veca forda sajūga problēma

juno Reģ.: 27.04.2007

Troses sajūgam piemeties kaut kāds niķis: spiežot pedāli, regulāri [vairākas reizes katrā braucienā] tas paliek "mīkstāks", it kā neatnāk pedālis līdz galam atpakaļ, gājiens it kā īsāks; kādā no nākamajām spiešanas reizēm dzirdams "klikš", un pedālis atkal ir normāls -- "cietāks", it kā atlec līdz galam atpakaļ. Retu reizi pie lietošanas kārtīgi nokrakšķ [tiešām reti]. Strādā citādi labi, tikai klankšķ un mainās cietums pedālim.

Tāda pati vaina bija jau reiz piemetusies, domāju, ka trose drīz būs beigta, nopirku trosi un vedu uz servisu, lai apskatās kas par vainu un pie vajadzības nomaina. Servī laikam bija sapratuši, ka vienkārši gribu, lai nomaina trosi, bet dievojās, ka jaunā nopirktā esot par īsu -- pie tam, esošajai trosei & sajūgam nekādu vainu neatrada; esot tikai veikuši kaut kādu tur profilaksi - *BET* problēma pazuda, t.i., kaut ko viņi tur tomēr [paši nezinot?] bija salabojuši. Tagad krakšķēšana ir atpakaļ, nesaprotu, vai atkal jābrauc uz servi, vai nemaz problēmas nav?

Kādam ir kas tāds gadījies, vai ir kādas [sakarīgas] idejas, ka pie vainas?

Mašīna ir 92. gada Ford Scorpio 2.0 bendzīna...

 
DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

nu trose jau tur vismazāk vainīga...

domāju, ka viens no diviem variantiem:

1) tā dakša, kas spiež uz izspiedējgultni ir kaut kā cietusi un tāpēc ne vienmēr spiež no pareizā "pleca"

2) kurvim kirdik... iespējams, ka t.s. diafragmā viena vai divas atsperes iznākušas no stiprinājumiem un tad, atkarībā kā uzpsied, ir dažāds rezultāts.

man domāt, ka bez sajūga noņemšanas tur skaidrībā netiksi...

bucinsh Reģ.: 09.06.2005
0 0 Atbildēt

precīzi nezinu, bet man liekas ka fordiem pie sajūga pedāļa ir mehanisms automātiskai troses regulācijai. varbūt vaina tur arī slēpjas

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

bucinsh rakstīja: precīzi nezinu, bet man liekas ka fordiem pie sajūga pedāļa ir mehanisms automātiskai troses regulācijai. varbūt vaina tur arī slēpjas

Ir ir fordiem tāds mehānisms.

Un pēc simptomiem ļoti izskatās ka tieši viņš čakarējas.

juno Reģ.: 27.04.2007
0 0 Atbildēt

Ronalds_ rakstīja:

bucinsh rakstīja: precīzi nezinu, bet man liekas ka fordiem pie sajūga pedāļa ir mehanisms automātiskai troses regulācijai. varbūt vaina tur arī slēpjas

Ir ir fordiem tāds mehānisms.

Un pēc simptomiem ļoti izskatās ka tieši viņš čakarējas.

Mjā, šitas tiešām varētu būt -- ja būtu kurvim kkāda vaina, diez vai būtu palīdzējusi iepriekšējo reizi servisā tā troses profilakse/apbakstīšana. Paldies par ideju!

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Visdrīzāk nav nekādas vainas.Vecajiem reault ekspres arī tāpat brīžiem klakšķēja un bija sajūta ka pedālis iekrīt grīdā.Brauc un nestreso--harošij zvuk vihoģit naružu.

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

pedālim to mehānimu var ļoti vienkārši nomainīt ,tā ir tāda sazobe kura aiz vecuma sprūk pāri !!

ford transitam maksāja kaādus 15Ls ,nomainīt tiešām var paccccccccccccccccccc

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

UncleSEM rakstīja: pedālim to mehānimu var ļoti vienkārši nomainīt ,tā ir tāda sazobe kura aiz vecuma sprūk pāri !!

ford transitam maksāja kaādus 15Ls ,nomainīt tiešām var paccccccccccccccccccc

Preciiiiiizi! Veel ir jaaskataas kraasas tam komplektam. (balta, dzeltena, sarkana) Naaca Sieraam, Scorpio, Transit kaadreiz maksaaja ~7Ls. Jaameklee Ford centraa, vai taadaas iestaadees, kaa Ripo-2, Ford veikalaa Chieriitii vai tmldz

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

UncleSEM rakstīja: pedālim to mehānimu var ļoti vienkārši nomainīt ,tā ir tāda sazobe kura aiz vecuma sprūk pāri !!

Preciiiiiizi! Veel ir jaaskataas kraasas tam komplektam. (balta, dzeltena, sarkana) Naaca Sieraam, Scorpio, Transit kaadreiz maksaaja ~7Ls. Jaameklee Ford centraa, vai taadaas iestaadees, kaa Ripo-2, Ford veikalaa Chieriitii vai tmldz

Meklē šais bodēs 7367534 un 7367100 - būs vislētāk a kvalitāte pietiekama, galvenais krāsa - pie vainas 100% ir tas pusmēness ar sprūdmehānismu kas regulē troses brīvgājienu. Un maini ātri - savādāk paliksi bez sajūga, nomainīt vari pats, ja esi pamaza auguma un kārns (gara auguma vai paresns mens nevar to izdarīt), ja nē iesaku Dorfman servisu 2954812. Par pašu trosīti - jā ir viņas dažāda garuma tā ka servisā nepiečakarēja.

juno Reģ.: 27.04.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars : tur jālien zem mašīnas, lai to verķi nomainītu, vai var tikt klāt no salona? Mans skorpis ir baigi zems, nevar palīst apakšā, nav arī, kur uzcelt viņu augšā, tā ka laikam būs vien jāapciemo kāds serviss.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

juno rakstīja: i_edgars : tur jālien zem mašīnas, lai to verķi nomainītu, vai var tikt klāt no salona? Mans skorpis ir baigi zems, nevar palīst apakšā, nav arī, kur uzcelt viņu augšā, tā ka laikam būs vien jāapciemo kāds serviss.

Tas sektors staav salonaa uz sajuuga pedaalja asiites. Nonjem apaksheejo apshuvumu panelim un ieraudziisi! Vaartiishanaas dubljos izpaliks!

richy Reģ.: 09.03.2004
0 0 Atbildēt

Es ārkārtīgi atvainojos,ka ielīdu šeit.Gribēju tikai piebilst, ka 1982.gada mersim jau bija hidraulisks sajūgs. Un pilnīgi bez problēmām pumpēja

Nu tas tā... prikolam

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti