Elektriska apsilde

mass Reģ.: 21.12.2005

Kāds nezin vai var un kur var uzstādīt mašīnai motora sasildi uz 220V elektrību? Somijā tāds ir katram un rozete ir katrā stāvvietā, es tā padomāju, ka man nebūtu problēmu mājās un darbā rozeti ierīkot, citur kur nav gan jau kaut kā paciestu. Uz pirkstiem piemetot nevajadzētu būt paradārgam pasākumam.

 
1 2 3
krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

krishus rakstīja:

nuhajs rakstīja: Toties lietotu avtonomku tikai dažādi kurmji var savām tačkām likt, lai nosvilinātu.

O, pļā, te tu toc izcēlies ar varenām zināšanām!!!

A man pofig, pateicu savu viedokli. Es savai mašīnai neliktu tādu vecu sūdu.

A manas zināšanas ir tādas, ka vecas šitādas štellītes nolietojas.

Tak liec savam pipelacam un kaifo,man nevajag. Un citiem ar neiesaku.

Redz par viedokli ir ok, bet kāda mārrutka pēc uzreiz vajag uztirst??? Šo za ļuģi?!!!!

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

krishus rakstīja:

Nekādi nevaru izkost, ko tu ar šito biji domājis???

??? To,ka tas,ka veci dīzeļi nelec, ir nezinošu cilvēku samurgojums.

Var nelekt arī 2 gadīgs dīzelis un gadīgs Citroens

Eu, zinošais, es iedošu tev dīzelikam kompresija ir ap 12, atnāc un pielaid pie -30! Rad redzēsim ko pats murgosi!

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

Eu, zinošais, es iedošu tev dīzelikam kompresija ir ap 12, atnāc un pielaid pie -30! Rad redzēsim ko pats murgosi!

Ej tak un ieskrienies.

Es teicu- cilvēks APGALVO, ka vecu dīzeli ziemā nevar piešķilt un jāliek VIŅA vecā pečka.

Iebilstu pret to, ka nevar un saku ka var.

Tā.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

Redz par viedokli ir ok, bet kāda mārrutka pēc uzreiz vajag uztirst??? Šo za ļuģi?!!!!

Atkal sābisti sāk mācīt uzvedības normas?? Da ej tak tu.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

krishus rakstīja:

Eu, zinošais, es iedošu tev dīzelikam kompresija ir ap 12, atnāc un pielaid pie -30! Rad redzēsim ko pats murgosi!

Ej tak un ieskrienies.

Es teicu- cilvēks APGALVO, ka vecu dīzeli ziemā nevar piešķilt un jāliek VIŅA vecā pečka.

Iebilstu pret to, ka nevar un saku ka var.

Tā.

Redz, ir liela atšķirība starp NEVAR un curmja pieminēto: NAV TIK VIEGLI PIERUNĀJAMI DARBOTIES!

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

krishus rakstīja:

Redz par viedokli ir ok, bet kāda mārrutka pēc uzreiz vajag uztirst??? Šo za ļuģi?!!!!

Atkal sābisti sāk mācīt uzvedības normas?? Da ej tak tu.

Ikdienā braucu ar BMW

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

nuhajs rakstīja:

krishus rakstīja:

Redz par viedokli ir ok, bet kāda mārrutka pēc uzreiz vajag uztirst??? Šo za ļuģi?!!!!

Atkal sābisti sāk mācīt uzvedības normas?? Da ej tak tu.

Ikdienā braucu ar BMW

Tātad pavisam neizprotams tips.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

sābam visa eļļa iztecējusi ...

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: sābam visa eļļa iztecējusi ...

Un tad paņēma brāļa huliganku.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

anonimikis rakstīja: sābam visa eļļa iztecējusi ...

Un tad paņēma brāļa huliganku.

, , tipiski tev , tikko kāds aizliek muti ciet, tā panesās

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

nuhajs rakstīja:

anonimikis rakstīja: sābam visa eļļa iztecējusi ...

Un tad paņēma brāļa huliganku.

, , tipiski tev , tikko kāds aizliek muti ciet, tā panesās

tu to sauz par mutes aizlikšanu?? tev vēl jāpaaugas,maigoni.

curmis Reģ.: 29.03.2004
0 0 Atbildēt

Tai vecajai pečkai ir divi gadi, un WEBASTO TERMOTOP skaitās ļoti laba.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

krishus rakstīja:

nuhajs rakstīja:

anonimikis rakstīja: sābam visa eļļa iztecējusi ...

Un tad paņēma brāļa huliganku.

, , tipiski tev , tikko kāds aizliek muti ciet, tā panesās

tu to sauz par mutes aizlikšanu?? tev vēl jāpaaugas,maigoni.

Tieši tā- par mutes aizlikšanu! Par tēmu ta neko vairs atbildēt neesi spējīgs- dīzeļu experts ibio!

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

Tieši tā- par mutes aizlikšanu! Par tēmu ta neko vairs atbildēt neesi spējīgs- dīzeļu experts ibio!

tagad tu gribi teikt, ka tu par tēmu ļuksti?

Ja sābistelim ir baigā paštaisnuma uzblāzma, tad jāaizrāda obligāti, jāpamāca dzīvot.

Es jau tev teicu-mani uzskati tur bija izteikti,nekas vairāk?

Karoče, PN kazjol.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

krishus rakstīja:

Tieši tā- par mutes aizlikšanu! Par tēmu ta neko vairs atbildēt neesi spējīgs- dīzeļu experts ibio!

tagad tu gribi teikt, ka tu par tēmu ļuksti?

Ja sābistelim ir baigā paštaisnuma uzblāzma, tad jāaizrāda obligāti, jāpamāca dzīvot.

Es jau tev teicu-mani uzskati tur bija izteikti,nekas vairāk?

Karoče, PN kazjol.

Pats jau vien no tēmas aizbrauci...

Pašam cik saprotu nekāda dižā sajēga par autonomkām nav, bet kko ietirst to katrā laikā...

Un pričom te saab?

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Toties lietotu avtonomku tikai dažādi kurmji var savām tačkām likt, lai nosvilinātu.

Šitā, piem, ir vinkārši PĒRLE!!!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

nuhajs rakstīja:

krishus rakstīja:

Nekādi nevaru izkost, ko tu ar šito biji domājis???

??? To,ka tas,ka veci dīzeļi nelec, ir nezinošu cilvēku samurgojums.

Var nelekt arī 2 gadīgs dīzelis un gadīgs Citroens

Eu, zinošais, es iedošu tev dīzelikam kompresija ir ap 12, atnāc un pielaid pie -30! Rad redzēsim ko pats murgosi!

Kāpēc vecam jābūt nolietotam? Varbūt tikai kā gads kopš kapitalkas? Bez tam ne tikai kompresija no svara, bet arī kvēlsveču [ne]esamība. Pa ziemu darbā busu katru rītu nācās vilkt, kopš temp nokritās uz -7c, pie -15 vajadzēja pa ielu kādus 200-300m vilkt Kad temp sāka celties, vilkšanai punktu varēja pielikt tikai pie kādiem -2

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

bala bala šnuk šnuk

Es izteicu savu viedokli uz cilvēka apgalvojumu, ka veci dīzeļi ziemā ir problemātiski un neiedarbināmi. Manuprāt ,vadoties no manas personīgās un paziņu pieredzes, tas ir nepatiess apgalvojums. Ja mašīna ir sakopta, vienalga cik tā veca,leks un brauks.

Un nākamais- autonomka. Man tādas mašīnām ir bijušas, pavecas. Vienas vienīgas problēmas,vienreiz gandrīz Mazda aizdegās. Atvienoju un vairs nelietoju jo auto elektriķis tā ieteica.

Švāģera vadītais 4 gadus vecais MB vilcējs MB Itālijas stāvlaukumā nodega nakts laikā līdz diskiem tikai dēļ autonomkas, labi, ka cits šoferis bija pamanījis uguni,švāģers izglābās, palika apakšveļā uz ceļa.

Tāda ir mana pieredze. Varbūt vainīgi bija tie, kuriem bija jāprot salabot tos mēslus,nezinu, man šobrīd pajāt uz to. Es tādus VECUS lietot vairs nevēlos un citiem neiesaku.

Tātad, vēlreiz tev,pārgudrais, kurš sāka mani audzināt- PN ar saviem adomiem. Ej un savus bērnus audzini, ja tev taadi ir. Ja nav,māci sievu vai vannas krānu.

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Šķiet stāsts bija par 220 apsildi. Nomierinieties un ja nav, ko teikt - paklusējiet. Būtu varenjauki, ja topikos, kas nav saistīti ar NSNF, nebūtu tik šausmīgi daudz nospiedoša spama, ko spēj izveidot viens vai divi cilvēki. Ievelciet elpu!

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Ak ,jā, par 220 V.

Bija man buss, vecais tranzīts,sen sen atpakaļ. Tam bija šitāds pasākums ievietots, bija labi. No rīta atnāc,piešķil un brauc uzreiz ar siltu. Ja tādu likt, ir OK.

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Bet priekš kam tādu vajag? Vai mēs dzīvojam aiz polārā loka? Jeb vai darbs no mājām 500 m, kurus slinkums paiet? Citādāk neredzu problēmu 5 min pasildīt mašīnu

Nedzīvojam āfrikā, bet sals nāks un dzels

Ar tādu pieeju jau nevajag neko, ne kondicionieri, ne beņķu apsildi neko. Kārtējā tēma, kur labāk jautāt kāpēc ne. Uz darbu jābrauc 10-15 minūtes - zem -10C nekas tur nepaspēj sasilt. Pagājšgad, kad bija -20, tad vispār benzīnopels neizdeva ne skaņas. Man tas nav vajadzīgs.

Paldies par sakarīgajām atbildēm (laikam 3

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt
sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Ā starp citu, tam 220verķim, kāds nezin pie kuriem galiem jāvieno tie 22o tur štekeris tāds uz 6kontaktiem. Līdz šim šad tad lietoju autonomku, bet tā tomēr diezgan sēdina aķi un, ja braucieni ir īsi, tad tā īsti neuzlādējas.

Kādu saitu, kur parādīts tam štekerim kontaktu nozīmi.

sirupss Reģ.: 07.04.2004
0 0 Atbildēt

KUr vienā tik mazā valstiņā var nolasīties tik daudz tir sēju......kas ap tirš šo apsildīšanas veidu.......autiņiem.Visa skandināvija tā silda mašīnas.Protams autonomka varētu būt ērtāka,taču šim veidam arī nav ne vainas.Ja ir iespēja noorganizēt constantu vietu kur auto pārlaiž nakti ar iespēju iesprausties tīklā,tad taimeri vada galā noorganizēt nav liela māksla .`tas nozīmē,ka no rīta apsilde notiks jau ieregulētajā laikā....cenu izmaksa uzstādīšanai niecīga......Visnotaļ atbalstāms pasākums.gan starteris,gan dzinējs,gan akumulātors kalpos nesalīdzināmi ilgāk.

ar cieņu........sirupss

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

sirupss rakstīja: ......autiņiem.Visa skandināvija tā silda mašīnas.

Savukārt Vācija nesilda.

Ko ar to gribu teikt? To, ka te nav Skandināvija.

P.S. Austrumu valstīs cilvēkus nomētā ar akmeņiem.Pie mums ir citi likumi. Negrābsties pa pasauli, mēs esam Latvijā.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti