Audi ātrumkārbas remonts

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006

Nepieciešams Audi A4 2001.gada 2.5 dīzeļa multitronic kārbas remonts! Dzīvoju Jelgavā. Kāds zina, kur var salabot kārbu, nebraucot uz Rīgu? Un cik apmēram tas prieks maksā? Ir tā, ka ielieku D vai R, kompis izmet kļūdu, nobloķē ātrumus, tb ieliek neitrālajā un iepūt, vai raustās vai dažas reizes, kamēr tiku līdz mājām, arī noslāpst.

 
1 2 3
v850 Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

Manai Multikārbai kirdik jau otro reizi!!!

Karoče nopirku no tirgotāja_paziņas A4 2002, 2,5 tdi multitronic.Šis pirms tam bij kārbai uztaisījis kapitālo ģertrūdes ielā. 1500Ls.Priecājos, ka nebūs vismaz kārba jātaisa perspektīvā. Nobraucu pusgadu un izbeidzās, patecēja eļļa u.t.t. Pats jautrākais ka 1000 km no mājām)

Padalieties pieredzē par to ģertrūdes servisu.Kā ripo auto Karlsonei un citiem bēdubrāļiem? Varbūt sūdīgs tas serviss un braukt(vilkt) ar līkumu.

jaspers Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

cik atceros, ka karlsone uzlika jaunu kārbu! bet vispār sviests, galīgi nerullē multitronic!

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

nu ko veel kaads pirks audi ar muļķutronika kārbu?? Es toč nepirktu kad jau esmu izlasiijis 3 gadiijumus par nobrukšanu un gan jau ka ir veel.

v850 Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

nu šitai ar ķipa visas iekšas jaunas, jo it kā jau neremontējās . Laikam džeki švaki salika

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

..njā...

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

Jā par šīm kārbām es arī esmu dzirdējis bēdu stāstus.

Manam VW ir manuālā kārba. Pazuda 5 ātrums, pats izjaucu, konstatēju defektu un sataisīju. Bet servisos prasīja no 350Ls par darbu. Man tas aizņēma vienu dienu. Un karbu jaucu pirmo reizi pēc manuāļa ko novilku no neta.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Never ever Multitronic

Nevienam arī neieteikšu...

Man toreiz Ģertrūdes ielas serviss taisīja reizes 4, taču līdz galam tik un tā neuztaisīja Kā klājas jaunajam auto saimniekam, nezinu. Cerams, ka tikuši galā. Pretējā gadījumā, sajūta, ka 1500 Ls samaksāti tikai tāpat - uzlabojumu tik un tā nav.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Un patiesībā, pat AUDI atzinis konstrukcijas brāķi šīm kārbām (izteikti - ar jaudīgāko 163zs dīzeli), tikai to kompensēt liek pircējiem

Līdz ar šo Multitronic šaizi, rodas kļūdains priekšstats par Audi kvalitāti vispār...

P.S. Vēl nesen Ģertrūdes ielas servisā remontu gaidīja 5 (!!!) autiņi ar Multitronic kārbām. Pats zinu 3 gadījumus + manējais, no ko teikt - pilnīgs vāks

krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Un patiesībā, pat AUDI atzinis konstrukcijas brāķi šīm kārbām (izteikti - ar jaudīgāko 163zs dīzeli), tikai to kompensēt liek pircējiem

Līdz ar šo Multitronic šaizi, rodas kļūdains priekšstats par Audi kvalitāti vispār...

P.S. Vēl nesen Ģertrūdes ielas servisā remontu gaidīja 5 (!!!) autiņi ar Multitronic kārbām. Pats zinu 3 gadījumus + manējais, no ko teikt - pilnīgs vāks

163zs nav jaudīgākais, manam piem. ir 180zs, kārba arī nojuka, laboju RAAP, kadi 400...500LVL.

k72 Reģ.: 17.07.2005
0 0 Atbildēt

ir jautājums par A6(no 2001.gada) automātiem: vai dīzeļi komplektējās tikai ar Multitronic? Kā atšķirt Multitr no STEPTRONIC,TIPTRONIC?

P.S Ir doma iegādāties A6 1,9tdi no 2001.g ar automātu

jaspers Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

k72 rakstīja: ir jautājums par A6(no 2001.gada) automātiem: vai dīzeļi komplektējās tikai ar Multitronic? Kā atšķirt Multitr no STEPTRONIC,TIPTRONIC?

P.S Ir doma iegādāties A6 1,9tdi no 2001.g ar automātu

Vislabākais kā atšķirt ir pēc vin koda AR uzzināt,jo nereti pārdevējs pats nezin, kas pa kārbu! Multitronicu var atšķirt braucot pēc tā, ka nav ātrumu pārejas, kā iemin tā ir, kā trolejbusam! Vēl, ja ņemsi quattro, tad buus tikai tiptronic, pārbaudīts! Ir arī benzīnieki ar multitronicu, gandrīz nopirku vienu ar 3.0 benz, nācu pie apskaidrības un paņēmu quattro 3.0 ar tiptro un jūtos pagaidām laimīgs!

pieļauju, ka 1.9 būs ar slaveno multitronicu lielākoties! Man arī pārdevējs nezināja, kas pa kārbu! teicu,ka multi baigi čakarējas, šis uzreiz, ka viņam tak tipronic! lieki piebilst, ka uztaisot AR visas izdrukas un pārbaudi izrādījas, ka multi tomēr, pateicu, sorry un viss! lai nebūtu spams, pārbaudi netaisīju tikai, lai noteiktu kārbas tipu, vienkārši bija āķis lūpā un gribējas to a/m!

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Steptronic Audi nekad nav bijis. Steptronic naak BMW!

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

krisus rakstīja:

kasinsh79 rakstīja: Un patiesībā, pat AUDI atzinis konstrukcijas brāķi šīm kārbām (izteikti - ar jaudīgāko 163zs dīzeli), tikai to kompensēt liek pircējiem

Līdz ar šo Multitronic šaizi, rodas kļūdains priekšstats par Audi kvalitāti vispār...

P.S. Vēl nesen Ģertrūdes ielas servisā remontu gaidīja 5 (!!!) autiņi ar Multitronic kārbām. Pats zinu 3 gadījumus + manējais, no ko teikt - pilnīgs vāks

163zs nav jaudīgākais, manam piem. ir 180zs, kārba arī nojuka, laboju RAAP, kadi 400...500LVL.

Multitronic nekad nav bijis 180 zs agregātam. Pērkam to un aizmirstam par mega investīcijām

Plus Quattro nekad nav bijis Multitronic...

krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja:

krisus rakstīja:

kasinsh79 rakstīja: Un patiesībā, pat AUDI atzinis konstrukcijas brāķi šīm kārbām (izteikti - ar jaudīgāko 163zs dīzeli), tikai to kompensēt liek pircējiem

Līdz ar šo Multitronic šaizi, rodas kļūdains priekšstats par Audi kvalitāti vispār...

P.S. Vēl nesen Ģertrūdes ielas servisā remontu gaidīja 5 (!!!) autiņi ar Multitronic kārbām. Pats zinu 3 gadījumus + manējais, no ko teikt - pilnīgs vāks

163zs nav jaudīgākais, manam piem. ir 180zs, kārba arī nojuka, laboju RAAP, kadi 400...500LVL.

Multitronic nekad nav bijis 180 zs agregātam. Pērkam to un aizmirstam par mega investīcijām

Plus Quattro nekad nav bijis Multitronic...

Es nesaku, ka man Multitronic, bet ir OOOO A6 Quattro 180zs, un arī tam Tiptronic kārba nobira!

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Var atšķirt Multitronic no Tiptronic arī pēc ātrumpārslēdzēja salonā.

Te varat apskatīt atšķirību:

foto.inbox.lv/...

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nu, man būs domāt, ka tie 400-500 Ls nav pārāk liela investīcija

krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Nu, man būs domāt, ka tie 400-500 Ls nav pārāk liela investīcija

plus Bauskas servisā kārbas noņemšana pielikšana un lētā kārbas eļļa!

ceru, ka tuvākajos gados nekas tāds neatkārtosies!

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

k72 rakstīja: ir jautājums par A6(no 2001.gada) automātiem: vai dīzeļi komplektējās tikai ar Multitronic? Kā atšķirt Multitr no STEPTRONIC,TIPTRONIC?

P.S Ir doma iegādāties A6 1,9tdi no 2001.g ar automātu

Negribu tevi apbēdināt, bet 1.9 TDi laikam tikai ar bēdīgi slaveno Multitronic kompelktējās

jaspers Reģ.: 18.06.2003
0 0 Atbildēt

a, kas Tev krisus nobira tipronicam, kā izpaudās defekts? vienkārši interese!

Jā un dīzelis ar 180Zs nāk tikai ar quattro!

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Ir 180 zs dīzelis arī priekšpiedziņas versijai

6 pakāpju mehānika vai Tiptronic automāts.

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

Sveikiņi Skatos, te arvien mokaties ar tām kārbām Multitronic - tas ir bizness. Autiņiem pie attiecīga nobraukuma sākas problēmas ar kārbām. Viņas NAV remontējamas, bet gan pie-remontējamas uz laiku. Tas arī ir bizness gan RAAP, gan - velns lai parauj - tai Ģertrūdes ielā. (( Man Auģikam viss ok. Tiesa, nopirku vēl vienu auto IKDIENAI )), tb VOLVO V70 D5, 2003.g. feini maz "ēd"

krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

jaspers rakstīja: a, kas Tev krisus nobira tipronicam, kā izpaudās defekts? vienkārši interese!

Jā un dīzelis ar 180Zs nāk tikai ar quattro!

Man bij Tā ziemā braucu uz Jelgavu, ledus skulpturas skatiities un un braucot pa shoseju juutu, ka pedālis neklausa, dodu gāzi, bet neiet, savukārt apgriezieni nesakarīgi un briivi peld no 800...4000. Apstājos un tālāk nebraucu, zem OOOO eļļa no kārbas izspiedās, tad gaidīju evakuatoru. Bet par to, kaadas detaljas un ko karbaa mainiiju nezinu un arii neinteresee, galvenais, ka reanimeju un tagad chiki.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Karlsone rakstīja: Sveikiņi Skatos, te arvien mokaties ar tām kārbām Multitronic - tas ir bizness. Autiņiem pie attiecīga nobraukuma sākas problēmas ar kārbām. Viņas NAV remontējamas, bet gan pie-remontējamas uz laiku. Tas arī ir bizness gan RAAP, gan - velns lai parauj - tai Ģertrūdes ielā. (( Man Auģikam viss ok. Tiesa, nopirku vēl vienu auto IKDIENAI )), tb VOLVO V70 D5, 2003.g. feini maz "ēd"

Sveika. Kaa nu Tev pashai beidzaas ar to kaarbu??? Tuu vel shancee "KLux" ©Vitaallijs

k72 Reģ.: 17.07.2005
0 0 Atbildēt

...Negribu tevi apbēdināt, bet 1.9 TDi laikam tikai ar bēdīgi slaveno Multitronic kompelktējās ...

-------------------------------------------------

Paldies par info, biju dzirdejis ka multitronic ir ar parsl uz stures, bet ka saprotu no foto, tad ir taisni otrādāk.

Bet kā ir ar VW Passat no 2002g un VW Touran?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

VW tādu kļūdu nav izdarījuši

Ražotas tika Tiptronic kārbas Pavisam jaunajiem - DSG kārba.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti