pārdodu A Omegu Caravan, gāze/benzīns

smart235 Reģ.: 14.06.2007
 
1 2 3 4
nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Par vadiem un TA - viens kolēģis agrāk brauca ar otro golfiņu, kuram no rūpnīcas bija 1.8 mono, ikdienā viņam iekšā bija pirmā golfiņa 1.6D, uz TA viņš atlika atpakaļ, pēc TA atkal samainīja, teica, ka prasa pusi dienas.

šitais vispār ir pērle,mainiit dzinēju uz skati

Un1,6d vispar pienāk viens vads pie dziēja

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

smart235 rakstīja:

Zoo rakstīja: Taa ir taa galvenaa probleema

Un par to sāli - nu, vajag smērēt rūpīgi, labāk nemēģināt ietaupīt uz to... Iepriekšējais saimnieks piemo ziemu bija braucis, bet viņam bija siltā garāža un šis katru vakaru visu apakšu ar šļūteni mazgāja.

un kā viņš visas plaisiņas un šuvītes izazgāja?? Labāk,lai ārā stāv,nekā ar siltu ūdeni ziļāk sadzen.

Nu atradis ar mūsdienās padomus,smērēt pret saali rūpīgāk. Nopirkt šitādu kasti un vēl ar smērēšanu noņemties....tā ir vēsture-smērēt.

Jā, bet visa rezultāc ir acīmredzams - rūsas nav!

Es, protams, neapgalvoju, ka nemaz, 14 gadi bundžai tomēr, bet cauri nekas nav rūsējis.

Smērēšana aizņem kādas 3 stundas un izmaksā ap 15 latiem. Ir vērts.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Palie tai omegai apakšā,paskaties arkas, priekšējos lonžeronus un aizmugurē šur tur

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Palie tai omegai apakšā,paskaties arkas, priekšējos lonžeronus un aizmugurē šur tur

tu taisies pirkt? jeb tu pamāci?

šīs lietas man zināmas kādus gadus 25.

Ja taisies pirkt, ok, varam sarunār čekingu.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

nē,nē,paldies.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: nē,nē,paldies.

re nu, un tā vienmēr - kad runāšana līdz darīšanai nonāk, tad "ne tagad"

Saproti pareizi, es nevienam negribu iestāstīt, ka auto ir kā jauns, un ka ar to braucis mācītājs,,14 gadi = 14 gadi, vai ne?

Bet visādā ziņā šitā ôme nav nekāds sapuvis šrots, ar viņu var maukt un maukt vēl, neieguldot nekādos dzelžos utt.

Un pārdota tiek vnk tāpēc, ka nevajag man vairs lielu auto, un kopš jūnija ir cits - 323F. /kas man nepatīk un ko arī taisos pārdot/.

adatuvilks Reģ.: 06.11.2003
0 0 Atbildēt

Smeereet bekur nav pazudis, arii garantija jauniem auto izpildaas pie nosaciijuma, ja smeeree. Ja pasham galva un rokas aug no peecpuses, tad nav ko gudri teest. Btw, kaada ir peedeeja cena tai oomei???

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

adatuvilks rakstīja: Smeereet bekur nav pazudis, arii garantija jauniem auto izpildaas pie nosaciijuma, ja smeeree. Ja pasham galva un rokas aug no peecpuses, tad nav ko gudri teest. Btw, kaada ir peedeeja cena tai oomei???

individuāla, draudzīga, sarunājama.

Piezvani vai atsūti emīlu, sarunāsim.

Jebkurā gadījumā - mazāk kā reklāmā.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Par vadiem un TA - viens kolēģis agrāk brauca ar otro golfiņu, kuram no rūpnīcas bija 1.8 mono, ikdienā viņam iekšā bija pirmā golfiņa 1.6D, uz TA viņš atlika atpakaļ, pēc TA atkal samainīja, teica, ka prasa pusi dienas. Protams, tur turbīnas nebija, tāpēc visādi vadi tikai palika pāri Zinot kur deviņdesmitniekam slēpjas ECU, šaubos, ka vadu pievilkšana būtu sarežģīta. Un par TA - kas liedz piereģistrēt mašīnu ka dīzeli? Neesmu pie aizliegtā tjūninga pamanījis "benzīna dzinēja nomaiņa uz dīzeļdzinēju"

Nu pļe šis ir labs Motoru mainīt uz T/A? Nu labi tjomku noņemt.. Ok, es pieļauju migliniekus noņemt ja riktīgi nespīd, dūgas, diodes, zilas papagaiļu lampiņas. BET MAINĪT MOTORU - to es pirmo reizi dzirdu

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

mass rakstīja: Nu gāze vasarā arī bija uzlekusi uz 36komats, pēc tam nokrita atpakaļ uz 33.

Kurā sapņu valstībā kas kritās? Kreiso gāzi lej? Leju statoilā, liepājā zinu vēl divas vietas, bet kaut kā ceņņika starpību neesmu manījis, un statoils, man liekas, ka ceļ visā latvijā Februāra sākumā, kad pirmoreiz lējos, vēl bija sapņu cena 30,4 , tad pacēla uz 31,4, kas noturējās vairakus mēnešus, bet nu tik ceļas un ceļas. Ja nelieši uzcels uz 50 santīmiem litrā, sākšu apsvērt, vai kādā šrotā nepaņemt B4 1.9 TDI motoriņu

psc... Tev tas 1.9TDI izmaskas 1/2 no Tava auto. +vel kārba jāmaina... nu ja brauksi ilgtermiņa, kadus gadus 10 - noteikti ietaupīsi

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

msh rakstīja:

mass rakstīja: Nu gāze vasarā arī bija uzlekusi uz 36komats, pēc tam nokrita atpakaļ uz 33.

Kurā sapņu valstībā kas kritās? Kreiso gāzi lej? Leju statoilā, liepājā zinu vēl divas vietas, bet kaut kā ceņņika starpību neesmu manījis, un statoils, man liekas, ka ceļ visā latvijā Februāra sākumā, kad pirmoreiz lējos, vēl bija sapņu cena 30,4 , tad pacēla uz 31,4, kas noturējās vairakus mēnešus, bet nu tik ceļas un ceļas. Ja nelieši uzcels uz 50 santīmiem litrā, sākšu apsvērt, vai kādā šrotā nepaņemt B4 1.9 TDI motoriņu

psc... Tev tas 1.9TDI izmaskas 1/2 no Tava auto. +vel kārba jāmaina... nu ja brauksi ilgtermiņa, kadus gadus 10 - noteikti ietaupīsi

Liepājā viskauko var uztaisīt!

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

psc... Tev tas 1.9TDI izmaskas 1/2 no Tava auto. +vel kārba jāmaina... nu ja brauksi ilgtermiņa, kadus gadus 10 - noteikti ietaupīsi

Tas viņa auto maksā pusi no motora vērtības. Tas pirmkārt. Otrkārt-viņš tiešām taisās braukt ar savu mucu 10 gadus,tā vismaz teica.

SHNABIS Reģ.: 20.05.2004
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

phenom rakstīja:

psc... Tev tas 1.9TDI izmaskas 1/2 no Tava auto. +vel kārba jāmaina... nu ja brauksi ilgtermiņa, kadus gadus 10 - noteikti ietaupīsi

Tas viņa auto maksā pusi no motora vērtības. Tas pirmkārt. Otrkārt-viņš tiešām taisās braukt ar savu mucu 10 gadus,tā vismaz teica.

bet tas tak ir lliepaajaa!taa laikam tur ir norma

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Ronalds_ rakstīja: Ar pēdējām cenām neesmu rēkinājis, bet apmēram gadu atpakaļ braukt ar gāzi bija nedaudz lētāk, kā ar salīdzinoši jaunu un mega ekonomisku dīzeli. (šoseja ~5-6l , pilsēta 6 -7l)

Jauni dīzeļi tomēr maksā diezgan daudz - jārēkina vai degvielas ekonomija atpelnīs cenas starpību.

Vecie dīzeļi tomēr patērē vairāk. Un to gemaroju ko potenciāli nes sev līdzi vecs, nobraukts dīzelils.... Nu nē - es braucu ar gāzi un bēdu nezinu. (oki - ja ir iespēja dabūt kreiso degvielu tad vēl tā...)

tā ir ar jaunajiem un vecajiem dīzeļiem; un nojuks tev sūknis vai turbīna, un viss ekonomiskums būs pazaudēts.

Dīzelis laikam atmaksājas, ja mucu par polšu var nopirkt...

Dārgās gāzes iekārtas šobrīd ar uzlikšanu izmaksā Ls 580, lētās laikam 250. Ekspluatācijā gan praktisku atšķirību nav. Vienīgi, ka lētās tev gāzi pa gaisa padevi rauj iekšā, bet dārgās liekot, sacaurumo kolektoru.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

phenom rakstīja:

psc... Tev tas 1.9TDI izmaskas 1/2 no Tava auto. +vel kārba jāmaina... nu ja brauksi ilgtermiņa, kadus gadus 10 - noteikti ietaupīsi

Tas viņa auto maksā pusi no motora vērtības. Tas pirmkārt. Otrkārt-viņš tiešām taisās braukt ar savu mucu 10 gadus,tā vismaz teica.

To tu nosapņoji?

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

phenom rakstīja:

psc... Tev tas 1.9TDI izmaskas 1/2 no Tava auto. +vel kārba jāmaina... nu ja brauksi ilgtermiņa, kadus gadus 10 - noteikti ietaupīsi

Tas viņa auto maksā pusi no motora vērtības. Tas pirmkārt. Otrkārt-viņš tiešām taisās braukt ar savu mucu 10 gadus,tā vismaz teica.

Nu to ka viņš taisās braukt ir ok, bet vai viņa auto taisās arī braukāt vel 10 gadus?

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

Nu to ka viņš taisās braukt ir ok, bet vai viņa auto taisās arī braukāt vel 10 gadus?

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

nuhajs rakstīja:

phenom rakstīja:

psc... Tev tas 1.9TDI izmaskas 1/2 no Tava auto. +vel kārba jāmaina... nu ja brauksi ilgtermiņa, kadus gadus 10 - noteikti ietaupīsi

Tas viņa auto maksā pusi no motora vērtības. Tas pirmkārt. Otrkārt-viņš tiešām taisās braukt ar savu mucu 10 gadus,tā vismaz teica.

To tu nosapņoji?

Slinkums meklēt,bet tie bij tavi vārdi.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja:

Ronalds_ rakstīja: Ar pēdējām cenām neesmu rēkinājis, bet apmēram gadu atpakaļ braukt ar gāzi bija nedaudz lētāk, kā ar salīdzinoši jaunu un mega ekonomisku dīzeli. (šoseja ~5-6l , pilsēta 6 -7l)

Jauni dīzeļi tomēr maksā diezgan daudz - jārēkina vai degvielas ekonomija atpelnīs cenas starpību.

Vecie dīzeļi tomēr patērē vairāk. Un to gemaroju ko potenciāli nes sev līdzi vecs, nobraukts dīzelils.... Nu nē - es braucu ar gāzi un bēdu nezinu. (oki - ja ir iespēja dabūt kreiso degvielu tad vēl tā...)

tā ir ar jaunajiem un vecajiem dīzeļiem; un nojuks tev sūknis vai turbīna, un viss ekonomiskums būs pazaudēts.

Dīzelis laikam atmaksājas, ja mucu par polšu var nopirkt...

Dārgās gāzes iekārtas šobrīd ar uzlikšanu izmaksā Ls 580, lētās laikam 250. Ekspluatācijā gan praktisku atšķirību nav. Vienīgi, ka lētās tev gāzi pa gaisa padevi rauj iekšā, bet dārgās liekot, sacaurumo kolektoru.

Smart, man liels prieks ka Tu atbalsti gāzi, bet personīgi man gāze nepatīk. Man bija 2 auto ar gāzi(tiesa bez tiešas iešprīces) ekonomija - kapeikas. Ja uzspied pedālīti stiprāk, vai pabrauc atrāk par 90, pateriņš palielinās ģeometriskā progressijā. Un ta smakā no izplūdes sistēmas pec forsēšanas, sajūta ka nosprāga kāda kanalizācijas truba imho..

Runājot par "veco" dīzeli, es pat negribu komentēt Jūsu veidotos stereotipus. Personīgi man, dīzelis atmaksājas 3x. Degviela man izmaksā 0,4Ls/l. Tiesa braucu es arī samēra daudz - ap 80-90tkm gadā. Nav dārgi tie dīzeļa remonti, tikai jāzin kur jaremontē, nevis bazties fufelainos servisos un pēc tam raudāt cik slikta ir mašīna. Tiesa tagad pagaidam braucu ar bendzinu, un par godu VWFANAM teikšu ka mēneša laikā pap.isu ap 150Ls.

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Kārtējo reizi atliek te ieminēties par gāzi un bariņš necirtēju to pārvērš lidojošā sieķa kaujā par dīzeli vai beņņu.

Es braucu ar gāzi un atšķirībā no visiem te nezinu, cik es tai mēnesī tērēju. Pēc eļļas maiņas biežuma spriežot mēnesī nobraucu ap 3000-4000km. Tātad pie patēriņa 13l/100km un cenas 36 sāti man sanāk max ~180Ls gāzē. Beņā sanāktu ~340. Tātad ekonomēju ~160Ls mēnesī un gāzes iekārtu (600Ls) esmu atpelnījis 3.7 mēnešos.

Protams - ja būtu jābrauc ar beņu, tad 4000 vietā brauktu 2000, jo nobraukts tas viss tiek vaļasprieka - autotūrisma ietvaros.

Bet principā gribēju teikt - lai katrs brauc kā grib, nav tāds vislabākais, visekonomiskākais, vislētākais. Viss vienāds, viss savādāks.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

mass rakstīja: Kārtējo reizi atliek te ieminēties par gāzi un bariņš necirtēju to pārvērš lidojošā sieķa kaujā par dīzeli vai beņņu.

Es braucu ar gāzi un atšķirībā no visiem te nezinu, cik es tai mēnesī tērēju. Pēc eļļas maiņas biežuma spriežot mēnesī nobraucu ap 3000-4000km. Tātad pie patēriņa 13l/100km un cenas 36 sāti man sanāk max ~180Ls gāzē. Beņā sanāktu ~340. Tātad ekonomēju ~160Ls mēnesī un gāzes iekārtu (600Ls) esmu atpelnījis 3.7 mēnešos.

Protams - ja būtu jābrauc ar beņu, tad 4000 vietā brauktu 2000, jo nobraukts tas viss tiek vaļasprieka - autotūrisma ietvaros.

Bet principā gribēju teikt - lai katrs brauc kā grib, nav tāds vislabākais, visekonomiskākais, vislētākais. Viss vienāds, viss savādāks.

Mass, tieši tāpēc es saku "personīgi man...". Naksies atkal braukt ar gāzi, nu ko darīt - braukšu.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Ir tikai viena patiesiba. Nav parak dargas degviela, ir tikai parak mazi ienakumi. Ja to laiku, ko veltat nemtnei ap savu gazi, veltitu darbam, butu pofig ko liet baka un cik tas maksa.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja:

mass rakstīja: To sludiķi gan jau pats taisīji.

Par kādām naudām varētu sarunāt ko līdzīgu. Teiksim ar ne tik radošu pieeju, bet vienkārši smuki izvietot informāciju. Pie nosacījuma, ka tiek izvietots uz tava servera, jo man nav kur.

jā, pats taisīju, uzminēts.

cenu sastāda 3 lietas - dizains, foto, html's. un +serveris.

Orientierim - tāds kā manējais, ar daudz foto, kopumā ap Ls 50. Ja foto ir tavi - attiecīgi lētāk, ap Ls 20 - 30.

Manējam uz foto vien vairāk 1/2 diena aizgāja.

Serveris varētu uz mēnesi kādu piecīti pavilkt, iespējams, ka mazāk.

nu jaa... pec tam tik pamaniju ar kadu darba razigumu stradajam. Nav brinums, ka ar gazi jabrauc

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Nu ej tu dirīt kā ražīgā Sēne nozīmējās. Kārtējais kurš "kā jau visi normāli cilvēki pelna ap sotaku dienā" ja?

Es ņemknei ap savu gāzi esmu veltījis mašīnas nodošanu servisā uz 24 stundām.

Lidojošais sieķis tagad uz monitoriem sprāgs jau "kurš normālāk nopelna" aizstāvībai.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Kaukā offtopikā viss aizgājis, ne?

Te vēl pēdējā pagale /es ceru/ ugunskurā - ar gāzi bik niknāks ņēmiens, nekā ar beņu. Es vismaz toč zinu, ka nākošam dzelzim atkal gāzi likšu.

Bet katrs tak brauc ar to, kas viņam patīk, es domāju..

Mana ôme iet ar gāzi, bet, ja potenciālam pircējam tas nepatīk, viņš jau var liet beņu, pilnigi brīvi!

Gāzes iekārtas demontāža varētu aizņemt kādu stundu .

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti