VW DSG

Grecco Reģ.: 19.06.2002

Esmu te iesaistīts jauna auto iegādē. Pēc kāda laika parādīsies Golf 2.0 TDI DSG Variant. Vai ir kādam pieredze ar to ar elektroniku vadāmo automātisko kārbu. Citiem modeliem jau tagad tāda ir ... kādas ir tās atsauksmes. Nu teiksim arī cik ilgspēlējoša tā varētu būt ... vai varētu sākties probzas pēc garantijas beigām ... kāds varētu padalīties pieredzē. Viens ir tas ko stāsta dīleris bet pavisam kas cits ja to dzird no lietotāja ...

 
Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 1 Atbildēt

Lietojis neesmu, atsauksmes esmu dzirdējis tikai pozitīvas. Nav jau OOOO muļķtroniks

vilkss Reģ.: 09.10.2006
0 0 Atbildēt

No šā gada marta ikdienā lietoju jauno Passat Variant 2.0 TDI ar DSG, nobraukti no 0, šobrīd 34'tkm. Īsumā - esmu ļoti apmierināts. Sīkāk - varu piekrist vienā pētījumā rakstītajam, ka DSG ātrumus slēdz ātrāk kā 70% autovadītāju tos spētu slēgt manuāli. Arī ar parasto automātu to nevar salīdzināt, jo divu disku sajūgs darbina šo kārbu krietni vien ātrāk, kā parasto automātu.

Protams kā jau datorizētam rīkam arī šai kārbai atseviškos gadījumos ir jūtama reakcijas aizture, bet tas ir ļoti specifisko gadījumos pārvietojoties ar nelielu ātrumu.

Manuālo pārslēgšanās režīmu neizmantoju, pamēģināju, bet Sport režīms ātrumus slēdz ātrāk, nekā tas iespējams manuālajā režīmā. Mauālais tika izmantots agrā pavasarī, kad iesēdos vienā meža ceļā.

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

es ar pac lietojis neesmu, bet no 1 lietotāja - tikai pozitīvas atsauksmes

onkuls Reģ.: 30.07.2003
0 0 Atbildēt

No konkurentiem (autotorgotājiem) esmu dzirdējis tikai pozitīvas atsauksmes par DSG... bet gan tikai ar piebildi- īsāks darba mūžs!

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

DSG kaarbas veel ir ljoti mirkli pieejamas. veel ir par agru spriest.

arii AUDI variators saakotneeji likaas ljoti labs,tik kaut kaa nesanaaca...

un VW grupai un paaraakumam tehnikaa parasti ar jauninaajumiem...ne parasti sanaak...

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Ursis ir DSG lietotājs? Vai tikai spamo? Kaut kur kaut ko dzirdējis....

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Ursis ir DSG lietotājs? Vai tikai spamo? Kaut kur kaut ko dzirdējis....

kastev purva varde ko prasa?

kur esmu teicis ka lietoju?

vnk par agru spriest. uz sitiena ir oki,laiks raadiis. uz skodaam ir oki-pagaidaam.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

laikam jau labākais tirgū pieejamais automāts uz doto brīdi

JĀŅEM!

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: laikam jau labākais tirgū pieejamais automāts uz doto brīdi

JĀŅEM!

200% piekriitu

bij 23h lietoshanaa 1,9tdi ar DSG , meshalka ''un parastie automaati 'atpuushaas'

Grecco Reģ.: 19.06.2002
0 1 Atbildēt

Prasības bija vidējā klasē normālas jaudas dīzelis un automāts ... tad nu golfi un passāti izrādījās praktiski vienīgie ... izskatās ka tiešām nav daudz alternatīvu

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

esmu lietojis 2007.gada pasātu 3.2 4motion DSG - nu sajūtas ir dīvainas no sākuma, jo gaidīts tiek pārslēgšanās mirklis ar raustīšanos, bet tāda nav. strādā tas divsajūgu brīnums vienkārši dievīgi. arī degvielas patēriņš ar 5 cilvēkiem pasātā pa trasi bija 7.9l/100km un tas ar 3.2 benzīnu. patīkami ir tas, ka DSG laikam visi skaitās ar 6 gaņģiem uz priekšu un 1 atpakaļ. ekonomija nodrošināta.

rokas režīms vajadzīgs tikai braucot stāvos un garos lejupceļos lai bremzes nededzinātu.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

kaut kur lasiiju testu, tolji par touranu laikam ... tur ar shamu parasts useris nobrauca 100k km un peec tam visu izjauca liidz peedeejai detaljai valjaa lai apskatiitos kas un kaa ... ja par TDI motoru lietoshanas laikaa bij probzas, tad ar DSG nee, kaa arii DSG detaljaam bij minimaals nodilums, taada DSG kalpos ilgaak nekaa parastais tomaats vai sajuugs vidusmeera auto

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: kaut kur lasiiju testu, tolji par touranu laikam ... tur ar shamu parasts useris nobrauca 100k km un peec tam visu izjauca liidz peedeejai detaljai valjaa lai apskatiitos kas un kaa ... ja par TDI motoru lietoshanas laikaa bij probzas, tad ar DSG nee, kaa arii DSG detaljaam bij minimaals nodilums, taada DSG kalpos ilgaak nekaa parastais tomaats vai sajuugs vidusmeera auto

Tur bij otraadaak, pirmaas paaudzes DSG bij probleemas, tagadeejais ir ok Autobildaa tas bij rakstiits.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti