Neraudi, Pēteri!!!

Dzēsts lietotājs Reģ.: 19.04.2024

Joprojām neizprotu, kādā šķērsgriezumā referenduma rezultāti nozīmētu pašreizējās valdības demisiju?

Referendums ir BEZJĒDZĪGS, jo tas izmaksās milzīgu mūsu - nodokļu maksātāju naudu, bet rezultāts jau ir sasniegts bez referenduma, tā kā štrīdīgie grozījumi vairs NAV SPĒKĀ.

Piekrītu, ka preventīvs līdzeklis turpmākai rīcībai tas varētu būt labs, bet tas ir pārāk dārgs līdzeklis.

Un kas būs tad, ja referendumam nepieciešamos parakstus taudta savāks un referendumā leilāku atbalstu gūs tieši šie strīdīgie grozījumi??? Atkal atjaunos šobrīd atcelto grozījumu leģitimitāti?

TAS NAV BALSOJUMS PAR VAI PRET VALDĪBU, BET GAN PARAKSTU VĀKŠANA REFERENDUMAM PAR GROZĪJUMIEM ATSEVIŠĶOS NORMATĪVAJOS AKTOS (kurus lielākā daļa nemaz nav lasījusi, tikai medijos uztvēruši komentārus).

Es atļaušos stāties Yonasam opozīcijā un aicināt Pēterīti neiet parakstīties!

 
1 2 3 4
raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

par ilūzijām

www.delfi.lv/...

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Man nav tuvu radinieku nevienā partijā

Tā kā ir pilnīgi vienalga vai labi dzīvo Kalvītis, Jēkabsons, Šlesers, vai Marsietis un viņa draugi.

Piedodiet, bet Latvijā nav politisku partiju ir biznesa/draugu organizētas grupas un vienkāršam mirstīgam ir pielnīgi vienalga kura no viņām ir pie varas.

NEbalsoju un nebalsošu vismāz 30 gadus kamēr

1) visās partijās būs bijušie komunisti

2) visās partijās būs aizdomās turamie par neetisku darbību/korupciju

3) visās partijās būs ieprieksēo partiju biedri

4) visas partijas savstarpēji vienosies vienalga par ko, lai tikai tiktu pie pīrāga

Balso par maaras zemi.. Par to tanti nav dzirdeets, ka vinja buutu bijusi komuniste un nav arii dzirdeets, ka shii buutu sashmuceejusies

hacis Reģ.: 03.04.2003
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: Ja sanāks laiks, pamelēšu NAIS vai saeima.lv attiecīgos grozījumus mēģināšu saprast, kas tika grozīts un kas būtu slikti, ja likums šādā redakcijā stātos spēkā.....

NEz cik no tiek kas ir parakstījušies par referendmu, ir izdarījuši to, ko es gatavojos darīt ?

Manuprāt, 98% iedzīvotāju nav sapratuši, par ko īsti iet parakstīties...

Es nesaku, ka ir labi vai slikti iet parakstīties, bet tiem, kas iet parakstīties, būtu jāsaprot, par ko parakstās....Pašlaik tas ir kā nevardarbīgais protests....

piekriitu. galvenaa probleema ir ka viedoklis par ko parakstiities tiek formeets ar mediju un interneta portaalu paliidziibu, kursh skaljaak un skaistaak bauree un taa pusi arii dekjis balsoshanaa tiks pavilkts un diezvai lielaakaa dalja sapratiis par ko vinji parakstaas un kaadas tam sekas ilgterminjaa. nav pareizi neko nedariit, bet nav pareizi arii skriet skaljo bljaaveeju pavadaa.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja:

tunos rakstīja: klau a tu ir ailiites par un pret?

ja es esmu par Vairu- tad kuraa ailiite man jaaievelk krustinsh?

šitais ir PAR referendumu !

Būs divas ailītes - abās ir jāparakstās - jo katra ailīte ir par savu likumu ...

aha, iepriecināja, ka tas notiek ļoti operatīvi.

vārs, uzvārds, pers. kods - paraksts - nākamais

nākamā gan nebija, un pirms manis ar neviena nebija

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

man arī liekas, ka referendums ir mazjēdzīgs, jo tā rezultāts ir jau zināms...

ja jau vajag mainīt valdību vai Saeimu, vai kā citādi demonstrēt, tad tas arī ir jādara - ir iespēja savākt parakstus par dajebko un iesniegt jautājumu referendumam.. Ar parakstu vākšanu pašlaik tā enerģija, kas domāta protesta paušanai, tiek smalki novirzīta mazjēdzīga referenduma sasaukšnai..

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

Nu kāds tolks,kaut kur iet un par kaut ko balsot???Shēma līdzīga kā ar balsošanu par iestāšanos j*banajā ES...viss jau bija nolemts pirms paša balsojuma

Jancix Reģ.: 17.12.2003
0 0 Atbildēt

nepatiik TP ar Kalviiti priekshgalaa. nepatiik ka vinji juutas neaizsniedzami. BET! zheel tos 2milj LS, cik izmaksaas referendums. un neko viniem nepieraadiis tas, ka tauta panaaks referendumu par bezjeedziibu, jo konkreetais likuma punkts jau ir labots.

atslaabstiet...

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Labāk samaksāt 2 ļimonus tagad lai vēlāk neuzceļ kaut kādu murgainu koncertzāli par 100 ļimoniem.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Jancix rakstīja: nepatiik TP ar Kalviiti priekshgalaa. nepatiik ka vinji juutas neaizsniedzami. BET! zheel tos 2milj LS, cik izmaksaas referendums. un neko viniem nepieraadiis tas, ka tauta panaaks referendumu par bezjeedziibu, jo konkreetais likuma punkts jau ir labots.

atslaabstiet...

ciniski, bet fakts, teksts vai nu no kaut kādas filmas vai no aņuka: "JA TEVI IZVARO, ATSLĀBINIES UN MĒĢINI ŠO PROCESU IZBAUDIT"...

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: man arī liekas, ka referendums ir mazjēdzīgs, jo tā rezultāts ir jau zināms...

ja jau vajag mainīt valdību vai Saeimu, vai kā citādi demonstrēt, tad tas arī ir jādara - ir iespēja savākt parakstus par dajebko un iesniegt jautājumu referendumam.. Ar parakstu vākšanu pašlaik tā enerģija, kas domāta protesta paušanai, tiek smalki novirzīta mazjēdzīga referenduma sasaukšnai..

Ne jau vienmēr rezultāts ir galvenais. Reizēm nozīme ir pašam procesam. Ne jau katru reizi, kad mīlējamies, domājam par to, ka tas beigsies ar nākamo paaudzi. Bieži vien to dara tikai tāpēc, ka process ir patīkams. Ar referendumu darbojas šī pati analoģija.

Ja par tiem 2milj tiks radīti aizmetņi politiski aktīvai nācijai, tad tas ir labs rezultāts. Vismaz tāda cerība ir, ka cilvēki beidzot šajā valstī sāks ko domāt un darīt, nevis čīkstēt, ka viss ir pilnīgā pakaļā un neko darīt nevajag, jo jēgas tam nav. Tādi mūžīgi aizvainotie.. Nu ko, par Ls 2 000 000 būs veikts socioloģiskais pētījums par to, cik aktīvi ir mūsu vēlētāji. Apzināsimies spēles lauciņu. Tas ir pozitīvais rezultāts. Negatīvais scenārijs - es pirmo reizi mūžā varēšu savu godīgi maksāto nodokļu naudiņu tērēt tā, kā es vēlos, nevis tā, kā man to liek darīt tautas priekšštāvji ar pārāk dārgu bibliotēku un nejēdzīgi izplānotu koncertzāli. Neviens neapšauba, ka zāle ir vajadzīga un bibliotēkai sen jau bija jābūt, bet nedomāju, ka vieta un izmaksas ir adekvātas šībrīža ekonomiskajai situācijai.

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Jancix rakstīja: nepatiik TP ar Kalviiti priekshgalaa. nepatiik ka vinji juutas neaizsniedzami. BET! zheel tos 2milj LS, cik izmaksaas referendums. un neko viniem nepieraadiis tas, ka tauta panaaks referendumu par bezjeedziibu, jo konkreetais likuma punkts jau ir labots.

atslaabstiet...

Punkts ta ir mainīts, bet tūlīt nomainīs Vairu un vispār sāksies bezpriģels, nerunājot par to, kāds būs futbols, kad Maizītis pateiks, ka Lembergs ir atbīvots, jo nostukačīja Šķēli, to atkal atbrīvos, jo nodos Šleseru, to atkal atbrīvos, jo...... reālas izredzes tik UEFA trijniekā (iet runa par to likumu, ka nodod un tev taps piedots)

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

Cūkdelfīns varēja steidzamības kārtā (81. punkts) izlabot, ka prezidentu ieveel tauta, nevis saeima

richy Reģ.: 09.03.2004
0 0 Atbildēt

Es jau otrajā dienā aizgāju nobalsot. Aizņēma man tas 10 minūtes. Tā kā tiem mūžīgi aizņemtajiem jaunlatviešiem daud zlaika netiks patērēts. Bet labums no tā būs!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Es gan pats aizgāju parakstīties, gan arī sievu un vienu viņas māsu ar Opel-Meriva uz parakstu vākšanas iecirkni aizvedu.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

johaidi domaju shi vel i pedeja vieta kur par to smakojosho politiku neruna bet she Tev Annin apsedzies

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Es gan pats aizgāju parakstīties, gan arī sievu un vienu viņas māsu ar Opel-Meriva uz parakstu vākšanas iecirkni aizvedu.

Viss pokuj, galvenais, ka ar OPEL-MERRRRIVA!

Eye Reģ.: 31.10.2005
0 0 Atbildēt

2 pilnīgi dažādi viedokļi...

Nezinite rakstīja:

Ar parakstu vākšanu pašlaik tā enerģija, kas domāta protesta paušanai, tiek smalki novirzīta mazjēdzīga referenduma sasaukšnai..

garuda rakstīja:

Ja par tiem 2milj tiks radīti aizmetņi politiski aktīvai nācijai, tad tas ir labs rezultāts. Vismaz tāda cerība ir, ka cilvēki beidzot šajā valstī sāks ko domāt un darīt, nevis čīkstēt, ka viss ir pilnīgā pakaļā un neko darīt nevajag, jo jēgas tam nav.

Diemžēl jāatzīst, ka man pašam ticamāks liekas pirmais.

Nekad neesmu bijis par pasivitāti un mierīgu paciešanu, kad tev gāž uz galvas samazgas, bet manuprāt konkrēti šis pasākums ir šāviens miglā pa mērķi, kas piedevām jau ir sašauts.

Tas viss lai varētu ievilkt ķeksīti, ka šauts tika.

Parakstīties par referendumu vēl varbūt tām ļaužu masām pietiks enerģijas (kaut gan šaubīgi), bet aizčāpot uz paša referenduma parakstu var arī nesanākt, jo viss pulveris jau izšauts.

Piedevām šeit jau izskanējusī teorija, ja pēkšņi sasparojas tie izmaiņu piekritēji un referenduma rezultāti ir pilnīgi pretēji gaidītajiem... (un viltoti rezultāti pie mums arī nav retums). Tad diemžēl mans paraksts par referenduma rīkošanu būs manas galvassāpes.

Ja tā vietā, lai organizētu iepriekšēju parakstīšanos par vēl vienas parakstīšanās nepieciešamību, sarīkotu parakstu vākšanu pret konkrētajam izmaiņām, domāju, ka tautas viedoklis būtu skaidrāks, un motivācija vilkt savu pakaļu uz to parakstu vākšanas vietu lielāka.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Es gan pats aizgāju parakstīties, gan arī sievu un vienu viņas māsu ar Opel-Meriva uz parakstu vākšanas iecirkni aizvedu.

esmu gatavs - brauc man pakaļ un ved ar MERIVU

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

VWfans rakstīja: Es gan pats aizgāju parakstīties, gan arī sievu un vienu viņas māsu ar Opel-Meriva uz parakstu vākšanas iecirkni aizvedu.

esmu gatavs - brauc man pakaļ un ved ar MERIVU

Padomā gan vēlreiz vai tu TIEŠĀM to gribi!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Pirmais rakstīja:

VWfans rakstīja: Es gan pats aizgāju parakstīties, gan arī sievu un vienu viņas māsu ar Opel-Meriva uz parakstu vākšanas iecirkni aizvedu.

esmu gatavs - brauc man pakaļ un ved ar MERIVU

Padomā gan vēlreiz vai tu TIEŠĀM to gribi!

Domā, ka Merivas aizmugurējā beņķī Tevi stipri kratīs?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Merivai arī aizmugurē beņķi ir????

KOHINURS Reģ.: 07.11.2006
0 0 Atbildēt

Jau pārliecinājos, ka pase kabatā, jau āvu kājas, jau apsēju slipsi - te no TV atskanēja - šo reklāmu apmaksāja JL.... . Kaut kā todien vairs negribējās.... . Nu ko viņi te jaucas un atkal grib būt svētāki par Romas pāvestu.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

KOHINURS rakstīja: Jau pārliecinājos, ka pase kabatā, jau āvu kājas, jau apsēju slipsi - te no TV atskanēja - šo reklāmu apmaksāja JL.... . Kaut kā todien vairs negribējās.... . Nu ko viņi te jaucas un atkal grib būt svētāki par Romas pāvestu.

man , shon , ar taa sanaaca prof.Buikjis kaa nofljuutijaas joblaika stabulee , taa , ash , apskreejaas .

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jūs gribat teikt, ka Yonāss ir jaunā laika slepenais eģents????

KOHINURS Reģ.: 07.11.2006
0 0 Atbildēt

Lūk arī rezultāts - Yonnas cēlu mērķu vadīts aicina uz sabiedrisku aktivitāti, bet reklāmas rezultātā Pirmais var padomāt, ka kolēga JL aģents.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti