Audi 20v quattro, Audi s2 coupe quattro

Dzuba Reģ.: 10.11.2006

Par kādam cenām vācijā var dabūt normālus eksemplārus?s2 un 20v

Es domaju ka saitos,mašinas ir dārgākas kā plačos?es kļūdos?

 
Dzuba Reģ.: 10.11.2006
0 0 Atbildēt

ar 20v es domāju kupeju no 90 - 92 gadam un s2 no 93

Dzuba Reģ.: 10.11.2006
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja: cenas svārstījās par 3-4 par nojātiem

un 5-7 par labiem exemplāriem

tas attiecas uz s2?

S_2 Reģ.: 17.11.2005
0 0 Atbildēt

Var jau normalus 20vq un S2 samekleet tepat LV, tikai ilgi jaameklee un cena buus atbilstosha.

Man ir bijis 20v un tagad ir S2, abus esmu pircis tepat un viss Ok.

Cik esi gatavs maksat par S2?

Dzuba Reģ.: 10.11.2006
0 0 Atbildēt

3500ls pa maz.tapec tagad jaiztiek ar 20 v quattro coupe buus.. s2 pagaidis kadu laiku

labi pa s2 pateicaat,tagad pasakiet kautko par labu coupe 20v.labs staavoklis,kaada cena?

FAR Reģ.: 21.05.2004
0 0 Atbildēt

Dzuba rakstīja: 3500ls pa maz.tapec tagad jaiztiek ar 20 v quattro coupe buus.. s2 pagaidis kadu laiku

labi pa s2 pateicaat,tagad pasakiet kautko par labu coupe 20v.labs staavoklis,kaada cena?

Kaut ko labu Tajā padsmitgadīgajā kupejā būs palikušas pāri tikai atmiņas par quattro un daudzajiem lopiņiem, kas reiz ganījās zem motora pārsega. Savukārt ekskluzīvi saglabāts aparāts arī ekskluzīvi maksās.

Dzuba Reģ.: 10.11.2006
0 0 Atbildēt

ja ir nauda un pacietiba,tad tos lopinjus var dabuut atpakalj

Dzuba Reģ.: 10.11.2006
0 0 Atbildēt

domaaju,ka Latvijas audikiem ir veel mazaak lopinji palikushi kaa Vaaacijas

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Nu, kas tad nu?? Atmiņa pazudusi, kad par Audi sadomājies??

Paskaties te...www.iauto.lv/... vai arī katru dienu topiku cepsi?

Dzuba Reģ.: 10.11.2006
0 0 Atbildēt

Man tajā topikā neviens neatbildēja par reālajām cenām

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Dzuba rakstīja: Man tajā topikā neviens neatbildēja par reālajām cenām

Nu brīnumbērns, neko piebilst. Tad taisi 18 topikus kamēr kāds atbildēs...kaut kāds dīvainis...

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: kaut kāds dīvainis...

nu kā, vai tad ar Audi brauc nedīvaiņi ?

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

nepeerc to S2. vecs auto tak. gribi urbi, izveic pirmo iemaksu ja tev tada ir un panjem kadu subaru impreza WRX lizinga saakot no 2002.gada par kadiem padsmit eiro.

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: un panjem kadu subaru impreza WRX lizinga saakot no 2002.gada par kadiem padsmit eiro.

ko tādu var ieteikt tikai Šīris...

S2 tak vismaz vēl kāds komforts ir, a kas ir WRX žigulis uz lielu jaudu

kā otrais auto jā, bet ne jau kā vienīgais

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Pirmdienis rakstīja:

shearer rakstīja: un panjem kadu subaru impreza WRX lizinga saakot no 2002.gada par kadiem padsmit eiro.

ko tādu var ieteikt tikai Šīris...

S2 tak vismaz vēl kāds komforts ir, a kas ir WRX žigulis uz lielu jaudu

kā otrais auto jā, bet ne jau kā vienīgais

tu esi losis. kur tev taja S2 ir komforts? tas ir auto kuru saka razhot 91.gada, vinsh ir vecs kaa pasaule. lai maksatu 7tk eiro par tadu ir stipri daudz sliktas seenes jaasaeedaas.

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: tu esi losis. kur tev taja S2 ir komforts? tas ir auto kuru saka razhot 91.gada, vinsh ir vecs kaa pasaule. lai maksatu 7tk eiro par tadu ir stipri daudz sliktas seenes jaasaeedaas.

ūja ūja...uzreiz ar uzbraucienu jāsāk? kā ar nerviem? Viss kārtībā ?

vecs kā pasaule, taču daudz labāk un perfektāk nostrādāts kā Tavs Subaru, tici man

un kāpēc visiem jāpadodas masu psihozei un jāņem jauni Getzi, Colti par aveni, tikai tāpēc ka jauns ? katrs tak pats izvēlas, ko viņš grib/var atļauties un tāpēc tavs 'mega" piedāvājums par Subaru šajā topikā ir pilnīgi neiederīgs -tev vēl nepieleca

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

kapec mans? es nerunaju par pirmas paaudzes imprezu. apskaties ko es rakstiju ieprieksh.

Dzuba Reģ.: 10.11.2006
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: nepeerc to S2. vecs auto tak. gribi urbi, izveic pirmo iemaksu ja tev tada ir un panjem kadu subaru impreza WRX lizinga saakot no 2002.gada par kadiem padsmit eiro.

Visiem nav tie padsmit eiro

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Dzuba rakstīja:

shearer rakstīja: nepeerc to S2. vecs auto tak. gribi urbi, izveic pirmo iemaksu ja tev tada ir un panjem kadu subaru impreza WRX lizinga saakot no 2002.gada par kadiem padsmit eiro.

Visiem nav tie padsmit eiro

nu bet tak ja ir 7tk eiro prieksh S2, tad jau atradisies ari 12-15tk eiro prieksh paris gadus veca subaru. ir tachu bankas kur aiznjemties to naudu. beigas sanak tapat letak, neka gruzt besheno naudu tanii S2, vinsh tak ir vecs! a ja runajam par 20V tad ta jau ir pavisam cita kategorija, ja pasham ari vel patik un ir laika njemties ar konstruktoru, tad mierigi var pirkt.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

shearer ko tu sauc par komfortu? Apsildāmi sēdekļi un kondiška? Tāda manta arī S2 pastāv. Vienīgā škirba - jaunāks [bet bīdeli,ja labi grib, var ātri nokaut ], spožāka un biezāka laka un plānāki, vieglāk rūsoši bleķi

wvfans Reģ.: 24.08.2004
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja: Subaru ir sūds. Tos pērk tie, kuriem par īsu priekš RS4.

Jeb kā sacīt - WRC brauc tikai tās mašīnas - kam vajag labu reklāmu - tobiš = Peugeot, Ford, Skoda, Citroen, Subaru .....

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

Reebusa kungs tu maldies,nosodidams tas BANZAI raketes......un ja padoma,tad var jau atrast pirmos RS4 avantus sakot no 20.000Eiro..........,taka ta ir vien ari Imprezu cenas teritorija. Vispar stulbi butu $os divus auto salidzinat,jo tam abam ir pilnigi DAZADI raksturi,plusi un minusi!!!!!!!! Ka mes zinam jaunie RS4 V8 maksa sakot no 50.000Ls,bet atkal ir noperkamas Limited Edition lidzvertigas jaudas Imprezas pa 40.000+Ls(PRODRIVE istas versijas,Japanju tirgum domatie auto,kuri tiek piegadati Eiropa tikai uz UK),taka te nevar but runa par naudu. KARTIGS DZELZIS VIENMER MAKSAS............

VAZ2101 Reģ.: 02.06.2007
0 0 Atbildēt

Audi fani ir Audi fani....un WRX ir WRX... Saprotu ka Subaru labs spolētājs...bet nepatīk gan

Dzuba Reģ.: 10.11.2006
0 0 Atbildēt

subaru ir labāks uz grunts,bet ne uz asfalta

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti