Pārdodu R15 195/65 M+S riepas

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006

Tā kā 97. gada Audis nomainīts pret 01. gada, tad 1 ziemas sezonu lietotās riepas jānodod kādam citam. Riepas tika nopirktas un uzliktas 3 dienas pirms sākās putenis (kad sākās milzīgās rindas) un noņemtas 1 dienu pēc tam, kad drīkstēja mest virsū vasarenes, tā kā tika saudzētas, cik nu varēja - braukāju lielākoties uz skolu (3km) un mājās + reizi 1 vai 2 nedēļās uz Rīgu.

Riepas: EUROTEC "Made in France" M+S (*), R15 195/65, bez diskiem. Atdošu par 110Ls. Pats par tām samaksāju 170Ls, tā kā uzskatu, ka cenas samazinājums atbilstošs vienas sezonas nobraukumam.

Kontakti: Archijs2@inbox.lv

 
DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

pa 85 ņemu, ja protektors dzīvs

kāreiz vienam nenoslogotam auto vajadzētu nomainīt ripuļus

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

Protektors ir vairāk kā dzīvs. Par 85Ls neatdodu.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Archijs2 rakstīja: Protektors ir vairāk kā dzīvs. Par 85Ls neatdodu.

bet es ņemu pa 85.99. ja kas, dod ziņu.

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

Tad es labāk atdošu servisam par Taviem 85Ls un viņi tās biku iesmērēs ar eļļu un pārdos par 150Ls - pircējam sakot, ka tās ir JAUNAS!!!

Man nav kur steigties, līdz ziemai vēl tālu. Paziņa gribēja ņemt par 120Ls, bet kaut kad oktobrī, uz sezonas sākumu, jo nav kur likt riepas, tā kā netaisos atdot labā stāvoklī esošas riepas par grašiem.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Archijs2 rakstīja: Tad es labāk atdošu servisam par Taviem 85Ls un viņi tās biku iesmērēs ar eļļu un pārdos par 150Ls - pircējam sakot, ka tās ir JAUNAS!!!

Man nav kur steigties, līdz ziemai vēl tālu. Paziņa gribēja ņemt par 120Ls, bet kaut kad oktobrī, uz sezonas sākumu, jo nav kur likt riepas, tā kā netaisos atdot labā stāvoklī esošas riepas par grašiem.

nu tu skaties

mans piedaavaajums ir reaals - peerku pa 85.99 kaut tagad tavas nezinaamaas markas hranchu riepas, jo vienam praktiski staavosham auto vajag uz ziemu tomeer katram gadiijumam kaut ko uzlikt

a tas kas oktobrii sola tev 120 Ls, driizaak panjems veel kaut kaadas pabrauktas navarkas pa 10 Ls gabalaa...

ka nesanaak kaa te vienam beediigi slavenam Filipam, kas savu ideaalo bmw tirgoja 7 meeneshus un taa arii nenotirgoja

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

Lai tak ņem par 10Ls gabalā - paņem pats arī. Būs kā šoziem vienam Golf`am, kurš laimīgi paspēja izvairīties no sadursmes ar manu pakaļu un ieripot sniega kupenā, par ko es, skatīdamies spoguļos, pasmīnēju... =)

Tirgošu kaut vai 10 gadus, bet pārdošu par riepām attiecīgu cenu. >

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Archijs2 rakstīja:

Tirgošu kaut vai 10 gadus, bet pārdošu par riepām attiecīgu cenu. >

Pēc 10 gadiem viņas pat ugunskuram nevienam nevajadzēs

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Archijs2 rakstīja: Lai tak ņem par 10Ls gabalā - paņem pats arī. Būs kā šoziem vienam Golf`am, kurš laimīgi paspēja izvairīties no sadursmes ar manu pakaļu un ieripot sniega kupenā, par ko es, skatīdamies spoguļos, pasmīnēju... =)

Tirgošu kaut vai 10 gadus, bet pārdošu par riepām attiecīgu cenu. >

taam riepaam attieciiga cena ir akuraat 85.99 LVL bet nu ja tu Filipam kaads radinieks, tad neko dariit geeni, taa teikt, dara savu

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

paardodu taada pasha izmeera ziemenes ar shipiem- mishelins fig zin kaads tur, brauktas vienu sezonu, kaadi 10k. Pirku pa 300ls, atdoshu pa 150 .Arii sakaraa ar jauna autinja iegaadiTik jaabrauc uz Saldu pakalj

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti