prikola pēc

kisindzers Reģ.: 04.07.2007

šoreiz gan prikola pēc rakstu)))

šodien sēžam ar kolēģi un pīpējam un skatamies,kā ar zāles pļāvēju(mazo traktorīti) pļauj zāli....ienāca prātā doma izmēģināt(piektdiena kānekā),cik ilgā laikā ar to aparātu varētu aizrullēt no Rīgas līdz Jelgavas robežai?!Žēl tik man tāda nav,bet var izīrēt.Izsakiet savas domas,tas tā atslodzei piekdienas vakaram.

 
1 2
kisindzers Reģ.: 04.07.2007
0 0 Atbildēt

nav jēgas laikam ar jums....aprobežoti ļautiņi.Pieturaties pie kautkādām vispieņemtām normām bet ārpus rāmjiem neesat spējīgi iziet.Nu i sēžat savos dzīvokļos un skataties seriālus...tā labāk

ooPIS Reģ.: 16.06.2007
0 0 Atbildēt

kisindzers rakstīja: nav jēgas laikam ar jums....aprobežoti ļautiņi.Pieturaties pie kautkādām vispieņemtām normām bet ārpus rāmjiem neesat spējīgi iziet.Nu i sēžat savos dzīvokļos un skataties seriālus...tā labāk

ljauj mineeshu: tev vairaak par 18-19 gadinjiem nav ne?

ja ir tad nu esi gariigi atpalicis ... neglaabjami liidzjuutiibas...jo kaa zinaams piz.djez nje ljechitsa

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

kisindzers rakstīja: nav jēgas laikam ar jums....aprobežoti ļautiņi.Pieturaties pie kautkādām vispieņemtām normām bet ārpus rāmjiem neesat spējīgi iziet.Nu i sēžat savos dzīvokļos un skataties seriālus...tā labāk

Bija viena amīšu filma, kur opītis pie dēla brauca no viena štata uz otru. Laikam ntos mēnešus rulēja

No šādām idejam parasti rodas labs bizness. Izpēti, kā amīši taisa tās sacensības. Atrodi vēl kādus pāris tādus azartiskus cilvēkus, mēģini izdabūt no zāles pļāvēju ražotājiem kādu naudu reklāmai, uztaisiet sacensības ar kādiem šova elementiem. Es domāju, ka sabrauks daudz skatītāju. Es arī gribētu paskatīties Ja pēc pāris posmiem aiziet tā lieta, tad beigās vēl biļetes varēsi tirgot un kaut ko nopelnīt

EdMonton Reģ.: 05.01.2004
0 0 Atbildēt

kisindzers rakstīja: nav jēgas laikam ar jums....aprobežoti ļautiņi.Pieturaties pie kautkādām vispieņemtām normām bet ārpus rāmjiem neesat spējīgi iziet.Nu i sēžat savos dzīvokļos un skataties seriālus...tā labāk

Jaunības maksimālisms. Gadiņi 20-22, maksimums. Un kolēģi Tev tādi paši.

kisindzers Reģ.: 04.07.2007
0 0 Atbildēt

EdMonton rakstīja:

kisindzers rakstīja: nav jēgas laikam ar jums....aprobežoti ļautiņi.Pieturaties pie kautkādām vispieņemtām normām bet ārpus rāmjiem neesat spējīgi iziet.Nu i sēžat savos dzīvokļos un skataties seriālus...tā labāk

Jaunības maksimālisms. Gadiņi 20-22, maksimums. Un kolēģi Tev tādi paši.

es vēlreiz saku-aprobežoti seriālu ļautiņi

kisindzers Reģ.: 04.07.2007
0 0 Atbildēt

vilko rakstīja:

kisindzers rakstīja: nav jēgas laikam ar jums....aprobežoti ļautiņi.Pieturaties pie kautkādām vispieņemtām normām bet ārpus rāmjiem neesat spējīgi iziet.Nu i sēžat savos dzīvokļos un skataties seriālus...tā labāk

Bija viena amīšu filma, kur opītis pie dēla brauca no viena štata uz otru. Laikam ntos mēnešus rulēja

No šādām idejam parasti rodas labs bizness. Izpēti, kā amīši taisa tās sacensības. Atrodi vēl kādus pāris tādus azartiskus cilvēkus, mēģini izdabūt no zāles pļāvēju ražotājiem kādu naudu reklāmai, uztaisiet sacensības ar kādiem šova elementiem. Es domāju, ka sabrauks daudz skatītāju. Es arī gribētu paskatīties Ja pēc pāris posmiem aiziet tā lieta, tad beigās vēl biļetes varēsi tirgot un kaut ko nopelnīt

no trakām lietām parasti sanāk kas labs.Jāpadomā

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

EdMonton rakstīja:

kisindzers rakstīja: nav jēgas laikam ar jums....aprobežoti ļautiņi.Pieturaties pie kautkādām vispieņemtām normām bet ārpus rāmjiem neesat spējīgi iziet.Nu i sēžat savos dzīvokļos un skataties seriālus...tā labāk

Jaunības maksimālisms. Gadiņi 20-22, maksimums. Un kolēģi Tev tādi paši.

Kad man sencis sāka savu biznesu 10 gadus atpakaļ, viņam apkārtējie līdzīgi teica. Viņam gan bija 48.g. tad. Tagad tie tik rausta plecus un noburkšķ - vienkārši paveicās. Ja bez maksimālisma ir arī pietiekami loģiskās spriešanas spējas un nedaudz zināšanas biznesa pamatos, domāju, ka var daudz kas labs sanākt

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

Ja tu nevari nopirk to pļāvēju, jeb tev nav štuka latu vismaz, tad šim bazaram nav jēgas.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

EdMonton rakstīja:

kisindzers rakstīja: nav jēgas laikam ar jums....aprobežoti ļautiņi.Pieturaties pie kautkādām vispieņemtām normām bet ārpus rāmjiem neesat spējīgi iziet.Nu i sēžat savos dzīvokļos un skataties seriālus...tā labāk

Jaunības maksimālisms. Gadiņi 20-22, maksimums. Un kolēģi Tev tādi paši.

Domāju, ka autoram nav vairāk par 17, pa vasaras brīvlaiku piestrādā un sapņo, kur varētu iztērēt piķi, ja tāds būtu

Par to liecina topiki par Scorpi un Ka - varētu būt pirmā mašīna, po, ka s_ds, ka tik lēti. Tāpat arī Reinika biļešu topiks uz kuru autors taisījās iet ar draugu - gan jau ne dibengraugi, bet patstāvīgas draudzenes viņam nav.

Arī šajā topikā uzsvars uz idejas rašanos pīpējot - tipa es te tāds pieaudzis, jau pīpēju un man rodās krutās idejas

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti