Servisā pamests auto!

elf Reģ.: 15.06.2004

Ko darīt ja klients autoservisā pametis auto. Remontēt negrib,bet prom vākt arī negrib.

 
Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Pabrīdini klientu, ka auto tiks izstumts uz ielas (labāk rakstiski) un tālāk, lai pats atbild par sekām.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

dzen uz tolmetu.

klientam vari atdot starpību starp taviem izdevumiem un lūžņu cenu.

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

83. gada bmw gribēja uzlikt ziemas riepas, bet nomainīja motoru?!

ar to stumšanu un tolmetu uzmanīties labāk - klients pēctam mentiem iegruzīs - redz, es tik salabot gribēju, a šie cūkas sagrieza lūžņos... pēctam visādas tiesas, etc.. es domāju, ka cilvis ar to arī rēķinās. kidalova.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

hmnc rakstīja: 83. gada bmw gribēja uzlikt ziemas riepas, bet nomainīja motoru?!

ar to stumšanu un tolmetu uzmanīties labāk - klients pēctam mentiem iegruzīs - redz, es tik salabot gribēju, a šie cūkas sagrieza lūžņos... pēctam visādas tiesas, etc.. es domāju, ka cilvis ar to arī rēķinās. kidalova.

Es jau nesaku, ka bez brīdinājuma. Ja cilvis ir ticis informēts, tad pats vainīgs.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Rēķunu par stāvvietu izraksti pacientam un iesūdzi tiesā. Zreiz savāks. Ja ne ar tiesas lēmumu aizvedīsi uz tolmetu.

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

hmnc rakstīja: 83. gada bmw gribēja uzlikt ziemas riepas, bet nomainīja motoru?!

ar to stumšanu un tolmetu uzmanīties labāk - klients pēctam mentiem iegruzīs - redz, es tik salabot gribēju, a šie cūkas sagrieza lūžņos... pēctam visādas tiesas, etc.. es domāju, ka cilvis ar to arī rēķinās. kidalova.

Es jau nesaku, ka bez brīdinājuma. Ja cilvis ir ticis informēts, tad pats vainīgs.

>>>>>>>>>>>

Es jau saprotu ka Tu ar informeeshanu domaa zvanu par mobilo telefonu, bet tas ir pilniigi un galiigi garaam ! Neliidzees pat ja ierakstiisi to zvanu kaut kur ...

Vienigais legaalis veids kaa juridiski pareizi informeet ir izsuutiit ierakstiitu veestuli, bet taa chakareties deelj kaut kaada shrota ...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

kuka rakstīja:

Uggga rakstīja:

hmnc rakstīja: 83. gada bmw gribēja uzlikt ziemas riepas, bet nomainīja motoru?!

ar to stumšanu un tolmetu uzmanīties labāk - klients pēctam mentiem iegruzīs - redz, es tik salabot gribēju, a šie cūkas sagrieza lūžņos... pēctam visādas tiesas, etc.. es domāju, ka cilvis ar to arī rēķinās. kidalova.

Es jau nesaku, ka bez brīdinājuma. Ja cilvis ir ticis informēts, tad pats vainīgs.

>>>>>>>>>>>

Es jau saprotu ka Tu ar informeeshanu domaa zvanu par mobilo telefonu, bet tas ir pilniigi un galiigi garaam ! Neliidzees pat ja ierakstiisi to zvanu kaut kur ...

Vienigais legaalis veids kaa juridiski pareizi informeet ir izsuutiit ierakstiitu veestuli, bet taa chakareties deelj kaut kaada shrota ...

Jau savā pirmajā postā teicu, ka labāk rakstiski, tb ierakstītā vēstulē (diez vai pašam izdosies atdot keksam rokās vēstuli, turklāt likt viņam vēl parakstīties par saņemšanu).

A kāds tur čakars nosūtīt vēstuli? Vairāk nočakarēsies ar to pamesto autiņu servisā

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Auto pēc likumu ir privātīpašums. Un baidos ka pat rakstisks brīdinājums neļauj iznīcināt svešu īpašumu. Tā ka vestules - arī ierakstītas šeit nepalīdzēs.

Ja ļoti grib čakarēties var mēgināt caur tiesu piedzīt maksu par glabāšanas pakalpojumiem.

Vienkāršajā variantā - nosūtam vēstuli ierakstītu, ar saņemšanas apstiprinājumu, ka atsakamies glabāt šo svešo mantu. Un stumjam uz ielas.

Reto Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

elf rakstīja: Ko darīt ja klients autoservisā pametis auto. Remontēt negrib,bet prom vākt arī negrib.

Nu pastāsti detaļas, a to sviests kaukāds sanāk!

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Aizdzen uz maksas apsargājamu stāvvietu,samaksā latu par nakti un liecies mierā.Kad klients atnāks pēc autiņa atdod viņam stāvvietas čeku-lai tad pats tiek galā.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

servisa cedele ir? tjip ka auto pienjemts remonteet? ja nav tad pa vaartiem aaraa un veel pazvani munjikiem lai aizvaac jo traucee satiksmi

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

apmēram 1999gadā man bija līdzīga situācija ,tikai otrādi -es neņēmu ārā no servisa 15gadīgu Mazdu kurai biju paparsijis iekustināt bremzes pec 2gadu stāvēšanas un paskatīt ko var izdarīt lai izietu TA ,ar pieteikumu ka man nav steidzami > šefs atdevis māceklim ,lai mācas - tas rūpīgi šai lietai piegājis - nomainijis visus bremžu clindrus visas kolodkas ,rokas bremžu trosi un tādā garā ,kamer šefs atcerējies ka es esmu teicis ja kas jamaina ,lai man piezvana ,jo sataisijies bija uzstādīt jaunu klusinātāju )) ........... rēķinu man piestādija pa 250Ls ,nu beigās samaksāju par detaļu pasizmaksu laikam 150Ls ,kā rezultātā ļoti veiksmmīgi ātri šo mašīnu notirgoju pa 250Ls ))

Reto Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

UncleSEM rakstīja: apmēram 1999gadā man bija līdzīga situācija...

Labs!

Varētu būt, ka te kautkas līdzīgs sastrādāts, tik elfs neatzīstas

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

tieši tā - ja nav nekāda papīra, ka autiņš ir nodots servisā, tad stum ārā uz ielas un viss ...

tip vareesi muļķi mētāt - kāds autiņš ? neko nezinu !

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Ne gluži par šo tēmu, bet tomēr.

\"Lai veicinātu iereibušiem autovadītājiem atsavināto un noteiktajā termiņā neizņemto transportlīdzekļu realizāciju, no šā gada 21.jūnija valsts aģentūra Materiālās rezerves tos transportlīdzekļus, kuru vērtība ir mazāka par 150 latiem, nodod realizācijai ar mērķi pārstrādāt, Db.lv informēja Iekšlietu ministrija.\"

(c) db.lv

Paskatījos to sarakstu www.matrez.gov.lv/... ku daudz. Kādi 5 arī ar LT numuriem.

Tā novērtēšana arī tāda jocīga, daudzi no minētajiem tirgū maksā vairāk kā 150Ls (vismaz tā mēģina tirgot).

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Stum to autiņu uz ielas un paziņo muņikiem, ka subj. atstāts ilgstoši uz ceļa ... nu un tad lai šie rīkojās saskaņā ar MK 07.09.2004. noteikumiem Nr. 767, ejakulējot to uz maksas stāvvietu pēc 45 dienām, saprotams ja muņiki atbrauks un to brīdinājuma plāksteri uzliks. Tad arī vari paziņot šo prieka vēsti auto īpašniekam

juriz Reģ.: 09.06.2001
0 0 Atbildēt

Ja tiešām nav piņemšanas akta, tad var arī uz ielas izstumt, jo juridiski nekādu atbildību tad serviss nenes.

Ja ir akts, tad tikai faktiski caur tiesu var ar to auto kaut ko izdarīt.

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

juriz rakstīja: Ja tiešām nav piņemšanas akta, tad var arī uz ielas izstumt, jo juridiski nekādu atbildību tad serviss nenes.

Ja ir akts, tad tikai faktiski caur tiesu var ar to auto kaut ko izdarīt.

Pabrīdinājām klientu un auto izstūmām uz lielas.Tak pēc 2 mēnešiem savāca.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti