Audi ātrumkārbas remonts

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006

Nepieciešams Audi A4 2001.gada 2.5 dīzeļa multitronic kārbas remonts! Dzīvoju Jelgavā. Kāds zina, kur var salabot kārbu, nebraucot uz Rīgu? Un cik apmēram tas prieks maksā? Ir tā, ka ielieku D vai R, kompis izmet kļūdu, nobloķē ātrumus, tb ieliek neitrālajā un iepūt, vai raustās vai dažas reizes, kamēr tiku līdz mājām, arī noslāpst.

 
1 2 3
Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

iesaku izlasiit sho te:

www.iauto.lv/...

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Arča,ir divas ziņas-slikta un ļoti slikta.

1) Zem štukas Ls nu nebūs nekādīgi ( pers.pieredze )

2) Apsver iespēju atdot A4 kādam torgašam par max iespējamo piķi,tādu kā ir un ņem citu auto.

Labā ziņa varētu būt tāda,ka ja izlem remontēt un vajag meistaru, zvani-29456759. Mož ko sadomāsim........

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja: Arča,ir divas ziņas-slikta un ļoti slikta.

1) Zem štukas Ls nu nebūs nekādīgi ( pers.pieredze )

2) Apsver iespēju atdot A4 kādam torgašam par max iespējamo piķi,tādu kā ir un ņem citu auto.

Labā ziņa varētu būt tāda,ka ja izlem remontēt un vajag meistaru, zvani-29456759. Mož ko sadomāsim........

Kur lai tādu tirgotāju atrod? Un cik viņš par to prasītu? Es nopirku par 13 500 eiro...

Remontēšana nozīmē tos pašus 3k Ls + samaksa par darbu? Heh, stulbi sanāca tomēr..

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

Ne, paldies. Šādos kantoros neko negribu ne pirkt, ne ko citu darīt. Palasīju Karlsones varoņdarbus un sapratu, ka saķīlēšu auto labā servisā ar jaunu a/k un dzīvošu mierīgāku sirdi.

Kāds zina, kā varētu sazināties ar Karlsone? =)

i613 Reģ.: 18.12.2006
0 0 Atbildēt

Archijs2 rakstīja: Ne, paldies. Šādos kantoros neko negribu ne pirkt, ne ko citu darīt. Palasīju Karlsones varoņdarbus un sapratu, ka saķīlēšu auto labā servisā ar jaunu a/k un dzīvošu mierīgāku sirdi.

Kāds zina, kā varētu sazināties ar Karlsone? =)

jāstaigā pa jumtiem un jāprasa cilvēks ar propelleri uz muguras...

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

Nē, es runāju par šo: www.iauto.lv/... =)

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: P.S. ja patiesi izdomājis jemt jaunu, tad caur auto vedējiem runā, lai iekš DE jem... būs tas pac kas te tik iekš EUR...

Tev ir zināms kāds?

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

sintris, ja Tev ir zināms kāds tāds uzpircējs, tad gribētos uzzināt, cik es par savu varētu dabūt.

Uzzvanīju AR - jauna multitronic kārba priekš Audi A4, 2001. 2.5TDI maksājot 4400Ls! =(((

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

Archijs2 rakstīja:...

Tev ir zināms kāds?

ir... tik parasti šādas vešanas beidzas ar apvainojumiem (labākajā gadījumā)

Jo viņi atved neīstās.. Nu skaidrs, tad šoreiz atturēšos.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Vai tad RAAP nav automātu guru Nr.1 Latvijā? Varbūt pamāģini ar šiem kaut ko sabīdīt?

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Mjaa...gan jau, ka Lietuvā arī ir kāds solīds automātu guru, jāmeklē tikai-noteikti būs lētāk.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Ja pārējais tam auto normāls, tad tiešām jāsataisa un... kā tur bija?saules mūžu?

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Tas no personiskās attapības atkarīgs

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

Palēnām sāku meklēt galus. Ceru, ka drīz arī tikšu skaidrībā, cik tas prieks man izmaksās.

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Archijs2 rakstīja: Palēnām sāku meklēt galus. Ceru, ka drīz arī tikšu skaidrībā, cik tas prieks man izmaksās.

Arča, labi ir tas,ka meklē galus,nevis striķi Tātad neesi ierāvis melnajā bezcerībā un izmisumā....

Tev skaidriem latviešu klaviatūras burtiem rakstu-piezvani man pa 29456759 Pašam bija ar tiptroniku liela laža, arī viss Tavs- vājprāta cena "nullītei", garu garās rindas RAAPā,pietam vēl sūnainās cenās ,tak personīgi zināms ar auto lietām saistīts vīrs izpestīja pa saviem kanāliem. Nu nav tā,ka šīs kārbas neremontējās un arī praiss nosacīti nebriesmīgs.

Katrā ziņā,Arča,Tevi es saprotu,jo pats arī pirmajā brīdī staigāju lielām acēm un atkārušos žokli

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

Domāju, ka es 30.05. iziešu diagnostiku pie AR un, ja būs kārbai gals vai būs jālabo, tad zvanīšu Tev.

Vakar pamēģināju auto izkustināt - iet gan tā, gan tā, vienīgi kompis iezīmē visus PRND. Braukšu pa nakti turp, citādi stājoties pie luksoforiem šamo grūti piedabūt braukt tālāk. =)

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Ja cilvis slims un t=39,8 C tad noteikti jāiet uz darbu vai tranažieru zāli

Ja kārba sasirgusi noteikti vajag to mocīt???

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja: Ja cilvis slims un t=39,8 C tad noteikti jāiet uz darbu vai tranažieru zāli

Ja kārba sasirgusi noteikti vajag to mocīt???

Labi, sameklēšu kādu, kas aizvilks..

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Archijs2 rakstīja: Nepieciešams Audi A4 2001.gada 2.5 dīzeļa multitronic kārbas remonts! Dzīvoju Jelgavā. Kāds zina, kur var salabot kārbu, nebraucot uz Rīgu? Un cik apmēram tas prieks maksā? Ir tā, ka ielieku D vai R, kompis izmet kļūdu, nobloķē ātrumus, tb ieliek neitrālajā un iepūt, vai raustās vai dažas reizes, kamēr tiku līdz mājām, arī noslāpst.

Nesen bračkam Golf IV nojuka kārba. Aizbrauca uz Kemi. Tiem bija gali kaut kādam kārbu kantorim. Saremontēja un uzlika par 180Ls gaidīto 300Ls vietā. Dod arī gadu garantiju. Nezinu, vai tik sarežģītas kārbas kā tevējo arī labo, bet varbūt ir vērts painteresēties.

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

vilko rakstīja:

Archijs2 rakstīja: Nepieciešams Audi A4 2001.gada 2.5 dīzeļa multitronic kārbas remonts! Dzīvoju Jelgavā. Kāds zina, kur var salabot kārbu, nebraucot uz Rīgu? Un cik apmēram tas prieks maksā? Ir tā, ka ielieku D vai R, kompis izmet kļūdu, nobloķē ātrumus, tb ieliek neitrālajā un iepūt, vai raustās vai dažas reizes, kamēr tiku līdz mājām, arī noslāpst.

Nesen bračkam Golf IV nojuka kārba. Aizbrauca uz Kemi. Tiem bija gali kaut kādam kārbu kantorim. Saremontēja un uzlika par 180Ls gaidīto 300Ls vietā. Dod arī gadu garantiju. Nezinu, vai tik sarežģītas kārbas kā tevējo arī labo, bet varbūt ir vērts painteresēties.

Precīzāk nevar?

Ielikšu neitrālajā un lai velk. Kārbu kompis atslēdz dēļ atsitiena, bet neitrālajā viss it kā kārtībā.

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Archijs2 rakstīja:

Ielikšu neitrālajā un lai velk. Kārbu kompis atslēdz dēļ atsitiena, bet neitrālajā viss it kā kārtībā.

Nu,vecais, izbrīnīji Ja nav nekādas poņas kas lācītim vēderā,tb. kārbai diski kā pa iekšpusi uzvedās,tad tik droši šlepējies prom no Jelgavas pa to lēno bāni uz Rīgu. Tad jau diezgan droši ka AR vai RAAPs nebūs vajadzīgi.

Un ,neņem pa dusmu,Tu kāp uz tiem pašiem grābekļiem uz kuriem jau n-reizes uzlēkts. AR kompja diagznozis pateiks- mjā, kārba ir bojāta. No Jums apm. 50 Ls. Paldies, uz redzi!

-Tev to dikti vajag??? Meklē normālus meistarus,prasi rekomendāciju no reāliem klientiem,tad pats izsver,kas ir kas....

P.S. TVNetsjau pati labākā uzziņu vācelīte

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

TVNET? DDDDD

Tur apgrozās 99% debīli auto nodirsēji un 1% spečuku. =) Tad es labāk šeit pavaicāju. =)

Nu, AR ir uz jautājuma zīmi. Draugs caur senci sazināsies ar vienu kārbu fanātu un tad skatīsies, kas un kā. Ja nu kas, uzreiz zvanīšu Tev.

Paldies!

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nu puis, nav jau tik traki

Ne jau RAAP šajā gadījumā palīdzēs, Latvijā ir tikai viens zināms MULTITRONIC serviss un atrodas tas tepat Rīgā, Ģertrūdes ielā.

Viņiem ir laba pieredze tieši ar šīm kārbām, izmaksas max līdz 1500 LVL (ja taisa kapitālo remontu). Tam visam būs garantija un bezproblēmu braukšana pēc tam!

Kontakti servisa bosam: 29485790, 7288038

Iespējams, ka kāda nedēļa būs jāpagaida rindā. Pēc tam remonta ilgumam teorētiski nevajadzētu pārsniegt 2 nedēļas.

Kādi vēl 4400 LVL no AR Ja ir aitas, tad ir arī cirpēji

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nu jā, piebildīšu, ka arī manam jaunajam pirkumam tas pats liktenis - Multitronic kārbai kaputt

Tikai man Autowelt A2 kompensē pusi no remonta (tipa moraļņiks laikam) un tādējādi no savas puses ieguldīšu 750 Ls... Lai arī uzskatu, ka man tādu iesmērēja jau pērkot. Viņi, protams, apgalvo pretējo.

Es jau arī sastresojos, AR ceņņiki kosmoss

Labi, ka tā..

Par tiem Multitronic automātiem - bauda braukt, kad iet, taču reāli dārgas izmaksas remontējot. Šobrīd monopols tirgū, kad parādīsies konkurenti, tad cenas kritīsies.

Starp citu, ja kādam liekas, ka AR var visu, tad tie ir maldi. Man nodiagnosticēja, ka viss perfekti. Tikai pēc pāris tūkstošiem parādījās pirmie simptomi (ļoti līdzīgi kā Karlsones gadījumā) - paātrinoties nereāla vibrācija, sitieni ik pa laikam. Nu skumji, ko lai saka.

Katrā ziņā atceramies - Multitronic IR REMONTĒJAMI, izmaksas līdz 1500 Ls

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

Tikai ir tā pašvaki ar to garantiju pēc remonta Vsm RAAPā, par Ģertrūdes ielas kantori neko labu teikt nevaru, jo tieši viņi arī pārdeva man autiņu zinot, ka kārba beigta ( Protams, ka viņi to noliedza. Paldies Dievam man autiņš tagad iet ok, prieks braukt.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti