Par \"slimiibas lapu\"

robchix Reģ.: 04.03.2002

Kljuva aktuaals jautaajums, vai var izbraukt no valsts ar taa saukto "slimiibas lapu". Respektiivi no Latvijas uz Lietuvu, Šauļiem uz dazhaam stundaam.

Peec idejas, Lietuvas robezhsargiem kaada dalja gar teh. apskati. apdroshinaats ir. Un Latvijas robezhsargi jau atpakaljceljaa dzimtenee buus spiesti ielaist.

Kursh zin?

 
Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Pēc idejas izlaist nevajadzētu, bet reti, kad skatās uz tām mūsu uzlīmēm un, bet kas būš ar mūsu bāleliņiem, Dievs vien zin, kas šiem prātā ienāks

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

A kas muusu baalinjem? Esmu Latvijas teritorijaa jau tajaa briidii, un nekas nevar man liegt tur paarvietoties ar "slimiibas lapu".

Galvenais, tikt aaraa

Cullmann Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

Braucu kadu gadu atpakal neizlaida Teica , ka tikai ar talou logaa

anri Reģ.: 18.06.2004
0 0 Atbildēt

Gribeeju nedeelju atpakalj taa pat izbraukt, uzzvaniiju uz csdd un teica ka nelaidiishot.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Pēc likuma laikam nedrīkst izbraukt, bet, vai to kāds skatās, cits jautājums. Man vienreiz uz LT robežas piesējās, ka nebija LV zīmes (vecie numuri), nācās pa 2Ls nopirkt s_du, kas pēc 2 mazgāšanām nogāja. Bez TA var nākties griezties atpakaļ... vai mēģināt citā punktā

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

'Slimības lapa' nedod tiesības izbraukt no valsts.

Labs bij šitais 'uz dažām stundām'

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: 'Slimības lapa' nedod tiesības izbraukt no valsts.

Labs bij šitais 'uz dažām stundām'

A kas tur smiekliigs? Ja jaaizbrauc peec preceem uz Šauļiem un atpakalj. Tas ir smiekliigi?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

robchix rakstīja:

deksters rakstīja: 'Slimības lapa' nedod tiesības izbraukt no valsts.

Labs bij šitais 'uz dažām stundām'

A kas tur smiekliigs? Ja jaaizbrauc peec preceem uz Šauļiem un atpakalj. Tas ir smiekliigi?

Džeks mēģina pielauzt meitenu uz seksu, bet šī ne un ne, džeks saka, "bet es tikai pašu galiņu"

Līdzību saskati?

Reģ.: 28.03.2024
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

robchix rakstīja:

deksters rakstīja: 'Slimības lapa' nedod tiesības izbraukt no valsts.

Labs bij šitais 'uz dažām stundām'

A kas tur smiekliigs? Ja jaaizbrauc peec preceem uz Šauļiem un atpakalj. Tas ir smiekliigi?

Džeks mēģina pielauzt meitenu uz seksu, bet šī ne un ne, džeks saka, "bet es tikai pašu galiņu"

Līdzību saskati?

Nu re, Tu uztveºi, robiic nekādi.

Ta kāda šķirba, mazliet vai daudz, ja nevar tad nevar.

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

robchix rakstīja:

deksters rakstīja: 'Slimības lapa' nedod tiesības izbraukt no valsts.

Labs bij šitais 'uz dažām stundām'

A kas tur smiekliigs? Ja jaaizbrauc peec preceem uz Šauļiem un atpakalj. Tas ir smiekliigi?

Džeks mēģina pielauzt meitenu uz seksu, bet šī ne un ne, džeks saka, "bet es tikai pašu galiņu"

Līdzību saskati?

Nu shaadaas liidziibaas saskatu, paldies, tas bija smiekliigi.

Un ja sanaak tikt aaraa, tad sex pa pilnu programmu, nevis pats galinjsh

Vaardu sakot skaidrs, ja nepieveersiis uzmaniibu uzliimes neesamiibai, aaraa tikshu.

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja: jā, un ja tur trāpīsies negadījums, tad varētu būt dikti sāpīgi....

Arii tad, ja shiis negadiijums nekaadaa veidaa nebuus saistiits ar noraadiitejiem defektiem, pie tam tas, kursh tieshaa veidaa vareetu atsaukties uz sat. droshiibu ir noveersts (nomainiiti sailentbloki). Un nav saliimeets tikai aizmugures lukturis, kas ir saplaisaajis?

Nu OK, taa ir demagogjija, nedriikst, ta nedriikst.

DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

robchix rakstīja: Kljuva aktuaals jautaajums, vai var izbraukt no valsts ar taa saukto "slimiibas lapu". Respektiivi no Latvijas uz Lietuvu, Šauļiem uz dazhaam stundaam.

Peec idejas, Lietuvas robezhsargiem kaada dalja gar teh. apskati. apdroshinaats ir. Un Latvijas robezhsargi jau atpakaljceljaa dzimtenee buus spiesti ielaist.

Kursh zin?

robīti, Tu izlasi kaut ko, kad paraksti?

apskaties, lūdzu, kas tai slimības lapai ir otrā pusē rakstīts - skaidri un gaiši pateikts, ka drīkst braukt tikai pa mūsu banānu republiku.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

DimanC rakstīja:tai slimības lapai ir otrā pusē rakstīts - skaidri un gaiši pateikts, ka drīkst braukt tikai pa mūsu banānu republiku.

Tur tiešām tā pateikts???? Nekua sebe....

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Slimības lapu dod lai saremontētu autiņu nevis nevis braukāt šop un seks tūrēs pa eiropu.

EZ Reģ.: 04.03.2004
0 0 Atbildēt

Hallo hallo, man aktuāls jautājums. Un ja Auto atgriezas Lv ar beigušos uzlīmi logā? Kādi risinājumi vēl?

1) izņemt 1 dienas braukšanas atļauju;

2) novērtēt treileris$ > sods$+punkti lietderību.

vēl kas?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti