Kompis

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007

Labdien!

Radās jautājums... Kā noregulēt datumu? Kaut kā apnicis dzīvot janvārī (nekas tagad ir 24Jan, drīz būs februāris) ..

Paneļa bilde ir pie SAAB 9-3 pieredzes raksta... ir divas podziņas, kas regulē pulksteni...

 
1 2 3 4 5 6
Sabux Reģ.: 28.04.2007
0 0 Atbildēt

Varbūt tomēr kāds saprātīgs cilvēks var dot atbildi uz šo jautājumu (mani arī tas interesē)?

Jūsu domas par Saab un tā vadītājiem kā tādiem mani īpaši neinteresē (katra paša braucamais sev mīļāks).

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

iRAFAR rakstīja:

Saabs ir viena no retajām mašīnām, kas nav zaudējusi savu stilu...

'jaunā' 9-5 tizlās spīdīgās detaļas ap lukturiem un kur tik ne vēl skaitās 'savs stils' ?? Var jau to tā nosaukt. Paskaties uz 9-5 vagonu...Sedanam piekabināta iestiklota veranda, kuru nosauc par universāli..... izskatās pēc prasta žiguļa. Bet nu, stils paliek stils

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Sabux rakstīja: Varbūt tomēr kāds saprātīgs cilvēks var dot atbildi uz šo jautājumu (mani arī tas interesē)?

Jūsu domas par Saab un tā vadītājiem kā tādiem mani īpaši neinteresē (katra paša braucamais sev mīļāks).

Aizej un paspēlējies ar tām podziņām, padomā par to, kā noregulēt, nekas kosmisks tas nav. Bet ir taisnība tam cilvēkam, kurš pateica, ka viena daļa cilvēku aizvien paliek ar šaurāku pierīti...te nu tas ir redzams. Nez kāpēc gan tā viena daļa ir sābisti? Vienam redz datumu jāmāca ieregulēt, vēl cits nezin, kur saab pultij var baterijas !!!!!! apmainīt.... vienīgie, kuriem ir vesela virkne ar šādām 'problēmām', ir sābisti 'neparastie'. Atverot iAuto, tā vien rodas domas, ka sābisti ir galīgos sūdus sapirkuši, visplašāk apspriestie ir tieši sāpji, lai gan procentuāli to ir pamaz. Sakritība? Nedomāju vis... Vienai jūsu daļai labi iederētos jaunais medicīnas paveids, kurš saucas 'ROKU ĀRSTS" . Vai arī nopērciet vienkāršāk uzbūvētas mašīnas, nevis, kā jūs esat sadomājušies- 'lidmašīnas'...nopērciet kādu Opel Asconu, kura ir saab tiešs radinieks un darbojaties

Lai veicas

Subbis Reģ.: 23.01.2004
0 0 Atbildēt

Bet kaapeec gan tu lai podaa nenorautos, Dekster? Nee! Nav tik vienkaarshi! Vajag tachu kaadu, kas sheit dziiviibu uztur, vai ne?

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Subbis rakstīja: Bet kaapeec gan tu lai podaa nenorautos, Dekster? Nee! Nav tik vienkaarshi! Vajag tachu kaadu, kas sheit dziiviibu uztur, vai ne?

A kāpēc lai TU nenošautos? ( ar visu kontrolšāvienu drošības labad? )

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Subbis rakstīja: Bet kaapeec gan tu lai podaa nenorautos, Dekster? Nee! Nav tik vienkaarshi! Vajag tachu kaadu, kas sheit dziiviibu uztur, vai ne?

?? Kāpēc jānoraujas? Dīvaiņi kādam ir jāpieskata..... nez kāpēc jūs esat sadomājušies, ka varat rakstīt ko vien gribat un teikt par jebkuru ko vien gribat, sekstanti. Bet redz jums neviens neko nedrīkst teikt, tam jānoraujas podā un tas ir slimnieks...kaut pašu spožākās zvaigznes ir plānprātiņi brīžiem...

Sabux Reģ.: 28.04.2007
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Aizej un paspēlējies ar tām podziņām, padomā par to, kā noregulēt, nekas kosmisks tas nav. Bet ir taisnība tam cilvēkam, kurš pateica, ka viena daļa cilvēku aizvien paliek ar šaurāku pierīti...te nu tas ir redzams. Nez kāpēc gan tā viena daļa ir sābisti?

Tikai interesanti, kapēc uz manu jautājumu tā arī neesi spējīgs atbildēt? ://

Nez vai par šauro pierīšu īpašniekiem jāuzskata tos, kas mēģina ko izzināt, nevis tos, kas par katru cenu mēģina kādam sabraukt augumā?

Manas domas, visdrīzāk, tiks mainītas tajā brīdī, kad kāds no līdz šim dzirdētajiem "ekspertiem" sniegs atbildi uz šī topika sākotnējo jautājumu. Pretējā gadījumā sanāk, ka arī Jūsu pierītes ir diezgan "pašauras".

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

saabisti ir kā krievu šovinisti- drīkst teikt jebko un viņiem ir jābūt taisnībai, pretī runāt nedrīkst. Kurš runā, tas ir slikts, slims, stulbs,klibs un kāds tik ne vēl...

Subbis Reģ.: 23.01.2004
0 0 Atbildēt

Laba doma, nafig! Ieshu ka es izmeegjinaat! Ar visu kontrolshaavienu! Ja nesanaaks, buushu atpakalj peec pusnakts. Bija patiikami ar Jums parunaat! ataa (Dekster, sekstats ir lenjkja meerinstrumets. Var izmeeriit zvaigznes lenkji no horizonta.) "Tiksimies" veelaak...

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

Nav man paradums uz dullo podziņas spaidīt... Cerēju, ka būs risinājums vienā vai divās atbildēs... Rezultātā... Nu jau otrā lapa panesās...

Runājot par 9-5... ir mainījies dizains... Bet kopumā tik un tā paliek SAAB skats... Mitsubishi Galant 97 - 03... Viens no skaistākajiem sedaniem, kas jebkad ir radīts... Tagad jaunais ir bezpersonisks murmulis...

BMW... Klasiskais skats - vertikālais purns, divi lukturi, reste, zem motora pārsega tik vien vieta kā motoram... Jaunais - apresnējis, šķības acis... Kaut kāds aziātu pusfabrikāts...

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Sabux rakstīja:

deksters rakstīja:

Aizej un paspēlējies ar tām podziņām, padomā par to, kā noregulēt, nekas kosmisks tas nav. Bet ir taisnība tam cilvēkam, kurš pateica, ka viena daļa cilvēku aizvien paliek ar šaurāku pierīti...te nu tas ir redzams. Nez kāpēc gan tā viena daļa ir sābisti?

Tikai interesanti, kapēc uz manu jautājumu tā arī neesi spējīgs atbildēt? ://

Nez vai par šauro pierīšu īpašniekiem jāuzskata tos, kas mēģina ko izzināt, nevis tos, kas par katru cenu mēģina kādam sabraukt augumā?

Manas domas, visdrīzāk, tiks mainītas tajā brīdī, kad kāds no līdz šim dzirdētajiem "ekspertiem" sniegs atbildi uz šī topika sākotnējo jautājumu. Pretējā gadījumā sanāk, ka arī Jūsu pierītes ir diezgan "pašauras".

Normāls cilvēks aizies, apsēdīsies sāba sēdeklī un paspaidot podziņas, noregulēs datumu. Tas liecinātu par intelektu. Šinī gadījumā tā nav.... Nu ja, vieglāk ir apēst kaimiņa dāvātu zivi nekā noķert pašam

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

iRAFAR rakstīja: Nav man paradums uz dullo podziņas spaidīt... Cerēju, ka būs risinājums vienā vai divās atbildēs... Rezultātā... Nu jau otrā lapa panesās...

Runājot par 9-5... ir mainījies dizains... Bet kopumā tik un tā paliek SAAB skats... Mitsubishi Galant 97 - 03... Viens no skaistākajiem sedaniem, kas jebkad ir radīts... Tagad jaunais ir bezpersonisks murmulis...

BMW... Klasiskais skats - vertikālais purns, divi lukturi, reste, zem motora pārsega tik vien vieta kā motoram... Jaunais - apresnējis, šķības acis... Kaut kāds aziātu pusfabrikāts...

Vēmiens tikai nez kapēc nāk ( un ne tikai man ) no sāpiskā interjera. liekas, ka veči zavodā ar družbām "taisno" nesparotu, cik lielai apņēmībai jābūt kļūt par sāpa saimnieku, lai paciestu to salonus....

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Piebilde- ir lietas, par kurām būtu jāprasa zinošiem cilvēkiem padoms, jo ir iespēja kaut ko salauzt, neuzzinot kā tā lieta pareizi darāma...bet ne jau datuma regulēšana Nopirku darbam Fiat Doblo, ar bij pulkstenis panelī ar 2 pogām regulējam...un datums turpat. Zini, es nevienam nezvanīju, pašam bij interesanti. Bet nu, katram savs. Es tik savas domas pasaku. Tu vari darīt kā gribi, bet tikai nebrīnies, ka tiek izsaukts 'spama' vilnis. Kāds jautājums, tādas atbildes.

A par mašīnām.... Kurā vietā BMW ir japāņu līnijas redzamas? Vienīgais, lukturu augšējās malas, spārnos ielaistās, no Toyotas špokots, kas šo akcentu ieviesa...pārējais. Vēl viens brīnumbērns, kuram GM blakusprodukts- SAAB ir visskaistākais. Varbūt tev patīk, bet ne jau visiem... Cik ir BMW uz ceļiem un cik sābu... tas kaut ko izsaka, ne?

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

tas deksters tak ir viens reeciigs chalis.

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: tas deksters tak ir viens reeciigs chalis.

Izņem pelmeņus no vaigiem un rokas noslauki, pirms rakstīt sāc.

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

Subbis rakstīja: ataa (Dekster, sekstats ir lenjkja meerinstrumets. Var izmeeriit zvaigznes lenkji no horizonta.)

uzraksti pats vismaz bez kļūdām un tad aizrādi uz manām Un, nevis no horizonta, bet 'pret horizontu' Labi, ej sēņot.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

iRAFAR, nelauzi galvu - ieej jebkurā lielveikalā, iegādājies vislētāko rokas pulksteni un piekar pie spoguļa vai noliec sev labi redzamā vietā. vari noplēst siksiņas un ar superlīmi pielīmēt uz stūres vai pie spidometra! būs tev visi navaroti, pulkstens, datums, modinātājs, hronometrs utt. pat airo komplektācijā tādas extras nav!!!

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

shearer rakstīja: tas deksters tak ir viens reeciigs chalis.

Izņem pelmeņus no vaigiem un rokas noslauki, pirms rakstīt sāc.

moshka izeed dirsu vienkarshi. tu man esi apnicis. tulit dabusi karinju, redzesim kursh labak virtuaali sparingo.

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

deksters rakstīja:

shearer rakstīja: tas deksters tak ir viens reeciigs chalis.

Izņem pelmeņus no vaigiem un rokas noslauki, pirms rakstīt sāc.

moshka izeed ******* vienkarshi. tu man esi apnicis. tulit dabusi karinju, redzesim kursh labak virtuaali sparingo.

Aha, es jau ieraudzīju

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

Karoč... Vienkāršāk ir paņemt un pārtīt 3 mēnešus uz priekšu pulksteni nekā sagaidīt atbildi... Tā arī izdarīju...

Eye Reģ.: 31.10.2005
0 0 Atbildēt

špicku pogā iebāzi?

Reģ.: 19.04.2024
0 0 Atbildēt

iRAFAR rakstīja: Karoč... Vienkāršāk ir paņemt un pārtīt 3 mēnešus uz priekšu pulksteni nekā sagaidīt atbildi... Tā arī izdarīju...

Nu redz kāds labs puisītis.

Eye Reģ.: 31.10.2005
0 0 Atbildēt

Manās acīs SAABisti ir "tauta", kas ir gatava gandrīz jebkuros apstākļos savā starpā labprāt apspriest visdažādākās ar savām a/m saistītās problēmas, rezultātā iegūstot ievērojami vairāk informācijas par sava auto uzbūvi, kā arī iespējamajiem problēmu risinājumiem (salīdzinoši ar citiem a/m lietotājiem, kas par savām problēmām atturas runāt publiskajā telpā.) Un, ņemot vērā, ka tas SAABistiem pašiem šķiet saistoši, es šo procesu varu tikai atbalstīt. Pareizāk, nevis atbalstīt, bet gan skatīties uz to neitrāli.

No nepatīkamajām personīgajam izjūtām pret SAABistiem varu minēt dažu indivīdu tieksmi stādīt sevi augstāk par citu automašīnu īpašniekiem tikai tādēļ, ka viņi ir izvēlējušies šīs "elitārās" markas a/m.

Man pašam pret SAABiem ir normala attieksme - auto kā auto. Esmu lietojis 9000 OG un NG, un arī 95 Aero. Nekādu "īpašu auru" neesmu izjutis. VIenīgi agrāk SAABi vairāk koda makā pie apkopēm (salīdzinoši ar citiem auto) nekā tagad.

Neredzu pamatu klanīties šai automarkai un īpašniekiem, neredzu arī pamatu to aptaisīt no galvas līdz kājam gandrīz katrā topicā, kur vien šī marka parādās.

Mans uzskats - ja cilvēks ir atradis sev ko tādu, ko apbrīnot un savās acīs godā celt, piedevām vēl spējis to iegādāties un cenšas uzturēt to kārtībā, un tad vēl reālajā vai virtuālajā pasaulē atradis sev domubiedrus un šos kontaktus izmanto kā uzziņas avotu paralēli izklaidēm, lai šim cilvēkam veicas visās viņa aktivitātēs, kamēr vien viņš savus uzskatus nemeģina uztiept tiem, kas to nevēlas pieņemt.

Subbis Reģ.: 23.01.2004
0 0 Atbildēt

Piedod, dekster, kljuudiijos.

Subbis Reģ.: 23.01.2004
0 0 Atbildēt

bet galvenais jau tachu nav muusu pareizrakstiiba, vai ne?!

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti