mukusalas aplja shaariita izklaides...

Roi Reģ.: 21.01.2004

Vai ir kaadam Balozhniekam bildes?

Braucot pa tiltu garaam iisti nevareeja luukoties kas tur un kaa...

Bet tikt uz tilta gan bija vesels piedziivojums...

P.S. Tagad zinu VISAS mazaas ielinjas pa kuraam var izbraut no Ziepniekkalna uz Vieniibas gatvi.. kaa arii visas paraleelaas ielinjas vieniibas gatvei...

Un kaa citiem?

 
1 2 3
Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

No autovedēja izkritušas mašīnas. Cilvēki stāsta, ka izskatoties kā šrotā... Ja kādam ir foto - sūtiet uz iauto@iauto.lv

Andreass Reģ.: 26.05.2003
0 0 Atbildēt

prieks, ka izdomaaju sodien no riita doties nevis uz ofisu, bet citaas lietaas. Izskataas, ka esmu aiztaupiijis sev galvassaapes.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Es tik novēroju, ka nobrauktuves no bauskas ielas bija slēgtas

tuvāk bija slinkums ripināties (braucu ar velo)

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Oi kā te dažiem gribas bildes Nu un, kas tad ir? Cilvēkiem nelaime, asinskārajiem bildes vajag Nez kāpēc tieši bilžu kārumnieki ir tikai ar iAuto saistīti cilvēki. Lēto sensačiju atkal sagribējās????

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Topic gavno, afftar mu.d.ak.

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Oi kā te dažiem gribas bildes Nu un, kas tad ir? Cilvēkiem nelaime, asinskārajiem bildes vajag Nez kāpēc tieši bilžu kārumnieki ir tikai ar iAuto saistīti cilvēki. Lēto sensačiju atkal sagribējās????

Deksteram laikam kaut kas ciet aizgājis. Tad jau jālikvidē visas ziņu aģentūras, avīzes un televīzija, jo visur rāda kaut ko tādu, kas citiem varbūt "sāp".

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Roi, un ko tad tu tā, nepameti dampi un netesi fotografēt??

P.S. Jūs atgādināt tos pamuļķus, kuri apstājas pie katras avārijas, radot papildus draudus satiksmei, lai tikai redzētu asinis vai sasistas mašīnas- lasi-citu cilvēku nelaimi. Lai patīksminātos, apmierinātu nez kādas iekšējas vēlmes....

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Tiko braucu garām - joprojām, viss ciet. Štopars gan būtu daudz mazāks, ja visi necenstos saskatīt, kas tur notiek. Bet no malas toč izskatījās, ka kaut kāds musorvedējs piekabi pazaudējis.

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Oi kā te dažiem gribas bildes Nu un, kas tad ir? Cilvēkiem nelaime, asinskārajiem bildes vajag Nez kāpēc tieši bilžu kārumnieki ir tikai ar iAuto saistīti cilvēki. Lēto sensačiju atkal sagribējās????

a tev ka tik paniideet, ka viss slikti.

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja:

deksters rakstīja: Oi kā te dažiem gribas bildes Nu un, kas tad ir? Cilvēkiem nelaime, asinskārajiem bildes vajag Nez kāpēc tieši bilžu kārumnieki ir tikai ar iAuto saistīti cilvēki. Lēto sensačiju atkal sagribējās????

Deksteram laikam kaut kas ciet aizgājis. Tad jau jālikvidē visas ziņu aģentūras, avīzes un televīzija, jo visur rāda kaut ko tādu, kas citiem varbūt "sāp".

Jā, aizgājis ciet. Ja nav argumentu, tad droši piesauc personīga rakstura problēmas un to, ka kaut kas aizgājis ciet.

Es jau Tev sen teicu, iekrāso savu portālu dzeltenā krāsā. Būs pavisam atbilstoši.

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja:

deksters rakstīja: Oi kā te dažiem gribas bildes Nu un, kas tad ir? Cilvēkiem nelaime, asinskārajiem bildes vajag Nez kāpēc tieši bilžu kārumnieki ir tikai ar iAuto saistīti cilvēki. Lēto sensačiju atkal sagribējās????

a tev ka tik paniideet, ka viss slikti.

Es neīdu, es pasaku, ka lūrēt un priecāties par citu neveiksmi vai nelaimi ir stulbi.

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

vai te kaads priecaajas?

un taapataas viss ir bijis apdroshinaats, taa ka nekaadu zaudeejumu nevajadzeetu buut. toties maaciibai gan, cerams.

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Topic gavno, afftar mu.d.ak.

Red par personigiem apvainojumiem nepienaakas bans uz kaadu laicinju?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

droši vien šrotu vedējs nepiekrīt, ka tolmets ātri visu satīra, bet plāno vāģus sataisīt un pēc 3 mēnešiem tirgot rumbulā kā tikko no vācijas

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Redaktors rakstīja:

deksters rakstīja: Oi kā te dažiem gribas bildes Nu un, kas tad ir? Cilvēkiem nelaime, asinskārajiem bildes vajag Nez kāpēc tieši bilžu kārumnieki ir tikai ar iAuto saistīti cilvēki. Lēto sensačiju atkal sagribējās????

Deksteram laikam kaut kas ciet aizgājis. Tad jau jālikvidē visas ziņu aģentūras, avīzes un televīzija, jo visur rāda kaut ko tādu, kas citiem varbūt "sāp".

Jā, aizgājis ciet. Ja nav argumentu, tad droši piesauc personīga rakstura problēmas un to, ka kaut kas aizgājis ciet.

Es jau Tev sen teicu, iekrāso savu portālu dzeltenā krāsā. Būs pavisam atbilstoši.

Es vienkārši ieteiktu Tev pamazām atradināties no pinkšķēšanas vai sākt apmeklēt citus resursus, kas Tevi mazāk uztrauc. Nu nav spiesta lieta, te pilnīgi visos topikos izteikt savu viedokli.

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

hammers rakstīja: Bildes gan jau buus visaas zinjaas vakaraa

No CSDD liidz Muukusalas aplim braucu 0,5 h lai ieraudziitu to apgaazto smagaa piekabi un pa celju izkaisiitos "shrotus" shii vaarda tieshaakajaa noziimee .

Ieraudzīji Nu, tagad uz kādu nedēļu būs laba sajūta, ne?

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Roi, un ko tad tu tā, nepameti dampi un netesi fotografēt??

P.S. Jūs atgādināt tos pamuļķus, kuri apstājas pie katras avārijas, radot papildus draudus satiksmei, lai tikai redzētu asinis vai sasistas mašīnas- lasi-citu cilvēku nelaimi. Lai patīksminātos, apmierinātu nez kādas iekšējas vēlmes....

Taadeelj lai neradiitu papildu draudus arii nemeegjinaaju uz tilta staaties un kautko bildeet un skatiities... bet ja brauc no Bauskas puses tad pilniigi mieriigi vareeja apstaaties Nestee un sabildeet...

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja:

Es vienkārši ieteiktu Tev pamazām atradināties no pinkšķēšanas vai sākt apmeklēt citus resursus, kas Tevi mazāk uztrauc. Nu nav spiesta lieta, te pilnīgi visos topikos izteikt savu viedokli.

Tu man nedraudi ar saviem ieteikumiem. Tass pirmkārt. Otrkārt- es neizsaku viedokli 'pilnīgi visos topikos', nepārspīlē.

Un treškārt- te es uzturos ne jau portāla dēļ, bet te sastopamo dažu cilvēku dēļ.

Ceturtkārt- ir demokrātija un viedokli izteikt nevienam nav liegts. Vai tomēr savādāk?

Pasaki ,Elmār, godīgi, ka Tev nepatīk mana kritika Tavā virzienā sakarā ar rallija neskaitāmu reižu atcelšanu.

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Novēlu saņemt kaudzēm bildes, lai patīksminātos un uzlabotu garastāvokli, es vairs jūs netraucēšu, jābrauc pastrādāt.

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Roi rakstīja:

deksters rakstīja: Topic gavno, afftar mu.d.ak.

Red par personigiem apvainojumiem nepienaakas bans uz kaadu laicinju?

Droši, uz priekšu.

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Redaktors rakstīja:

Es vienkārši ieteiktu Tev pamazām atradināties no pinkšķēšanas vai sākt apmeklēt citus resursus, kas Tevi mazāk uztrauc. Nu nav spiesta lieta, te pilnīgi visos topikos izteikt savu viedokli.

Tu man nedraudi ar saviem ieteikumiem. Tass pirmkārt. Otrkārt- es neizsaku viedokli 'pilnīgi visos topikos', nepārspīlē.

Un treškārt- te es uzturos ne jau portāla dēļ, bet te sastopamo dažu cilvēku dēļ.

Ceturtkārt- ir demokrātija un viedokli izteikt nevienam nav liegts. Vai tomēr savādāk?

Pasaki ,Elmār, godīgi, ka Tev nepatīk mana kritika Tavā virzienā sakarā ar rallija neskaitāmu reižu atcelšanu.

... par to atcelšanu - te nav īstais topiks, bet jāsaka, ka skaitīt gan Tu tālu nemāki, ja jau saki "neskaitāmu reižu"...

Un visbeidzot, kāpēc uz redakcijas meilu nāk neskaitāmi lūgumi par TIKAI viena konkrēta cilvēka pieklusināšanu? Kāpēc pret citiem nav pretenziju. Šis gan bija retorisks jautājums un atbilde nav nepieciešama.

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

ok, varbuut varam atgriezties pie teemas?

kas un kaadaa veidaa tur iisti ir noticis?

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja: ok, varbuut varam atgriezties pie teemas?

kas un kaadaa veidaa tur iisti ir noticis?

Labi, OK. Vajag zināt. Bet pasaki-KĀPĒC?? Ko tas tev dos?? Nebiji, neredzēji...nu un? Tagad paliks labāk, ka uzzināsi, kā kādam nav paveicies?

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

varbuut nepieljaushu taadas pashas kljuudas.

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

shkjiet ka deksters jau kaadus paaris meeneshus nav dabuujis....

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti