pārdodu A Omegu Caravan, gāze/benzīns

smart235 Reģ.: 14.06.2007
 
1 2 3 4
smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: normaala ķerra taa ôme....

ja tik traki neruuseetu, tad vispaar buutu zelta vidusceļš....un sitamie wagoni man pat patiik vizuaali labaak par B vagoniem....

nezinu, kāpēc, bet šitā nav rūsējusi; moš tāpēc, ka sniega/sāls šļuru nav baudījusi... dabiski, ka kaukādi pleķīši ir šur tur, bet minimāli. Ne jau tā, ka caurumi.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja:

Zoo rakstīja: normaala ķerra taa ôme....

ja tik traki neruuseetu, tad vispaar buutu zelta vidusceļš....un sitamie wagoni man pat patiik vizuaali labaak par B vagoniem....

nee nu protams, ka normaala kjerra, tik par to naudu var arii, piemeeram, neruuseejoshu volvikji panjemt

Taapat vinji ruusee....taapeec ka klapeeti, un veel standarta vietas...

iisteniibaa abas tackas uz viena plaukta.,tiiri gaumes jautaajums.Volvim motori bikuc labaaki...(es domaaju seeriju liidz 940 iesk)

850 u.c neiet krastaa, jo priekspiedzinja....

volvja standartvainas maksaa apmeeram tikpat cik reizi pa reizei piemetinaat/piekraasot...

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja:

Zoo rakstīja: normaala ķerra taa ôme....

ja tik traki neruuseetu, tad vispaar buutu zelta vidusceļš....un sitamie wagoni man pat patiik vizuaali labaak par B vagoniem....

nezinu, kāpēc, bet šitā nav rūsējusi; moš tāpēc, ka sniega/sāls šļuru nav baudījusi... dabiski, ka kaukādi pleķīši ir šur tur, bet minimāli. Ne jau tā, ka caurumi.

dabuus saali - izruusees viens divi vienas ziemas laikaa

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Taa ir taa galvenaa probleema

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Iisteniibaa vieniigaa vecaa ome, kas man taa pa riktiigam, ir ar 3litriigo v6 un diamond izpildiijumaa...

shitai ar liekas, ka tam diamondam buutu jaabuut....nu apriikojuma liimenis...

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Iisteniibaa vieniigaa vecaa ome, kas man taa pa riktiigam, ir ar 3litriigo v6 un diamond izpildiijumaa...

shitai ar liekas, ka tam diamondam buutu jaabuut....nu apriikojuma liimenis...

kas=diamond? nezinu.

Par 3litrīgajām runājot, viens čalis bij skaidu ņēmis, teica, 260 esot izspiedis. Es ar šito ap 190 esmu braucis; ķipa, vēl pat kkāda rezerve ar palika. Bet parasti pa trasi - nu tā, 120 - 140.

Ja vairāk, tad dzirdi, kā lati šķindēdami pa izpūtēju birst laukā

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Taa ir taa galvenaa probleema

Un par to sāli - nu, vajag smērēt rūpīgi, labāk nemēģināt ietaupīt uz to... Iepriekšējais saimnieks piemo ziemu bija braucis, bet viņam bija siltā garāža un šis katru vakaru visu apakšu ar šļūteni mazgāja.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

mass rakstīja: Nu gāze vasarā arī bija uzlekusi uz 36komats, pēc tam nokrita atpakaļ uz 33.

Kurā sapņu valstībā kas kritās? Kreiso gāzi lej? Leju statoilā, liepājā zinu vēl divas vietas, bet kaut kā ceņņika starpību neesmu manījis, un statoils, man liekas, ka ceļ visā latvijā Februāra sākumā, kad pirmoreiz lējos, vēl bija sapņu cena 30,4 , tad pacēla uz 31,4, kas noturējās vairakus mēnešus, bet nu tik ceļas un ceļas. Ja nelieši uzcels uz 50 santīmiem litrā, sākšu apsvērt, vai kādā šrotā nepaņemt B4 1.9 TDI motoriņu

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

mass rakstīja: Nu gāze vasarā arī bija uzlekusi uz 36komats, pēc tam nokrita atpakaļ uz 33.

Kurā sapņu valstībā kas kritās? Kreiso gāzi lej? Leju statoilā, liepājā zinu vēl divas vietas, bet kaut kā ceņņika starpību neesmu manījis, un statoils, man liekas, ka ceļ visā latvijā Februāra sākumā, kad pirmoreiz lējos, vēl bija sapņu cena 30,4 , tad pacēla uz 31,4, kas noturējās vairakus mēnešus, bet nu tik ceļas un ceļas. Ja nelieši uzcels uz 50 santīmiem litrā, sākšu apsvērt, vai kādā šrotā nepaņemt B4 1.9 TDI motoriņu

Statoils - augsto cenu līderis! Staķikā vienmēr viss ir dārgāks. Es, kad esmu Liepājā /un bieži/, gāzi leju ezermalā; gāzei nav ne vainas tehniski. Rīgā pildos pāri Zemitānu tiltam, blakus Nestei. Interesantākais ir tas, ka citās gāzes uzpildēs esmu novērojis, ka litri ir mazāki, t.i., tukšā balonā ieiet jūtami vairāk, bet nobraukt var mazāk. Tomēr, lai vai kā, gāze IR un PALIEK LĒTĀKA PAR BEŅU. Ar 2.0 Ômi es Rīga - Liepāja - Rīga braucu par 14 - 15 latiem, ar tagadējo 323F 1.5 - par 20...

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

To sludiķi gan jau pats taisīji.

Par kādām naudām varētu sarunāt ko līdzīgu. Teiksim ar ne tik radošu pieeju, bet vienkārši smuki izvietot informāciju. Pie nosacījuma, ka tiek izvietots uz tava servera, jo man nav kur.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

mass rakstīja: To sludiķi gan jau pats taisīji.

Par kādām naudām varētu sarunāt ko līdzīgu. Teiksim ar ne tik radošu pieeju, bet vienkārši smuki izvietot informāciju. Pie nosacījuma, ka tiek izvietots uz tava servera, jo man nav kur.

jā, pats taisīju, uzminēts.

cenu sastāda 3 lietas - dizains, foto, html's. un +serveris.

Orientierim - tāds kā manējais, ar daudz foto, kopumā ap Ls 50. Ja foto ir tavi - attiecīgi lētāk, ap Ls 20 - 30.

Manējam uz foto vien vairāk 1/2 diena aizgāja.

Serveris varētu uz mēnesi kādu piecīti pavilkt, iespējams, ka mazāk.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja: Ar 2.0 Ômi es Rīga - Liepāja - Rīga braucu par 14 - 15 latiem, ar tagadējo 323F 1.5 - par 20...

Es ar Merivu 1,3 CDTI Rīga - Liepāja - Rīga braucu par 12,5 latiem.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

bet cik maksaa omega un cik meriva?

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

smart235 rakstīja: Ar 2.0 Ômi es Rīga - Liepāja - Rīga braucu par 14 - 15 latiem, ar tagadējo 323F 1.5 - par 20...

Es ar Merivu 1,3 CDTI Rīga - Liepāja - Rīga braucu par 12,5 latiem.

nu es ar velosipēdu vēl lētāk varu aizbraukt...

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja: Diemžēl 179 vairs nav, =180...

Nu,tas ir ļoti pat būtiski

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Ja nelieši uzcels uz 50 santīmiem litrā, sākšu apsvērt, vai kādā šrotā nepaņemt B4 1.9 TDI motoriņu

Ņirdzīgi. Pirmkārt par 'nelieši' , otrkārt par to motora maiņu vecam sūdam.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

smart235 rakstīja: Diemžēl 179 vairs nav, =180...

Nu,tas ir ļoti pat būtiski

Lôģiski, ka būtiski! atzīstos: kopš 1. augusta /TA/ esmu braucis un nobraucis to 1k...

Vot.

Tas tāpat kā cenām, tas cipars, 9,99 vai 10,00

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

msh rakstīja: Ja nelieši uzcels uz 50 santīmiem litrā, sākšu apsvērt, vai kādā šrotā nepaņemt B4 1.9 TDI motoriņu

Ņirdzīgi. Pirmkārt par 'nelieši' , otrkārt par to motora maiņu vecam sūdam.

Labu apetīti. Izskaidro, kāpēc gāzes cena ceļas ātrāk nekā degvielas, ja šeit ir runa par naftas gāzi tb nav sakara ar gazprom un galvenais lētuma iemesls ir nodokļi ekoloģiskuma dēļ?

Nu un kas tur būtu tik īpašs - uzlikt dīzeli? Man liekas, ka pat papildus vadus vilkt nevajadzētu, ja vajadzētu, diezgan minimāli, sarežģītākais būtu gāzes iekārtas demontācija

Un par sūdiem runājot - nesen izsmējos par tavu frāzi, ka tu brauc ar mašīnu, kuras vērtība gadā krītas par ~1k ls. Padomā, kāds tu esi muļķis! Tie, kas ir taupīgi [zinu vienu otru tādu karakteru], paņem pa 200-300 ls kustošu kasti ar svaigu ta, brauc, kamēr ta beidzas vai atņirdzas, tad to atdod šrotā un ņem nākamo. Sanāk krietni lētak un izdevīgāk nekā tev

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Tie, kas ir taupīgi [zinu vienu otru tādu karakteru], paņem pa 200-300 ls kustošu kasti ar svaigu ta, brauc, kamēr ta beidzas vai atņirdzas, tad to atdod šrotā un ņem nākamo. Sanāk krietni lētak un izdevīgāk nekā tev

??? ko tu skaiti manu naudu?? Tak esi meločņiks un brauc ar 200-300 ls vērtu auto,puisīt.

Un par TDI ielikšanu tavā šrotā. Neaimirsti,ka tas ir TDI ar elektronisku vadību,umņik, tur ir vadības bloks, tur ir degvielas atplūde uz bāku... tā gadās,kad bērnudārzs spriež par nesaprotamām lietām.

vadus viņam nevajagot pat pārvilkt....

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Respect autoram par sludinajumu. Diemzhel omega galigi nav paredzeta iegadat - bet nu lai veicas andelee.

Aa, un vel tam gudrajam tdi motora parlicejam Ja pats taisies parlikt, tad paris meneshus sievieti tev neredzet, varesi TO darit ar mucu Protams ka pec tam nakoshajaa TA stacijaa viiri TO izdariis ar tevi un varesi atkal TO dariit ar mucu lai dabuutu atpakalj kaa bija.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

x_rays rakstīja:

Protams ka pec tam nakoshajaa TA stacijaa viiri TO izdariis ar tevi un varesi atkal TO dariit ar mucu lai dabuutu atpakalj kaa bija.

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Ar pēdējām cenām neesmu rēkinājis, bet apmēram gadu atpakaļ braukt ar gāzi bija nedaudz lētāk, kā ar salīdzinoši jaunu un mega ekonomisku dīzeli. (šoseja ~5-6l , pilsēta 6 -7l)

Jauni dīzeļi tomēr maksā diezgan daudz - jārēkina vai degvielas ekonomija atpelnīs cenas starpību.

Vecie dīzeļi tomēr patērē vairāk. Un to gemaroju ko potenciāli nes sev līdzi vecs, nobraukts dīzelils.... Nu nē - es braucu ar gāzi un bēdu nezinu. (oki - ja ir iespēja dabūt kreiso degvielu tad vēl tā...)

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Nu tāpēc jau es reklamēju to ietaupījumu, braucot ar gāzi - tas cipars gan salīdzinājumā ar beņu; bet dīzelistu jau ir mazāk nekā benzīnnieku.

Šitas auto, ome, īpaši izdevīgs tādiem, kas mīt ārpus pilsētas un pilsētā strādā, tādiem, kas aizlaiž uz kādu copi, vai šad tad kautko palielāku jāved.

Jo bagažniekā, piem., mierīgi var gulēt 2, vieta pietiek pat 1,85 m garam rumpītim, ir pārbaudīts.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

msh rakstīja: Tie, kas ir taupīgi [zinu vienu otru tādu karakteru], paņem pa 200-300 ls kustošu kasti ar svaigu ta, brauc, kamēr ta beidzas vai atņirdzas, tad to atdod šrotā un ņem nākamo. Sanāk krietni lētak un izdevīgāk nekā tev

??? ko tu skaiti manu naudu?? Tak esi meločņiks un brauc ar 200-300 ls vērtu auto,puisīt.

Un par TDI ielikšanu tavā šrotā. Neaimirsti,ka tas ir TDI ar elektronisku vadību,umņik, tur ir vadības bloks, tur ir degvielas atplūde uz bāku... tā gadās,kad bērnudārzs spriež par nesaprotamām lietām.

vadus viņam nevajagot pat pārvilkt....

Zinošais cilvēk, karbulim arī ir degvielas atplūde uz bāku, ko īsteno viena figņa, kas šrotā man izmaksāja 7 ls Jā, tā ar to bērnudārzu gadās

Par vadiem un TA - viens kolēģis agrāk brauca ar otro golfiņu, kuram no rūpnīcas bija 1.8 mono, ikdienā viņam iekšā bija pirmā golfiņa 1.6D, uz TA viņš atlika atpakaļ, pēc TA atkal samainīja, teica, ka prasa pusi dienas. Protams, tur turbīnas nebija, tāpēc visādi vadi tikai palika pāri Zinot kur deviņdesmitniekam slēpjas ECU, šaubos, ka vadu pievilkšana būtu sarežģīta. Un par TA - kas liedz piereģistrēt mašīnu ka dīzeli? Neesmu pie aizliegtā tjūninga pamanījis "benzīna dzinēja nomaiņa uz dīzeļdzinēju"

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja:

Zoo rakstīja: Taa ir taa galvenaa probleema

Un par to sāli - nu, vajag smērēt rūpīgi, labāk nemēģināt ietaupīt uz to... Iepriekšējais saimnieks piemo ziemu bija braucis, bet viņam bija siltā garāža un šis katru vakaru visu apakšu ar šļūteni mazgāja.

un kā viņš visas plaisiņas un šuvītes izazgāja?? Labāk,lai ārā stāv,nekā ar siltu ūdeni ziļāk sadzen.

Nu atradis ar mūsdienās padomus,smērēt pret saali rūpīgāk. Nopirkt šitādu kasti un vēl ar smērēšanu noņemties....tā ir vēsture-smērēt.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti