Latvijas karodziņš priekš auto

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006

Esmu redzējis pa Rīgu braucam vairākus auto ar piestiprinātiem Latvijas sarkanbaltsarkanajiem karodziņiem. Ir kaut kas zināms par to? Vai to var piestiprināt manam Audi A4 un kur vispār pie tāda var tikt? =)

 
1 2 3
arko2 Reģ.: 11.01.2005
0 1 Atbildēt

varētu kāds izstāstīt beidzot kur ir tas prikols likt tos karodziņus? it kā nav ne hokeja čempis ne kādi citi patriotiskas jūtas raisoši notikumi. varbūt cilvēki demonstrē savu tautību vai varbūt pakāsuši kādās derībās???

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

tik žēl, ka netīras Adidas trenūzenes bija visiem 4 braucējiem

Kāpēc tad žēl?? Vismaz skaidrs,kas brauc

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

arko2 rakstīja: varētu kāds izstāstīt beidzot kur ir tas prikols likt tos karodziņus? it kā nav ne hokeja čempis ne kādi citi patriotiskas jūtas raisoši notikumi. varbūt cilvēki demonstrē savu tautību vai varbūt pakāsuši kādās derībās???

Nu mēs, piemēram, uzbāzām, kad braucām uz festivālu Polijā. Tiesa gan tas tika darīts tikai stāvvietā un lai atrastu savējos (citus LV).

Ā - un ja kāds grib pa šoseju ar karogu pļerināties, tad tur kur jahtām pričendāļi, tur ir arī izturīgi mazizmēra karogi pa 2-10 latiem.

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

Archijs2 rakstīja: shmurger, gadienā nebrauc ar BMW?

tev pis???

Rudais Reģ.: 26.02.2005
0 0 Atbildēt

Karodziņi šosezon ir modē, esmu urmasiņus redzējis, broļi arī braukā apkārt. Man patīk! Vai pats liktu? Nezinu. Pie 100 km/h baigi pļerinās.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti