Statoil lej mazāk

anonimikis Reģ.: 18.10.2002

Igaunijas Patērētāju tiesību aizsardzības departaments oktobrī ir veicis degvielas kontrolmērījumus desmit Igaunijas degvielas tirgotāju uzpildes stacijās un daudzās no tām departaments ir atklājis novirzes no normas, ziņo portāls "Kalev".

Kontrolmērījumi tika veikti firmu "AS Statoil Eesti", "AS Lukoil Eesti", "AS Alexela Oil", "AS Olerex", "AS Johnny Favora", "Sevenoil EST OÜ", "Mäo Põllumajandusühistu", "Õlitäht OÜ", "OBB Kaubanduse OÜ" un "Väimela POÜ" degvielas uzpildes stacijās.

Kopumā tika pārbaudītas 42 degvielas uzpildes stacijas, no kurām 18 tika konstatētas novirzes virs normas, bet 17 degvielas uzpildes stacijās iegūtās degvielas daudzums bija mazāks, nekā norāda skaitlis uz tablo.

Lielākie pārkāpēji izrādījās "Statoil", kur no pārbaudītajām desmit stacijām sešas neatbilda prasībām, un "Lukoil", kur no pārbaudītajām septiņām piecas neatbilda prasībām.

Patērētāju tiesību aizsardzības departaments ir izvirzījis prasību - novērst neatbilstību normām līdz novembra vidum. Nākamā pārbaude paredzēta nākamgad.

 
1 2 3 4
recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Pirms kāda laika jau bija teoriju bīdīšana par degvielas tilpuma maiņu un lielo peļņu tā rezultātā

www.iauto.lv/...

Bacardi Reģ.: 18.06.2001
0 0 Atbildēt

Kuraa saitaa Tu to veci no uzliimes dabuuji?

mass rakstīja: Domājams, ka ja 10 no 10 netabilstu, tad to varētu uzskatīt par tīšu krāpšanu. Šinī gadījumā tas vairāk izskatās pēc nolaidības, kas saistīta ar iekārtu apkalpošanu.

Varēja jau arī uzrakstīt, cik ml un l bija tā neatbilstība, lai varētu sākt sēkt, ka marchiks ir santīmsipējs

P.S. Statoilu neaizstāvu - savulaik uztaisīju un palaidu tautās šīs uzlīmes www.korande.lv/...

Tagad gan tur leju, jo man jau daudz nevajag un karstmaizes tur garšīgas.

Kuznecss Reģ.: 11.06.2007
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja:

msh rakstīja:

Tās karstmaizes vajadzetu visos statoilos nolikvidēt Statoils ir DUS, nevis sūdīgu uzkodu veikaliņš, bet ja ir daudz pircēju un tikai divi darbinieki, ko tās uzkodas nozīmē, paši saprotat...

zinu, ka traucē ... darba mašīnai jālej gegviela STATOILĀ - aizej un stāvi rindā, kamēr tur visiem bulciņas uzceps

Būtu vismaz 1 kase tikai degvielas apmaksai !

Teikšu godīgi- sranijs kantoris tas statojlis ir! Bez tā, ka visi vietējā rajona penči nāk tajā pēc maizes, tak vēl bendža tur kaut kāds suuc ir!

Vakar ielējos kā vienmēr pa 10 Ls, tak kaut kā šodien tā zupa baigi ātri beidzās...Vismaz savus 20 km noripinājos mazāk un tas viss pa ārrīgas trasi.... aizdomīgi.

cps2 Reģ.: 30.11.2007
0 0 Atbildēt

Kuznecss rakstīja:

subaru rakstīja:

msh rakstīja:

Tās karstmaizes vajadzetu visos statoilos nolikvidēt Statoils ir DUS, nevis sūdīgu uzkodu veikaliņš, bet ja ir daudz pircēju un tikai divi darbinieki, ko tās uzkodas nozīmē, paši saprotat...

zinu, ka traucē ... darba mašīnai jālej gegviela STATOILĀ - aizej un stāvi rindā, kamēr tur visiem bulciņas uzceps

Būtu vismaz 1 kase tikai degvielas apmaksai !

Teikšu godīgi- sranijs kantoris tas statojlis ir! Bez tā, ka visi vietējā rajona penči nāk tajā pēc maizes, tak vēl bendža tur kaut kāds suuc ir!

Vakar ielējos kā vienmēr pa 10 Ls, tak kaut kā šodien tā zupa baigi ātri beidzās...Vismaz savus 20 km noripinājos mazāk un tas viss pa ārrīgas trasi.... aizdomīgi.

jā man arī kā ieleju statoilā tā baigi atri beidzās!

shibernieks Reģ.: 18.06.2004
0 0 Atbildēt

man bāka pēc rūpnīcas datiem 80l a staķikā vairākas reizes līdz klakš pielejot ir bijuši ~82l un bāka pie tanka piebraucot nebūt nav bijusi pilnīgi sausa bet nu tā ka rāda vel kādus 40km dabraucamus

var jau būt ka man ir īpašā lielā bāka

jaucejs Reģ.: 13.09.2007
0 0 Atbildēt

shibernieks rakstīja: man bāka pēc rūpnīcas datiem 80l a staķikā vairākas reizes līdz klakš pielejot ir bijuši ~82l un bāka pie tanka piebraucot nebūt nav bijusi pilnīgi sausa bet nu tā ka rāda vel kādus 40km dabraucamus

var jau būt ka man ir īpašā lielā bāka

Arī faksts man bāka 52 L bet iešā ielīda 55 un bāka arī nebija tukša

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

labonums palikt uz bāņa, nevis uz bākas

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

jaucejs rakstīja:

shibernieks rakstīja: man bāka pēc rūpnīcas datiem 80l a staķikā vairākas reizes līdz klakš pielejot ir bijuši ~82l un bāka pie tanka piebraucot nebūt nav bijusi pilnīgi sausa bet nu tā ka rāda vel kādus 40km dabraucamus

var jau būt ka man ir īpašā lielā bāka

Arī faksts man bāka 52 L bet iešā ielīda 55 un bāka arī nebija tukša

Palasiet mašīnas grāmatiņu - tur katram tiks uzrādīi 5-8 litri degvielas ārkārtas gadījumiem...

Un vēl - bāka vienmēr ir lielāka, nekā norādīs, jo kakliņu tajā tilpumā neskaita un ražotājam ir jādabū garantija, ka dēļ bailēm izbraukt sausu bāku pildīsies laicīgi...

Vācijā palikt uz bākas bez bencīna ir ļoti dārgs maksas pasākums, tāpēc bāka sāk signalizēt dikti laicīgi, ka tā ir tukša, lai "apzinīgais" vadītājs to laikus uzpilda. Bet no brīža, kad iedegas lampiņa ir jāvar nobraukt 50 km vai vairāk - cik vairāk lai paliek uz katra autoražotāja sircapziņas...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

mle - pirxti uz vakaru līki!

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: mle - pirxti uz vakaru līki!

prozit

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

rezerve baakaa ietilps kopeejaa tilpumaa.

ja lej leenu liidz uukai vairaak par 1-2 litri iespiest neizdodas.

bet tas ir liidz malinjai-cakareejoties.

endurists Reģ.: 13.12.2007
0 0 Atbildēt

shibernieks rakstīja: man bāka pēc rūpnīcas datiem 80l a staķikā vairākas reizes līdz klakš pielejot ir bijuši ~82l un bāka pie tanka piebraucot nebūt nav bijusi pilnīgi sausa bet nu tā ka rāda vel kādus 40km dabraucamus

var jau būt ka man ir īpašā lielā bāka

Japp, man ar 45 litrīgajā bākā, Statoilā varu ieliet 47 litrus degvielas

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

endurists rakstīja:

shibernieks rakstīja: man bāka pēc rūpnīcas datiem 80l a staķikā vairākas reizes līdz klakš pielejot ir bijuši ~82l un bāka pie tanka piebraucot nebūt nav bijusi pilnīgi sausa bet nu tā ka rāda vel kādus 40km dabraucamus

var jau būt ka man ir īpašā lielā bāka

Japp, man ar 45 litrīgajā bākā, Statoilā varu ieliet 47 litrus degvielas

Ja nav slinkums - noņem bāku kādreiz un salej tajā ūdeni iekšā, mērot pa litram - un būsi pārsteigts!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Ja dikti vajag, paņemat kādu 20l mērtrauku un ielejat 20l statoila zupu, tad redzēsiet dalej vai nē

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Pret mani gan Statoil ir ļoti lojāls

Bāka 53 litri - esmu nobraucis tā,ka viss jau sen mirgo, bet ar visu pilināšanu vairāk kā 47 litrus nevaru dabūt iekšā.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Es ar vakar iepildīju 45 l (Vienības gatves Statoil), kaut bākā kādiem vismaz 8 litriem vēl bija jābūt. Kopā sanāk perebors 8 litri, kas ir tik tiešām par daudz.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Es ar vakar iepildīju 45 l (Vienības gatves Statoil), kaut bākā kādiem vismaz 8 litriem vēl bija jābūt. Kopā sanāk perebors 8 litri, kas ir tik tiešām par daudz.

Nomik - aizbrauc uz šrotu, un paprasi atļāuju pārbaudīt cik tad īšti litru šķidruma var tādā bākā sapildīt. Lietotāja rokasgrāmata mašīnām ir vairām informatīviem mērķiem, tā nav nekāda īpaši precīzā informācija. Tik neaizmirsti ieziņot par testa rezultātiem šeit te...

Vai arī salīdzinājumam izdari sekojoši: ar tieši tādu pašu degvielas tvertnes rādīāja pozīciju, ar tieši tik pat ilgi, tādā pat režīmā nobrauktu kilometru skaitu pēc lampiņas iedegšanās iepildies citā DUS un tad ieziņo... Nebrīnīšos, ka būš līdzīgi atklājumi...

Un vēl - visi jūs kaut kādi faķīri - nobraukt bāku tiktāl, ka jau ne tilkai lampiņa deg, bet jau mirgo un tai mirgo līdzi viss paneļa apgaismojums! Laikam sen neesat stūmuši savus megerulzus uz tankštelli, vai cilpojuši uz DUS pēc dažiem litriem, kā arī meklējuši rokasgrāmatā sadaļu, kas skaidro kā pareizi rīkoties tad, ja motors ir apstājies dēļ pilnība izbeigušās degvielas. Īpaši jautri tas parasti ir CRD/HDI/JTD/Commonrail dīzeļdzinējiem...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Nomik - aizbrauc uz šrotu, un paprasi atļāuju pārbaudīt cik tad īšti litru šķidruma var tādā bākā sapildīt. Lietotāja rokasgrāmata mašīnām ir vairām informatīviem mērķiem, tā nav nekāda īpaši precīzā informācija. Tik neaizmirsti ieziņot par testa rezultātiem šeit te...

Pildos ik pa 5-6 dienām, kad bākā ir +/- 10 litri degvielas. Parasti ieleju ap 35-37 litriem, bet šoreiz sanāca ieliet 45 litrus. Arī sarēķinot patēriņu, pēc pēdējā "ielējiena" sanāca ap 12l/100 km, kas ir vismaz par 10 % vairāk nekā parasti!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Mana auto rezerve ir noteikta nevis litros, bet paredzema atlikusaja nobraukuma. Kompis pec pedeja laika videja paterina iesledz lampinu, kad paliek 100km. Un izradas ka ari tas var but par maz. Brucot ar busu, kam ari ir 100km rezerve, Polija sanaca kartiga "krievu rulete" - lampina uz jauna polu bana iedegas ~5km aiz zimes "nakamais benzintanks 120km". Samazinot atrumu acimredzot sanaca samazinat paterinu un veiksmigi tikt lidz benzintankam, bet tur 80 litru baka vareja ieliet 94 litrus (tas nebija statoils)

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

10% atšķirība degvielas patēriņā ir elementāri sasniedzama

Maršruts Imanta Šmerlis darbadienas vakara ap plkst 18:00

Un tas pats maršruts svētdien 6:00 no rīta - degvielas patēriņš atšķirsies nevis 10% bet vismaz 2x

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

hm, man 1.5 mazdai kkā likās, ka rij par daudz, iemetu jaunas sveces un gaisa filtru, ielēju nestē 13,5 litrus un nobraucu 95 km pilsētas režīmā...

pirms tam - rēķināju, ka ap 10 iet un pa trasi 7,5 - 8...

Bet svecēm toč šķirba 0.8 vietā bij kādi 1.5...

Jaunajām - 1.2 pēc defolta.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Mana auto rezerve ir noteikta nevis litros, bet paredzema atlikusaja nobraukuma. Kompis pec pedeja laika videja paterina iesledz lampinu, kad paliek 100km. Un izradas ka ari tas var but par maz. Brucot ar busu, kam ari ir 100km rezerve, Polija sanaca kartiga "krievu rulete" - lampina uz jauna polu bana iedegas ~5km aiz zimes "nakamais benzintanks 120km". Samazinot atrumu acimredzot sanaca samazinat paterinu un veiksmigi tikt lidz benzintankam, bet tur 80 litru baka vareja ieliet 94 litrus (tas nebija statoils)

Man gan slēdz iekšā lampiņu, kad iet sarkanajā sektorā. Kompis var rādīt atlikumu gan virs 100, gan zem, lampiņa konstanti iedegās uz sarkanās zonas robežas. Degvielas pietiek atkarībā no braukšanas stila.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

ir jau dzirdeetas visaadas baumas, ka 95 benziins nav 95, bet gan 92 vai ar pat veel zemaaku oktaanskaitli, kuram ir pielietas piedevas lai tas oktaanskaitlis buutu vnk. lielaaks...

hz, tiiri peec izjuutaam-ar nestes degvielu (diizeli) var aizbraukt taalaak un duumo arii mazaak...

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Klasiski tīra degviela ir tikai Norway - tur, pa visiem kalniem utt ar pilnu autiņu patēriņš sanāk 10% mazāks nekā LV pa šoseju tukšā. Visi lokālie tirgotāji bendžu ņem no vienas mažeiķu cisternas, piedevas tik katram savas ... ultima, v-power, super-clean utt

Tak veca patiesība.

Bet tas, ka ar katru mēnesi pie daudmaz vienādiem paradumiem (pildamies kad iedegas lampiņa, ko vada kompis atkarībā no atlikušo km skaita) bākā «saiet» arvien vairāk degviela - arī es to esmu pamanījis.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

veel jau ir no svara-

vai tu brauc pa labu, sausu , gludu šoseju kkur nezin kur, vai pa muusu kurmu rakumiem ko sauc lepnaa vaardaa par Valdemaara vai dajebkaadu citu ielu....

ceļš pie mums pats bremzee....

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti