Ford Mondeo benzīn bāka

Drakula Reģ.: 26.05.2007

Esmu pazaudeejis manuaaljus, man intereseeja cik daudz litri degvielas ir palikuši bākā, kad sāk spīdēt degvielas lampiņa. Ford Mondeo 1998.g., 1.8. Hečbeks

 
Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

a napig zināt cik bendzīns ir palicis vai svarīgāk nav zināt, cik ar to var nobraukt

Un vai tad to nerādā kompis

Uzuala Reģ.: 03.11.2006
0 0 Atbildēt

kahovo guja vispaar benziins vajadziiks?

Dirigents Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

man saujā bendzīns....

bet laivā tomēr nevar bīdīt sēdekli..

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

mana pieredze, ja sāk spīdēt dzeltenā lampiņa - tad vēl var nobraukt mierīgā režīmā kādus 40 km. cik tas ir daudz benzīns litros, neņemos spriest. manas domas, tas ir ļoti riskanti, braukt ar tik mazu degvielas daudzumu bākā, var sabojāt degvielas sūkni, kurš maksā dārgi. labāk turēt degvielas bāku vismaz pustukšu, vislabāk vairāk pilnu, un nekad nepieļaut dzeltenās lampiņas iedegšanos. parasti papildus paņemu līdzi pilnu 20 l degvielas kannu līdzi, ja zinu, ka vajadzēs braukt garāku gabalu.

vieplis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

Drakula rakstīja: Esmu pazaudeejis manuaaljus, man intereseeja cik daudz litri degvielas ir palikuši bākā, kad sāk spīdēt degvielas lampiņa. Ford Mondeo 1998.g., 1.8. Hečbeks

Mondeo Mk1 pirmsfeislifta (\'93-\'96) manuālis saka tā - 8 litri

(s3.bilder-hosting.de/... , s3.bilder-hosting.de/... . Feislifta modelim (\'96-\'00) varētu būt līdzīgi.

Viedi onkuļi kaut kur i-netā ir rakstījuši, ka tajos Mondeo \'93-\'00 modeļos, kas bez borta kompja, Fords bākā licis citādu, neprecīzāku benzīna datčiku.

Ja konkrētajam aparātam nav borta kompja (nejaukt ar brīdinājuma displeju), tas rādījums var būt melīgs; tad labāk klausi Conqueror.

vieplis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt
nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Pilnīgi debīls topiks.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti