ko tādu kaimiņiem izdarīt!?

slaaists Reģ.: 04.06.2004

Zinu, reizēm te var labus padomus dabūt! Zem mani dzīvo viens sīks kucesdēls ar savu beibi, kuram patīk vēlu vakarā un naktīs skaļu un ritmisku mūziku klausīties. Pēc vienas razborkas viņš pats durvis vaļā vairs never, vai sūta beibi, un tā iekārusi ķēdi durvīs blato nemērā. Nereti pie kucesdēla ierodas draugi un taisa haju, mūzikas pavadībā. Tad viņš durvis vaļā ver, bet pēc vienas razborkas ar viņa draugiem, man diez ko vairs negribās ar viņiem "iet parunāt", lieli, maitas

Kādi ieteikumi? Muņikus saukt, beisboleni nopirkt... Savā laikā kojās par šitādu joku vieniem pa nakti durvis ar hermētiķi aizlīmējam, uz ko savukārt paši dabūjām tā sataisīt kā arī škidro metālu atslēgas caurumā

 
1 2
slaaists Reģ.: 04.06.2004
0 0 Atbildēt

mlin, jaunie topiki augšā vairs neparādās?

Ivas_Tudazhe Reģ.: 08.05.2006
0 0 Atbildēt

Nolej viņu ar ūdeni!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

munikus saukt....varbuut ka pat peec tam degpunktaa paraadaas...

a citu neko nevari izdariit...dosi pa purnu, pats ziepees ieklusies..

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

izīrē dzīvokli čigāniem(uzreiz četrām gimenēm) uz pus gadu, pats padzīvo laukos

pec tam remontu jaunu varēsi uztaisīt un kaimiņi būs priecīgi par tavu atgriešanos

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Var mēģināt terorizēt viņus ar infraskaņu - Iegādājies pāris lielus aktīvos subwoofers, pieslēdz kompimpie stereo izejas un kompī palaid kādu sound forge vai citu softu ar iespējām ģenerēt konkrētas frekvences, tad uzliec, lai "skan" kādi 8-9 Hz - īsti neatceros, cik bija tā nepatīkamāka frekvence - ask Google!

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Konstatēju - iauto baner-robots ir debīls losis!

Iemesls, paskaidrojums: Ievadīts komentārs, kas saturēja rupjības: Var mēģināt terorizēt viņus ar infraskaņu - Iegādājies pāris lielus aktīvos subwoofers, pieslēdz kompim pie stereo izejas un kompī palaid kādu sound forge vai citu softu ar iespējām ģenerēt konkrētas frekvences, tad uzliec, lai "skan" kādi 8-9 Hz - īsti neatceros, cik bija tā nepatīkamāka frekvence - ask Google!

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

nopeerc klavieres

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

nestreso kad jamie lielu tusu taisa.. veel piespeelee kaadu suunainu vodku

i no riita.. (~7-8iem) kad lielaa poha un galva jamajiem vareetu saapeet.. uztaisi pats shaadu kipishu

reaalaakias laikam toch: munjiki..i piedevaam katru reizi

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

slaaists rakstīja: bet pēc vienas razborkas ar viņa draugiem, man diez ko vairs negribās ar viņiem "iet parunāt", lieli, maitas

ko tik bailīgs esi? Ja piedevām tas ir kautkāds "sīks" kucesdēls. Es tos, kas jaunāki par mani, vispār par cilvēkiem neuzskatu, neatkarīgi no viņu izmēriem (nu pats gan arī neesmu nekāds mazais) Un vistupākie jau arī ir tie jaunie gurķi 21-25 gadu vecumā, pie pirmā piķa tikuši un te mētā krutos. Malakososi, ibio

Par tēmu - ir taču arī citi kaimiņi, kam traucē. Sarunā ar tiem un aizejiet visi pie čaļa aprunāties

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

2 maija

aha....runa par t.s. "bruuno frekvenci"

bet kaut kur lasiiju, ka taapat kaa nervu paraliize var neiedarboties uz dzeeraajiem, sunjiem, un zemaak attiistiitiem organismiem..

un pasam kaa buus un kaiminjiem

un tad ar ko tu labaaks par tiem pi z d o b o l i e m kas taisa trobeli

no 23-7 ir klusais laiks....

veel jau vari palaist anoniimu objavu, ka shamie zaali tirgo....

un ja kaada sabantuja laikaa munjiki piesleegs, nedodu ne pieci, ka varbuut arii kko atradiis

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

daudzdzīvokļu māja ?

Paņemietun ar sava stāva kaimiņiem aizslēdziet elektrodasali ar piekaramo atslēgu ...

Līdzko apakšā sob-of-a-biaaach sāk kolbasu klausiities, taa notipini lejaa un norubī viņam elektrību ...

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

Pačakrē viņam dzīvi - pārrauj viņa elektro skaitītājam plombi ... lai samaksā kādu sodu , piemēram

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja: Pačakrē viņam dzīvi - pārrauj viņa elektro skaitītājam plombi ... lai samaksā kādu sodu , piemēram

... vai nomaini drošinātājus viņa dzīvoklim ar diodēm - nosvils visa sadzīves tehnika, kas izmanto elektromotorus +nez vai strādās visa pārējā elektronika, gaismas arī uz pusi tumšākas kļūs...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

noliec kluci pie vinja namdurviim

a cik biezhi vinji tur haju taisa? katru otro dienu? ja jau pa piektdienaam tikai, tad gan tu esi baigais nuugjis ka neljauj jaunieshiem izpriecaaties.

bet ja nopietni shie ritigi biezhi tur uzdarbojas, tad sauc munjikus, pasaki ka tur kautkaads kautinsh iet valjaa un kaiminji traucee naktsmieru. par kautinju taapeec, ka tad vinji diezgan operatiivi atbrauks. ja teiksi ka vienkarshi kaiminji te skalju muziku iegriezushi, vareesi kaadu stundu gaidiit.

dauziit vinjus nav jeegas. es domaju samaksas paris reizes sodu, i tusinsh buus izporkjiits, i naudinjas uz ko uzlaapiities vairs nebuus.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: 2 maija

aha....runa par t.s. "bruuno frekvenci"

bet kaut kur lasiiju, ka taapat kaa nervu paraliize var neiedarboties uz dzeeraajiem, sunjiem, un zemaak attiistiitiem organismiem..

Tā tas varētu būt.

Ozz rakstīja:

un pasam kaa buus un kaiminjiem

Varbūt to skaņu var virzīt - vērst kādā noteiktā virzienā, tā lai pašam un kaimiņam ok.

Ozz rakstīja:

un tad ar ko tu labaaks par tiem pi z d o b o l i e m kas taisa trobeli

no 23-7 ir klusais laiks....

Trobele jau nebūs - infraskaņu nedzird, tikai sametās baisi un pēc laika gribas prom..

Ozz rakstīja:

veel jau vari palaist anoniimu objavu, ka shamie zaali tirgo....

un ja kaada sabantuja laikaa munjiki piesleegs, nedodu ne pieci, ka varbuut arii kko atradiis

Anonīmas provokācijas varētu ierullēt, vienīgi rūpīgi jāpārdomā paņēmieni, lai būtu ticamība.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

A kas vainas

padļanka baigaa, un pielietojama tikai aarkaartas gadiijumos.bet ierullee...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: noliec kluci pie vinja namdurviim

Es nepaslinkoju un saviem kaimiņiem, kas regulāri pīpēja trepēs un benčikus turpat mētāja, saslaucīju benčikus un nobēru uz viņu kājslauķa. Saprotoši gadījās un kopš tās reizes vairs trepēs nepīpē.

Tāpat, citā vietā un citam kaimiņam, kurš mēdza elektro ģitāru beztolkā strinkšķināt pa vakariem, pāris reizes izrubīju elektrību un šis kļuva apdomīgāks ar spēles laika izvēli.

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Hmmm...

Varu ieteikt tikai vienu nomaini dzīvokli!

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

iAuto ir superīgs portāls! Kā es mīlu iAuto! Un cik gudri cilvēki ir to veidojuši! Par to viņiem žetons!

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja: iAuto ir superīgs portāls! Kā es mīlu iAuto! Un cik gudri cilvēki ir to veidojuši! Par to viņiem žetons!

un tavs niks arī žetõn a vērts ! antõns

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

seaman rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja: iAuto ir superīgs portāls! Kā es mīlu iAuto! Un cik gudri cilvēki ir to veidojuši! Par to viņiem žetons!

un tavs niks arī žetõn a vērts ! antõns

Sveiks, antõn! Arī tavs niks ir baisi kūlais!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja:

seaman rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja: iAuto ir superīgs portāls! Kā es mīlu iAuto! Un cik gudri cilvēki ir to veidojuši! Par to viņiem žetons!

un tavs niks arī žetõn a vērts ! antõns

Sveiks, antõn! Arī tavs niks ir baisi kūlais!

bet shis te : www.iauto.lv/... (vismaz shobriid) ruljii nemanjaa...

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja:

seaman rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja: iAuto ir superīgs portāls! Kā es mīlu iAuto! Un cik gudri cilvēki ir to veidojuši! Par to viņiem žetons!

un tavs niks arī žetõn a vērts ! antõns

Sveiks, antõn! Arī tavs niks ir baisi kūlais!

bet shis te : www.iauto.lv/... (vismaz shobriid) ruljii nemanjaa...

Jipppiii, iAuto rulezzZ forevāāĀ ***!!!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

paraxts ar urraa

baac.. vareeja jau nu atstaat vienu zoonu kur atlaist pa pilno

150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

Paņem avīzi nu tā lai malas var saburzīt(paga tas laika gaitā taps skaidrs) uzliec uz avīzes lielo fāteri, kluci, kupātu, vienalga kā tu to sauc tad apklāj ar otru avīzi, šo jauko kūku noliec jamam pie durvīm un aizdedzini malas kā arī piezvani jamam pie durvīm, un paskrien aukstāk un ja gribi vari pavērot kā šis ieraugot kaut ko degošu sāks dzēst viss ticamāk ar kāju, pārējais laikam man nav jāpaskaidro kas notiks!

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti