audi a4 97g vai astra 98

EDMUNDSS Reģ.: 14.12.2003

lieta tāda ka nevaru izvēlēties ko ņemt audi vai astru kādas izmaksas uzturēšanā abi autiņi var būt sedani vai universal cenas abiem virs 5000 eur ko ieteiksiet.paldies

 
1 2
tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

tas , ka astru jaunaaku var nopirkt, otrs savukaart OOOO, kuram ritoshaa nevisai...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ņem Honda Civic

EDMUNDSS Reģ.: 14.12.2003
0 0 Atbildēt

BIJ VIENA HONDIŅA CIVIC 2.0 DĪZELIS 98 G. NOKAVĒJU

EDMUNDSS Reģ.: 14.12.2003
0 0 Atbildēt

TIEM JAPĀŅIEM un citiem aziatiem tā s detaļiņas tādas padārgas varbūt maldos vēl var paskatīties mazdu 626 bet tās ir diezgan paskaļas viņām tā izolācija pieklibo to zinu no pieredzes.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kuras detaļas civicam vai corollai ir dārgākas par a4 ?

EDMUNDSS Reģ.: 14.12.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: kuras detaļas civicam vai corollai ir dārgākas par a4 ?

tāpēc jau prasu kādas atsauksmes par japāņiem biju domājis mazdu 626 bet par citiem aziātiem nezinu

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

EDMUNDSS rakstīja: lieta tāda ka nevaru izvēlēties ko ņemt audi vai astru kādas izmaksas uzturēšanā abi autiņi var būt sedani vai universal cenas abiem virs 5000 eur ko ieteiksiet.paldies

Njem 1982.gada Kadetu un parejos 4950Tudrikus pietaupi detaljam un benzinam!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

gribu nopirkt mašīnu... lietotu.... bet pasakiet ko man ņemt....

audī a8 vai tomēr daevvoo nexia....

Reģ.: 18.04.2024
0 0 Atbildēt

tunos rakstīja: tas , ka astru jaunaaku var nopirkt, otrs savukaart OOOO, kuram ritoshaa nevisai...

Un kas A4 ritošajai ir ne visai? Un kas Opel ir 'visai' ? Konkrētus faktus lūdzu studijā. ( man ir bijušas abas šīs interesējošās mašīnas)

Reģ.: 18.04.2024
0 0 Atbildēt

Astras piekare rada sajūtu,ka brauc ar kartupeļu kasti pa bobsleja trasi. Salons grab (vismaz vagonam), detaļas dārgas. Arī Audi ir dārgas,bet tur ir vismaz gaitas kvalitāte.

P.S. Kā var salīdzināt dažādas klases auto??

Sch Reģ.: 19.01.2003
0 0 Atbildēt

Ja nevajag pagarinaat kraanu tad astra ir labaaka. Piekare ir izturiigaaka, kaa audi un nav gaitaa nav slikta. Motori 1,8 un 2,0 ir ekonomiski un nav problemaatiski. Kasko mazs, Nezog. Diizeljus lietotus neriskeetu njemt, jo suuknja mainja ~1000Ls.

1,4/1,6 motori ir pasuudiigi.

Audi labaaks ir tikai diizeljmotors un nosaukums.

Reģ.: 18.04.2024
0 0 Atbildēt

Sch rakstīja: Ja nevajag pagarinaat kraanu tad astra ir labaaka. Piekare ir izturiigaaka, kaa audi un nav gaitaa nav slikta. Motori 1,8 un 2,0 ir ekonomiski un nav problemaatiski. Kasko mazs, Nezog. Diizeljus lietotus neriskeetu njemt, jo suuknja mainja ~1000Ls.

1,4/1,6 motori ir pasuudiigi.

Audi labaaks ir tikai diizeljmotors un nosaukums.

1,7 dīzelim nav problēmu ar sūkni. Un ja tevi bērnībā apšļakstīja Audi,nav obligāti visu mūžu apvainotam staigāt

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

tunos rakstīja: tas , ka astru jaunaaku var nopirkt, otrs savukaart OOOO, kuram ritoshaa nevisai...

Un kas A4 ritošajai ir ne visai? Un kas Opel ir 'visai' ? Konkrētus faktus lūdzu studijā. ( man ir bijušas abas šīs interesējošās mašīnas)

un , kas tevi apmierinaaja A4 piekaree? man A4 nav bijis aiz taa iemesla , ka ritoshaa ir tiiri problemaatiska, lai savestu visu kaartiibaa

Sch Reģ.: 19.01.2003
0 0 Atbildēt

Deksters par audi laikam fano, jo tavaa beerniibaa kaads tevi nav ar Audi pavizinaajis, ko tu tik ljoti veeleejies. Nu nav nekas tur uuberkruts un visi ko paziistu tajos audi ber naudu kaa cauraa zekjee un neiet runa tikai par piekari.

EDMUNDSS Reģ.: 14.12.2003
0 0 Atbildēt

Polarlacis rakstīja:

Beks Reģ.: 21.10.2006
0 0 Atbildēt

Man ir bijis Opel Caravan, (Opel Astra braucu autoskolā un liku uz tiesībām), tagad braucu ar A4 /2003. Opelis bija baigi labs, ilgi kalpoja, līdz apnika un pārdevu. Pērkot auto svarīgākais ir, kādu motora resursu tu nopērc (1.), reālais nobraukums un tikai tad, cik un kādas papild-cackas vēlies un vari atļauties (2.). Es pirktu Audi, protams, jo pie visiem citiem nosacījumiem, tā tomēr ir stabilitāte un, drošība un kvalitāte. Bet! Katrā konkrētā gadījumā lamatas pircējam jau var būt izliktas abos gadījumos. Motora resurss - tas man ir svarīgākais un tikai tad es vispār skatos tālāk.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Principaa Bekam taisniiba, vieniigi man kaut kaa neriimeejas taa cena 5kEUR pa 97 g Audi un tas pac par gadu jaunaaku Astru. Tiesa manaas aciis neviens no shiem auto tik lielu cenu nebuutu veerts, bet nu neesmu redzejis konkreetos auto.

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

galvenā starpība šiema auto ir durvju aizvēršanas troksnis

Citādi jau nekāds lielas starpības nav abiem stūre, abiem priekšpiedziņa, abiem vācu kvalitāte, abiem jau 10 gadi, abi būs šad tad jāremontē u.t.t.

Bet tā durvju skaņa, tās dēļ ir jāpērk OOOO

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: galvenā starpība šiema auto ir durvju aizvēršanas troksnis

Citādi jau nekāds lielas starpības nav abiem stūre, abiem priekšpiedziņa, abiem vācu kvalitāte, abiem jau 10 gadi, abi būs šad tad jāremontē u.t.t.

Bet tā durvju skaņa, tās dēļ ir jāpērk OOOO

ne tikai.

koleegjis panjeema vectra 96 gada laikam,jeb jauno.

pabrauca peec tam ar b4...

komentus nerakstiisju

kaacs deksteram liidziigs piesies ka runa ir par A4 un Astra.

bet nu es nedomaaju ka saliidzinaasanaa tas ir bbutiski.

teiksu vnk-vinsh saprot kaadeelj A4 IR daargaaks.

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: galvenā starpība šiema auto ir durvju aizvēršanas troksnis

Citādi jau nekāds lielas starpības nav abiem stūre, abiem priekšpiedziņa, abiem vācu kvalitāte, abiem jau 10 gadi, abi būs šad tad jāremontē u.t.t.

Bet tā durvju skaņa, tās dēļ ir jāpērk OOOO

jaa ,stundaam ilgi tad varees seedeet garaazaa un taisiit durvis ciet,valjaa...

EDMUNDSS Reģ.: 14.12.2003
0 0 Atbildēt

esmu izbraucis ar abiem autiņiem abi tīri tā nekas audi tiešām klusāks ir. pašam bija mazda 626 91g rullēja jau labi bet baigi skaļā durvis vispār kā aiztaisa likas tā kā konserbunža biju izbrīnīts ka nav nekas mainījies mazdām 98-99g tik pat skaļas tāpēc iekāpjot opel vai audi likās kā pasakā.mazdu točna vairāk neņemšu

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

316i rakstīja:

arba rakstīja: galvenā starpība šiema auto ir durvju aizvēršanas troksnis

Citādi jau nekāds lielas starpības nav abiem stūre, abiem priekšpiedziņa, abiem vācu kvalitāte, abiem jau 10 gadi, abi būs šad tad jāremontē u.t.t.

Bet tā durvju skaņa, tās dēļ ir jāpērk OOOO

jaa ,stundaam ilgi tad varees seedeet garaazaa un taisiit durvis ciet,valjaa...

man pietiek ar vienu reizi norīta, lai visai dienai garastāvoklis sabojātos

Vai astra nav mazāka par A4 ?

EDMUNDSS Reģ.: 14.12.2003
0 0 Atbildēt

ir gan

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

EDMUNDSS rakstīja: ir gan

Skatoties kaadaa zinjaa, aizmugures benkji A4 ir taadi ne paaraak pieaugushajiem ap 1,85m, bet platumaa gan ir bikuc labaaks kaa Astra. Tas par Stacijas Wagoniem.

wvfans Reģ.: 24.08.2004
0 0 Atbildēt

Sch rakstīja: Deksters par audi laikam fano, jo tavaa beerniibaa kaads tevi nav ar Audi pavizinaajis, ko tu tik ljoti veeleejies. Nu nav nekas tur uuberkruts un visi ko paziistu tajos audi ber naudu kaa cauraa zekjee un neiet runa tikai par piekari.

Klausies - krabi ... es iekš sava A4 2.6Q - ar sū.dīgo motoru utt .... 2-gadu laika esu ielicis labi ja 500 Ls ... cik tu esi iegrūdis savā šrotā - kaut teu tas arī būtu mersis 07" gada ražojuma ...????

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti