ko tādu kaimiņiem izdarīt!?

slaaists Reģ.: 04.06.2004

Zinu, reizēm te var labus padomus dabūt! Zem mani dzīvo viens sīks kucesdēls ar savu beibi, kuram patīk vēlu vakarā un naktīs skaļu un ritmisku mūziku klausīties. Pēc vienas razborkas viņš pats durvis vaļā vairs never, vai sūta beibi, un tā iekārusi ķēdi durvīs blato nemērā. Nereti pie kucesdēla ierodas draugi un taisa haju, mūzikas pavadībā. Tad viņš durvis vaļā ver, bet pēc vienas razborkas ar viņa draugiem, man diez ko vairs negribās ar viņiem "iet parunāt", lieli, maitas

Kādi ieteikumi? Muņikus saukt, beisboleni nopirkt... Savā laikā kojās par šitādu joku vieniem pa nakti durvis ar hermētiķi aizlīmējam, uz ko savukārt paši dabūjām tā sataisīt kā arī škidro metālu atslēgas caurumā

 
1 2
Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

150zs rakstīja: Paņem avīzi nu tā lai malas var saburzīt(paga tas laika gaitā taps skaidrs) uzliec uz avīzes lielo fāteri, kluci, kupātu, vienalga kā tu to sauc tad apklāj ar otru avīzi, šo jauko kūku noliec jamam pie durvīm un aizdedzini malas kā arī piezvani jamam pie durvīm, un paskrien aukstāk un ja gribi vari pavērot kā šis ieraugot kaut ko degošu sāks dzēst viss ticamāk ar kāju, pārējais laikam man nav jāpaskaidro kas notiks!

Nu, vismaz uz mani šitais joks nenostrādātu - es paskatītos pa savu bleķa durvju actiņu un, neredzot neviena, nemaz durvis vaļā nevērtu. Tas klucis varētu savā vientulībā pārdomāt savu ugunīgo iespēju. Tā notiek tikai lētās amerikāņu filmās..

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

prātīgākais būtu pāriet uz kādu citu vietu dzīvot, teiksim, samainīt vai nopirkt dzīvokli citur. man arī bija kaimiņi, kuri vienkārši nebija "pārspļaujami" - pārvācos dzīvot citur, tagad ir labi

primo Reģ.: 22.07.2002
0 0 Atbildēt

klausies latvijas radio - 3. klasiku. un iemāci to mīlēt saviem kaimiņiem. tad kad mācēs no pirmajiem akordiem atšķirt čaikovska pirmo klavierkoncertu no mazās naktsmuzīkas, tad ieguvēji būs visi.

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

MOš šie radio skonto klausās??? tur visu laiku kāds brēc lai pagriež skaļāk un dzied līīdz....

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti