Ir uzskats, ka lētākā OCTA ir labākā!

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Ta kā OCTA apdrošināšana attiecas uz otru pusi, ir uzskats, ka jāpērk lētākā, vai tas ir pareizs?

 
1 2 3 4
ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Intereses pēc apskatījos ko man piedāvā letapolise.lv

Bonus malus 13

Uz 3 mēnešiem

Balta-29.65 eur

un dārgākais ir Seesam-55.62 eur

Uz gadu

Balta-99.69 eur

Seesam-172.97 eur

Nu baigi lētas polises un duraki maksā jo GB12 tirgus bābas,nu ne gluži tu bet tavi paziņas,kaut arī tu esi tur iesaistīts izpati negadīvas atsauksmes par Swedbank.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Tu laikam domā, ka "duraki" nesalīdzina cenas, tikai tu vienīgais... salīdzina gan, arī es salīdzinu, un man vēl nekad sweds nav piedāvājis labāko. Bet, nu, 15.10. manam auto beigsies OCTA, pēc 15.09. iemetīšu, ko man dod gan sweds, gan pārējie. Šobrīd, kā jau minēju, abiem auto gan izdevīgāko KASKO, gan OCTu, piedāvāja Balta.

Par negatīvajām atsauksmēm... atceros, ka laikā, kad OCTAi cenas cēlās dubultā, viens paziņa ielika feisbukā drisālīdošu pateicību swedam, ka viņi ķipa vienīgie cenas neceļot kā pārējie "krāpnieki"... pagāja kādi 3 mēneši un šams zvanīja man un kļenčīja atlaidi 3 mēnešu octai, jo sweds negaidīti pacēlis cenu. Un nav gluži tā, ka izplatu tikai negatīvās atsauksmes... kopumā pat varu teikt, ka pats apdrošināšanas segums viņiem ir OK, arī par izmaksu kvalitāti kopumā atsauksmes ir labas.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Piedod bet Swedu tu nemaz neredzēsi pie manapolise vai letapolise jo viņa tur nav,tikai caur internetbanku tiek pie apdrošinātāja kurš piedevām ir igaunis.Elektrību es arī pērku no igauņa"aeon energy",beztermiņa līgums,maksāju par patērēto,pat nezinu kur viņiem ofiss vai vispār viņiem tāds ir.Jūlijs 111,12 kWh-18,21 EUR.Kad bija Octai cenas kāpums tad manējā sadārdzinājās par 24 EUR,bija 44 EUR tagad 68 EUR uz gadu .

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

It kā es to nezinātu... toties ir iespēja paprasīt jebkuram paziņam/draugam/radiniekam, lai ielien savā kontā un paskatās. Un jā - var arī Swedam piezvanīt...

topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 0 Atbildēt

Elektrība dârga

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Rr19 rakstīja: Kå tu nesaproti, teh. tal. rakstīts svars.

Un? Pilsonis tak rakstīja, ka mašīnām svars vienāds.

Dkurs Reģ.: 09.09.2019
0 0 Atbildēt

BAN lētākais piedāvājums, BM9 un ~60eiro gadā. Nez ar Baltu nekāda labā indivuduāla komunikācija nav sanākusi... pasen atpakaļ, sievai pēc uzvārda maiņas balta darbiniece ne par ko negribēja pārrakstīt octu un nācās vēl samaksāt ~30ls par derīgas octa pārformēšanu...

Robizz Reģ.: 31.08.2019
0 0 Atbildēt

Sveiki. Varbūt kāds varētu pakonsultēt - kāda ir atšķirība, ja: a) pērku OCTA polisi pa taisno no noteiktā apdrošinātāja; b) pērku OCTA caur tādām platformām kā www.manapolise.lv vai salīdzini.lv? Paldies.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Pa tiešo vairumam apdrošinātāju būs lētāk. manapolise.lv u.tml. uztur brokeri, kuru uzdevums pēc likuma ir strādāt klienta interesēs, attiecīgi, normāli būtu jābūt, ka, pērkot caur kalkulatoru, iegūsi bezmaksas advokātu, ja kas notiks. Vai tas strādā dzīvē, nezinu. Un jā - OCTA īsti jau nav tas produkts, kur varētu būt vajadzīgas dižas konsultācijas, bet, nu, dažreiz vajag.

Damn Reģ.: 07.12.2003
0 0 Atbildēt

+1 Pa tiešo parasti var dabūt vēl 5-10% nost no cenas salīdzinot ar cenu salīdzināšanas lapu.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Uzmanīgi ar brokerim vaicātu piedāvājumu. Vismaz Balta noteikti vairs nedos lētāku (jo, piemēram, varētu) cenu pa tiešo - ētikas jautājums

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Un otrādi

Man, piemēram, ir kompānijas, kurās varu dabūt labākus ciparus par tiešajiem... bet arī pie nosacījuma, ka nav sniegts piedāvājums. Tāpēc jau vienmēr esmu uzsvēris, ka tie pacienti, kuriem ir "staigātāju" sindroms, domādami, ka tā kaut ko ietaupīs un izčakarēs kādam galvu, bieži vien paši sev iešauj kājā.

k442 Reģ.: 22.02.2014
0 0 Atbildēt

Man, piemēram, kompānija, kurā biju apdrošinājies jau vairākus gadus, šogad tam pašam auto atsūtīja polises piedāvājumu par 50% dārgāk (BM 17. klase, bez negadījumiem). Protams, ka izvēlējos citu piedāvājumu, neredzu iemeslu pārmaksāt.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Tu laikam domā, ka "duraki" nesalīdzina cenas, tikai tu vienīgais... salīdzina gan, arī es salīdzinu, un man vēl nekad sweds nav piedāvājis labāko. Bet, nu, 15.10. manam auto beigsies OCTA, pēc 15.09. iemetīšu, ko man dod gan sweds, gan pārējie. Šobrīd, kā jau minēju, abiem auto gan izdevīgāko KASKO, gan OCTu, piedāvāja Balta.

Par negatīvajām atsauksmēm... atceros, ka laikā, kad OCTAi cenas cēlās dubultā, viens paziņa ielika feisbukā drisālīdošu pateicību swedam, ka viņi ķipa vienīgie cenas neceļot kā pārējie "krāpnieki"... pagāja kādi 3 mēneši un šams zvanīja man un kļenčīja atlaidi 3 mēnešu octai, jo sweds negaidīti pacēlis cenu. Un nav gluži tā, ka izplatu tikai negatīvās atsauksmes... kopumā pat varu teikt, ka pats apdrošināšanas segums viņiem ir OK, arī par izmaksu kvalitāti kopumā atsauksmes ir labas.

Tātad, manis solītie cipari pēc BM maiņas. Auto - BMW 530, 2010.gads, 248 ZS, 10. BM klase, Rīgas deklarācija. Runa ir par standarta cipariem bez jebkādām atlaidēm, uz gadu:

Balta - 232;

BAN - 1248

Ergo - 232;

Compensa - 266;

Gjensidige - 291;

Seesam - 419;

If - 262;

Swedbank - 196;

BTA - 146.

3x variet minēt, kuru izvēlējos.

Swedbank vispār pilnīgs sviests - tā kā man tur nav konta, es pat nevaru normāli redzēt savu piedāvājumu, nācās šamiem zvanīt. Ja uz mana vārda nebūtu kodu kalkulatora, kas piesaistīts uzņēmumam, es pat nemaz nevarētu dabūt piedāvājumu no viņiem. Un arī - viņi pateica, ka, ja man tur būtu konts un skatītos it kā no tā, tad cena būtu cita. Protams, nepateica, vai zemāka vai augstāka. Sviests kaut kāds.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti