stulba valdiba

batka Reģ.: 17.01.2007
 
1 2 3 4 5 6 7 8
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

shitaada xy i n j a ir krievijaa....vinjiem sanaakot par 2,3 litru dzineeju nolociit extra 800 $$$ uz robezhas...

taads kaa vieteejaa tirgus aizsardziibas mehaanisms, jo tazikiem vairaak par 1,7 nekad nav bijis...

un tad nu varat jautaat, cik krievijaa maksaa 20gadiiga "inomarka" un kaapeec tas taa ir

kaa rezultaataa inflaacija nevis kritas, bet kaapj...

740 srotvolvis ap 87 gadu krievijaa naak videeji ap 2000$

latvijaa max 500 ls....

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Es sapratu no vakardienas TV un i-neta rakstiem ka ikgadeejais (tobish) celju nodoklis ar palielinaas.

nea

Pirmreizējās reģistrācijas maksa auto virs 2000ccm

bezmotoriem viss paliek pa vecam

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Kā jau viagris te minēja, atkal brauks ar LT numuriem un basta!

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Interesanti, vai kalviishi ir pashi paintereseejusies.kaadas kubatuuras dzineeji tiek pielietoti vinju tirzas paarvadaajamos autinjos

nu gan jau ne mazaak par 2,5 litri...

un tad nu te buutu darbinsh juristam-

ja pie naakamaa valdiibas autoparka apgreida tiks pirkti limuziini ar darba tilpumu virs 2 litri tad tas noziimee, ka valdiiba izteeree 300 ls uz automasiinu nelietderiigi!

kaut kaa taa....

Un ko jurists izdarīs ar šo aprēķinu?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

interesanti cik iauto auditorijas ļautiņu ir motori kuri ir mazaki par 2litriem???2% varbut.Vai tad 2,5 litri ir liels motors?Normals motors.Un tados getz un civik man vispar bail kapt ieksa.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

Ozz rakstīja: Interesanti, vai kalviishi ir pashi paintereseejusies.kaadas kubatuuras dzineeji tiek pielietoti vinju tirzas paarvadaajamos autinjos

nu gan jau ne mazaak par 2,5 litri...

un tad nu te buutu darbinsh juristam-

ja pie naakamaa valdiibas autoparka apgreida tiks pirkti limuziini ar darba tilpumu virs 2 litri tad tas noziimee, ka valdiiba izteeree 300 ls uz automasiinu nelietderiigi!

kaut kaa taa....

Un ko jurists izdarīs ar šo aprēķinu?

Neko lielu jau...pie mums nav Zviedrija, kur Freivaldi izšvilpa no valdiibas un iestuuma tiesaa par to, ka shamaa ar nepareizo krediitkarti(kaut kaada nauda,par kuru pirkt darbam vajadziigaas lietas) bonbongas bija nopirkusi...tas bija veel 90to saakumaa....

Nez, vareetu meegjinaat stiiveeties EU tiesaa ....ka valdiiba izskjeerdee manus nodoklju maksaataaja liidzekljus...

es fantazeeju....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: interesanti cik iauto auditorijas ļautiņu ir motori kuri ir mazaki par 2litriem???2% varbut.Vai tad 2,5 litri ir liels motors?Normals motors.Un tados getz un civik man vispar bail kapt ieksa.

driizaak jautaajums-kaapeec tiesi 1999 ccm

kapeec ne 2499 vai 2999 vai 1599

kur ir logjika

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Ja un dzirdeju ka vel inflacijas apkarosanai grib piebremzet STRAUJO ALGU KAPUMU....Vai te kads ir sajutis strauju algas kapumu????Es ne

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Ja un dzirdeju ka vel inflacijas apkarosanai grib piebremzet STRAUJO ALGU KAPUMU....Vai te kads ir sajutis strauju algas kapumu????Es ne

Nu kaa valdiibai atkal paarindekseeja....

kalviitis laikam kaut kur paari par 3 kls sanjemsot...

+veel siles visaadaas padomees utt....

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

batka rakstīja: interesanti cik iauto auditorijas ļautiņu ir motori kuri ir mazaki par 2litriem???2% varbut.Vai tad 2,5 litri ir liels motors?Normals motors.Un tados getz un civik man vispar bail kapt ieksa.

driizaak jautaajums-kaapeec tiesi 1999 ccm

kapeec ne 2499 vai 2999 vai 1599

kur ir logjika

Tāpēc, ka Shreks, pakonsultējās ar spečukiem, secināja, ka sliktākajā gadījumā, ja arī viņam nāksies pārsēsties uz ar nodokļiem neapliekamo kategoriju, 1999cm3 ir mazākais, kas viņa paksaļu vēl varēs izkustināt.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Ne jau visam masinam pietiek ar 155zs.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt
Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

man shobriid pietiek ar 72Zs galvenais ka tik kustaas uz priekshu as shrots

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: man shobriid pietiek ar 72Zs galvenais ka tik kustaas uz priekshu as shrots

10 minuutes kauna un tu esi maajaas

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

panema statistiku apskatijas kadu motoru ir vissvairak(drosi ka no 2000-3000 ir visvairak)Tur ari lielaka varka...tur ta logika.Driz jau maizes kukulim ari drosi piemetis kaut kadu donas nodokli.Ari valsts viri var nebraukt ar mersiem pilnigi pietiktu ar skodu jaunu

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

batka rakstīja: interesanti cik iauto auditorijas ļautiņu ir motori kuri ir mazaki par 2litriem???2% varbut.Vai tad 2,5 litri ir liels motors?Normals motors.Un tados getz un civik man vispar bail kapt ieksa.

man piemēram ir 1998 cm3, tā ka iekļaujos 2l normā. par jaudu nesūdzos - 155ZS

Vot vot man arī 1985 cm3 un.....un lai vēl pasaka ka neiekļaujos zem 2 litri .....ar 150 ZS arī esmu apmierināts ....braukt var, apdzīt arī

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

Ozz rakstīja:

Kamikadze rakstīja: man shobriid pietiek ar 72Zs galvenais ka tik kustaas uz priekshu as shrots

10 minuutes kauna un tu esi maajaas

labāk nekā 15 minūtes baiļu ar mikriņu

arii fakts....

nu nekas , naaks sezona, buusim gremdeet IKP-brauciities ar riteni

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: panema statistiku apskatijas kadu motoru ir vissvairak(drosi ka no 2000-3000 ir visvairak)Tur ari lielaka varka...tur ta logika.Driz jau maizes kukulim ari drosi piemetis kaut kadu donas nodokli.Ari valsts viri var nebraukt ar mersiem pilnigi pietiktu ar skodu jaunu

Nezinu, bet viedoklis man ir - manuprāt visvairāk ir klasē 1600-2000.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

a man vienalga kauns vai nee, galvenais ka shoziem smuki leca katru dienu bez otboja

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Imka rakstīja:

ibio rakstīja:

batka rakstīja: interesanti cik iauto auditorijas ļautiņu ir motori kuri ir mazaki par 2litriem???2% varbut.Vai tad 2,5 litri ir liels motors?Normals motors.Un tados getz un civik man vispar bail kapt ieksa.

man piemēram ir 1998 cm3, tā ka iekļaujos 2l normā. par jaudu nesūdzos - 155ZS

Vot vot man arī 1985 cm3 un.....un lai vēl pasaka ka neiekļaujos zem 2 litri .....ar 150 ZS arī esmu apmierināts ....braukt var, apdzīt arī

Skaties, ka turbiinieku arii nesaak reekjinaat peec atmosfeeriskaa koeficienta

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

nau jau starpibas cik motors bet cik ilgi var čakaret tautu

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

... lai Rīgā mazinātu sastrēgumus. A man dziļi pie pakaļas par sastrēgumiem Rīgā, labi ja 3 x gadā tur esmu. Bet mani arī jās nost ar nodokļiem. Nu vot esmu nonācis pie situācijas kad 7 gadi braucu ar 1991 gada šrotmobīli, kā reiz dzinēja resurss ir izmelts, gribēju vēl pāris mēnešu pamocīties (pakrāt piķi) un nopirkt kaut ko 5 - 8 gadi vecu... Bet nekā - būs jāveic motora kapitalka un jāturpina piesārņot atmosfēra.

Par algām - nu ir algas pielikums - par 5 gadi 30 Ls!!! Tikai cenas kāpušas virs 3 x!!

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Imka rakstīja:

ibio rakstīja:

batka rakstīja: interesanti cik iauto auditorijas ļautiņu ir motori kuri ir mazaki par 2litriem???2% varbut.Vai tad 2,5 litri ir liels motors?Normals motors.Un tados getz un civik man vispar bail kapt ieksa.

man piemēram ir 1998 cm3, tā ka iekļaujos 2l normā. par jaudu nesūdzos - 155ZS

Vot vot man arī 1985 cm3 un.....un lai vēl pasaka ka neiekļaujos zem 2 litri .....ar 150 ZS arī esmu apmierināts ....braukt var, apdzīt arī

Skaties, ka turbiinieku arii nesaak reekjinaat peec atmosfeeriskaa koeficienta

Cssss ....klusāk ....ka tik Kalvis nepadzird

Mashiic Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

viss ir pareizi. Norvēģijā jau sen tā ir.

gribi jaudīgu dampi- piemaksā !

citiem vārdiem sakot, dārgāku auto gribētāji maksās lielāku nodokli. sen tā vajadzēja. un arī minimālo nodokli getciem vajag pacelt, savādāk pilna Rīga ar brauktgribētājiem.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Mashiic rakstīja: viss ir pareizi. Norvēģijā jau sen tā ir.

gribi jaudīgu dampi- piemaksā !

citiem vārdiem sakot, dārgāku auto gribētāji maksās lielāku nodokli. sen tā vajadzēja. un arī minimālo nodokli getciem vajag pacelt, savādāk pilna Rīga ar brauktgribētājiem.

Driizaak gan ielas par sauraam....

nu nevar tacu meegjinaat tautu notureet kaut kaadaa boputacwaanas liimenii, ja virs muusu galvaam pliivo zila lupata ar daudzaam zvaigzniiteem...

Un davai, bez norveegjijas, islandes, sveices uc piemeeriem

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti