pārdodu A Omegu Caravan, gāze/benzīns

smart235 Reģ.: 14.06.2007
 
1 2 3 4
smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Piemirsu, M+S gumijas jau stāv uzliktas; bonusā - vasarenes "tīri normālas".

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja: Sīkāk viss šeit: 193.108.185.113/...

Arī emīls un tel. pa kuru zvanīt... un skaips arī...

par sludinaajumu- 5 ar + bet cena... x2

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

smart235 rakstīja: Sīkāk viss šeit: 193.108.185.113/...

Arī emīls un tel. pa kuru zvanīt... un skaips arī...

par sludinaajumu- 5 ar + bet cena... x2

paldies par atzīmi; bet cena - nu gluži 2x nav, tas pirmkārt, otrkārt - ir teikts, ka "sākuma cena", pats saproti. Treškārt - katram auto savs pircējs...

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Za izobretenije "5", a po predmetu "neud."

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

nu cena tiesaam taada kas neizraisa absoluuti nekaadu interesi pirkt auto nepaliidzees pat skaistaa reklaama

jo par to kaapostu sanaak laba atkaartoju laba B Omega!!! Esmu pat kadreiz pircis B Omegu par 900LVL!!! un bija ar ideaalu samta salonu diegzan labaa tehnsikaa kaartiibaa ne ideaalaa bet labaa. Un vinas maksaa no 1500EUR liidz 2500 un tu par veco gribi 2200 EUR

Starp citu gaaze jau maksaa ~37 santiimi un ja rekina ka teeree par 10% vairaak tad faktiksi 40 santiimi ietaupiijums ~23 santiimi ekonomiskais izdeviigums krities

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Za izobretenije "5", a po predmetu "neud."

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja: nu cena tiesaam taada kas neizraisa absoluuti nekaadu interesi pirkt auto nepaliidzees pat skaistaa reklaama

jo par to kaapostu sanaak laba atkaartoju laba B Omega!!! Esmu pat kadreiz pircis B Omegu par 900LVL!!! un bija ar ideaalu samta salonu diegzan labaa tehnsikaa kaartiibaa ne ideaalaa bet labaa. Un vinas maksaa no 1500EUR liidz 2500 un tu par veco gribi 2200 EUR

Starp citu gaaze jau maksaa ~37 santiimi un ja rekina ka teeree par 10% vairaak tad faktiksi 40 santiimi ietaupiijums ~23 santiimi ekonomiskais izdeviigums krities

ēm, man liekas, laba B Omega ir reti... tāpēc, ka B-omēm tas 2.0 motors par švaku, savukārt lielāx motors=rijīgāx utt. Un veci dīzeļi, pats zini, kādi. Šitā ome ir viena no pēdējām A, pēc dažiem mēnešiem jau B sākās.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja:

Dzonijs_007 rakstīja: nu cena tiesaam taada kas neizraisa absoluuti nekaadu interesi pirkt auto nepaliidzees pat skaistaa reklaama

jo par to kaapostu sanaak laba atkaartoju laba B Omega!!! Esmu pat kadreiz pircis B Omegu par 900LVL!!! un bija ar ideaalu samta salonu diegzan labaa tehnsikaa kaartiibaa ne ideaalaa bet labaa. Un vinas maksaa no 1500EUR liidz 2500 un tu par veco gribi 2200 EUR

Starp citu gaaze jau maksaa ~37 santiimi un ja rekina ka teeree par 10% vairaak tad faktiksi 40 santiimi ietaupiijums ~23 santiimi ekonomiskais izdeviigums krities

ēm, man liekas, laba B Omega ir reti... tāpēc, ka B-omēm tas 2.0 motors par švaku, savukārt lielāx motors=rijīgāx utt. Un veci dīzeļi, pats zini, kādi. Šitā ome ir viena no pēdējām A, pēc dažiem mēnešiem jau B sākās.

kkas te saķērās, sorry...

rekur mans texts:

ēm, man liekas, laba B Omega ir reti... tāpēc, ka B-omēm tas 2.0 motors par švaku, savukārt lielāx motors=rijīgāx utt. Un veci dīzeļi, pats zini, kādi. Šitā ome ir viena no pēdējām A, pēc dažiem mēnešiem jau B sākās.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

cena toch kosmoss, reaali labi ja par 1k eur mazaaku cenu aizies, nav reaalu argumentu par ko maksaat to pikji jo opelis kaa opelis, pofig ka ar gaazi, svaigi izieta TA arii nav raadiitaajs

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: cena toch kosmoss, reaali labi ja par 1k eur mazaaku cenu aizies, nav reaalu argumentu par ko maksaat to pikji jo opelis kaa opelis, pofig ka ar gaazi, svaigi izieta TA arii nav raadiitaajs

nu, 1k nomest par daudz būtu, bet kkas jau tiks mests); kurš ta uzreiz sauc zemāko ciparu...

Ja kam reāla interese, dampis Rīgas centrā apskatāms.

Un ko tu gribi teikt ar to, ka "svaigi izieta TA arii nav raadiitaajs"? Viss bij ofic...

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja:

Kamikadze rakstīja: cena toch kosmoss, reaali labi ja par 1k eur mazaaku cenu aizies, nav reaalu argumentu par ko maksaat to pikji jo opelis kaa opelis, pofig ka ar gaazi, svaigi izieta TA arii nav raadiitaajs

nu, 1k nomest par daudz būtu, bet kkas jau tiks mests); kurš ta uzreiz sauc zemāko ciparu...

Ja kam reāla interese, dampis Rīgas centrā apskatāms.

Un ko tu gribi teikt ar to, ka "svaigi izieta TA arii nav raadiitaajs"? Viss bij ofic...

taa vins i tauta TA netic un viss diemzeel taa nu tas ir muusu korumpeetajaa valsti

vairaakkaart man ir teikts ka neoficiaalaas TA cena svaarstaas ~30-50LVL

un veel ja nosauktu zemaako ciparu tad interese noteikti buutu daudz lielaaka ar noteikumu ja atlaide ir buutiska 500+ EUR ja standarta 100-200 EUR nu tad...

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

smart235 rakstīja:

Kamikadze rakstīja: cena toch kosmoss, reaali labi ja par 1k eur mazaaku cenu aizies, nav reaalu argumentu par ko maksaat to pikji jo opelis kaa opelis, pofig ka ar gaazi, svaigi izieta TA arii nav raadiitaajs

nu, 1k nomest par daudz būtu, bet kkas jau tiks mests); kurš ta uzreiz sauc zemāko ciparu...

Ja kam reāla interese, dampis Rīgas centrā apskatāms.

Un ko tu gribi teikt ar to, ka "svaigi izieta TA arii nav raadiitaajs"? Viss bij ofic...

taa vins i tauta TA netic un viss diemzeel taa nu tas ir muusu korumpeetajaa valsti

vairaakkaart man ir teikts ka neoficiaalaas TA cena svaarstaas ~30-50LVL

un veel ja nosauktu zemaako ciparu tad interese noteikti buutu daudz lielaaka ar noteikumu ja atlaide ir buutiska 500+ EUR ja standarta 100-200 EUR nu tad...

Jā, esmu dzirdējis par tām cenām, bet šite tiešām viss ofic ira; tai vietā, kur auto stāv šobrīd, var pacēlāju arī sarunāt un apakšā palīst. Ir arī tā izdruka no CSDD, ko īpašniekiem izsniedz, ar auto vēsturi un visiem km no reģistrācijas LV brīža.

Bet par auto cenu - nu dabiski, par visu var runāt!

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja:

vairaakkaart man ir teikts ka neoficiaalaas TA cena svaarstaas ~30-50LVL

Tādu cena ir tad, ja pa visu vēl pāris "starpnieki" pagadās

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Nu gāze vasarā arī bija uzlekusi uz 36komats, pēc tam nokrita atpakaļ uz 33. Tur nav jēgas skaitīt cik sātu starpība, manuprāt galvenā gāzes priekšrocība ir, ka var nobraukt vairākus K km ceļojumos vai kur nu katram vajag neinvestējot dižlīdzekli degvielā, nevis pēc cik kilometriem atpelnīsies iekārta. Pašam arī ir subārs sagāzēts. Izbrauciens uz somijas WRC posmu plus vēl patirināšanās pa somijas ārēm izmaksāja kaut kādus 50 latus degvielā. Prāmis teju vai dārgāk sanāca, spriedām, ka nākamgad jābrauc apkārt caur krieviju

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

mass rakstīja: Nu gāze vasarā arī bija uzlekusi uz 36komats, pēc tam nokrita atpakaļ uz 33. Tur nav jēgas skaitīt cik sātu starpība, manuprāt galvenā gāzes priekšrocība ir, ka var nobraukt vairākus K km ceļojumos vai kur nu katram vajag neinvestējot dižlīdzekli degvielā, nevis pēc cik kilometriem atpelnīsies iekārta. Pašam arī ir subārs sagāzēts. Izbrauciens uz somijas WRC posmu plus vēl patirināšanās pa somijas ārēm izmaksāja kaut kādus 50 latus degvielā. Prāmis teju vai dārgāk sanāca, spriedām, ka nākamgad jābrauc apkārt caur krieviju

Tieši tā, un ir starpība, vai tu 100 litrus pērc par 37 latiem vai par 65 latiem... šito jūt jau mēneša laikā.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

pashlaik gazei cena ir galiga dirsaa. 38 sanchiki par litru. nelikshu vairs savam auto gaazi, nav izdeviigi pie 20tk nobraukuma gadaa. ja var nopirkt ar visu iekartu tad ok, bet pasham patreiz likt - garaam!

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

pietam mani sasmidina tas vecaas fotkas. benja tagad maksaa 63sanji litraa, gaaze 38. nebrinos ka cilveks pardod to omegu, jo vinam 100 km ar to auto pa pilsetu tagad maksaa tuvu 6 latiem realais ietaupijums labi ja 1,5ls uz 100km.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

savam golfam arii skate ofic dabuuta - bet tas veel nenoziimee ka auto ir labs golfam ir dafiga visaadu siiko defektelju + ta neko neteica par beigtiem prieksheejiem amortizaatoriem

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: pietam mani sasmidina tas vecaas fotkas. benja tagad maksaa 63sanji litraa, gaaze 38. nebrinos ka cilveks pardod to omegu, jo vinam 100 km ar to auto pa pilsetu tagad maksaa tuvu 6 latiem realais ietaupijums labi ja 1,5ls uz 100km.

nu, fotkas ir pavecas, bet neiešu jau apdeitot pie katrām cenu izmaiņām. un ja parēķina, 5 saņi uz litru ir 5 lati uz 100 litriem. Tikai.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: savam golfam arii skate ofic dabuuta - bet tas veel nenoziimee ka auto ir labs golfam ir dafiga visaadu siiko defektelju + ta neko neteica par beigtiem prieksheejiem amortizaatoriem

Beidziet noriet, kas grib pirkt, var gan skatīties, gan testēt, gan par cenu runāt.

Un tas, ka braukt ar gāzi IR lētāk nekā ar beņu, tas nav noliedzams, rēķini, kā gribi.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Opā, kas par sludinājumu RESPECT

P.S. Bet nu Latvijā tiešām visiem tie standarta 179tkm - kas 93.gada, kas 2002.gada

Otrajiem varētu ticēt nedaudz vairāk

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Opā, kas par sludinājumu RESPECT

P.S. Bet nu Latvijā tiešām visiem tie standarta 179tkm - kas 93.gada, kas 2002.gada

Otrajiem varētu ticēt nedaudz vairāk

nu, es šo pirku ar 135k laikam, īsti neatceros; bet negribas man ticēt, ka iepr. īpašnieks būtu ko kruķījis, tāpēc, ka tai laikā tas būtu bezjēdzīgi priekš tā gada un nobraukuma. A manējos kiļus CSDD izdrukā var apstīties. Otrkārt, es domāju, ja būtu kkas saskrūvēc, tad motorā to justu, jo, kā zināms, veci s**i grab, dūmo, rij eļļu utt. Šitas velk uz nebēdu, un eļļu starp maiņām nav jālej ne pili. Diemžēl 179 vairs nav, =180...

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

neviens jau neaprej, tikai saka, ka nereaali notirgot to verkji par attieciigo naudu, arii neviens to sludekli neskatiisies un nenjems par pilnu ... te nav vaacija, kur ja auto labaa staavoklii, ta vari prasiit $$ vai nu brauc pats taalaak, vai arii atdod senciishiem, lauku radiem, utt ... ja kaads arii meklee omega A, tad par to buus gatavs maksaat labi ja 700-1100 eur, atkariibaa no staavoklja, jo par 1,5..2k eur jau var nopirkt omega b, kas ir kudish labaaka par veco omi kaut vai vizuaalajaa zinjaa

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

normaala ķerra taa ôme....

ja tik traki neruuseetu, tad vispaar buutu zelta vidusceļš....un sitamie wagoni man pat patiik vizuaali labaak par B vagoniem....

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: normaala ķerra taa ôme....

ja tik traki neruuseetu, tad vispaar buutu zelta vidusceļš....un sitamie wagoni man pat patiik vizuaali labaak par B vagoniem....

nee nu protams, ka normaala kjerra, tik par to naudu var arii, piemeeram, neruuseejoshu volvikji panjemt

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti