Elektriska apsilde

mass Reģ.: 21.12.2005

Kāds nezin vai var un kur var uzstādīt mašīnai motora sasildi uz 220V elektrību? Somijā tāds ir katram un rozete ir katrā stāvvietā, es tā padomāju, ka man nebūtu problēmu mājās un darbā rozeti ierīkot, citur kur nav gan jau kaut kā paciestu. Uz pirkstiem piemetot nevajadzētu būt paradārgam pasākumam.

 
1 2 3
mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Ko var ņemties? Ziemas mums ir gana garas lai šāda tipa apsildi ieliktu, kautvai tikai dēļ tā, lai varētu savu izlepušo tirsu iesēdināt siltā mašīnā. Kādas kuram iespējas, tā arī katram ir labi, cits liek autonomo pa padsmit simtiem, cits elektrisko, cits neko. Dēļ ekstru neesamības neviens vēl nav nobeidzies, bet to esamība arī nav nekas slikts.

Es neliktu pa dārgo Webasto vai tml, iekārtu, jo 1) tas ir dārgi, ir citi kamīni kuros tā nauda smukāk deg, 2) man ir iespējas dabūt elektrību vietās, kur mašīna tiek 90% gadījumu parkota.

Atbilde no sildelementi.lv (2.0 benzīnmotoram)

Motora sildelements 240 maksā 65.47Ls, vadi līdz 220w maksā 34.91Ls.Tas būtu tāds standarta komplekts!

Ja vēlaties vēl salona pūtēju, tad tas maksā 73.31Ls,ventilatora uzstādīšanas saslēguma komplekts 46.18Ls un vadības bloks 80.44Ls.

Kopā tas viss maksātu 299.31Ls.

mass Reģ.: 21.12.2005
1 0 Atbildēt

Tas vadības bloks laikam nav jāpērk, jo principā tas ir parasts taimeris. Ja ir tik daudz zināšanu elektrotehnikā, kā lampai slēdzi uzlikt, tad nevajadzētu būt problēmam uzlikt uz tā 35 latus vertā vada 10x lētāku taimeri.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

mass rakstīja: Tas vadības bloks laikam nav jāpērk, jo principā tas ir parasts taimeris. Ja ir tik daudz zināšanu elektrotehnikā, kā lampai slēdzi uzlikt, tad nevajadzētu būt problēmam uzlikt uz tā 35 latus vertā vada 10x lētāku taimeri.

tāpēc jau nodeg šis tas, ka dažādi speciālisti ar zināšanām slēdžu zinātnē sāk pārbūvēt jau izgudrotas un pārbaudītas lietas

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

tāpēc jau nodeg šis tas, ka dažādi speciālisti ar zināšanām slēdžu zinātnē sāk pārbūvēt jau izgudrotas un pārbaudītas lietas

Nu katrā no gadījumiem speciālists apzinās, ka tā būs tikai viņa vaina, kož pirkstos, kad nodeg; pats priecājas un citiem lielās, ja strādā

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

mass rakstīja:

nuhajs rakstīja:

tāpēc jau nodeg šis tas, ka dažādi speciālisti ar zināšanām slēdžu zinātnē sāk pārbūvēt jau izgudrotas un pārbaudītas lietas

Nu katrā no gadījumiem speciālists apzinās, ka tā būs tikai viņa vaina, kož pirkstos, kad nodeg; pats priecājas un citiem lielās, ja strādā

Arī fakc.

sirupss Reģ.: 07.04.2004
0 0 Atbildēt

Pārsvarā vācijā ir daudz siltāks klimats,tātād tādas apsildes nav nepieciešamas......,bet Latvijā ir samērā liels īpatsvars autombīļiem ,kas vecāki par desmit gadiem un sastopas ar problēmām iedarbināšanā,tiem šis apsildes veids atrisina iedarbināšanu ziemā.....kā arī pasaudzē tās detaļas,kas vēl nav nobeigušās pēc elegantās darbināšanas Vācijā kur nebija jāizmanto šādiapsildīšanas paņēmieni......

defa Reģ.: 22.12.2008
0 0 Atbildēt
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Priekš kam tas nafig vajadzīgs? Lai tādā "ziemā" kā tagad lamātos "nafig es muļķis izmetu naudu"?

Mašīnai jābūt tādā tehniskā stāvoklī, lai lec, ja nejauši uznāk -20, un, ja baisi gribas, tad labāk ielikt autonomku - autonomka arī mežā ir autonomka

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: A nav ērtāk nopirkt to makšķernieku roku sildītāju?

ķipa - lodlampu?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Vajag to sistēmu, kas kaut kādiem gazikiem bija, ar lodlampu un speciālu uzparikti

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Tak pietin ar drāti parasto mazo elektrisko plītiņu pie kartera

Būs motora sildītājs (pa lēto)

Un vēl sievas matu fēnu salonā pie spoguļa - arī salons karsts būs!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ķīnieši tirgo apsildāmos cimdus ar USB interfeisu. turpat var dabūt pāreju no piepīpētāja uz USB

Marekovich Reģ.: 02.11.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Priekš kam tas nafig vajadzīgs? Lai tādā "ziemā" kā tagad lamātos "nafig es muļķis izmetu naudu"?

Ko tu stāsti, tajā saitā rakstīts, ka LV vismaz pieci mēneši gadā esot aukstie

Un vispār- firmas nosaukums ir arī īpašnieka uzvārds un tas garantē kvalitāti

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: ķīnieši tirgo apsildāmos cimdus ar USB interfeisu. turpat var dabūt pāreju no piepīpētāja uz USB

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

Pa nakti zem kapota paliec 40w 220v lampiņu un leks kā vasarā.Lielāku nevar jo būs par karstu un var kautko aizdedzināt.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti