volvo truck

krishus Reģ.: 06.05.2006

Vai kādam no šejieniešiem ir infa, kur varētu apskatīties/nokačāt Volvo FH12 manuāli?

 
markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

diiez vai te dabūsi.

Man nopirka Poļos.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Njā, laikam jau...

2,5 stundas googlēju- vienīgais ko atradu Krievijā var nopirkt grāmatu pāris vietās. Būs laikam jāpasūta kādam, lai atved

Flints Reģ.: 06.06.2003
0 0 Atbildēt

Mēs atbildēsim uz Jūsu jautājumiem pa telefonu +371 7813200 (8.00 - 17.00) un +371 7813230 (00-24) un labprāt sniegsim Jums nepieciešamo informāciju.

Volvo Truck Latvia SIA

Rīgā, Granīta ielā 28A, LV-1057

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

es jau nu, Flint, tavā vietā tā nedarītu. Jo diezgan švaki ir ar Jūsu atbildēm uz jautājumiem

Noēdušies un lecīgi esat.

Flints Reģ.: 06.06.2003
0 0 Atbildēt

markss rakstīja: es jau nu, Flint, tavā vietā tā nedarītu. Jo diezgan švaki ir ar Jūsu atbildēm uz jautājumiem

Noēdušies un lecīgi esat.

Ar mani tam visam nav nekāda sakara. Vienkārši ieliku tekstu no viņu mājaslapas. Ja jau reklamējas, ka par visa veida informāciju, tad vajag to arī prasīt no viņiem.

Bacardi Reģ.: 18.06.2001
0 0 Atbildēt

Vislabaakaa reklaama Volvo Truck Latvia ir tas, ka vinji 2. posmus pirms sezonas beigaam beidza sponsoreet rallija brauceeju, kursh bija reaals pretendents uz 1. vietu savaa klasee!

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Bacardi rakstīja: Vislabaakaa reklaama Volvo Truck Latvia ir tas, ka vinji 2. posmus pirms sezonas beigaam beidza sponsoreet rallija brauceeju, kursh bija reaals pretendents uz 1. vietu savaa klasee!

Kuru tieši?

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Flints rakstīja:

markss rakstīja: es jau nu, Flint, tavā vietā tā nedarītu. Jo diezgan švaki ir ar Jūsu atbildēm uz jautājumiem

Noēdušies un lecīgi esat.

Ar mani tam visam nav nekāda sakara. Vienkārši ieliku tekstu no viņu mājaslapas. Ja jau reklamējas, ka par visa veida informāciju, tad vajag to arī prasīt no viņiem.

Neviens rūpnīcas pārstāvis, šādu infu nesniegs, un maz arī ticams, ka pārdos.

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Pretim viesnīcai Rīga ir grāmatu bode.Tur var dabūt arī lietotu literatūru par visādiem autiņiem.

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Volvo intresanti atbild uz jautājumiem:

Jaut.: Nopirku truck ar EUR4, kurai jālieto piedeva AdBlue, bet tagad iepazīstos ar produktu specifikāciju, viņš sasalt pie -11c". Tātad ja viņš sasalst bākā tad viņš izplešas, vai netiks bojāta tvertne?

Volvo truck atb: Nezinam, vēl eksperimentējam.

Jaut.: Ja tiks bojāta tvertne un piedeva netiks lietota katalizatoram vai nezudīs garantija?

Atbilde: Garantijas laikā Jums obligāti jālieto ši piedeva.

Jaut: Kā notiek šī šķidruma atkausēšana kas ir bākā?

Atb: Tur ir sildelents, kas atkausē.

Jaut. Kur? Neredzu nevienu vadu kas pieiet pie tvertnes

Atb: Tur jābūt

Koroče sapratu bezjēdzīgi turpināt sarunu pa šo tālruni +371 7813230 (00-24), atbilžu nav

Piebilde no manis: Jūs zināt ka šīs vielas sastāvā 32.5% urīnvielas jebkarbamīda šķīdums?

Atb: Nē

Bet kapēc tad Jūs akceptējat šo piedevu ja nezināt tās sastāvu

un bla bla bla

Varu nosaukt nezin cik piemērus. Kautvai sākot ar to ka a/m piegādes termiņš tika nokavēts par gandrīz 2 mēn.

Lūk tādas viņu atbildes

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

Tad nu par ko brīnīties??!!

Es pieņemu, ka 99% korporatīvām / enterprise / lielizmēra firmām / koncerniem (nu sauc kā gribi) klientu atbalsts (helpdesks, supports atkal sauc kā gribi) faktiski spēj tikai (vai nespēj vairāk) atbildēt uz tādiem jautājumiem vai klientu interesēm.

Tur strādā operatori (ko bieži vien outsorcē - teiksim zvanu centrs ir pilnīgi cits uzņēmums), kam ir priekšrakstīti biežāk uzdotie jautājumi vai vispārīgas instrukcijas.. un tad opcionāli vai nu tiek vai netiek savienots ar "specialīstu".

Tā strādā IT industrija (pa kuru bakstos) kapēc lai autonozarē būtu kas savādāk?

Ja gribās kvalitatīvu apkalpošanu tad parasti slēdz visādus SLA (Service Level Agreement) utt.. A to ko tu gribi pa kaut kādu 24h bezmaksas numuru ...

Bet tas nu tā..

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja:

Bacardi rakstīja: Vislabaakaa reklaama Volvo Truck Latvia ir tas, ka vinji 2. posmus pirms sezonas beigaam beidza sponsoreet rallija brauceeju, kursh bija reaals pretendents uz 1. vietu savaa klasee!

Kuru tieši?

Cik var saprast, domāts laikam ir Štrauss.

kadze Reģ.: 21.10.2004
0 0 Atbildēt

R99 rakstīja:

Redaktors rakstīja:

Bacardi rakstīja: Vislabaakaa reklaama Volvo Truck Latvia ir tas, ka vinji 2. posmus pirms sezonas beigaam beidza sponsoreet rallija brauceeju, kursh bija reaals pretendents uz 1. vietu savaa klasee!

Kuru tieši?

Cik var saprast, domāts laikam ir Štrauss.

Jā tieši tā pārmeta Arti.Bet cik es zinu ka nākamo gadu brauks ar Type-R.

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

kadze rakstīja:

R99 rakstīja:

Redaktors rakstīja:

Bacardi rakstīja: Vislabaakaa reklaama Volvo Truck Latvia ir tas, ka vinji 2. posmus pirms sezonas beigaam beidza sponsoreet rallija brauceeju, kursh bija reaals pretendents uz 1. vietu savaa klasee!

Kuru tieši?

Cik var saprast, domāts laikam ir Štrauss.

Jā tieši tā pārmeta Arti.Bet cik es zinu ka nākamo gadu brauks ar Type-R.

...un cik var noprast no mājieniem www.4rati.lv forumā, tad nākamajā sezonā tas notiks saistībā ar RAMI R-evolution komandu

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti