Neraudi, Pēteri!!!

Dzēsts lietotājs Reģ.: 25.04.2024

Joprojām neizprotu, kādā šķērsgriezumā referenduma rezultāti nozīmētu pašreizējās valdības demisiju?

Referendums ir BEZJĒDZĪGS, jo tas izmaksās milzīgu mūsu - nodokļu maksātāju naudu, bet rezultāts jau ir sasniegts bez referenduma, tā kā štrīdīgie grozījumi vairs NAV SPĒKĀ.

Piekrītu, ka preventīvs līdzeklis turpmākai rīcībai tas varētu būt labs, bet tas ir pārāk dārgs līdzeklis.

Un kas būs tad, ja referendumam nepieciešamos parakstus taudta savāks un referendumā leilāku atbalstu gūs tieši šie strīdīgie grozījumi??? Atkal atjaunos šobrīd atcelto grozījumu leģitimitāti?

TAS NAV BALSOJUMS PAR VAI PRET VALDĪBU, BET GAN PARAKSTU VĀKŠANA REFERENDUMAM PAR GROZĪJUMIEM ATSEVIŠĶOS NORMATĪVAJOS AKTOS (kurus lielākā daļa nemaz nav lasījusi, tikai medijos uztvēruši komentārus).

Es atļaušos stāties Yonasam opozīcijā un aicināt Pēterīti neiet parakstīties!

 
1 2 3 4
subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

grozījumi bija pastulbi:

Populārzinātniski: Tagad VD padomē ir 3 attiecīgo iestāzu vadītāji + Valsts prezidents. Iestāzu vadītāji nepieder (un arī pēc likuma nadrīkst piederēt) ne1 politiskajai partijai.

Cūkdelīna versija: Padomē ir Cūkdelfīns, 3 ministri, bet attiecīgo iestāzu vadītājiem ir tikai padomdevēju loma ... tb - ja arī 3 ministri ir oranži, tad padome ir oranža - un dara ko grib ...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

formāli sanāk, ka jēga iet un parakstīties PAR referendumi ir tikai un vienīgi tiem, kas GRIB LAI GROZĪJUMI (tie, kas tagad ir atcelti) TOMĒR STĀTOS SPĒKĀ.....

jo valdība pieņēma grozījumus, valdība jamos atcēla, jo vairiņa ierosināja referenduma procedūru

a tagad būs referendums, kurā var izrādīties, ka valdības izlolotie grozījumi tomēr būs jāievieš, jo TAUTIŅA TĀ VĒLĒSIES REFERENDUMĀ.

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: formāli sanāk, ka jēga iet un parakstīties PAR referendumi ir tikai un vienīgi tiem, kas GRIB LAI GROZĪJUMI (tie, kas tagad ir atcelti) TOMĒR STĀTOS SPĒKĀ.....

jo valdība pieņēma grozījumus, valdība jamos atcēla, jo vairiņa ierosināja referenduma procedūru

a tagad būs referendums, kurā var izrādīties, ka valdības izlolotie grozījumi tomēr būs jāievieš, jo TAUTIŅA TĀ VĒLĒSIES REFERENDUMĀ.

Tikai nevajag ..., ja...

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: formāli sanāk, ka jēga iet un parakstīties PAR referendumi ir tikai un vienīgi tiem, kas GRIB LAI GROZĪJUMI (tie, kas tagad ir atcelti) TOMĒR STĀTOS SPĒKĀ.....

jo valdība pieņēma grozījumus, valdība jamos atcēla, jo vairiņa ierosināja referenduma procedūru

a tagad būs referendums, kurā var izrādīties, ka valdības izlolotie grozījumi tomēr būs jāievieš, jo TAUTIŅA TĀ VĒLĒSIES REFERENDUMĀ.

Referendums ir par ATCELTAJIEM grozījumiem - tb - tādā redakcijā kā jami bij izdomājuši, tādā viņi vairs nemūžam nevarēs pieņemt - jo tauta tā nevēlas !!!!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja:

Referendums ir par ATCELTAJIEM grozījumiem - tb - tādā redakcijā kā jami bij izdomājuši, tādā viņi vairs nemūžam nevarēs pieņemt - jo tauta tā nevēlas !!!!

Bet tīti teorētiski, ja tauta referendumā nobalso PAR grozījumiem, kas jau ir atcelti, tad minētie grozījumi tomēr būs atkal jāpieņem, jo tautas vairākums tā ir vēlējies.

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

subaru rakstīja:

Referendums ir par ATCELTAJIEM grozījumiem - tb - tādā redakcijā kā jami bij izdomājuši, tādā viņi vairs nemūžam nevarēs pieņemt - jo tauta tā nevēlas !!!!

Bet tīti teorētiski, ja tauta referendumā nobalso PAR grozījumiem, kas jau ir atcelti, tad minētie grozījumi tomēr būs atkal jāpieņem, jo tautas vairākums tā ir vēlējies.

Šādas teorētiskas iespējas pastāv vienmēr. Tomēr nevajag nodarboties ar demagoģiju. Tauta jebkurā gadījumā būs izteikusi savu viedokli un TAUTA IR SUVERĒNA. Jau teicu par kļūdīšanos. Mēs visi kļūdāmies un izbaudam sekas. Nekļūdās tikai tas, kas neko nedara. Diemžēl, tā nav pareizākā taktika dzīvē...

Tomēr būsim reāli. Pat ja tiks savākts nepieciešamais skaits balsu, referendums tāpat nenotiks, jo tie, kam bija viedoklis un vēlme uzņemties atbildību par valsti jau būs nobalsojuši. Pārējie nebalsos un nebūs kvoruma. DIEMŽĒL.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

demokrāti hrenovi.

ja man mīž uz galvas, tad es eju un sadodu pa purnu mīzējam.

a jūs te taisaties ierosināt referendumu, kas aizliegs viņam mīzt uz galvas tieši tādā veidā, bet drīkstēs mīzt citādi.

paši sev neliekaties smieklīgi ?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja:

Pirmais rakstīja: formāli sanāk, ka jēga iet un parakstīties PAR referendumi ir tikai un vienīgi tiem, kas GRIB LAI GROZĪJUMI (tie, kas tagad ir atcelti) TOMĒR STĀTOS SPĒKĀ.....

jo valdība pieņēma grozījumus, valdība jamos atcēla, jo vairiņa ierosināja referenduma procedūru

a tagad būs referendums, kurā var izrādīties, ka valdības izlolotie grozījumi tomēr būs jāievieš, jo TAUTIŅA TĀ VĒLĒSIES REFERENDUMĀ.

Referendums ir par ATCELTAJIEM grozījumiem - tb - tādā redakcijā kā jami bij izdomājuši, tādā viņi vairs nemūžam nevarēs pieņemt - jo tauta tā nevēlas !!!!

1) ja tautiņa tomēr vēlēsies, tad....

2) palasi manu tekstu augstāk - vajag tikai juridisko atzinumu, ka tie paši vēži būs citā kulītē un oranžais prezidents izsludinās

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Parakstiities jaaiet bet...

1)nav paarlieciibas, ka rezultaati netiks falsificeeti

2)Ka VVF uz atvadaam atlaizh sajomu un mums ir dota otra iespeeja

3)Ka sajomas atlaidiena gadiijumaa pashi vien nesaveelam kkaadus oranzus, sveetus, zaljus vai zilus partiju klonus

4)Ka jaunaas sajomas deputaati pashi neskrien pie muusu t.s. "oligarhiem" piedaavaat savus pakalpojumus...

Vispaar naakamreiz buus jaaveel par biteem...kontrasta peec

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Izskatās, ka no šodienas forumiešus varēs iedalīt ne tikai pēc lietojamo auto izvēles, bet arī pēc politiskajiem uzskatiem!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Dabiski, ka var.....

Iistenibaa no koaliicijas man neviens nepatiik, bet oranzaa kraasa pat ljoti ne...

Bail pat iedomaaties, kas notiks,kad visa LV buus ierindas biedra andra paspaarnee

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

ieshu balsoshu par. esmu lohs, jo esmu piedaliijies visaas iespeejamaas balsoshanaas un veeleeshanaas kopsh 1992. gada, kad ar 2 gadu nokaveeshanos tiku pie pases, krievu pasi nenjeemu, taa liidz 17,5 gadiem dziivoju bez nu jaa, atkaape sanaaca, taatad aciimredzot esmu lohojies atdodot savu balsi, ja reiz shaadaa shaizee jaadziivo. cerams, ka shoreiz nobalsoshu pareizi un visiem mums saaksies jauna dziive

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

mums taču ir pašiem savi uzņēmēji, kas varētu sponsorēt kādu partijiņu... moš kļūtu par oligarhiem...

dibinam partiju "saulainā Tāle"

prasam "Pautu Griezēju Asociācijai", "Vislatvijas Autodaļu Dīlerim" vai "Kūdras Lielrūpniekam" finansējumu partijas sākotnējai razkrutkai

un uz priekšu

Ozz par premjēru

Yonāsu par prezidentu!

nestāvi malā!

pieliec savu artavu!

Mazdists Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Referendums ir BEZJĒDZĪGS, jo tas izmaksās milzīgu mūsu - nodokļu maksātāju naudu, bet rezultāts jau ir sasniegts bez referenduma, tā kā štrīdīgie grozījumi vairs NAV SPĒKĀ.

Es atļaušos stāties Yonasam opozīcijā un aicināt Pēterīti neiet parakstīties!

Es gan plānoju aiziet nobalsot, jo pateikt, ka referendums ir BEZJĒDZĪGS var tikai naivulis, kas tic visiem uz vārda, sākot ar Citroen pārdevējiem, beidzot ar Kalvīti. Vienīgais garants grozījumu neieviešanai ir Kalvīša solījums. Man gribētos spēcīgākas garantijas.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Mazdists rakstīja: Es gan plānoju aiziet nobalsot, jo pateikt, ka referendums ir BEZJĒDZĪGS var tikai naivulis, kas tic visiem uz vārda, sākot ar Citroen pārdevējiem, beidzot ar Kalvīti. Vienīgais garants grozījumu neieviešanai ir Kalvīša solījums. Man gribētos spēcīgākas garantijas.

Un kāds tad Citroen ir sakars ar LV smirdīgo politiku?

Ja tev tiešām izdosies NOBALSOT, kā tu te skandini, tad tu tāds būsi vienīgais, jo visi pārējie ies PARAKSTĪTIES par to, vai ir nepieciešams referendums!

Lai tava balss tālu skan

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Mazdists rakstīja: Es gan plānoju aiziet nobalsot, jo pateikt, ka referendums ir BEZJĒDZĪGS var tikai naivulis, kas tic visiem uz vārda, sākot ar Citroen pārdevējiem, beidzot ar Kalvīti. Vienīgais garants grozījumu neieviešanai ir Kalvīša solījums. Man gribētos spēcīgākas garantijas.

Un kāds tad Citroen ir sakars ar LV smirdīgo politiku?

Ja tev tiešām izdosies NOBALSOT, kā tu te skandini, tad tu tāds būsi vienīgais, jo visi pārējie ies PARAKSTĪTIES par to, vai ir nepieciešams referendums!

Lai tava balss tālu skan

nu laabi, es ieshu parakstiities

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

klau a tu ir ailiites par un pret?

ja es esmu par Vairu- tad kuraa ailiite man jaaievelk krustinsh?

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: demokrāti hrenovi.

ja man mīž uz galvas, tad es eju un sadodu pa purnu mīzējam.

a jūs te taisaties ierosināt referendumu, kas aizliegs viņam mīzt uz galvas tieši tādā veidā, bet drīkstēs mīzt citādi.

paši sev neliekaties smieklīgi ?

Ja Tev,cien. anonīmiķi,mīzīs uz galvas kāds attiecīgs "partijas ierindas biedrs",tad Tev ir liela iespēja pašam dabūt pa purnu,un pēc tam vēl palūgt,lai uzmīž vēlreiz...

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Un kāds tad Citroen ir sakars ar LV smirdīgo politiku?

tipa tāds pats kā BMW tirgotājam ... (bijušajam )

bet tas laikam jau no vecaam lietaam (juurmala)

un tur man pieduura tie txt - visaas zinjaas tur sauc, šlesers, šķēle utt - katrs tur kaut kaa politikaa bijis, un peekshnji arii BMW tirgotājs - tikpat labi vareeja buut Liepājas rajona Lažas pagasta kartupeļu audzētājs Feģiks

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

tunos rakstīja: klau a tu ir ailiites par un pret?

ja es esmu par Vairu- tad kuraa ailiite man jaaievelk krustinsh?

šitais ir PAR referendumu !

Būs divas ailītes - abās ir jāparakstās - jo katra ailīte ir par savu likumu ...

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: demokrāti hrenovi.

ja man mīž uz galvas, tad es eju un sadodu pa purnu mīzējam.

a jūs te taisaties ierosināt referendumu, kas aizliegs viņam mīzt uz galvas tieši tādā veidā, bet drīkstēs mīzt citādi.

paši sev neliekaties smieklīgi ?

nu ta davai - pastāsti, ka'tam cūkdelfīnam ielikt pa purnu ?

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

nu tad nopietni kur kaa uz tam lapin jam japaraxtaas?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

tunos rakstīja: nu tad nopietni kur kaa uz tam lapin jam japaraxtaas?

web.cvk.lv/...

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

tunos rakstīja: nu tad nopietni kur kaa uz tam lapin jam japaraxtaas?

nu aizvelcies uz turieni un tad sapratīsi...

labi labi-pierunajat

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

jaasaka, ka es kujeju no muusu sabidriibas neinformeetiibas un aprobezhotiibas...

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti