Statoil lej mazāk

anonimikis Reģ.: 18.10.2002

Igaunijas Patērētāju tiesību aizsardzības departaments oktobrī ir veicis degvielas kontrolmērījumus desmit Igaunijas degvielas tirgotāju uzpildes stacijās un daudzās no tām departaments ir atklājis novirzes no normas, ziņo portāls "Kalev".

Kontrolmērījumi tika veikti firmu "AS Statoil Eesti", "AS Lukoil Eesti", "AS Alexela Oil", "AS Olerex", "AS Johnny Favora", "Sevenoil EST OÜ", "Mäo Põllumajandusühistu", "Õlitäht OÜ", "OBB Kaubanduse OÜ" un "Väimela POÜ" degvielas uzpildes stacijās.

Kopumā tika pārbaudītas 42 degvielas uzpildes stacijas, no kurām 18 tika konstatētas novirzes virs normas, bet 17 degvielas uzpildes stacijās iegūtās degvielas daudzums bija mazāks, nekā norāda skaitlis uz tablo.

Lielākie pārkāpēji izrādījās "Statoil", kur no pārbaudītajām desmit stacijām sešas neatbilda prasībām, un "Lukoil", kur no pārbaudītajām septiņām piecas neatbilda prasībām.

Patērētāju tiesību aizsardzības departaments ir izvirzījis prasību - novērst neatbilstību normām līdz novembra vidum. Nākamā pārbaude paredzēta nākamgad.

 
1 2 3 4
Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

shibernieks rakstīja: runājot par šitiem statoil utt. degvielas krānu regulējumiem... vnk ļautiņi tiek čakarēti un ja parēķina uz kopējo apjomu cik lielu summu sastāda šis nedalietais degvielas daudzums tad padomājiet kāds tur cipars sanāk bonusā...

Ārprāc,užās. Ko nu?? Nu tak ej un uzraksti iesniegumu metroloģijas vai kurā tur dienestaa,lai pārbauda. Neīdi tik.

Šņabi ar,izrādās,lejot mazāk un maizei gan jau ar nav precīzie grami.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Seene rakstīja: Un par nosaukumu - ne īpaši svarīgi. Vienkārši pārdomām vai TU pazīsti poliju tik labi, kā te gribi izlikties.

Nu,es tiešām nezinu visas traktoristu vecās kolhozu tankštelles, kā tu

Ne jau es tajās iegādājos degvielu... Tā ka izdomā pats, ko gribi pateikt, pirms izpaudies.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Baisulis rakstīja:

Seene rakstīja: Un par nosaukumu - ne īpaši svarīgi. Vienkārši pārdomām vai TU pazīsti poliju tik labi, kā te gribi izlikties.

Nu,es tiešām nezinu visas traktoristu vecās kolhozu tankštelles, kā tu

Ne jau es tajās iegādājos degvielu... Tā ka izdomā pats, ko gribi pateikt, pirms izpaudies.

Nu ,ja lēji normālā tankā,kur pildās visi poļi un caurbraucēji,tad ko īdi??? Es tev saku, š'vēģers brauc ur MB Actros un tur vien pildās,kad brauc cauri,tas ir-Polijā,ne reizes neesmu dzirdējis sūdzības.

Zini,sābistiem nekas nav labi,tā tāda cilvēku suga,kārtējo reizi pārliecinos. Paldies par uzmanību,vari brīvs, mušmire.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Seene rakstīja:

Baisulis rakstīja:

Seene rakstīja: Un par nosaukumu - ne īpaši svarīgi. Vienkārši pārdomām vai TU pazīsti poliju tik labi, kā te gribi izlikties.

Nu,es tiešām nezinu visas traktoristu vecās kolhozu tankštelles, kā tu

Ne jau es tajās iegādājos degvielu... Tā ka izdomā pats, ko gribi pateikt, pirms izpaudies.

Nu ,ja lēji normālā tankā,kur pildās visi poļi un caurbraucēji,tad ko īdi??? Es tev saku, š'vēģers brauc ur MB Actros un tur vien pildās,kad brauc cauri,tas ir-Polijā,ne reizes neesmu dzirdējis sūdzības.

Zini,sābistiem nekas nav labi,tā tāda cilvēku suga,kārtējo reizi pārliecinos. Paldies par uzmanību,vari brīvs, mušmire.

Īpaša suga acīmredzot esi tu pats. Ja vēl neesi pamanījis visa diskusija ir par to, ka es polijā degvielu neleju. Un daži tādi kā tu no tā izsecina nez ko - izņemto vienīgi reālo patiesību - ka nav nekādas vajadzības to darīt.

shibernieks Reģ.: 18.06.2004
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

shibernieks rakstīja: runājot par šitiem statoil utt. degvielas krānu regulējumiem... vnk ļautiņi tiek čakarēti un ja parēķina uz kopējo apjomu cik lielu summu sastāda šis nedalietais degvielas daudzums tad padomājiet kāds tur cipars sanāk bonusā...

Ārprāc,užās. Ko nu?? Nu tak ej un uzraksti iesniegumu metroloģijas vai kurā tur dienestaa,lai pārbauda. Neīdi tik.

Šņabi ar,izrādās,lejot mazāk un maizei gan jau ar nav precīzie grami.

ej takš tu ratā jefiņ!

tāpat kā esmu lējis tā liešu un tāpat i tevi i mani atradīs kā apčakarēt. tā ka nomierinies puņķutapa. te runa gāja vnk par būtību kā tādu nevis jautājuma vai apgalvojuma formā ko darīt ar statoilu vai statoilu vaig uzpērt gaisā!

abet tas jau tev tavā šaurajā pierītē nedaleca ne?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Šorīt Rīgā, Vienības gatves un Graudu ielas krustojumā Neste nolaidusi benzīna un dīzeļdegvielas cenu par 2 santīmiem - benzīns maksā 61,7 sant., dīzeļdegviela - 58,7 sant. Pāri krustojumam Statoilā vēl vecā cena.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti