Ebay auto izsoles?

cezars2 Reģ.: 22.09.2004
 
BAARDA Reģ.: 24.11.2005
0 0 Atbildēt

AUTOTRADE.LV.Esmu ar viņiem sakaros bijis-visu nokārto,noorganizē,atlie tikai auto ostā saņemt.Bet par to izsoli....var baigi uzpirkties.Ņem it kā viegli uzsistu auto,izrādās viņš ir tīši uzsists,tās buktes ir štrunts,bet auto ir nodzīts līdz kliņķim.Tāpat JEEP trāpās 4x2 utt.

McJanis Reģ.: 31.10.2003
0 0 Atbildēt

www.uscars.lv/...

Pabradā pa topikiem. Tur šī tēma ir apspriesta diezgan pamatīgi.

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Tur tak skaidri un gaishi rakstiits- Sells to: United States

Shis laikam tev nespiid..

McJanis Reģ.: 31.10.2003
0 0 Atbildēt

tas vēl nav zvanīts! jāsakontaktējas ar pārdevēju, un jāpastāsta, ka sells to Latvia nav neko īpaši sarežģītāka. Ja nav baigais nūģis, tad piekritīs, un tālākais jau tikai paša ziņā kā sakārtot lietas.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

cezars2 rakstīja: Vai kads sajas izsoles ir piedalijies? Varbut varetu padalities pieredze. Piem es nosolu par auto summu un to iegustu, ka ir ar naudas parskaitijumu, ka no asv to auto dabut surp utt. Varbut ir kadas kompanijas, kas ar to nodarbojas. Runa iet piemeram par so auto: cgi.ebay.com/...

Paldies

Par šito naudu mans kolēģis līdzīgu auto ar prieku pārdos jau LV esošo ..... ari Mercury... tikai ķiršu sarkans.....

pirka it ka savu sapņu auto - bet saskarās ar neželīgu bendžas patēriņu... šeit jau pelēkai dīzeļa Octavijai Mercury jau nav konkurents....

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

smux jau i tas kuguaars , bet waj beigaas nesaskries baiss ciipars ? celsh + muita+sertifikaacija .

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

pie dolaaru cenas + 3000 un beigaas tas cipars ir EUR

Piemeeram 6000 USD USA = ~9000 EUR Latvijā.

cezars2 Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Paldies par piezimi Sells to: United States, bet piemeram sitas tirgojas jebkur:cgi.ebay.com/...

Nu 3000 pie cenas vel butu ok, bet vai tas ir ar visam formalitatem? Un vai no ASV nebija kautkads ipass nodoklis, kas to visu sadardzinaja. Varbut kads var pastastit sikak, pats ir vedis.

Paldies par atsaucibu!

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

cezars2 rakstīja: Paldies par piezimi Sells to: United States, bet piemeram sitas tirgojas jebkur:cgi.ebay.com/...

Nu 3000 pie cenas vel butu ok, bet vai tas ir ar visam formalitatem? Un vai no ASV nebija kautkads ipass nodoklis, kas to visu sadardzinaja. Varbut kads var pastastit sikak, pats ir vedis.

Paldies par atsaucibu!

cik es zinu tad ir taa :

Cena ASV + 10% ievedmuita + 18% PVN + transporteesanass izdevumi + sertifikaacija + reģistraacija CSDD tas taa galvenajos vilcienos veel jau gan jau kaut kaadi siikumi naak klaat.

Nodokli laikam reekina nevis no pirkuma summas bet peec kataloga.

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Un ja veel liidz tam laikam nekritiis valdiiba, tad veel akujenno nodokli varbuut regjistreejot ierubiis CSDD

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

domaju,ka nav jeegas vest tadu kugaru no usa,jo vins jau seit neko nemaksa...+ vel gemorojs ar veshanu

cezars2 Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Paradi man latvija sadi nokomplektetu 2002 gada cougar ar automatu, da par jebkadu summu! Sadu vienkarsi nav! Tadel ari interesejos par vesanu!

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

a tev viņu baigi vajag????? iedomājies cik laika tu ar jamo brauksi un cik ilgi jamais stāvēs pie sētas gaidot kamēr no tālās lohuzemes atnāks kārtējā figņa

cezars2 Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Ja doma par detaļam cik zinu sim parsvara viss no mondeo!!!

IronGuard Reģ.: 02.06.2003
0 0 Atbildēt

Vienmēr esmu brīnijies par to njemshanos un uzņēmību kuru cilvēks ir gatavs ziedot kaut kadam aadas salonam un kaarbas veidam.

Saprastu ja no ASV tur taisiitos 59 gada camaro vai chargeri atrestaureetu atdziit tad nu jaa ir veerts pasviist, bet par kaut kaadu Couguaar no kura tu peec tam valjaa nevareesi tikt jo vinjsh nafig navienam nav vajadziigs nu nez.

www.ss.lv/...

panjem kaut vai pirmo - AT un kozha un cena 5250 EUR

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

A kaa te jamie še rassies, ja kaads vinjus no turienes nevilks ieksaa

kaut gan biznesa laikam ka nekaada...ja vien netiek iepirkts konkreets kaka un ar kaut kaadu megaleeto darbaspeeku savests daudz maz kaut vai vizuaalaa veidaa....

ljautinji arii TUR nav taadi kaa dumi, ka pa leetu naudu atdod labu mantu...

P.N.

kaadu gadu atpakalj vai vairaak paviideeja atklaasmes, ka megalabi esot vilkt autinjus no Islandes

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Piedošanu par nelielu offt, bet gribu izdarīt labu darbu un ieteikt autoram stingri apdomāt šo konkrēto soli par Cougar iegādi par 9000eur.

Man vienai draudzenei ir 2.5 automāts. Atsauksmes izlaižot lamuvārdus īsumā ir tādas, ka auto pa pilsētu rij savus 20 litrus un vienlaikus ne sū*a neiet. Toties servisā sākuši dot atlaides par remontu apjomu.

Rezultātā viņa jau krietnu laiku nesekmīgi mēģina notirgot to lūzni par kapeikām, bet viņu nafig nevienam nevajag.

Protams, ja jau pašam patīk un par varītēm gribas to mēslu, tad tur neko nevar darīt.

IronGuard Reģ.: 02.06.2003
0 0 Atbildēt

Atsauksmes izlaižot lamuvārdus īsumā ir tādas, ka auto pa pilsētu rij savus 20 litrus un vienlaikus ne sū*a neiet.

Šis teikums man likaas ka vareetu buut aprakts ~ 1856 gada Russo Balt ugundzeseeju mashiinai nevis 2000 gada Fordam

bet divaainaakais ka izklausaas ticami

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

kapē vispār Fords jāpērk? No tāda tak vaļā pēc tam netiksi..

FAR Reģ.: 21.05.2004
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja: Piedošanu par nelielu offt, bet gribu izdarīt labu darbu un ieteikt autoram stingri apdomāt šo konkrēto soli par Cougar iegādi par 9000eur.

Man vienai draudzenei ir 2.5 automāts. Atsauksmes izlaižot lamuvārdus īsumā ir tādas, ka auto pa pilsētu rij savus 20 litrus un vienlaikus ne sū*a neiet. Toties servisā sākuši dot atlaides par remontu apjomu.

Rezultātā viņa jau krietnu laiku nesekmīgi mēģina notirgot to lūzni par kapeikām, bet viņu nafig nevienam nevajag.

Protams, ja jau pašam patīk un par varītēm gribas to mēslu, tad tur neko nevar darīt.

Par 95% precīzi! Paziņai bija pirms gadiem 2. Nu jau veiksmīgi tikusi vaļā, bet arī ilgi cīnījās tirgojot.. lai gan bij pat ļoti normālā stāvoklī. Uz rezerves daļām baigi iekšā neberzās, jo defaultā paņēma normālu eksemplāru. Bet nu atvainojiet, sporta kupeja Pēc skata Nu varbūt.. Tā 2.5 kuslā, rijīgā govs ar automātu ne vella nekust. Tas nu gan ir skaidrs.

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Šis ebajs būs tuvāk,arī čakara ar USA nebūs fahrzeuge.listings.ebay.de/...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti