājusi.

Ir svarigi vai nav, bet 1 men atpakaļ mašīnu konkreti tirija un mazgaja...Vai tas vareja ietekmēt?

Dzit servisa negrības, jo pašam rokas aug no pareizas vietas. Var but kadam tas jau bijis?. Iepriekš pateicos.

 
markelis Reģ.: 13.08.2001
0 0 Atbildēt

ja rokas no pareizaas vietas aug, tad tik njem skruuvgriezi, testeri un uz priekshu.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

nu ta saac knibinaat droshekljus ,

izvandi to logu vadiibas bloku ( ~ls 60 , esmu mainiijis ) un paluuko kontaktus

ja pasham rokas aug 'no pareizaas vietas' tad saac tik rakt

veiksmi darbaa

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Es sāktu ar vienkāršāko - iedzītu mašīnu siltā garāžā vai pagaidītu siltāku laiku. Moš vienkārši kaut kas piesalis...

Par to vadības bloku...kad man pasātam bija izbeigušies logi dēļ šī bloka, tad nekādas skaņas spaidot pogas vispār nebija.

forward28 Reģ.: 11.04.2006
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja: Ļoti būtiski ir tas troksnis. Vai tiešām ir 'tc' ? Mož ir 'kr' ? Vai 'br'??

Un tiešām 'ļoti labi atceries' ?

1) Ļoti labi atceros ka strādāja 153%

2) Skaņa "tc" vai "ct". Tipa iesledzas releja un viss. br vai kr butu ja slegtos bet nestradatu dzinejs, pareizi?

3) Vai kads zin drosinataja numuru kurš atbildīgs par siem mehanizmiem?

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

drosheklji ir , pie atveertaam shof.dureem , panelja kreisajaa busee

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja:

TDI rakstīja: drosheklji ir , pie atveertaam shof.dureem , panelja kreisajaa busee

man gan visi ir motortelpā vienā kastē, kur viss ir parādīts un apzīmēts

nau jau kautkaads shtrunta eMBee , tas toksh VW !!! Glpam motortelpaa m, virs akja , veel ir 'dusmiigie' drosheklji - ventilatooram uuttt

forward28 Reģ.: 11.04.2006
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja: 3

Vai ta uz drošinātāju kstes nava viss izskaidrots, kurš drošinātājs ir kam ? elektr. fensterheber

kur tev kas aug

Prasu ne tapec ka esmu dumš', bet lai vienreiz aiziet ara un paskatities. nevis skrietu pec katras figņas un rakstīt. Šis agregāts tikai 1 meness pie manim un es vel neiedzilinājos parak, kur un kas. Ieprieksējos ratos nekas uz kastes nebija paskaidrots, toties pats izložņaju pa 2 gadiem. Katru skruvi zināju...

Paldies par atbildem. Pusdienas laika iešu paskatities.

Labucis Reģ.: 17.04.2002
0 0 Atbildēt

Hmm, nu ja jau visi par trokšņiem - avots ir viens visiem 4 logiem, jeb 'trokšņo' visās 4 durvīs?

'Brālīt! Kurā ausī man dži-dži-džinkst?'

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja: Varbūt Slumpitis avrētu zināt,kas par vainu.

tikai un vieniigi elektronikas pulcinja geshaftfuhrers un mamma.com te var liidzeet

forward28 Reģ.: 11.04.2006
0 0 Atbildēt

Labucis rakstīja: Hmm, nu ja jau visi par trokšņiem - avots ir viens visiem 4 logiem, jeb 'trokšņo' visās 4 durvīs?

'Brālīt! Kurā ausī man dži-dži-džinkst?'

Kad nospied pogu šofera dirvis var dzirdet troksnis (tc vai ct) no tas dirvis, kuro logu meģina atvert. Ari ja sped tieši tajos dirvis, kuro logu gribi vert tas pats troksnis izskan.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

tas peec kautkaada 'zaljaa' vaj vinkaarshaa nekontakta izklausaas , bet nu eniiwej visa taa logu vadiibas x e rnja atraodas vadiitaaja durju pogu blokaa . aa un pameegjini , ponta peec , ar atsleegu durviis 'pacilaat' logus .

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja: Varbūt kāds var pateikt kādam precīzi ir jābūt tam troksnim. Man šķiet,ka tc vai ct nav pareizais. Vai tik nav jābūt kr vai tik.

TDI, aizej uz to savu mizu boru un paklausies.

bora nau mana un pie manis nau , bet uz golpa skan 'klak zmmmmmmmmmm klak'

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja:

TDI rakstīja:

Daniels_Reebuss rakstīja: Varbūt kāds var pateikt kādam precīzi ir jābūt tam troksnim. Man šķiet,ka tc vai ct nav pareizais. Vai tik nav jābūt kr vai tik.

TDI, aizej uz to savu mizu boru un paklausies.

bora nau mana un pie manis nau , bet uz golpa skan 'klak zmmmmmmmmmm klak'

A čo togda objavu stavil?

rodnja bolshaja un menja

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

nu kaadam jau no rogjnjas ir jaastraadaa , visi jau nevar dziit vellu un spamot

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

man augustaa atklaaja xnju , tagad aarsteejos , liidz novembrim , vot i 'stradaju xnjoi' taxshto tavs elkonis 'atpuushas'

forward28 Reģ.: 11.04.2006
0 0 Atbildēt

Savadi, bet drošīnatajU, kurš atbildētu par logiem es neatradu. Ir apzimeti visadi lukturi, tiritaju, utt. Ir kadi 10 gab, kuri marketi ar gramatu un "i" burtu. BET GRAMATAS TA NAV... Tauta, var but pazud pedeja ceriba... Vai kadam ir nojausma, zem kura numurqa varetu but sis drosinatajs?

Ervis Reģ.: 16.10.2001
0 0 Atbildēt

Pirmkārt jau laikam vajadzētu diagnostiku uztaisīt, varbūt tas komforta bloks (tas kurš atbild par elektrisko logu vadību) kautkādas kļūdas rāda.

forward28 Reģ.: 11.04.2006
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja: Ņefig ziemā logus virināt.

jaaa...tagad nenospļausi pa logu...blin

forward28 Reģ.: 11.04.2006
0 0 Atbildēt

...vismaz kaut kads prieks bija...

A tagad sed un brauc...

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

ar atsleegu , durviis , meegjinaaji ?

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Paņem nazi un izbrauc cauri starp apakšējo gumiju un stiklu.

Labucis Reģ.: 17.04.2002
0 0 Atbildēt

Nu ja pagūglēt uz \'VW golf IV fuse list\', tad viens no linkiem nāk

forums.vwvortex.com/...

Tur ir drošinātāju shēma...

Sorī, ja links nesanāca...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti