kur var atrast kodu maģim

bahtons Reģ.: 10.12.2006

blaupunktam kasetniekam nezinu kodu kur meklēt

 
Reto Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Pazaudēji vai kā?

bahtons Reģ.: 10.12.2006
1 0 Atbildēt

nē nu nopirku mašinu amaģis neiet prasa kodu

wvfans Reģ.: 24.08.2004
0 0 Atbildēt

"Tikko no vācijas" parasti kods ir bardačokā service manuālī ja kas ...

Ja tikko no lietuvas tad - uz maģa ....

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Man bija klāt pievienotajā makulatūrā ielikta orģinālā kartīte ar kodiem un instrukciju to ievadīšanai. Vajag tikai rakt.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Ir bijis vienā no kastītēm salonā ielīmēta lapiņa ar kodu.

Reto Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Vajag tik rakt - vot tas ir visprecīzākais!

Meklējam mazu, lipīgu lapiņu ar, visticamāk, 4 cipariem. Var būt pielipināta dajebkur, sākot ar vācu papīriem un beidzot ar visneiedomājamākajām vietām salonā.

Savulaik dažādos auto ir atrastas gan bardačoka vāka iekšpusē, gan saulessarga aizmugurē, gan ... uz maģa korpusa (tobiš, maģis bij jāvelk ārā)!

Mazdists Reģ.: 20.07.2006
0 1 Atbildēt

www.radio-code.eu/...

Jāievada S/N un Model, jāsamaksā 10 GBP.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

Reto rakstīja: Pazaudēji vai kā?

varbūt nozagi?! mļe

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Automagnetolas kodu pa 15-20 latvijas naudiņām var atrast radio un elektronikas aparatūras remondarbnīcās. Tur piedāvā atrast veco kodu vai iedauzīt jaunu.

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
1 0 Atbildēt

parasti iedauza ,jeb noņem kodu pilnīgi ,tas ir atrāk nekā sameklēsi īsto .

Man arī tā gadijās nobraucu ar auto 2gadus kamer noņēmu AKB un nevarēju atrast pierakstīto kodu - iekodēja jaunu un pec pāris dienām gan atradu īsto @@!!!

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
1 0 Atbildēt

mlja. Aizdzinu (aizvilku) vienreiz savu Pasraatu uz VW centru, jo kaa gadiijaas kaa ne, paarsitu elljas karteri

Teicu shiem, lai magji nesleedz iekshaa, jo woofers baigi eed nost akji. Bez motora darbinaashanas magji nevajag sleegt iekshaa. Tad nu kad peec nedeeljas beidzot biju sagaidijis kartera vaaku un peec paaris dienaam braucu autinjam pakalj, man pazinjo, jaamaina akjis. Staavot esot izlaadeejies. Kad prasiiju, magji sleedzaat? Nee. Tad nu savaacu pasaatu, braucu uz maajaam, domaaju jaapaklausaas muzons, a vot figu. Njefukajet. Protams VWcentraa neko nezinot. Izraustiiju visus droshinaataajus (iespeejamos un neiespeejamos)Zvaniiju servim kas lika iekshaa to muzonu, shie saka ka aatraakais peec 2 nedeljaam varees apskatiit kas pa vainu. Taa nedeelju nobraucu un vienaa dienaa, kad siikaa bija atpliisusi autinjaa, aiz njechevo djelatj domaaju, iznjemshu ka nu magji laiciigi aaraa. Iznjemot tomeer skats bija baiss ar caurumu panelii un liku atpakalj un tikliidz pievienoju vadus, taa magjis atdziivojaas, tikai kodu prasa. A kods bija uz magjiisha "uztetoveets". VW centra fegjas bija kautkaadus kodus meegjinaajushi ievadiit, taapeec magjis arii teeloja beigtu (pat nedeva iespeeju ievadiit kodu), bet atvienojot no straavas un pievienojot atpaklj, shamais atkal zapel. Taa vot ar tiem kodiem

Kredoxiite Reģ.: 25.10.2003
0 1 Atbildēt

VW centrā uz Krastenes ir tik zinoši darbinieki, kas pat nezin kodu jaunai mašīnai, kas uz pārdošanu izlikta...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

viņiem speciāli to kodu nedod irektors, lai negriež stulbas pļeskas uz rādžiem

Kredoxiite Reģ.: 25.10.2003
0 0 Atbildēt

tika pirktc jauns pazāc, iekšā vw gamma maģis, kas strādā...

maģis tiek izņemz, ar domu pārlikt nesen turpat iegādātajā LTškā..., a kodu neviens nezinot, nekādos papīros ar naff līdzi iedoc...

Sandiz Reģ.: 29.08.2005
0 0 Atbildēt

bet ja ir kods tam gamma maģim , kā viņu dabūt iekšā?

Sandiz Reģ.: 29.08.2005
0 0 Atbildēt

bet ja ir kods tam gamma maģim , kā viņu dabūt iekšā?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

The following is the procedure to re-activate the radio if the display shows "SAFE". It is important that the procedure be followed in the correct order.

Turn on radio. The radio display shows "SAFE".

Press the FM1 and AM buttons simultaneously and hold until "1000" shows on the display. Release the buttons. Do NOT press these buttons again, otherwise the radio will consider "1000" to be the code.

Use Preset buttons 1 ... 4 to enter the four-digit code number from your radio card. Preset button 1 corresponds to the first digit, Preset button 2 corresponds to the second digit, etc. Each press of the button increments the number by 1.

Once the code shown on the display is correct, press the FM1 and AM buttons simultaneously and hold until the word "SAFE" appears in the display, then release the buttons.

The radio should unlock and be usable shortly afterwards.

If an incorrect code is entered, the word "SAFE" appears, first flashing and then continuously. You can repeat the above steps to unlock the radio once more, the number of attempts will be shown in the display. If an incorrect code is entered again, you radio will be locked for about one hour. After one hour - the radio must stay on and the key must remain in the ignition lock - if the display goes out, the you can repeat the above procedure to unlock again. The cycle - two attempts, one hour lock-up - still applies.

If you lose your radio code, contact your Audi dealer.

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Es savam kodu uzgooglēju.

Atradu maģa koda kalkulatoru. Tādu programmiņu. ievada sērijas numuru un šis izsplauj kodu. Ar dažādiem kalkularoriem dabūju 3dažadus kodus. Viens bija īstais. Dabūju arī virusus pie reizes, bet tos atradu un neitralizēju un visi paēduši un apmierināti.

Meklē uz auto + radio + code calc

Bess Reģ.: 27.11.2007
0 0 Atbildēt

Servisa grāmatā pie sadaļas" audio "ir ielīmēta uzlīme ar kodu.

Kad pie signalizāčijas uzstādīšanas bija atvienojuši aķi arī uz reiz nemaz nevarēju atrast.

robgul Reģ.: 06.10.2019
0 1 Atbildēt

Un nafig tie kodi vajadzīgi. Vai tas rāčiņš ir tik šausmīgi vērtīgs lai to tā kodētu. Nojūgušies viņi ar tiem kodiem - darīt nav ko.

darklight Reģ.: 29.10.2013
2 0 Atbildēt

Jā, pirms 20 gadiem tas rādžiņš bija šausmīgi vērtīgs. Un apskaties vismaz pēdējā posta datumu, pirms komentē!

Lasītākie raksti

Jaunie raksti